Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nikare
28. črc 2009

consti já ne.............já jsem nakoupila mamtesty (asi doma ještě 2 krabičky někde mám) ale ovu bohužel ne !!! to myslím micha někde objednávala !!! tak až se vrátí z dovči 😉

consti
autor
28. črc 2009

Nikare nejhorší je, že ta psychika fakt dělá divy. Já co měsíc, to jiný nový příznak, který jsem zaručeně neměla a musí to být už ono. A ono nee 😠 😝 😀 .

consti
autor
28. črc 2009

Nikare mně už je trapné pro ty mamatesty chodit do lékárny... 😀 a ovu tu jsou taky jen na objednávku, tak si je objednám přímo. 😉

nikare
28. črc 2009

Zuzi, přesně tak !!! člověk se soustředí a ono stejně prd !!! a hlavně ty příznaky jsou úplně stejné jak u ms, nebo u chřipky nebo já nevím u čeho !!!! 😒

nikare
28. črc 2009

Zuzi, to já pro ty těhutesty chodím každou chvíli někam jinam 😅 ještě že tu máme tolik lékáren !!! 😀

aranel6
28. črc 2009

Jo holky to by byla nádheráááááá.

Consti: měla jsem testy z www.levnetesty.cz. Teď mám doma jen jeden poslední mamatest a jinak nic.

aranel6
28. črc 2009

Jo a taky z www.lekarna.cz, tam mají všechny možný značky. 🙂

consti
autor
28. črc 2009

aranel díky, mrknu na to.
veru no já střídám dvě lékárny, protože ty další jsou přes celé město a časově mi to nevychází 😝.

nikare
28. črc 2009

aranel: a to já jsem zrovna v dubnu, tak bychom měli dubňátko - to by bylo !!! 🙂 ne ne ne.......já na to vůbec nemyslim.........žádné příznaky.......žádné bolení..........jsou to určitě jenom prdy !!!!
holky a jaký by musel být čípek ??? víte to ???

nikare
28. črc 2009

Zuzi, tak to mám lepší.........jezdím do práce autem, tak to mám za chvilku objeté a máme tu asi 4 😉 u nás doma bych si pro ně nešla..........tady mě nikdo nezná, ale tam jo a to bych si taky pak připadala trapně a taky tam máme jen dvě !!! takže to chápu !!!

consti
autor
28. črc 2009

veru čípek by měl být asi tvrdý a uzavřený. Při ovu sestupuje a je měkčí. Ale tvrdý a uzavřený je i před ms. To je opět stejný příznak 😝 . A výtok nemáš? To mívá dost těhulí 😉 .

aranel6
28. črc 2009

Veru, čípek ti v tuhle chvilku moc nepomůže-ten bude až do příštího týdne tvrdý a uzavřený,ať MS přijde či ne.

nikare
28. črc 2009

no a co se týče délky???? Já teda nevím, jaký ho mám, jen mě to zajímalo jaký je při těhu a jaký při ms !!!!
Zuzi, právě, že výtok moc nemám........já ho mám totiž permanentně, ale že bych nějaký extra.....to nee !!!! ☹

aranel6
28. črc 2009

Veru-nezoufej-prostě všechny příznaky nemá žádná těhulka a ty jich máš dost. 🙂

consti
autor
28. črc 2009

Veru já ho mám taky pořád 😝 . Ale třeba je na výtok ještě brzo a nebo ho mít nebudeš 😉 . Jejda holky, už to konečně některá prolomte!! 😵

nikare
28. črc 2009

Zuzi, ani nevíš, jak bychom se toho rády chopily.........viď aranel????

consti
autor
28. črc 2009

Holky máte na to!! Já vám věřím, to dáte!!! 😀

consti
autor
28. črc 2009

Kočky a kupujete třeba něco na mímo nebo časáky o mateřství? Dost holek to tak dělá ještě před těhu, ale já se k tomu zatím nedopracovala 😅 😕 .

aranel6
28. črc 2009

A třeba budeš mít vážně dáreček k dubnovým narozkám. Moc bych ti to přála. 🙂 😵

aranel6
28. črc 2009

Consti, my ti taky věříme, že to dáš hned první srpnový den.
Prostě to v srpnu někdo prolomí a hotovo. 🙂

Já taky nic na mimčo ani časáky nekupuju-jen by mě to víc stresovalo. A navíc-odtud už mám tolik info, že chytrejší už být nemůžu-teoretik jsem 100%-bych si mohla otevřít poradnu. 😀 😀 😀

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

Teeedaa holkyyy vy jste se faakt rozjeli nestíhám dočítat u vás někde prší u nás je krásně a zese hyc....

nikare
28. črc 2009

aranel, přesně tak. Já taky nic nekupuju. Ani mě to snad nenapadlo, když to prostě není aktuální a odtut mám takových rozumů, že nevím, jestli se potom dozvím ještě něco nového 😀 Já mám akorát spoustu věcí o ségry z anglie po dětech. Vždycky, když tam někdo jede, nebo když oni jedou sem, tak něco přivezou, takže už mám asi 3 velký ty scucávací pytle v posteli, od malých věcí, po větší..........prostě postupně !!!Takže se rozplývám nad tím. Švagrová má ročního chlapečka, takže po nich budu mít taky třea spoustu věcí, takže já momentálně fakt nic nekupuju !!! Myslím, že by to byli stresy navíc !!!!
Jo a aranel.........kdyby to vyšlo k těm narozkám, tak by to bylo nádherný, ale to je zase takové zbožné přání !!!

Holky my kupovali sestřence na svatbu ten thajský lampion - jestli to znáte. To vám byla taková nádhera, že všichni brečeli a tak mě napadlo, že kdybych ho pouštěla já, tak mám snad jenom jediné přání !!!!

aranel6
28. črc 2009

Nikare, to musela být krása. 🙂
U mě stejný jedno jediný veliký přání. 😵 😵 😵

aranel6
28. črc 2009

Jé Sluni-sluníčko,tak to jsme tu fakt dneska nezahlédli-jen tmavá obloha a ráno i déšť. tak tu z holkama trochu depkaříme,ale zase bude líp.

nikare
28. črc 2009

😉 jo tak sluníčko u nás taky sluníčko není. Ráno pršálo a teď je zataženo !!!
a já už zase zívám a trochu se mi zase po těch pilulých motá hlava !!! dala bych si dvacet, ale mám tu vedle kolegu s návštěvou - už aby odjeli !!!

nikare
28. črc 2009

aranel...........no fakt to bylo nádherný...........bylo to vidět hrozně dlooouho. Nakonec to vypadalo jako jedniná hvězdička na nebi. Ono je to asi metr vysoký, a vážně zážitek !!! Sice máš dárek hned pryč, ale dá to takovou atmosféru, že nevěsta z ženichem vážně brečeli a věřili, že se jim to přání splní !!!

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

Já si to přání vždy přeji když na noční občas na balkoně pozoruji hvězdý a už tolik jich padalo...
Nebojte holky určitě se zadaří brzo a mně je dneska taky nějak divně motá se mi hlava a mám žaludek na vodě no nic moc ☹

aranel6
28. črc 2009

Asi nějak divnej tlak nebo co. 😒

nikare
28. črc 2009

holky já tady snad padnu.............mě se chce hroooozně spááát !!!!

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

Nic jsi v praci?Ja jsem doma a zrovna vařím u nas je hyc a svítí sluníčko a k tomu teplo z trouby v kuchyni asi taky padnu nebo omdlim

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru