Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

aranel6
5. srp 2009

Dobré ránko holčinky,

tak já vás musím zklamat-nevydržela jsem a testla a testík je bílý, takže prďajs-ach jo. ☹ 😢 Ale co se dá dělat.
Moje tělo si dokáže vyvovalat jakékoli příznaky, takže už na ně nedám.
Jdu si pobrečet a pak počkat na doražení další mrchy.
Dnes už se mnou asi nic nebude. ☹

nikare
5. srp 2009

Aranel..........no počkeeej,,,,,,,,,zrovna jsem na tebe tak myslela........a obě jsme napsaly ve stejný čas 😉 a nic????? a není třeba brzo???
Nesmutníku, já se k tobě přidám !!! a budeme v té naší tabulce kolovat jak Sputníci. Je to jako "ruleta" - na kterou to padne !!!

aranel6
5. srp 2009

Nika: Je to na tobě-já ti věřím že to prolomíš.
Brzo určitě není-jsem už 15 DPO,takže prostě nic. Ono to zase přejde-jen jsem prostě zklamaná jako vždy.
No a spotřebovala jsem poslední test,takže mě to už aspoň nebude pokoušet testovat.

aranel6
5. srp 2009

No nic jdu pracovat-k ničemu jinému se očividně nehodím. 😢

consti
autor
5. srp 2009

Ahoj holky.
Aranel hlavu vzhůru 😎 . Nevyšlo to tento měsíc, vyjde to jiný. A znáš to, dokud není mrcha aneb tonoucí se stébla chytá 😕 😅 😀 . Vypadalo to tak nadějně, ach jo. Ale prosím moc nesmutníkuj, do prosince z nás prostě ty maminy budou 😵 !!! Já si vždy, když to nevyjde, říkám, že aspoň můžu pít kafe a alkohol a jít třeba tančit atd. Slabá útěchá, já vím 😔 . Drž se!
Pa Zuzka

consti
autor
5. srp 2009

A nechci slyšet, že se k ničemu jinému nehodíš 😠 . Budeš skvělá a a krásná a nejlepší mamina!! To vím 😵 !!

nikare
5. srp 2009

Ale jdi, tak to přeci není. A jaký, že je to na mě ??? Takovou zodpovědnost na sebe nevezmu !!! ikdyž bych chtěla !! to tělo je prostě hrozný - našeptává, našeptává a pak nic !!!! a víš jistě kolikátý jsi DPO??? Já vím......asi víš !!! Bude dobře !!! 😉

consti
autor
5. srp 2009

aranelko, veru to tělo je fakt hrozné a opravdu našeptává kolikrát bohužel špatně. Když si vezmu, jaké příznaky jsme mívala já 😀 . No a nikdy z toho nic nebylo 😝 😅 . Prostě už na to asi myslíme tak, že i to tělo zblbneme.
Každopádně veru, teď držím pěsti tobě. Se to už musí prolomit, to není možné 😝 😅 .

nikare
5. srp 2009

Zuzi, já vím, a když ne já, tak je pak na řadě:

Micha 14 dc
Ally 17 dc
Sluníčko 19 dc
Consti 7 dc
Cabal 8 dc

No a já s Aranelkou jsme dneska 27 a 28 dc 😉 😉

nicollka
5. srp 2009

Ahoj holky tak jsem zpět. Kolik nových těhulí tu máme?
Já bohužel zase nic, v neděli sme odjížděli na letadlo směr domů a začala jsem špinit, takže ani dovča nepomohla :D
No nic.. V neděli máme rok výročí od svatby, bohužel manža už včera odjel do práce a dojede snad za dva týdny před mým odjezdem do chorvatska nebo až po až se vrátím.
Tak dočítat teda nezvládnu tak snad vše pochytím za běhu

cabalkova
5. srp 2009

Aranko, nesmutnikuj, jestli tam nic neni a jsi 15 dc, tak to mas ms za rohem a za dalsi dva tydny, ktere ubehnou rychleji, nez se nadejes, tu bude dalsi snazenicko. Ja to znam, jelikoz mam ovu pred sebou, tak jsem taky plna nadeje, a az ji budu mit za sebou a na testu nebude nic, tak budu taky nestastna. Tak to holt je, ale my jsme holky zocelene bojem a nic se nedame a s novou nadeji se pustime do dalsiho kolecka... 😉 Drz se pani, myslim na tebe a za par tydnu se k tobe pridam. 😵

cabalkova
5. srp 2009

Ahoj nico... kratky prehled mas nahore od nika, tehu bohuzel zadne, ale testovani se blizi... dneska bohuzel nenasla // aranka, takze jede dalsi kolo, ale my ji vsechny verime, ze to uz brzy prolomi...

A jaka byla dovca? A kolikaty jsi DC? Dopis se do tabule...

Consti 7 dc
Cabal 8 dc
Micha 14 dc
Ally 17 dc
Sluníčko 19 dc
Nikare 27 dc
aranel 28 dc

nicollka
5. srp 2009

cabal díky za info. No jsem 4dc a pořádnou mrchu pořád čekám, zatím jen taková slaboulinká a to už by měl být aj konec..

consti
autor
5. srp 2009

nico ahoj a nejsi teda těhu? Když jen špiníš 😉 ?

aranel6
5. srp 2009

Holčinky, moc děkuju za podporu-ještě že vás mám. 😵
Taky věřím nebo aspoň doufám,že se to jednou zlomí. A vím,že po prvním dnu mrchy mi zase bude líp-hormony se zklidní a tělo hodí do pohody a všechny příznaky budou pryč.
Doufám,že mrcha dorazí dle harmonogramu nejpozději zítra ráno a vyrazíme do dalšího kola.

A dnes si dám večer nějaký míchaný nápoj z toho co se doma najde.Jak píše Consti, aspoň nějaké pozitivum na tom musím najít.😉

nicollka
5. srp 2009

nene teploty byli nízké na to abych byla těhu, spíš jen nějaká slabá ms. Ani příznaky žádné, no ale hlavně ta teplota.

Fotky jsem nahrála na rajce kdo chcete jukněte ;)

http://nicollkacz.rajce.idnes.cz/

consti
autor
5. srp 2009

Nicol hezké fotečky, úplně to moře závidím 😵 .
Aranel další plus je to, že můžeš jet k moři. Pak se tam pár let nepodíváš 😎 .To si taky říkám, ale stejně letos nejedem 😀 😝 .

cabalkova
5. srp 2009

Ahoj kocenky, neco bych pro vas mela. Pokud nekdo z vas alespon trochu inklinuje k duchovnim ci vychodnim naukam, mohla bych vam do mailu (je to prece jen dlouhe) poslat povidani o tom, jak cvicit na zlepseni prokrveni panevniho dna (obdobne veci dela metoda Mojzisove), jak probudit cakry, ktere ve spicim stavu mohou branit dobre funkci nekterych organu (a treba i poceti, prestoze je fyziologicky vse ok) a jak si navodit "vnitrni usmev", najit vyrovnanost a klid na vse... Kdyby vas to nekoho zajimalo, soupnete mi do IP mailovou adresu a rada predam. Konec osvety. 😉

nikare
5. srp 2009

ooohmmmmmm 🙂 🙂 🙂 🙂

ally57
5. srp 2009

ahoj holky 🙂

Aranelko - to je mi líto, že tě tělo zase takhle obelhalo... ☹ to ono umí velice dobře, sama jsem se několikrát nechala obalamutit a skočila mu na ty jeho "jasný" těhupříznaky... a pak vyplakala potoky slz... 😠 Tak si udělej dobrej koktejlek, nějakou hezkou dovču (jestli to jde) a jedeme dál - všechny společně 😎 a jednou to prostě vyjde!!! 🙂 Tak zažeň chmury, jenom na práci tady na tom světě určitě nejsi 😉 jen asi všechno má svůj čas a my bohužel nevíme, jaký... 😅

Veru - a co ty a příznaky? Neopouštějí tě?

Nicolko - bezva dovča! A Daneček je kouzelný chlapeček!!! 😵 Nám se taky ani na dovče nezadařilo - taky jsem doufala, že by mohlo... ale co naděláme, že...

Novinky u mě: včera jsem byla s kámoškou na véče a dala jsem si 3dcl červenýho + 2 mojita a večer mi bylo pěkně blbě, ještě i ráno. Jenže jsem měla poradu, tak jsem musela být použitelná - snědla jsem jogurt a to trochu pomohlo. V práci mi nabídli (lehce tlačili) jinou pozici - ještě vlastně k mojí práci na webu - redaktorku v tiskovém odd. - no napůl jsem na to kývla, protože ráda píšu, ale záleží na podmínkách... taky se mi to moc teď nehodí, protože rozjíždíme to naše podnikání... a do toho dělám spory na rozhodčáku, ale holt všechno se vždycky sejde tak nějak najednou... 😅 tak uvidím, jak to všechno půjde, asi se budu muset minimálně roztřetit... 😀

Klárko - máš můj mailík v IP 😉 Mojžíšovku pilně cvičím každé ráno - ale klidně si k tomu ještě otevřu čakry 😉 a vnitřní vyrovnanost by se mi teda šikla dost! 😀

nikare
5. srp 2009

ahojly Ally,

no mě příznaky neopouštěj ani jedny. Břicho mě furt bolí a holky "kozy" taky. I když jdu, tak je cítím !!! Takže to je buď a nebo !!! 😉

nikare
5. srp 2009

Ty jo a Alčo ty jsi teda pracovně na roztrhání !!! Ty budeš nějaká šikulka se mi jako zdá !!! 😉 😉 😉

cabalkova
5. srp 2009

Ally... jestli ono uz se telo nehlasi, ze maminy nemaji takhle nasavat... 😵 Ta prace zni dost narocne, zvaz to, at pak furt jenom nelitas a jsi trochu v klidu pro mimi. Ale co ti budu povidat, ja furt taky litam jako suspajtl. 😝

Nika... to zno velmi nadejne, nemohla bys uz pocurat papirek? Jsme tu vsechny napjaty jak spagaty. 😅

aranel6
5. srp 2009

Klári, moc děkuju. 🙂

slunickoseznam.cz
5. srp 2009

Ahoj zlatíčka opět zdravím z práce ale už druhá šichta takže jsem v půli koukám ally že se začínají vynořovat přízraky a u mně taky od rána mně bolí břicho jako na ms a to jsem asi 5 dpo nebo tak nějak takže na ms je brzo a pali mně žáha ale to se nepočítá protože mně páli už od pondělí 😀 takže je to tady zase až do ms.... 😠 😠

cabalkova
5. srp 2009

Kocenky... jak jste na tom ktera s dovolenou... jak s tim srazikem, nespachame neco uz ted v dohledne dobe?? 🤐

ally57
5. srp 2009

Nika - tak já jsem pro to "buď" - žádný nebo nebude!!! 😉 A na testík si teda musíme počkat opravdu až do pátku...? Kolkátý jsi DPO?

Já šikulka - to spíš příliš aktivní a pak nic pořádně nestíhám 😀

Klárko, to víš že nechci být kvůli tomu ve stresu - to asi není vhodné pro příchod miminka do bříška... no nějak to vyplyne 🙂

Sluni - no bezva příznaky! (U mně to byl alkohol 😀 ) a nepřivolávej si pořád MS, když máme mít dvojčátka!!! 😀

Já jsem na tom s dovolenou bledě - žádná velká asi už nebude, jen některé víkendy budu pryč. Tak navrhujte termíny, nějak to dáme dohromady 😉

aranel6
5. srp 2009

Klárko, já už taky bez dovči. Jen dva víkendy plné.

slunickoseznam.cz
5. srp 2009

No jo Ally jednou ty podruhé jáá jinak se mi začal oběvovat bílý hleník tak uvidíme ale zas tak pesimistická už nejsem 🙂

ally57
5. srp 2009

tak já to upřesním 🙂 víkendy, kdy jsem pryč:
7.-9.8.
14.-16.8.
4.-6.9.
18.-20.9.
tak jak koukám, moc tady teda nejsem.... 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru