• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

1. února 2010 
Mury - děkuji za pochvalu bříška :dizzy_face: :dizzy_face:

Jééé za pár let zase ve snažilkách....mě to rozplakalo..jsem magor :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mes těhu hormony :grinning: :wink: .
14. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes :grinning: :grinning: ty si blázínek
as ty jsi to rozsekla :grinning:
Hele snažilky - holky si stěžovaly a vidím to tak, že se sem za chvíli přestěhujou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už je to tu zase samá těhule :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nový plán: zahltíme koníka :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem k smrti uražená a už sem nepřijdu jooooooooo!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Nééééééééééééééééééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning:
Teda člověk tady chvíli není a tady taková invaze jen nas pěkne nakažte
No ja ani envim kdy jsme se snažili ja ani nevim kdy byla ovu manžel byl nemocný a měl horečky tak jsme moc nesnažilkovali a teď s tou naší stavbou nevím kde mi hlava stojí je toho hodně
14. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi ještě že tu není sekce babičky :grinning:
14. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes... super pupik, taky jsem se byla mrknout. Ja jsem xxl, takze uz ted tehotensky pupik, i kdyz nic v nem... neslo by to v mem pripade naopak, ze by mi s postupujicim tehotenstvim ubyval?? :slight_smile: :slight_smile:
14. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
asan :grinning: :grinning: :grinning:

Sluni - no - to by zrovna mohlo vyjít...to je totiž šifra mistra mes - čím méně se snažíš tím je šance vyšší...mesin paradox :grinning:
14. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
cabal počkej,ještě budeš mít mega těhu nevolnosti a nepřibereš ani deko a pupík bude malinký :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo ale ja to fakt nějak tento měsíc neřeším a jsem fakt v pohodě sice se stavbou je teď hodně starostí ale musím říct že v takovem klidu už jsme s manžou dlouho nebyli tak snad to nezakřiknu jen kdybych nemusela pořád do práce už mně to tu nebaví chodím z práce do práce a pak není čas ani plodit
14. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cabal - děkuji za pochvalu pupíčku :dizzy_face:
Jedna známá otěhotněla a nádherně se jí zformovala postava - všechny špeky zmizely - jen narostlo bříško - přibrala asi 5 kilo, ale to jen do bříška :grinning: :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo sluni.. pohoda jo? Tak to vypadá nadějně:slight_smile:) A co dovolená? Nemáte ji už naplánovanou?
14. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zlatíčka - myslím, že jsme tuto novou diskuzi pokřtily řádně. Manža mi vytuhl spánkem milovaných mužíčků - jdu ho vysvléknout a přikrýt a přitulit se k němu. Mějte krásnou dobrou nocinku :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu chrnět holky. Nebo se vrhnu na manžílka :grinning: :dizzy_face: . Pa pa a dobrou snažilkám i těhulkám :dizzy_face: .
14. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobroooou a hezké snažilkování :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc holčiny a mějte se tu krááásně :slight_smile: a brzy //...si vás přijdeme zkontrolovat :wink:
14. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasnou plodnou noc vsem, kocenky, a at se vam zda neco krasneho... mne se dneska v noci zdalo o vrbickach, co by sly dat k nam na zahradu, to byl ale sen. :angry:

Toz dobrou...
14. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
cabal, tak to já bych taky brala aby mi ubýval :grinning:
14. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes... ja kdyz byla tehu, tak mi vzdycky uderem druhe odpoledni zacaly "ranni" nevolnosti a zjistila jsem, ze mi je uklidnuje jedina vec - libovolna zmrzlina... tak nevim, jestli po tomhle zhubnu, ale ten tvuj pribeh mi zni nadejne... :wink:

ally... tak to se v CARu nebudeme potkavat, my chodime do Gestu, jsme tam moc spokojeni... uvidimé, jak to s nami bude dal... tak ja uz chystam kapesniky na to breceni, az dorazi ms... furt lepsi chystat ted snuptychle, nez chystat dupacky a pak bejt prekvapena... a stejne furt doufam, ze se treba zadarilo... rikejte mi chodici kontroverze... manzel uz to o mne vi, vam to musim jeste blize osvetlit... :wink:
14. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heejjj takoé provokace s manžílkama ten mů je doma a já v práci leda s doktorek......nebo pacientem :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha... treba bude, jak psala mes.... vubec bych se nezlobila... a zbytek bychom vykojily a byly bychom mamulky-modelky... :slight_smile:
14. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cabal ty jsi byla tehu?
14. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni, neblazni a pockej si na manze... :sunglasses:

micha... a co, mas nejake pocity? Nemyslim fyzicky, ale jako vnitrne, myslis, ze tam prcek je, nebo si pripadas jako obvykle, co??
14. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni... no jo, byla, v dubnu/kvetnu, ale v 5tt to odeslo... asi neco nebylo v poradku, no...
14. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem ještě tu. Jsem si pustila Earth song od Jacksona na youtube a řvu tu. Manža si myslí, že jsem psychicky labilní :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Právě to říkal Abíkovi :grinning:. Ale mě ten klip vždycky rozbrečel :sweat_smile: :confused:.
14. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha to jsem nevedela a to jsi mela tak brzo nevolnosti jo?
Ja jsem si s tim doktorem delala srandu
14. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek