Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nikare
28. črc 2009

sluni: no jo, jsem v práci a je tu takový klid (teda vedle kolega vede debatu s návštěvou), zataženo, teplo nic moc, spíš bych se přioblékla, ticho a mě se děsně zavírají oči !!!!
copak vaříš??? něco dobrého???

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

Dělám zapékané brambory ze zelim,slaninou a smetanou a už to mam v troubě ja jdu dneska taky do práce na šestou na noční ale v noci aspoň není teplo tak to celkem jde jen doufám že se můj žaludek do té doby umoudří

ally57
28. črc 2009

ahoj holky 🙂

no vy mi děláte radost - to vypadá začátkem srpna na dvoučárkovou smršť! 😵 😀

Veru - počít tak, aby bylo mimčo k narozeninám jednoho z rodičů, je prý nejpravděpodobnější 😉 navíc tvoje megapříznaky... myslím na tebe moc, aby to vyšlo a přidala ses ke své kamarádce! 😉 🙂

Aranelko - tvoje příznaky taky mluví za vše - taky na tebe budu moc myslet, abys to konečně zlomila!!! 🙂

Consti - žádný příznak taky příznak! 😀 😉 Co ty víš... 😉

Nějaký přehled by se šiknul, ať víme, jak jsme na tom: tak já hlásím dnes 9DC, zítra UZV na foilíky, pak IUI a // čekám 17.8. 😎 (to byl vtip!!!! 😀 )

Ta létající přáníčka jsme pouštěli vloni na naší svatbě - to jsem ještě měla takové neutrální přání, a potom ještě letos v únoru na Valentýna - a tam už jsem to taky upřesnila, aby to bylo úplně jasný, po čem nejvíc toužím... 😀 Krásně to letělo... ale zatím se nevyplnilo... 😉

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

Já jsem 11 dc takže jsi hned v závěsu zamnou ally
No mně by se líbilo kdyby se zadařilo teď protože 6.9.máme první výročí naší svatby a to yb byl ten nejkrásnější dáreček 🙂

nikare
28. črc 2009

Ahojky Alčo, kéééž bys měla pravdu..........holky my máme výročí tuto neděli !!!! když já tomu stejně nechci věřit, já to totiž pak hrooozně obulim !!!!

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

a který dc jsi nik?

nikare
28. črc 2009

Takže zatím to máme:

Ally: 9 dc
Sluníčko: 11 dc
Nikare: 19 dc
Aranel: 20 dc

nikare
28. črc 2009

Jooo Alčo: všechno nejlepší k dnešnímu svátku tvému muži 😉 😉 😉 😀 😀

ally57
28. črc 2009

my měli výročí 5.7. - to jsme byli na tý dovče v Itálii - no tak jsem taky tajně doufala... a ono zase (pro změnu) nic 😠

No ale už jen z hlediska pravděpodobnosti - někdo to tady prolomit MUSÍ a jednou to prostě MUSÍ potkat nás všechny - no nééé..??? 😀

Holky četly jste tohle: http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/174894... To prostě nechápu, co se to s tím světem děje, že takováhle zrůda hnusná může mít děti...!!! (a nám to nejde...) ☹

ally57
28. črc 2009

jéé Veru - děkuju a vyřídím!!! 😵 Ten bude koukat 😀
Já mu budu přát až večer, koupila jsem mu tři hry na playstationa 😀 a ještě dokoupím nějaké sladkosti 😉
Chtěla jsem udělat meruňkové knedlíky - mám nový spešl recept - a zjistila jsem, že nemám hrubou mouku... tak večer... teď ji už koupit nestihnu, od 3 jdu školit...

nikare
28. črc 2009

ally, tak to je příšerný !!!! fakt hnus !!! mám úplně husinu !!!

nikare
28. črc 2009

No jo koukám koukám a on má svátek "Viky" 😀 😀 😀 a já neznám jiného, než tvého 😀 😀 😀

aranel6
28. črc 2009

Teda fuj-to jsem snad ani neměla číst-zvedl se mi žaludek a to jsem právě dobědvala.Fakt hrůza.
A pak člověk doufat ve spravedlnost. 😖

aranel6
28. črc 2009

tak návrat k příjemnějším tématům-prosím.

aranel6
28. črc 2009

Ally. Tak taky gratulace manžílkovi. Já si ráno říkala,že něčí manžel je Viktor-jenže jsem trochu skleróza a nevěděla čí.

Nikare: Tak dárek k výročí prostě musí být a pak bude už dáreček v náručí pro mamku k narozkám.
Prostě ten zlom musí přijít.

Sluni-tak ti to taky pěkně vychází-to budou čárečkové dárečky.

A Ally-ty je máš jasné už 16.8. 😅

ally57
28. črc 2009

... omlouvám se, že vám kazím chuť k jídlu... 🤐 ale rozčílilo mě to neskutečně, tak jsem se musela "podělit"...

tak něco veselejšího: no, nic mě zrovna nenapadá... 😅

ally57
28. črc 2009

Aranelko - taky vyřídím 😉 😀

No ale já 16.8. nebudu testovat... nebo myslíš, že mám...? 🙂 Vlastně proč ne - minulý cyklus jsem netestovala, tak teď bych si zase mohla maličko zalaborovat, žejo 😉 teda pokud dřív nepřijde špinění a tím i konec mých dalších nadějí... 😠

nikare
28. črc 2009

ty brďo aranel..............nechej toho, nebo se začnu zase těšit jak blázen 😅 😅 😅 😅 Já jen doufám, že jestli tam je, tak že jsem ho v sobotu nějak nevytancovala.........my pařili jak divý. Ale štamprle jsem měla jenom jedno a to jablíčko a na přípitek trochu šáňa a jinak furt kofolu !!! Teď tu žbrundám jahodový zákys a už se těším na neděli. Půjdem na výroční večeři do Pictures na biftek........sice tam necháme nehorázný peníze, ale jednou za rok to oželíme, tam totiž dělají úplně luxusní a báječný bifťoury !!! 😵

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

Tak koukám že v srpnu se to změní až nás bude šálet zrak z těch // no ja uvidím jak to dopadne s tou ovu možná mně ten optimismus přejde jinak dneska jsem slyšela už druhpu dobrou zprávu tak snad to štěstí vydrží

cabalkova
28. črc 2009

Ahoj kocky, jdu jen na skok, taky na me dneska padla deka... ke vsem tem super zpravam mam dalsi: budeme asi muset totalne rozvrtat uz hotovou zahradu, nefunguje nam drenaz. 😒 Nejen ze budeme muset zbourat kus plotu a zakladat znovu travnik, ale taky to bude stat prachy, ktery ted faaakt nemame. Supeeeer. 😠

Jinak jsem 29DC a doufam, ze ms brzy dorazi... 😒

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

Víte na co sem teď přišla?že když máme jako snažilky svoji diskusi tak koukám že je nás ještě celkem hodně 🙂 kdežto mezi těma těhulkama to vypadalo že je nas už jen maličko..
Klari jak dopadl kompost včera?

nikare
28. črc 2009

Takže to je:

Ally: 9 dc
Sluníčko: 11 dc
Nikare: 19 dc
Aranel: 20 dc
Cabalkova: 29 dc

Holky, kdo nám ještě chybí????

Kláry: tak to budo výdaje, co??? a jak se ta drenáž projevuje?? máte mokro na zahradě?? to je fakt na "píku" zvlášť v takové "těsné" situaci, co??? a jak to vypadá s tou prací??? ještě nic???

ally57
28. črc 2009

Klárko, tak to je mi líto, to je prostě furt něco... 😖 ale tak si ty smůly snad všechny teď vyčerpáte a pak už budete žít šťastně a spokojeně 🙂 (moc koukám na pohádky, viď... 😅 )
Ne, vážně - nevím, co to je drenáž... a proč bourat plot???

Veru - no nechci bonzovat, ale v přehledu chybí Consti 😀

ally57
28. črc 2009

Jó a Micha ještě chybí! A taky Hujer! A Hliník se odstěhoval do Humpolce 😀 😀 😀

nikare
28. črc 2009

No joooo.............ally........ 😅 😅 😅 tak Zuzo..........šup sem s indícií..........micha nám to hodí, až se vrátí z dovči a to je asi vše, že??? je nás 7??? (jako sedm statečných) 😀 😀

ally........drenáž je v zemi na odvoz spodních vod.........někde se udělá prostě trubka v zemi a napojí se třeba na kanalizaci a nemáš třeba tak mokrý pozemek (taky to budeme dělat) no a pokud se jim to poprdělo, tak musí překopat zahradu a jestli to jde pod plotem , tak i tam !!! ☹ bohužel !!!!! ☹

consti
autor
28. črc 2009

Jo jo, už jdu na to, musím to spočítat 😀 .

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

Teda nás ještě je jak tak koukám
teda já jsem se tak najedla asi prasknu holky stal se mi takový trapas sedím si na záchodě a najednou v okně za mnou stál na žebříku náš pokrývač tak snad mně až tak neviděl 😀 😀

consti
autor
28. črc 2009

23 dc 😀 🙄 . Mno mám tu šéfa, tak jsem jen rychle dočetla a jdu zase makat 😎 😉 .

nikare
28. črc 2009

sluni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikare
28. črc 2009

Takže:

Ally: 9 dc
Sluníčko: 11 dc
Nikare: 19 dc
Aranel: 20 dc
Consti: 23 dc
Cabalkova: 29 dc
Micha: ?????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru