Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

ally57
30. črc 2009

Consti - já bych nečekala, ono totiž není na co 😀 tu trochu krve obětovat můžeš a nemáš co ztratit... 😉

Aranelko - tak ty už máš SNAD "vymalováno", takže ty už nemusíš o praxi přemýšlet 😉 😀

Sluni - tos mě zase rozesmála - začínalo to tak roztomile... a pak: funím jak kráva 😀 😀 😀
Jasně žo to bude ONO - jdu taky za chvíli na testík, tak vám pak písnu, co jsem vytvořila 😉

Sluni a nebylo to UFO??? 😲 😀

cabalkova
30. črc 2009

Ally a holky, co jste brali utros, mely jste pak ms normalni, nebo spis slabsi, nebo spis silnejsi??

ally57
30. črc 2009

Klarko, ja měla MS největší a nejsilnější, fuj hnus - ani ibalgin mi nezabíral, jak to bolelo, a teklo ze mě jak z průtokáče 😝 - ale samozřejmě nevim, jestli to bylo přímo po utroši - či náhodou... ale bylo to prostě v tom cyklu, co jsem ho brala... pročpak se ptáš? ty máš jakou?

cabalkova
30. črc 2009

Ja mam prave docela slabou, tak me to prekvapuje. Tedy slabou nikoli bolestmi, ale mnozstvim krve.

ally57
30. črc 2009

aha, notak asi na to utroš nemá vliv... já měla silnou - krve jak z vola 😝 třeba se mi ale odplavovalo to miminečko neuhnízděný... kdo ví... 🤐

cabalkova
30. črc 2009

Allynko, to je urcite mozny, ze to tak u tebe bylo... ja si zase po te svoji predchozi zkusenosti, kdy jsem i pres ms byla tehotna, rikam, jestli to tak neni zas, kdyz ji mam tak slabou... ale uz si pripadam fakt paranoidni, ze to tak zkoumam... proste to je ms a basta, jde se dal.... 😠

aranel6
30. črc 2009

Ally, vymalováno určitě mám-teď jen jestli na růžovo nebo na bílo. 😀

Klárko, prostě udělej testík ještě než začneš s pilulema a jinak vzhůru do dalšího kola. Já si to už taky dvakrát říkala-slabá MS nemůžu být těhu. Ale houby.

ally57
30. črc 2009

Klárko notak testík ještě udělat můžeš - jeden obětuješ a budeš mít klid...
Já mívám taky pochybnosti, když ji mám slabou a taky se vždycky okřiknu, ať neblbnu, že je to ms a hotovo. No ale u tebe, když už jsi to jednou zažila, je to jiný... A tys měla fakt úplně normální ms a potom jsi přesto byla těhu...? 😕

cabalkova
30. črc 2009

ally... no jo, fakt to tak bylo, mela jsem normalni ms a pak asi 4 dny po jejim skonceni jsem zacala spinit a po dvou dnech to preslo v krvaceni a v tu chvili jsem si teprve na prikaz doktora delala test a byly tam //, takze jsem byla v nejakem 5tt, ale slo to pryc.... tak se vic pozoruju, ale je to kravina, to uz by pak clovek fakt nemyslel na nic jinyho... od nedele najedu zase na clostyl, tak to predtim jeste testnu, ale myslim, ze tam nic nebude, tak jen pro jistotu...

cabalkova
30. črc 2009

mimochodem, jedna znama mela "normalni" ms az do sesteho mesice a protoze ji vubec nerostlo bricho, tak o tom vubec nevedela, ze je tehu... uz jsem tu tu historku psala... sla k urologovi, ze ma asi zanet mocaku, kdyz porad beha, a on na ni koukal jak na magora a rikal: slecno, vy nemate zanet mocoveho mechyre, vy jste v pokrocilem stupni tehotenstvi.... 😅

consti
autor
30. črc 2009

ally mám holt doktora, co tohle řeší po roce snažení. A navíc sám říkal, že jsou teď dovolené atd. a tak je nejlepší to řešit po prázdninách. Což si taky myslím, protože si chci prázdniny ještě užít a nelítat v létě po doktorech 😝 😅 . Asi v říjnu se na to vrhneme 😉 .

ally57
30. črc 2009

teda Klári - to jsem předtím nečetla - to je teda sranda 😀 do 6 měsíce - to pak asi měla celkem fofr - všechno zařídit, vybrat... žádný testy hotový 😀
No fakt je, že možný je v tomhle asi fakt cokoli 😅

Consti - jestli ani ty na to nespěcháš, tak to nech zatím plavat, to je jasný 🙂 hlavní je, abys ty byla v pohodě 😵

Aranelko - nezlob - bude na růžovo - maximálně pak můžeš uvažovat jestli narůžovo nebo namodro 😉 😀

ally57
30. črc 2009

Tak jsem prubla ovutestík a je tam druhá - ale slabší... takže:
1) ovu už byla (snad néééééééééééé)
2) ovu bude později než za 24 hodin
3) test je nefunkční
4) jsem exot

Vsázím na 4 😀

cabalkova
30. črc 2009

Ja sazim na 2, uvidis.... 😀 Prece mas predpovezeno, ze to ted v srpnu klapne, tak musis vydrzet minimalne do so. 😀

cabalkova
30. črc 2009

A jinak myslim, ze se pak Luca tema testama moc nezatezovala, male se narodil loni v zari a je naprosto v pohode a v poradku... 😉

consti
autor
30. črc 2009

No a moje kolegyňka baští antikoncepci a už to asi 3 měsíce nedostala. Prý má nateklá prsa atd. test dělala jen když to nedostala poprvé a negativní. Ale tipuji, že je fakt těhu, ona je ten typ, co se na ni chlap podívá a ona je těhu 😀 😉 . Jo a kamarádka mi dnes posílala fotečky jejího prvorozeného synka. Je naprosto nádherný, jsem se tu nad ním rozplývala!!! 😵 😵 A kupodivu jsem nebyla v depresi 😀.

consti
autor
30. črc 2009

Jo a pro pobavení, víte jak se jmenuje Abík, že je to zkratka od Ábíčko (časák ABC 😀 ). no a můj bratr mi dnes píše:" Od 15.8. jedeme na dovču, tak nás napadlo, že bychom se stavili za vámi a za Abecedou 😀 😀 . jsme tu málem spadla ze židle. To je pako 😀

ally57
30. črc 2009

Klárko, no ale to by bylo divný - to by nefungovala Ovitrelle 😲 - píchali jsme ji včera ve 21:20, takže ovu by měla být v pátek (zítra) od 9:20 do 21:20 (36-48 hodin)... moc to zase analyzuju... 😅
Moc těm testům nevěřím... kámoška na nich měla pořád stínek, přitom prokazatelně vůůůbec neovulovala... a druhá kámoška tam měla taky druhou slabší a je těď v 5. měsíci - takže tomu nebudu přikládat váhu, prostě ovu bude zítra a hotovo 😎 už jsem manžovým spermijkám říkala, aby utíkaly doprava a heldaly dvě vajíčka 😀 tak snad to nespletou... už mi trochu hrabe, nó 😀

Nojo s tou známou - tak to bývá, kdo nic neřeší, tak je v pohodě 😎

Consti ta tvá kolegyně je vtipná 😀 že si neudělá další test nebo nedojde na vyvolávačku... To je fajn, že nemáš depky z chlapečka 🙂 Jééé to jsem nevěděla, že Abík je od ABC 😀 Nojo, ti bráchové - jak je starý ten tvůj?

consti
autor
30. črc 2009

Ally můj má 24 😀 . Musím říct manžovi, jak bratr Abíka nazval. Já mu dám Abecedu 😀 😀 .

consti
autor
30. črc 2009

No kolegyňka mid nes říkala, že to asi bude muset řešit. To bude vtipný, až jí doktor řekne, že je ve 4 měsíci 😀 .

ally57
30. črc 2009

takže taky mladší než ty - mému je 29 a taky je to vtipálek 😀

cabalkova
30. črc 2009

consti... ja to nechapu, ze to tem holkam nedojde... ale no nic, mozna kdybychom to tolik nezkoumaly, tak jsme taky ve ctvrtem mesici, ani nevime jak...

ally.... ja uz to psala, ze mne ovu-testy nikdy moc nefungovaly... pan dr. v Gestu mi rikal: teplotu nemerit, testy nedelat, nevysilovat, byt pekne v klidu... tak jo, zacinam na tom pracovat.... 😅

ally57
30. črc 2009

no to mi muj gynekolog taky říkal, že na to jdu moc vědecky a že je to spíš na škodu... 😅 já ty ovutesty měla ještě doma z dřívějška, tak jsme je chtěla nějak upotřebit, jinak to taky nedělám a teplotu jsem nikdy neměřila, to bych z toho byla pološílená... 🙂

ally57
30. črc 2009

no - teda já už jsem pološílená - takže to bych byla celošílená 😀

murynka
30. črc 2009

ahojky holky moje 😵 😵

nakukuji a koukám že se řeši ovu testy 😕
zbytečné vyhazování peněz 😝 😝
mě ten den kdy jsme počali sofii ukázal jako jasně negativní a ejhle jsme v 6 měsíci 😀 😀

ted jdu dočítat dál jak tu válčíte 🙂

murynka
30. črc 2009

consti to s abíkem mě rozesmálo 😀 😀 😀 😀

murynka
30. črc 2009

consti pozdní ovu jsem měla já cykly tak kolem 40-45 dni ovu kolem 25-28 DC 😅 s malou jsme otěhu až 25 dc dá se s tím otěhotnět ale to čekání ☹ 😕 a prý někdy jsou vajíčka přezrálá takže nějakými bylinkami by to možná chtělo tu ovu snížit na menší dc.....

murynka
30. črc 2009

všem přeji aby někdo ty dvě brzo našel a rozjela se tak druhá vlna říjnovek 😵 😵

opravdu moc moc držím palečky!!!

a bolest napravo super příznak 😉 😎 ....

aranel6
30. črc 2009

Ally, moje věšťba prostě platí a nějaký ovu-testy ať jdou k šípku(a čárka tam je ne-i když slabší)-prostě se ta vajíčka zítra pěkně uvolní a spermijky si cestu nespletou-vždyť jsou dvě-no ale nechci tě stračit,ale rozšiřuju věšťbu-budou to krásná dvojčátka. 😀 😅 😵

Consti: S bráchou a jeho Abecedou jsem se fakt zasmála-to by mě asi při jménu Abík nenapadlo. 😀
A kolegyně taky dobrá. My se fakt moc pozorujeme.

Ahoj Murýnko,
no my jsme tu samej přízrak. 😀

aranel6
30. črc 2009

Ally, a co domácí snaženíčko-pamatuj pořádně pojišťovat. 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru