Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
29. črc 2009

nika... taky me tlacilo a bolelo jako pri ms, ale jak jsem si udelala prvni test a na nem nic, tak to preslo... tak jsem si to asi vsugerovala... ☹

consti
autor
29. črc 2009

Holky mám stejněé pocity. Mám rpsotě pocit, že je to strašně složité, že se prostě jen tak nezadaří... 😒 Já už tomu vůbec nevěřím, já tomu nevěřila nikdy. Jedna kolegyně mi říká, že musím věřit a že co si člověk přeje, to se mu splní. Ale já tomu prostě nevěřím!! 😔 😅 🙄

consti
autor
29. črc 2009

Holky a depky pryč. Všechny budeme těhule a všechny do Vánoc. A hotovo!!! Některé třeba s pomocí doktorů, ale budeme. O to, jak se zadaří, přece nejde, hlavní je výsledek 😀 😵 .

aranel6
29. črc 2009

To by fakt mohlo být ono Nikare-tlak, a píchání vpravo nebo vlevo-na jedný straně to prý píchá častejí-to kdysi psala Mar, že tam jsou nějaký zkrácený vazy.

Já dnes spíš jen ten tlak bez píchání.

Jen si říkám jestli by to mohl člověk cítit tak brzy-20-21DC to je přece hroozně brzo.Fakt divný.

Tak uvidíme. 🙂 Já už se zase musím krotit v nadšení-nebo to bude příští týden mořská vlna pláče.

aranel6
29. črc 2009

Klári,taky to tak vidím-jak udělám test-bude po bolení. 😒

aranel6
29. črc 2009

Holky, já už toho taky ořvala. Někdy si připadám fakt hrozná, že místo nadšené reakce na něčí těhu vypadám spíš jak politá studenou vodou. 😢

aranel6
29. črc 2009

A teď už dost z depkařením,jak píše Consti-do Vánoc budeme mít všechny miminka v bříšku a na tohle blbý období už budeme zvolna zapomínat. 🙂 😵 😅

cabalkova
29. črc 2009

Ara... ja treba jeste nevidela sveho dvoutydenniho synovce, fakt na to nejak nemam... a je to cim dal horsi... vsichni kolem do toho vlitli, ani vlastne nechteli... a my nic.... to by se z toho clovek pos****

aranel6
29. črc 2009

Klári, to chce prostě čas-až budeš připravená,tak se prostě na synovečka půjdeš podívat. Nelámej to přes koleno.
Jo ty co do toho vlítli hned a bez plánování ti se mají,ale ty jejich řeči a vtípky mě taky dokážou dostat do kolen. 😒

cabalkova
29. črc 2009

Ara,,, jj, mam porad slzy na krajicku a je mi z toho tezko, nadhled predchozich dnu je pryc... ale verim, ze se to zase zhoupne zpatky... jen kdyby se nam uz prestaly vrsit vsechny ty prusvihy, co stoji prachy, ktere ted nemame... No, nemuze to tak prece byt do nekonecna, ne??

slunickoseznam.cz
29. črc 2009

No koukám že jsme na tom dneska asi všechny stejně právě jsem to říkala mámě že to holkám hrozně přeju a v tu chvíli ani nedokážu říct gratukuji protože je mi to prostě líto že proč já nemůžu mít taky takové štěstí udělala bych první poslední pro t abych mohla otěhotnět a mít zdravé miminko
Dneska jsem dělala ovu testík a nic bílo uvidíme zítra...

cabalkova
29. črc 2009

Sluni, vydrz, ovu bude... na kolik dni muzes s manzem zustat??

slunickoseznam.cz
29. črc 2009

jen z patku an sobotu pak uz ne musim v sobotu na nocni pojedu v patek vecer a prijedu v sobotu dopoledne
No nci kouknu sem večer jdu za chvíli do práce tak papa

cabalkova
29. črc 2009

No tak drzim palce, aby se ovu strefila plus minus do tve navstevy u manze. A kdyz ne, tak si aspon udelate romantickou navstevu. Ale neboj nic, ona se urcite strefi. 🙂

aranel6
29. črc 2009

Sluni,taky držím pěsti,aby to v pátek klaplo a neboj se nic ovulka určitě přijde jak má. Zítra už určo čárečka bude. A i kdyby byla ovulka až během soboty,tak se nic neděje-spermijky stejně potřebují zhruba 7 hodin na cestu k vajíčku,tak aspoň budou mít čas pěkně doputovat a hned hopnout na vajíčko až se objeví. 😉

aranel6
29. črc 2009

Já už za chvilenku končím-huráá. Tak se na vás juknu pak až zase doma,když mě neschvátí únava z nákupíků a cesty domů. 🙂

ally57
29. črc 2009

ahoj holčičky, ale copak to čtu - vy mi tady dneska depkaříte... 😅

Občas mívám úplně stejný pocity - jako že nevěřím, že by se nám to monlo podařit, prostě pocit beznaděje a marnosti a hlavně totální bezmoci... však to znáte... a taky si připadám neschopná a k ničemu... ale to je prostě BLBOST!!! Jsem fatalistka a věřím, že všechno, co se děje, má nějaký smysl. Tak prostě ta naše miminečka čekají na vhodný čas... ale přijdou, vím to!!! S přibývajícím časem a množícími se těhulkami kolem mě mi to připadá naprosto reálné, že se to každou chvíli už musí podařit i nám. I vám! Prostě nám všem!!! 😵 Tak mě napadá - co si udělat nějaký srazík? 😉

My byli dneska v Pronatalu na UZV a máme prý ideální velikost folíků: 2 folíky napravo po 18mm 🙂 Večer mi muž píchne Ovitrelle a v pátek dopoledne jdeme na další IUI. Tak teď poprvé mám pocit, že je to správně načasovaný 😉
Jinak dneska jsem se dozvěděla, že jedna známá otěhotněla v Iscare po prvním IUI s clostilem!!! Takže to prostě jde a né že né! 😉

Klári - to je záhada - zkus fakt testík... a dej vědět, prosím...

Sluni - popis IUI: 2.-6.dc (nebo 3.-7.dc) clostilbegyt, pak 10 (nebo 11)dc UZV, jak zrají folíky - podle toho inejkce Ovitrelle (nebo Pregnyl) do břicha a potom obden IUI. To probíhá tak, že manža dá nejdřív sperma, oni ho pročistí a vyberou jen ty zdravé a schopné jedince 😎 po cca 45minutách jdeš na křeslo a cítíš to samé, jako při normální prohlídce s cytolkou - skoro nic. Ukáží ti zkumavku s rybičkama tvého muže a pak je vstříknou kanylou do dělohy - fakt to vůůůbec nebolí a je to hotové razdva 🙂 Ale to vy nebudete potřebovat, protože tenhle víkend si vyrobíte miminko vlastními silami 😉 😵

Tak a jdu dělat konečně ty meruňkový knedlíky z odpalovaného těsta 🙂

cabalkova
29. črc 2009

ally... tak v Gestu se IUI nedela obden, ale proste se naplanuje na den ovulace, tedy cca 36 hodin po pichnuti pregnylu/ovitrelle.

Jinak jsem si udelala hodinovou prochazku domu od vlaku, do kopce a v tomhle pocasi... a vysledek se dostavil, dostala jsem to. Tak se hrde hlasim jakozto 1 den uz 16. cyklu, co se snazime... Hned je mi lip, protoze vim, ze muzeme jet znovu, dalsi kolo, a treba uz zrovna to dalsi bude vitezne... 😉

ally57
29. črc 2009

Klarko - tak hurááá, aspoň že ti to zbytečně nezdržuje, mrcha jedna hnusná - a můžete směle do srpnového vítězného kola! 🙂

No já jsem to tak myslela, že cca 36 hodin po píchnutí injekce je pak IUI - ono to tak vychází, že je to obden, ne...?

cabalkova
29. črc 2009

jooo, ja to pochopila tak, ze jsi to myslela tak, ze se pak obden, tedy kazdy druhy den, dela IUI... takze jsme to vlastne obe myslely stejne, jen ja te blbe pochopila...

Akorat teda mi vychazi utz na pristi vikend, a to jsme chteli jet na tri dny pryc, na svatbu kamaradum na Hlubokou. Tak uvidim, co zitra domluvim v Gestu. Kdyztak se holt vratime v sobotu, no. 😉

ally57
29. črc 2009

no spíš já jsem to blbě napsala... 😅 to bude tím horkem 😉

A ty chodíš na UZV kolikátý dc? Já chodím 10dc (2.-6. beru clostil) - to by ti vyšlo na pátek 😉 ale nevím, kdy je svatba... asi v pátek, viď...

slunickoseznam.cz
29. črc 2009

Ahoj tak zdravím z práce manža se mně dneska ptal proč sem tak smutná tak sjem mu to řekla tak mně to mrzí že to přenášim i na něho ale nejde se tomu ubránit
Ally děkuji za stručný popis....

consti
autor
29. črc 2009

Ahoj kočky 😉 .
Klárko gratulace k mrše, že si teda dala na čas, potvora jedna. Ale zase máte před sebou krásný srpnový měsíc plný snaženíčka 😉 .
Ally ahoj, s tím srazíkem to je super nápad, jsem pro!! Pro mě je nejschůdnější Praha 😀 😉 .
sluni však ti chlapi to prožívají s námi, to naše depkaření...

slunickoseznam.cz
29. črc 2009

Já bych na srazík dorazila ráda ale bohužel jsem od vás moooocccc daleko takže ja určitě nee ale doufám že budou nějaké fotečky ze srazíku
All teď už nejsi poslední v tabulce 🙂

consti
autor
29. črc 2009

luni a kdybys tu mohla u někoho přespat? To se určo nějak udělá nee? My z Prahy jeli min. rok vlakem na svatbu do Ostravy a pohoda 😉.

consti
autor
29. črc 2009

sluni tak ať ti to utíká v práci a zítra zase pa pa 😉 .

aranel6
29. črc 2009

Tak jdu ještě před spaním zkontrovat,jak se vede.

Klárko, tak když už to nevyšlo tento měsíc tak alespoň,že mrcha dorazila a jste ve výherním osudí a tentokrát věřím vám to vyjde. 🙂

Ally,tak v pátek budu moc držet pěstičky,aby to bylo to úplně nejsprávnější načasování pro miminečko. 🙂 😵

Koukám,že v pátek se v naší mini diskuzi bude plodit o 106. A to je supéééér. To pak budou dva testíčky s dálnicema najednou. 😉 🙂 😵

Jo a jsem taky pro Prahu. 😉

A pro zítra ordinuju jen samá pozitiva a dobrou náladu.
Krásnou dobrou nocinku všem. Sluníčku aspoň klidnou noc v práci.

slunickoseznam.cz
29. črc 2009

No jo v pátek se bude plodit tak uvidíme třeba budeme mít s ally stějně staré dětičky 🙂 přesně na den 🙂
Jinak v prací je to tak nějak všelijak no ja toho mam hodně teď ja bych mohla jet až tak na podzim teď určo nee ale někdy do budoucna by to třeba šlo kdybych mohla u někoho přespat otázka je kdo by si mně vzal

ally57
29. črc 2009

já jsem určitě taky pro Prahu 🙂 to je bezva - tak to nějak naplánujeme 🙂

Aranelko - děkujuuu 😵 já ti zase držím palečky, aby tvoje příznaky byly ty pravé ořechové 😉 😵

Sluni - to by byla paráda, viď 😵 - no když už jsme se tak pěkně sladily, tak bychom to společně měly konečně zlomit 😎 Jinak s přespáním není problém 😉

slunickoseznam.cz
29. črc 2009

To by bylo bezva určitě to někdy nějak zpunktujeme ale ža toho nebudu mít tak moc
My se s manžou už rok pořád chystáme do Prahy ale ještě jsme se nějak nerozhoupali a teď na to není ani čas
Jinak dostavil se plodný hleník tak snad zítra a v pátek budeme snažilkovat a ovu bude zítra nebo v pátek a pak už jen čekat
Seděla jsem s holkama na balkoně(chodí tam kouřit)a padala mega krásná hvězda tak sem si něco přála a doufám že se to konečně splní ale je mi už trochu líp než odpoledne to se mi koulely slzy jak hrachy...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru