• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

1. února 2010 
ally moc držím palečky aby se ten testík stal slutečností za pár dní :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murynko máš asi v albíčku výbavička chybičku máš tam npsané myslím 23.8.objednaný kočárek ale ještě je 7 mesíc :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni děkuji :grinning: :grinning: :grinning: já už ybch to nejradší vše posunula víš :grinning: :grinning: :grinning: tak proto :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jsem nevěděla ale 8 měsíc budeee už zítraaa :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak princezna Sofie víš v jakém to bylo filmu? :grinning:
31. črc 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ally píchá tě ještě v tom bříšku mně pořád?
31. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Murynko - děkujuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: ani nevíš, jak MOC bych si to přála... (no - vlastně asi víš :sweat_smile: )

As - tak buď ráda, že máš leháro :wink: :grinning:
31. črc 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni - občas ano, a cítím tam jakoby takový tlak nebo pnutí nebo tak něco :sweat_smile:
31. črc 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni nevím :confused: :confused: :confused:

ally vím :dizzy_face: :dizzy_face: a moc ti to přeji :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to ve filmu jak ztrati kluka v deseti dnech říkala Mu princezna sofie :grinning: ale to není nic proti vám je to překrásné jméno jen se mi na to vzpomnělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mně píchá u pravéh vaječníku to tam určitě čarujou ty spermieee :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás pozdravit s Natynkou přisátou u prsu :grinning: ,chodím vás číst a kontrolovat,jen toho času na psaní je najednou nějak míň :grinning:..čím to asi bude,že? :slight_smile:

allynko jůůů, nádhrený ovu testík...tak šup miminečko k allynce do bříška, když už je to tak krásně nachystané
:dizzy_face: a pěkně vydržet 9 měsíců :dizzy_face:

Jinak já trošku válčím s kojením,ale snad se to ještě zlepší :slight_smile:
31. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni - no jasně, dobývají se do vajíčka a strkají se, která bude první :wink: :grinning:

jméno Sofie se mi taky moc líbí :dizzy_face: ale líbí se i mému švagrovi - tak asi záleží, kdo bude mít první mimčo a jakého pohlaví :grinning:
31. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ahojky Mar :slight_smile: a ahojky Natynko :dizzy_face: jsi tak kouzelná princeznička :dizzy_face: , jen pěkně bumbej, ať má maminka z tebe radost a nemusí tě dokrmovat nutrilonem :slight_smile: (jestli si to dobře pamatuju - taky k vám chodím nakukovat :wink: )
Děkuju ti za podporu :dizzy_face: fakt se dám asi na modlení... už totiž nevím, co jinýho a víc pro to dělat... :sweat_smile:
31. črc 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ sofie je krásné jméno ale má ji kamarádka já mám pro holčičku dvě jména Barborka a Nella vždycky jsem chtěla Barču ale teď nějak převažuje Nella tak nevim kdoví jestli to vůbec někdy upotřebím :frowning2:
31. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Allynko snaženíčko a pak pověsit se na sušák :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barunka se mi taky líbí :slight_smile: ale míň už Barbora... k tomu našemu příjmení by to bylo hrozně tvrdý celý...

:grinning: :grinning: tak to abych šla sebrat prádlo :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne to nemusíš vždyť ty máš manžílak doma ten ti je chytí mně jedině kolíčky na prádlo....
Koukám na ten ovu testík takový jsem asi ještě neměla a k čemu mi to je na prd t je jako naschvál
31. črc 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni - koukej myslet pozitivně a hned! :sunglasses: Je ti to zhruba asi tak na to, že do 24 hodin bude ovulace jako Brno a ty spermoušové, který si tam skladuješ od včera, ti následně oplodní tvoje vajíčko! :slight_smile: ...už tomu rozumíš? :wink: :grinning:
31. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně rozumím ale jsem trochu pesimistická po dnešku se není čemu divit :frowning2: ja už radši počítám s tím nejhorším :frowning2:
31. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, já vím... chápu tě... ale snažím se ti dodat trošku optimismu :slight_smile: dej si dobrý mojitko a bude líp, uvidíš :wink:
31. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo určo jo zítra jdu zase do práce :angry: tak příjdu na jiné myšlenky :slight_smile:
31. črc 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj - tak koukám, že tu máme pár čerstvých těhulek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já tomu věřííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zdravím a hladím všechny snažilky moje milované :dizzy_face:
31. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mesinko sluníčko tebe jsem už dlouho neviděla hned mám lepší náladu :slight_smile:
31. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Mesinko ahooooj :dizzy_face: zdravím tebe i sýkorku do bříška :dizzy_face: nojo, holka, chybíš nám tu... :sweat_smile:

Odebírám se na véču, telku, vínko, ... atd. :wink: papa a krásný večer všem :slight_smile:
31. črc 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj sluníčko..hele - vůbec se netrap - jednak spermijky tam ze včéra vydrží a jednak...já jsem důkaz toho, že všechno je osud...
Musíte myslet pozitivně...jste všechny kráááásnééé a zdravééé a musíte se optimisticky vyladit...aby se k vám miminkům chtělo a pak si vás vyberou a už se vás nepustí...A budou dvoujčátka!!!!
Holky - já jsem hroší matka...budu mít malého hrošíka...já i kdybych chtěla, tak to těhu prostě neutajím...dneska mi i wietnamka ve večerce říká: "Miminko...ty...miminko..." a já říkám, že jo a ona na mě: "Kluk bude kluk, viď?"...a já říkám, že nevíme a ona zase: "To bude kluk"..
Ještě mi nikdo neřekl, že čekám holčinu...všichni kdo mě vidí tak říkaj, že je to jasný kluk :grinning: :grinning: Takže přenechávám Sofinku Murynce :grinning: A jdu přemlouvat manžu na Ondráška...ale to asi nedám..tak to bude...Jiříček..no :grinning:
31. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé jsem prošvihla těhulku Allynku :dizzy_face: :dizzy_face: Tak ti dodatečně přeji krásný večer..a už se šetři...cítím v kostech, že už tam rybičky doplavaly :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ally - a vínko už nééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jen sjem vám chtěla říct že mam asi jednu promile :grinning: ale krom toho jsme se už s manžou usmířili a je to zase oki a říkal že to nemám plánovat že mam byt v pohodě že si nás miminko najde samo až bude ten správný čas že prostě nechce nic přesně plánovat že to pak stejně nikdy nevyjde když si něco nalánuje a že je hrozně unaveny a nemocny že by asi stejně už dneska neměl sílu a že jedeme na dovču a tak si oba odpočineme a tak tak jsem ráda že jsme se usmířili to je pro mně to hlavní teď sem ty sermijky opila a ony teď netrefí do dělohy :slight_smile: :slight_smile:
31. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni...máš velmi chytrého manžu :dizzy_face: Dobrou nocinku :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím proto jsem si ho vzala :grinning:
Mesinko krásné sníky a pohlazení na bříško ode mně :slight_smile:
A jak byla ta říkanka?
31. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky kdepak dneska všechny jsteee :grinning:ja už mám uklizeno a za chvli pujdu vařit :slight_smile:
Dneska už jsem v pohodě..
1. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek