Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

mes
5. srp 2009

consti - já si vždy tak zanadávala na záchodě nebo v duchu...že jsem ani nevěděla že znám tolik sprostých slov 😀 😀

Snažilky šup se snažit
Těhulky těhulit
A já jdu hajajit...Dobrou zlatíčka moje 😵

slunickoseznam.cz
5. srp 2009

JJ dobrou holky zítra zase můj pozdrav z práce 🙂

ally57
5. srp 2009

Jééé vy to tady rozjíždíte a já dělala véču a následně papala a teď už jste utekly 😅

Mesinko - krááásný těhubříško! Fakt ukázkový! 😵

Taky mě ty řeči lezou příšerně na nervy... a taky to, když vidím, jak nějaký tupouni ploděj o106 a my... no ale spravedlnost asi světem nevládne.. takže nezbývá něž čekat a doufat... 🙂

Moje příznaky - na ty je zatím brzo brzičko - jsem teprve 5DPO - ale přesto už se hlásí: občas cítím bříško (buď jako před ms nebo píchání), občas bolestivé mravenčení v bradavkách... zkrátka standard - prostě nic, co bych už nezažila... 😉

běžím za svým mužem, papapa a krásný večer všem 🙂

consti
autor
5. srp 2009

Tak dobrou kočky. Já tu ještě chviličku budu 😉 .

nicollka
5. srp 2009

ahoj holky jen nakukuji. Taky moc držím palečky at ty dvojčátka vyjdou 😉

Mes nádherný bříško, je tam určitě jen jedno 😎

Tak dobrou zase zítra

aranel6
6. srp 2009

Dobré ránko holčinky,

tak já hlásím od rána 1DC, takže jsem aspoň dlouho nečekala a jedem na novo.
Včera mě parádně doma ujely nervy, takže byla Itálie, že se zdi otřásali a sousedi asi skřípali zuby,ale prostě to muselo ven-dnes už jsem jen trošku smutná a jinak dobrý. 🙂 Tak zítra snad už zase dorazí optimismus.

Jinak ten druhý víkend v září pokud to je 12-13.9,tak to taky můžu.🙂

Mesinko, bříško krása-moc pěkně těhulkovské. 🙂 😵

Tak dnes nebo zítra doufám že už ten zlom konečně vyjde a diskuze bude zase o chlup veselejší.
A pak samo ta dvojčátka ve dvou bříškách. 😀
Mícha už si třeba veze dovolenkového břicháčka.
Klárce s Consti už se to taky blíží.
A Nikolka bude hned následovat a třeba ten srpen nakonec vyjde.

Takže dnešní souhrn:
Aranel 1DC
Nikolka 5DC
Consti: 8DC
Cabal: 9DC
Micha: 15DC
Ally: 18DC
Sluníčko: 20DC
Nikare: 28DC

A to je vše. 🙂

consti
autor
6. srp 2009

Ahojky,
aranel tak Itálie jo 😀 😅 ? No věřím, že už byla poslední a další cyklus už uvidíš //.
Veru už jsi testila nebo pořád držíš předsevzetí, že až v sobotu 😀 😎 ? Jsem zvědavá 😕 😵 .

cabalkova
6. srp 2009

Aranko, tak aspon to netrvalo dlouho... jooo, Italie, nasimi sousedy jsou srnky a zajici, ale obcas taky ledacos slysi... hlavne kdyz jste si to vyrikali a naladili se na prijemnejsi naladu na budouci snazeni. Ted hlavne hezky odpocivej, papel kyselinu listovou a mysli pozitivne, at je vse pripraveno na dalsi kolo. 😉

Taky se snazim pozitivne naladit, doufam, ze v sobotu uvidime nejake pekne foliky a po nedeli by mohla byt druha IUI... 😎

nicollka
6. srp 2009

dobré ráno

aranel tak u mě určitě srpen nevyjde, no spoléhám na září, ale uvidím, myslím že nám manža dojede zase až PO..takže asi zase nic no. Ale vám všem to mooooc přeji. Já ted koukám po bytě, že bysme koupili ve Vyškově a šli konečně bydlet, protože s tou nástavbou to vypadá bledě. A to čekání mě už fakt neba.

nikare
6. srp 2009

ahoj holky,
tak bohužel u nás také "ticho po pěšině" ☹ 😢 ☹ 😢 😢 😢

cabalkova
6. srp 2009

nika... a to jsi mela tolik priznaku, urcite na testu neni ani stinek? 😠

consti
autor
6. srp 2009

Veru takže jsi testila?? A opravdu nic? To snad není možný... 🙄 😠 .

nikare
6. srp 2009

............ ani ň !!!! 😢

nicollka
6. srp 2009

nika a kolik dpo jsi? nemůže ještě naskočit?

Holky mě tak včera bolel vaječník, ale úplně hrozná bolest, nemohla sem se postavit, s každým krokem šílená bolest. Teď mě zase bolí jaksi žaludek achjo

cabalkova
6. srp 2009

Nico... a ten vajecnik, byla to ovu? Nebo se neco deje?? Me takhle bolel, kdyz jsem tam mela cystu. 😝 Nastesti se o sebe postarala a hodna holka, sama se vstrebala.

cabalkova
6. srp 2009

Jo Nico.... ted jsem si vsimla, ze jsi teprve 5DC, tak to muze byt jeste doznivajici ms, ne?

nicollka
6. srp 2009

cabal no vůbec nevím, takovou bolest sem ještě nezažila, nevim co to bylo ale uz je to naštěstí pryč, ale bylo to hroznék taky sem si říkala ovu, ale to je blbost. no snad to zadna cysta nebude, mrcha teda uz tak nejak dneska neni, tak nevim

ally57
6. srp 2009

ahoj holčičky 🙂

Veru - to přece neni možnýýýýýýýýýýýýýý............ ☹ opravdu jsem tomu tolik věřila, že ti to tentokrát vyšlo... Je mi to moc líto, a tuším, jak ti asi je... a že to určitě není do smíchu... 😔 Co ti říct - no pokud je to ještě brzo, tak ať se čára kouká co nejdřív objevit.. a pokud to tak nemá být, tak ať aspoň co nejdřív dorazí ms a společně budeme bojovat dál! Posílám ti pohlazení a hrst pozitivní energie... 🙂

Aranko - jojo, to znám, prostě to občas musí "ven"... Lepší, než to v sobě dusit 😉 tak sna i ten smutek brzy odezní a přijde zase dobrá nálada 🙂 s úsměvem jde všechno líp, aneb co jiného nám zbývá... 😅

Holky já jsem po tom Utroši táááák stráááášně unavenáááá.... že to je fakt šílený 😝 a ještě k tomu mi furt vytéká a já mám strach, že mi tam nic nezůstane a nemá to žádný efekt... no i když s největší pravděpodobností ho stejně beru jen tak pro srandu králikům... 😀 takže je to fuk 😉

cabalkova
6. srp 2009

ally... neboj, pro srandu kralikum to jiste neni... jsi na rade s prolomenim druhe vlny. 😎

aranel6
6. srp 2009

Nikare, to snad není ani pravda-to je vážně nějakej hnusnej žert-vždyť víc těhotně už to nemohlo vypadat.Čárka jedna, kde se toulá. 😠 Jsi ještě 2 dny před MS a to negativní má ještě 1/2 žen,ale nechci vzbuzovat další naděje. Broučku, posílám velké objetí na ten smutek a věřím že zase bude lépe a to další kolo už prostě musí vyjít.

Consti, no na toto téma doufám byla poslední 😀 , ale jinak určitě né-občas se to prostě sejde a pak přijde ventilace a dveře práskaj a slova lítaj, ale zase to je dřív dobrý. To tichý vyhnívání je mnohem horší.

Klári, ladit určitě budu, ale vitamínky teď vysazuju-papala jsem femibion a myslím že jsem po něm začla přibírat,takže nic dokud nebudu těhulka-zeleninky i té listové papkám dost,tak to musí stačit. 🙂

Ally, jen pěkně zaváděj-efekt určo má. A únava ta už taky může být z něčeho mnohem kránějšího něž tabletky utroše (progesteron by snad neměl unavovat-to by jsme musely prospat vždy půlku měsíce. 😉

nikare
6. srp 2009

Holky já vím.........do smíchu mi teda není, ale jsem v rámci možností v pohodě. Včera se ještě ke všemu mé kamarádce narodila holčička Anetka (3300 g, 47 cm) Mají už druhé dítko (první klučík) a mají to pomocí IVF. Její manžel totiž děti mít nemůže, takže mají darované spermijky a ještě jim dva mrazáčky zbyly, tak je prý prodají dalším párům.
Je to fakt nespravedlivé. Tentokrát jsem si taky fakt myslela. To břicho mě bolí pořád na pravo. No snad se mi tam z toho clostylu neudělala cysta. Nějak tomu přestávám rozumět, ale co, ještě máme jeden měsíc pomocí clostylu a utroše a pak se holt uvidí. Za 3 týdny jedeme na dovču, tak si aspoň odpočinu.
Děkuju za všechna pohlazení a objemutí (už jsem celá zmuchlaná ) 😉 😉

Jo a Ally, tak jestli ta únava byla po utroši, tak tu jsem měla taky. Po poledni vždycky přišla neskutečná únava, že jsem si tu občas musela na půl hodinky ustlat aspoň hlavou na stole, jinak bych padla !!!!

ally57
6. srp 2009

Aranko - notak to fáákt pochybuju... když jsem viděla tebe a Veru, jak jste měly úplně jasné příznaky a nic...

Klárko - tak já jsem tady asi ta poslední, kdo by to prolomil... 😔 dneska mám zase nějakou plačtivou náladu... achjoooo...

Veru - a té kamarádce se IVF zadařilo vždy hned napoprvé...?
To je divný, že tě to pořád bolí napravo - kolik jsi přesně DPO???
Každopádně, když nic, si pořádně užiješ dovču a za 4 týdny už může být všechno úplně jinak 😉

Oni píšou na tom příbalovém letáku u Utroše, že způsobuje ospalost a závratě 😝 takže asi je to větší driják, než když si vylučujeme progesteron samy 😉

slunickoseznam.cz
6. srp 2009

Ahoj holky opět zdravím z prááce co jineho dneska už konečně budu s manžou tak se moc těším až přijede jinak ja hlasim že mně docela zase bolí bříško ale není to nic hrozneho prostě jako před ms ale slaběji 🙂 🙂

mes
6. srp 2009

Ahoj slunka moje 😵
Děkuju za chválu pupíku...dneska ho zase vycvaknu 😉
Nicol - na to se mě ptají všichni - jak si vezmu něco uplého tak všichni tipují minimálně 6 -7 měsíc a nebo, že jsou tam 2 😀 Ne...já mám prostě rozvalku velikého 😀

Nikare - mrzí mě, že nic ☹

cabalkova
6. srp 2009

Ahoj kocenky moje, nesmutnete... ja vim, ze to je desne tezky... ale ja se treba dostavam do podobne faze jako ally... zpocatku jsem se radovala, ze treba uz TENHLE mesic se to podari... a ted mam kazdy mesic po ovu des, ze se to ZASE nepodarilo... a myslim, ze tim i mimi od sebe zahanim... tak jsem zacala praktikovat meditace do briska, aby se tam mimi libilo a zabydlelo se u nas... proste mu tam posilam slunicko a pohodicku a teplo a radost a pokoj, aby to tam na nej bylo pripravene a nebalo se s nami zustat... a uvidime...

Ja myslim, ze se k tomu fakt stavime moc vedecky a defenzivne a ze to chce pozitivne a radostne... pak to jiste pujde...

A jeste jsem vam chtela rict, ze na vas ode dneska kazdy vecer kolem desate budu myslet a budu posilat svetlo vam i vasem uz blizko ocekavanym miminkum... kdo chcete, pridejte se ke mne... bude nas na to pozitivno vic a mimi urcite prijdou... tak. 🙂

ally57
6. srp 2009

ahoj Sluni 🙂 to je fajn, že budeš konečně s manžílkem 😉
Bolest bříška je dobrý příznak - to berem! 😀

Mě už nebolí nic... 😒 takže tento měsíc to bude jedině na tobě - budeš muset zmáknout obě dvojčátka...! 😎

Holky, já tady furt brečím... jsem nějaká švihlá.... můj muž se na mě chodí dívat a utěšuje mě a ptá se, co mi je a já ani nevím, prostě jsem hrozně lítostivá a mám pocit marnosti a beznaděje... a všude kolem vidím samé těhule a děti a těhule a děti.... a už to zase nějak nezvládám.... a vy tu nejste... 😢

Mesinko - cvakej - tvoje těhubříško uvidím vždycky ráda! 😵

cabalkova
6. srp 2009

Allynko.... neplakej, nesmutni, devenko nase.... to dela ten pitomej utrogestan, ja po nem bulela taky furt, muj muz pak taky nevedel, co se mnou... vsechno bude a miminko taky... jen se na to nesmime tak upinat a delat si z toho smysl a stredobod zivota... ja jsem otehu ve chvili, kdy jsem se na to vykaslala... no tak, devce, bude to dobry... jen se ted zabav necim trosku jinym, aby ti to ccekani na // uteklo... a v Gestu pak pomohou, neboj.... vazne.... drz se, pani.

cabalkova
6. srp 2009

Jo a krom toho jsi 18DC... to te taky nema co bolet, kozo. 😵

ally57
6. srp 2009

Klárko - až se trochu vzchopím, tak se ráda přidám...

Ale upřímně - opravdu si nemyslím, že na to má vliv cokoli, co si myslím, nebo cítím, nebo chci, nebo nechci... už mám za sebou tolik měsíců a každý relativně jiný - s jinými pocity a myšlenkami - že už věřím jedině na osud... prostě když se to má stát, stane se to, i když nechceš..... a bohužel - a to je náš případ (zatím) - když se něco stát nemá, můžeme se třeba stavět na hlavu (což jsem někdy skoro dělala...) a máme smůlu - prostě to nevyjde...! Což mě příšerně vytáčí, ale vím, že s tím prostě nejde nic dělat... a že se dohrabu až k tomu hnusnýmu IVF (ačkoli nemáme zjištěný žádný problém!) a to se taky nepodaří a pak vám jen napíšu číslo pokoje z léčebny pro duševně choré, kdybyste se na mě chtěly přijít kouknout jako na odstrašující případ 😝

slunickoseznam.cz
6. srp 2009

Ally to může být i příznak ta plačtivost prostě hormony si dělají co chtějí no,ja bych to moc chtěla ale prostě mam pocit že to nepřijde nikdy prostě si myslím že se to stát nemůže že ty čaruše nikdy neuvidím na živo ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru