Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Depkaříme všechny a navíc určo se to povedlo uvidíš 🙂
Fičím na ten nákup zatím páá 🙂

ally57
31. črc 2009

Teda holky... - moje miminka se žádným dopravním prostředkem posílat nebudou!!! 😀 Jak říkám, Sluni, musíš si to "oddřít" pěkně sama 😀

Sluni, já piju jen maličko, jak stárnu, tak už houby vydržím 😉 a manža bude určitě rozumný, aby se nezřídil, protože dobře ví, že by naší domácí misi potom třeba nedotáhl do vítězného konce 😀

ally57
31. črc 2009

Aranelko - prostě nebude důvod depkařit - musíš věřit!!! Víš, jak to říkala Mesinka: jsi těhotná, budeš maminka, čekáš miminko! 😵

No mně se to teď kecá - ale počkej za pár dnů tu budu depkařit já 😀

aranel6
31. črc 2009

Ally, zkouším aspoň doufat- a Mesinčinu básničku opakuju každý večer. 🙂

Já ti to za 10 dní na oplátku zopáknu.

Nádherný večer s ještě lepším zakončením.

Všem super sluníčkový víkend a já se moc těším v po. Za chvilenku vyrazíme. Papa. 🙂

consti
autor
31. črc 2009

Ahoj kočky. nepijete některá Femigard? Chci si ho koupit místo ovu testů 😀 !! A dá se sehnat v lékárně??
Díky a hezký pátek všem 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Já ho nepiju jinak kočenky jsem přijela z obchodu koupila jsem si snickers a nějaké dobrůtky pro mně maminu a ségru bude dámská jízda a koupila jsem šampus a sprite a limetky do mojíta a dostala jsem chut na kofču tak i tu a na dvd kdopak to mluví 2 a blázinec na kolejí aspon si zlepším náladu joo a melouna a taky spostu jiných věcí 🙂

consti
autor
31. črc 2009

sluni je mi líto, že vám to s manžou dnes nevyšlo, ale však jste se tulili včera a to určitě stačí 😵 😉 .

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

JJ tulili jsme se včera a dost poctivě tak budu doufát že máme siláky kteří vydrží ovu je asi dneska docela mně píchá v podbřišku a na ovu testíku jso// už od poledne a když ne tak se nic neděje pořád lepší když se to nepovede jakože jsme se do ovu netrefili než když bychom se trefili a stejně to nevyšlo
Jen mně mrzí že jsme se kvůli tomu s manžou pohádali 😠 ☹

aranel6
31. črc 2009

Consti: Jen rychle-pila jsem femigard v zimě. Koupit se dá asi jen na netu. Měla jsem po něm později, ale dost výraznou ovu.

ally57
31. črc 2009

Aranelko - užij si víkendík a v pondělí se na tebe budu těšit 🙂 a neboj - jednou to prostě musí přijít - tak proč by ne zrovna právě teď v srpnu? 😉

Ahoj Consti 🙂 - já pila Femigard 3 měsíce a žádný kladný výstup z toho nemám... 😅 takže ti nevím, jestli bych ho doporučila... prostě mně asi nijak nepomohl... A na co ho vlastně chceš? Na úpravu cyklu?

Sluni - teda to bude hostina a dobrý bumbání mňam! 🙂 Ono to manžu přejde, to víš, když to všechno trvá tak dlouho, tak máte pak oba nervy na pochodu, což se není čemu divit... ale určitě se ti vrátí zase s dobrou náladou, vždyť tě přece miluje! 😵

ally57
31. črc 2009

FEMIGARD: http://www.001shop.cz/Femigard - já ho kupovala tady, jsem z Prahy, takže jsem si ho tam pak vyzvedla osobně (je to u Václaváku) 😉

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Jo taky doufám že ho to brzo přejde a bude to oki tak snad semnou bude v pondělí mluvit až přijdu po noční
CO ty Ally dneska plánuješ 🙂

ally57
31. črc 2009

Holky, koukněte mi do alba - já mám takovou radost! 😵 To jsem totiž ještě nikdy neviděla 😅

Sluni, já ještě pracuju (doma u pc), manža taky (vedle v obýváku), takže až si řekneme, že máme padla, tak se buď půjdeme projít a nebo budeme lenošit a večer si dáme dobrou véču a vínko a budem koukat na Angeliku 😵 takže pohodička 🙂

asanaa
31. črc 2009

ally téééda to jsou ale krásné dálnice 😵 😵 😵 hrozně mooooc držím palečky ať za pár dní přesně takové najdeš i na tom modrém testíku 😉 😵 😵

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Ally já má taky takové 🙂 testovací silnější než kontrolní 🙂 🙂

ally57
31. črc 2009

Asanko, děkuju ti moc!!! 😵
Chodím ti nakukovat na Filípka a řeknu ti, že se pořád rozplývám - je to opravdu tak nádherný chlapeček 😵 - moc se vám povedl 😉 budou s bráchou pěkní lamači dívčích srdcí 😀

Sluni - notak přesně jak píše Asanka - teď už "jen" mít za pár dní stejný i ten modrý testík 😉 😀

asanaa
31. črc 2009

ally děkuju mooc 😵 🙂 a já budu těm holkám otírat slzičky až je ti moji kluci pošlou k vodě jo 😀 😀 😀
holky já Vám tak strašně moc mačkám palečky,určitě se brzy těch vytoužených // dočkáte 😵 😵

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Ally možná jo já asi nee ale Allynce budu držet palečky

ally57
31. črc 2009

as - to si teda připrav hóóódně kapesníků 😀 😀

To je stejně legrace, že my se tady pořád pachtíme na startovní čáře a ty i Mar už máte doma vaše malá sluníčka 😵 čas šíleně letí, ale tím spíš si říkám, že jednou to prostě musí vyjít i nám 🙂

ally57
31. črc 2009

Sluni - nezlob mě, nebo tě kousnu! 😀 v současný chvíli máme v sobě obě malý rybičky a obě máme megapozitivní ovutestík - já mám sice maličko výhodu, že můžu ještě rybičky přidat, ALE ty máš zase výhodu, že ti je o 12 let míň, takže ti všechno funguje mnohem líp než mně - babce důchodce 😉 😀 zkrátka podtrženo a sečteno - šanci máme obě zhruba stejnou 😉 a tak si pěkně budeme palečky držet vzájemně! 😵

asanaa
31. črc 2009

ally 😀 😀
jasně že Vám to jednou vyjde a já věřím že to bude co nevidět!!!!!!každý den sem chodím nakukovat jak pokračujete.kdypak můžeš začít testovat??pad doktor si dal záležet co 😵

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Ally tak jo už budu hodná kousnout se nenechám 😀 😀 tak jo budeme si navzájem držet palečky a když nic rozjedeme to spolu i příští měscí no vlastně už napořád 🙂

ally57
31. črc 2009

jojo, pan doktor byl velice pečlivý - a hlavně moc vtipný a pohodový sympaťák 🙂 notak sice mi řekli, že TT za 3 týdny, ale to samozřejmě nevydržím, takže pokud mě nepřekvapí ms dřív, testnu tak za 13-14 dnů...

asanaa
31. črc 2009

tak 3 týdny bych teda taky nedala 😀 😀
hele teď jsem dočetla co jsi napsala,juknu na Fildu a ten se na mě ze spaní usmál....táákže to je jasné znamení 😀 😀 😵 že to určo klapne

ally57
31. črc 2009

Sluni - nestraš - napořád snad néééé 😀 😀 😀 pak snad už budeme současně chodit na KO a UZV a takové ty těhotenské záležitosti 😉

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Ally ja budu testovat až pokud nedorazí ms mívám ms pravidelnou co 28 dnů takže mi to taky vyjde za 14 dnů 🙂 takže zase jako Allynka né že bych se chtěla opakovat po níí 😀 😀 😀

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

No jasně už od srpna tohle přesně jsem myslela přece víš že budeme mít spolu ty dvojčátka 😀 😀 😀 myslím spolu ty víš jak to myslím 😀

ally57
31. črc 2009

tak bezva, máme to tu hezky rozdělený po dvojičkách 🙂

no jasně Sluni - jsem pro - budeme mít spolu v srpnu dvojčátka! 😀 😀 😀

asanaa
31. črc 2009

😀 😀 teda holky 😀
tak já teda nevím-Filípek spinká,Matýsek spinká,manžílek spinká a já tady čumákuju.ale mě se prostě spát nechce 😀 😀

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Assanko víš čím to bude nejsi chlap 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru