Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem x-) ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 x-) .
mes
14. črc 2009
Mury - děkuji za pochvalu bříška x-) x-)

Jééé za pár let zase ve snažilkách....mě to rozplakalo..jsem magor 😃 😃 😃
constiautor
14. črc 2009
mes těhu hormony 😃 😉 .
asanaa
14. črc 2009
mes 😃 😃 ty si blázínek
mar26
14. črc 2009
as ty jsi to rozsekla 😃
mes
14. črc 2009
Hele snažilky - holky si stěžovaly a vidím to tak, že se sem za chvíli přestěhujou 😃 😃 😃 😃 😃 už je to tu zase samá těhule 😃 😃 😃
constiautor
14. črc 2009
Nový plán: zahltíme koníka 😃 😃
asanaa
14. črc 2009
jsem k smrti uražená a už sem nepřijdu jooooooooo!!!!!!!!! 😃 😃 😃
mes
14. črc 2009
Nééééééééééééééééééééééééééééééééé 😃 😃 😃
slunickoseznam.cz
14. črc 2009
Teda člověk tady chvíli není a tady taková invaze jen nas pěkne nakažte
No ja ani envim kdy jsme se snažili ja ani nevim kdy byla ovu manžel byl nemocný a měl horečky tak jsme moc nesnažilkovali a teď s tou naší stavbou nevím kde mi hlava stojí je toho hodně
asanaa
14. črc 2009
hihi ještě že tu není sekce babičky 😃
cabalkova
14. črc 2009
mes... super pupik, taky jsem se byla mrknout. Ja jsem xxl, takze uz ted tehotensky pupik, i kdyz nic v nem... neslo by to v mem pripade naopak, ze by mi s postupujicim tehotenstvim ubyval?? 🙂 🙂
mes
14. črc 2009
asan 😃 😃 😃

Sluni - no - to by zrovna mohlo vyjít...to je totiž šifra mistra mes - čím méně se snažíš tím je šance vyšší...mesin paradox 😃
mar26
14. črc 2009
cabal počkej,ještě budeš mít mega těhu nevolnosti a nepřibereš ani deko a pupík bude malinký x-)
slunickoseznam.cz
14. črc 2009
Ty jo ale ja to fakt nějak tento měsíc neřeším a jsem fakt v pohodě sice se stavbou je teď hodně starostí ale musím říct že v takovem klidu už jsme s manžou dlouho nebyli tak snad to nezakřiknu jen kdybych nemusela pořád do práce už mně to tu nebaví chodím z práce do práce a pak není čas ani plodit
mes
14. črc 2009
Cabal - děkuji za pochvalu pupíčku x-)
Jedna známá otěhotněla a nádherně se jí zformovala postava - všechny špeky zmizely - jen narostlo bříško - přibrala asi 5 kilo, ale to jen do bříška 😃 x-)
mes
14. črc 2009
Nooo sluni.. pohoda jo? Tak to vypadá nadějně🙂) A co dovolená? Nemáte ji už naplánovanou?
mes
14. črc 2009
Tak zlatíčka - myslím, že jsme tuto novou diskuzi pokřtily řádně. Manža mi vytuhl spánkem milovaných mužíčků - jdu ho vysvléknout a přikrýt a přitulit se k němu. Mějte krásnou dobrou nocinku x-)
constiautor
14. črc 2009
Jdu chrnět holky. Nebo se vrhnu na manžílka 😃 x-) . Pa pa a dobrou snažilkám i těhulkám x-) .
asanaa
14. črc 2009
Holky dobroooou a hezké snažilkování x-)
mar26
14. črc 2009
Dobrou noc holčiny a mějte se tu krááásně 🙂 a brzy //...si vás přijdeme zkontrolovat 😉
cabalkova
14. črc 2009
Krasnou plodnou noc vsem, kocenky, a at se vam zda neco krasneho... mne se dneska v noci zdalo o vrbickach, co by sly dat k nam na zahradu, to byl ale sen. ]-(

Toz dobrou...
michamicha
14. črc 2009
cabal, tak to já bych taky brala aby mi ubýval 😃
cabalkova
14. črc 2009
mes... ja kdyz byla tehu, tak mi vzdycky uderem druhe odpoledni zacaly "ranni" nevolnosti a zjistila jsem, ze mi je uklidnuje jedina vec - libovolna zmrzlina... tak nevim, jestli po tomhle zhubnu, ale ten tvuj pribeh mi zni nadejne... 😉

ally... tak to se v CARu nebudeme potkavat, my chodime do Gestu, jsme tam moc spokojeni... uvidimé, jak to s nami bude dal... tak ja uz chystam kapesniky na to breceni, az dorazi ms... furt lepsi chystat ted snuptychle, nez chystat dupacky a pak bejt prekvapena... a stejne furt doufam, ze se treba zadarilo... rikejte mi chodici kontroverze... manzel uz to o mne vi, vam to musim jeste blize osvetlit... 😉
slunickoseznam.cz
14. črc 2009
Heejjj takoé provokace s manžílkama ten mů je doma a já v práci leda s doktorek......nebo pacientem 😃 😃
cabalkova
14. črc 2009
micha... treba bude, jak psala mes.... vubec bych se nezlobila... a zbytek bychom vykojily a byly bychom mamulky-modelky... 🙂
slunickoseznam.cz
14. črc 2009
Cabal ty jsi byla tehu?
cabalkova
14. črc 2009
sluni, neblazni a pockej si na manze... 😎

micha... a co, mas nejake pocity? Nemyslim fyzicky, ale jako vnitrne, myslis, ze tam prcek je, nebo si pripadas jako obvykle, co??
cabalkova
14. črc 2009
Sluni... no jo, byla, v dubnu/kvetnu, ale v 5tt to odeslo... asi neco nebylo v poradku, no...
constiautor
14. črc 2009
Jsem ještě tu. Jsem si pustila Earth song od Jacksona na youtube a řvu tu. Manža si myslí, že jsem psychicky labilní :-p . Právě to říkal Abíkovi 😃. Ale mě ten klip vždycky rozbrečel :-N =-).
slunickoseznam.cz
14. črc 2009
aha to jsem nevedela a to jsi mela tak brzo nevolnosti jo?
Ja jsem si s tim doktorem delala srandu