Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

jj pověsím se na sušák na prádlo za nohy......no ani kapička jsem se taky pěkne nadřela 😀 prostě to dneska envyjde musi do toho příště nejít tak na plno abych nebyla tak moc zklamaná ale bříško bolí docela dost a není mi nejlíp od žaludku tak kdoví jestli by něco bylo večer

nikare
31. črc 2009

Tak jestli ona to nebude ovule jako blázen !!! Ono je to fakt těžký..............sice se těšit, ale neee tak moc, aby to pak člověka nesložilo !!!!!

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

No přesně tak no podle těch čárek to vypadá velice 😀 😀 😀 😀 testovací silnější než kontrolní a pak že ovu testy nefungují

aranel6
31. črc 2009

Sluni, udělej si pohodu-ať si to vajíčko a spermijky pěkně užijou a zítra už tam určo bude pěkná zygota připravená k dělění. 🙂

Ally, jsi mě krásně naladila, jak jsi to pěkně popsala-ten pohodový pocit si pěkně uchovej. Dnes ještě potulíte a dvojčátka jsou na cestě. 🙂 😵
S tím močákem jsem to taky jednou takhle zblbla u Dr.-čekala jsem místo 15 minut skoro hodinu a nedošla si-dr. mi pak řekla, že mi nemůže zkontrolovat jeden vaječník, protože ho úplně zalehl ten obr močák. 😀 A já se modlila, abych se jí nepočůrala na křesle.😀

Já mám dnes jeden nový příznak-a tím je dopolední vražedná nálada-no nevím teda čeho to je příznak. 😕 😀
Jinak od včera večer se zase vrátili křížáci-vůbec jsem nemohla usnout -furt otočka sem a tam a pohodlí nikde.A jinak asi skoro nic.

Nikare, nesmutni příští rok by jsi na ně stejně tolik času neměla-to budeš mít radosti s vlastním miminkem. 😉

ally57
31. črc 2009

Veru - no to teda mám řádně vymalováno 😀 teď jen aby praskly folíci a spermijky k nim pak našly cestu - no dostaly podrobné instrukce i s mapou, tak snad trefí 😀 😀 😀

To je škoda, že příští rok nedorazí - notak třeba se můžete vypravit někdy za nimi, ne...? 😉

Jinak jen pro info: včera odpo jsem měla plodný hlen a dneska dopo píchání - takže jsem mylsela, že už je tutově po ovu - a prokazatelně ani jedno z toho ještě nebyla ovu!!! Takže holky, nedejte na takový tyhle náznaky, prostě tulte se co nejčastěji! 😉

Sluni - spermijky ti tam počkají - doktor dneska říkal, že ty nejsilnější supermanky tam přežijí až 7 dní... 😲 🙂 Takže žádné strachy, pokud bude mít mimísek přijít tento měsíc, tak prostě BUDE! 😎 Ani věšet se asi nemusíš (myslím za nohy na sušák 😀 ) - spermijky už tam dávno doplavaly a teď jen čekají na tvoje vajdo 😉

aranel6
31. črc 2009

Sluni, tak teď jsi mě dostala-brečím smíchy-se pověsím za nohy na sušák na prádlo. 😀

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

JJ udělám si pohodový večer musím se hodit d pohody pak to odskáče manžel a třeba příští měsíc to vyjde však je mi teprve 21
Aranel a který dc jsi no pdle vražedné nálady jsem těhotná od minulého týdně 😀

nikare
31. črc 2009

Aranel..........no kéž by !!! 😉 😉 😉 😉
Hele tak když může být příznak plačící nálada, proč by nemohla být i vraždící???

nikare
31. črc 2009

sluni.......... 😀 😀 😀 😀 tak to já teda každou chvilku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aranel6
31. črc 2009

Holčinky večer odjíždíme na víkend na chatičku-bude koupání a opalovačka na sluníčku a asi nějaká ta sklizeň ovocíčka, tak budu buď až v neděli večer nebo v po ráno.
Tak doufám,že nic nezmeškám.

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

😀 😀 nejde to mam moc silne kotniky ty ouška na šňůru jsou moc úzká tak aspon poskáču at se to tam pořádné promíchá kdybychoms e netulili včera tak bych byla asi hodně v pr... ale jelikož jsme se včera fakt snažili tak budu aspon doufat tonoucí se stébla chytá 🙂

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Ally naše spermie jsou silní bojovnící už citím jak am šermujou s tím vajcem...

ally57
31. črc 2009

Aranelko - ty si nedáš pokoj s těmi dvojčátky...! 😀 😀 😀 ...ti pak jedno budu dávat na hlídání, až budu padat na hubu! 😉 😀 😀

Tvoje příznaky jsou super - přesně to, co popisuješ, měla i Mesinka, dobře si to pamatuju - takže ještě pár dní a máme tady první pozitiva!!! 😵 A za tebou v těsném závěsu Veru, mačkám vám palečky, holky moje! 😵

Jééé chatička bude fááájn - my budeme v Praze, ale uděláme si procházku na Kampě a okolí a taky dobrou véču s vínkem (musíme se správně naladit 😉 ) - Veru, s tím bifťourem jsi mě nahnala chutě 😉

aranel6
31. črc 2009

Sluni-ty ty ty- ty nečteš ranní přehledy. 😀 Jsem 23DC.

Nikare: Určitě. 🙂
No tak já si píšu další příznak-to bude asi nejpříznakovější měsíc. 😝 😅

ally57
31. črc 2009

Sluni - jakejpak tonoucí - vždyť máš v sobě stádo silných spermijek!!! 😉 😎 Tak radši moc neskákej, ať se jim netočí hlavičky 😀

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Jasně ally a pak budeš na řadě ty budeš mít dvě děti a to jedno bude prostě i za mně 😀

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

To jo mohli bychom pak mít blbé dětičky.... 😀 😀

ally57
31. črc 2009

Sluni - tak to teda nééé - hezky si to svoje budeš nosit sama! 😀 😀 😀 Pěkně každá jedno - aby to bylo spravedlivý, co říkáš...? 😉

aranel6
31. črc 2009

Holky teda vy si budete užívat.
To u nás tak možná bude ohníček s buřtíkem a nebo něco malého na grilu. Ale taky dobrý-hlavně že budem v přírodě a venku z města. 🙂

aranel6
31. črc 2009

Ally, a půjčování miminka beru-budu aspoň moct chodit s kočárkem a frajeřit. 🙂

ally57
31. črc 2009

Aranel - no jasně - ohníček, buřtíky a gril jsou úúúžasný - to mám hrozně ráda! 🙂 Škoda že nejde dělat ohníček na balkoně... 😀

ally57
31. črc 2009

Aranelko - jenže abys to pak uvezla - když budeš chodit se svým i s mým kočárem... 😉 🙂 😀

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Jé buřtíky grilčo to bych si dala ja si koupim něco dobrého na nervy a až přijde mamina od kadeřníka uděláme si mojito a objednáme si pizzu 🙂 a večer napíšu manželovi
Ally kdyžtak mi jedno pošleš posštou 🙂

aranel6
31. črc 2009

Holky-to by bylo príma,kdyby se v srpnu zadařilo všem naráz-bych si to fakt mocinky přála. 😵 😵 😵

ally57
31. črc 2009

Sluni - to taky budeš mít prima večer 🙂
Poštou jo - ty sadistko!!! 😀 😀 😀

ally57
31. črc 2009

Aranelko - taky bych si to moc přála 😵 😵 😵 a myslím, že bychom si to všechny moc přály... 🙂
Snad se začnu fakt modlit, nebo už nevím, co můžu víc pro to udělat... asi nic, žejo, jen čekat a věřit... 😅

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

JJ čekat a věřit akorát že já když si to představuju tak pořád si to neumím představit že to jednou přijde
Ally už se těším na tvé // ty jsi jasná a večer ty spermijky moc neopij at se vybourají

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

nevybourajíí 😀 😀

aranel6
31. črc 2009

Teda Sluni, miminka poštou-no fuj. 😀 Tak ještě Pendolínem-to by možná šlo. 🙂

aranel6
31. črc 2009

No jo-tak já doufám a modlím se a čekám.

Příští týden už mi začne hororová část cyklu-ani na to nechci pomyslet se mi vždy udělá šoufl. ☹ Se připravte - budu určo od pondělka depkařit. 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru