Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
14. črc 2009

sluni my pochopily, že to nemyslíš vážně. Ten pacient mě pobavil 😀 . A už jdu fakt spát 😀 😉 .

cabalkova
14. črc 2009

sluni... ja si vzpomnela na Svet podle Garpa, a tam si hvrchni sestra takhle mimi poridila... tak to neeee, jo?? 😝

No, s temi nevolnostmi, asi jo, ja treba hodne trpim na migreny z hormonalnich vykyvu, tak asi reaguju na jakekoli hormonalni zmeny precitlivele... ale rikala jsem si, ze me treba zas o to driv vyjdou...

a jeste ally... abych ti odpovedela: muz je bohuzel stale bez prace, pres leto je to s tema mistama nejaky blby, takze se rozhlizime, ale zatim nic na obzoru neni... a opravdu nas to vytopilo, a to mame barak na konci... mozna prave proto... lesy uz byly tak nasakly, ze se voda valila z lesa nad nam a vlitla nam zavrenymi dvermi a okny do baraku... sila, to ti povim, ale nastesti prijeli brzy hasici a pomohli, uz jeto zase skoro dobry...pohoda... 😎

slunickoseznam.cz
14. črc 2009

To teda nezavidim cabal nas topilo kdyz jsme byli bez strechy a to jsem si pak polakala kdyz nam vsude stala voda

michamicha
14. črc 2009

děvčata, já jdu do hajan, jsem nějaká ospinkaná 😔 manžílek se teď louhuje ve vaně a mně kupodivu dneska naladila na muchlování jedna scéna ve filmíku v telce, tak si asi dám říct 😅 aby ten můj chudáček tak netrpěl nedostatkem sexíku 😅
dobrou noc 🙂

slunickoseznam.cz
14. črc 2009

micha neprovokuj...

cabalkova
14. črc 2009

sluni... bylo to zoufaly, sebehli jsme do sklepa a tam jsme mohli jen koukat, jak se to na nas zavrenym oknem a dvermi vali, vubec nic se s tim nedalo delat... priznavam, ze jsem chytila normalni hysterak... jeste nemame zkolaudovano a uz mame vytopeno... ale co... manz to zvladnul, sehnal hasice, pak to tam i uklidil, je to mu poklad... tak ted vetrame, susime a dobre to bude... ale znovu uz bych to zazit fakt nechtela... nekolik nasledujicich dnu vzdycky vecer prselo, tak jsme pokazde leteli k oknu a s nosem na skle sledovali, jestli nas to zas nezatopi...

holky, neprovokujte, ja mam manze na panskem dychanku.... 🙂

michamicha
15. črc 2009

holky 😵 já to s tím testem nevydržela a hádejte co 😵 😵 😵 ten včerejšní "neuznatelnej" duch zesílil 😵 jsem se to snažila vyfotit, ale pokaždý mi na to blejskne blesk 😒
http://leteckaposta.cz/755792434
je to ten první odspodu

michamicha
15. črc 2009

jsem to zkusila vyfotit ještě jednou a když na to kouknete víc z dálky, tak je vidět líp 😉
http://leteckaposta.cz/138763024

caki
15. črc 2009

ahojik holciny, jdu vam se poprat moooooc stesticka a at brzy najdete ty vytouzene // 😵 necham vam tu trochu tehu bacilku a micha vam to tu rozjede s prvni varkou // ju... 😵

cabalkova
15. črc 2009

caki... dekujeme za bacilek, je nam ho treba, ale jak se zda, uz mezi nami putuje... 🙂

micho... je to fakt jen stinej, ale taky ho tam vidim, je tam a pokud bude zitra zase silnejsi, myslim, ze to je jasny... jupi 😀

nikare
15. črc 2009

Jejda ahojky holky.............ty jo.........to byla tady teda včera sprcha !!!! Ale hlavně, že to dopadlo dobře !! 😉
U nás už začlo taky děsně lejt a je tam hnusně a já nemám dneska ani bundu ani svetr ani mikču, jen ktaťasy a tríčo..........asi zmrznu !!!!

micho: čekej čekej čekej............to bude krásný začátek !!! 😉

cabalkova
15. črc 2009

U nas ted praskaji blesky jak blazen, skoro se bojim, takovou burinu jsem snad v zivote nevidela... snad do nas neuhodi... a svagrovka dnesnim dnem uz tyden prenasi... bourky, nebourky, nechce Frantu pustit... tak at jsme na tom co nejrychleji stejne jako ona. 🙂

michamicha
15. črc 2009

počkam do pátku, zase jsem začala špinit ☹

nikare
15. črc 2009

micho: to přeci nemusí nic znamenat !!! vydrž a uvidíš !!!! držím palce !! 😉 😉 😵

ally57
15. črc 2009

Dobré dopoledne 🙂

Murynko, Caki - děkujeme za řádnou dávku těhubacílků! 🙂

Klarko - máte v Gestu jednoho stálého doktora...? Nás si totiž v Pronatalu přehazují jak horký brambor, prostě vždy se jde k tomu, kdo tam právě je, takže s jedním máš konzultaci, druhý ti dělá UZV, třetí IUI... a z toho všeho mám pocit, že nám to dvakrát špatně načasovali... že ovu byla dva dny před IUI = v době, kdy jsme měli zakázáno domácí snažení... Vždycky se mě totiž při IUI ptali, jestli mě ráno píchalo v podbřišku, no a to bohužel nikdy - to mě píchalo právě ty dva dny před tím... 😕 Tak přemýšlíme, jestli nezměnit CAR, kde by si nás vedl jeden doktor a tomu by asi víc záleželo na výsledku...

Jinak s těmi kapesníky to vážně nepřeháněj, myslím, že je to tutovka 😉 Ale tvé rozporuplné pocity dobře znám 😀

Vážně zvažuju navštívit psychologa... jsem značně nevyrovnaná - chvíli bych to úplně nechala být, chvíli bych rovnou letěla na IVF... achjooo... 😝

Micha - držííím palečky!!! 😉

ally57
15. črc 2009

ahojky Veru 🙂 , jak vy na tom teď přesně jste...?

consti
autor
15. črc 2009

Ahojky, jsme tu jen na skok.
micha držím pěsti!
ally a proč ne? Psycholog by ti pomohl utřídit si myšlenky atd. 😉 .
tak a já jdu zase pracovat. 😝

nikare
15. črc 2009

ahojky Alčo,
no my jsme na tom tak, že mi zase pomalu odchází ms, takže zase nic !!! ale už beru pilule na ovulku, tak prostě uvidíme !!! Léto léto - děj se vůle boží !!!
A co ty?? Jsi z toho všechno taková zmatená, viď??? Hele jestli by ses k tomu odhodlala, tak si taky myslím, že navštívit psychologa není nic špatného.........určitě by ti pomohl se aspoň vnitřně srovnat !!! 😉 😉

consti
autor
15. črc 2009

Holky jenže to léto tak uteče...Sztejně si ymslím, že se nám v létě nezadaří. Vám teda jo, to je jasný 😵 . Mám nějakou depku 😝.

ally57
15. črc 2009

Consti já mám taky depku a mám úplně stejný pocit jako ty... 😔 to bude tím hnusným počasím = tlakem...
Léto bude fuč razdva a já budu furt řešit to samý... dokola... a dokola... pociťuju čistou nezředěnou beznaděj... ☹

Psychouše asi navštívím - jen to chce najít někoho dobrýho, protože jinak to nemá žádný efekt... ale stejně se s tím hlavně musím srovnat já sama... to už vím, už jsem jednou v životě řešila něco podobnýho a vím, že nikdo na světě mi nepomůže, jen já sama...

Veru bereš clostil nebo něco jinýho....? Tak snad to tady prolomíš a léto nebude prokleté... 😉

Pamatujete, jak jsme si vloni říkaly, že do Vánoc budeme všechny s bříškem..? A pak že na Valentýna.. a pak na jaře, jak se všechno probouzí a pak a pak... pořád se to posouvá... a je mi z toho nanic... kdyby aspoň člověk znal příčinu - ale my jsme oba úplně v pořádku... V tý Itálii jsme se krásně od všeho oprostila, vůbec na nic nemyslela, naopak jsem si říkala, proč jsem tak plašila, že to nehoří... no ale po návratu ta kamarádka (moje nejlepší) - se kterou jsme chtěly otěhotnět tak nějak současně... našla // - skoro rok vůbec nefungovala, neměla MS, ovu, nic... teď jí rozběhli pomocí injekcí, hned byli na IUI a hned je těhu... Jasně že jí to moc přeju!!! Ale víte asi, jak to je.... jsem zase z toho totálně zničená... a zase mě sžírají ty přihlouplé a zbytečné otázky typu Proč právě já...? 😒

consti
autor
15. črc 2009

Ally mám podobné pocity, i když u nás nevím, jestli jsme oba v pořádku. 😅. A přesně jako ty mám navíc kolem sebe všechny kamarádky, které mimčo třeba vůbec neplánovaly nebo rozhodně ne dřív jak my, a jsou těhotné...Naposledy mě dostala švagrová, ta už jedno dítě má a vždy vykládala, jak se podařilo hned a druhé že asi mít už nechce, že jí stačí jedno, a ona najednou, že čekají miminko. U toho byla samozřejmě tchýně a tchán a já jsem měla co dělat, abych nezačala řvát...ale nějak jsem se udržela, i když to na mě bylo asi vidět. 😔 To stejné dvě spolužačky, kamarádka, synovecc s manželkou. Přeji jim to, ale zároveň nechápu, proč to někomu jde hned a jinému to trvá třeba roky. Taky už cítím, jak na nás všichni koukají jak na blázny, že jsme 3 roky po svatbě a mimčo zatím nečekáme, jak já jsem kariéristka nebo co...Nikdy to nikdo neřekl, ale cítím to, že si to myslí...
😅 😝

nikare
15. črc 2009

Ahojky Ally: jo jo beru clostil, tak uvidíme !!!! ;)

asanaa
15. črc 2009

Ahojda holky,jdu jen pozdravit 😉
micho neházej flintu do žita,špinění ještě nic neznamená 😉 zítra testni,čárečka bude určitě krásnější 😵 držím palečky

slunickoseznam.cz
15. črc 2009

AHoj holky tak jsem konečně vyhajaná po noční to byla zase služba ja jsem asi slepá ja tam nic nevidim na tom testu asi bych měla dojít na oční
Ally není na tom nic špatného ja jsem taky chodila dříve k psycholožce ale kvůli jinemu problému a vždycky jsem se pak cítila lépe myslím že ti to pomůže a jaka byla dovča máš fotečky?

ally57
15. črc 2009

Consti - jojo, přesně tak, už nemám jedinou netěhotnou kamarádku nebo známou... I ty, které to jako že nechtěly nebo ne hned, tak se pyšní rostoucími bříšky... je to příšerně frustrující, člověk si pak připadá méněcenný a hlavně jako ženská tak nějak k ničemu... Taky nechápu, proč to tak dlouho trvá... a proč právě nám... ale to jsou, jak říkám, úúúúpně zbytečné otázky, kterýma se akorát trápím a ničím... 😅

Nika: tak ať ti clostík přinese štěstí...!!! 😵

Sluni: jojo, já vím, že na tom není nic zlého... Dovča byla naprosto fantastická, i když hodně krátká, ale jsem ráda, že i navzdory příšerným předpovědím počasí jsme odjeli a bylo celou dobu krásně 😵 Naprosto jsem tam zapomněla na všechny problémy a trápení, užívali jsme si to a relaxovali... měli jsme tam zůstat celé léto 😀
Fotečky jasně že máme 😉 : http://kamasovi.rajce.idnes.cz/2009_07_Italie_J...

slunickoseznam.cz
15. črc 2009

Tak to je supr ally aspon jste se odreagovali my mame zamluvene apartma s´v jednom penzionu v srpnu taky chceme vypadnout z prace a ze stavby atd..

asanaa
15. črc 2009

ally jjůůůů tobě to ale sekne 😵 😵 kočka 😵 🙂 😉

svetruska
15. črc 2009

Ahoj slunickoseznam , mrk na konika a koukam, a nejdu te i tady ne jen na strese "podkrovi" 🙂
tak zdravim a zas musim tak zas na strese ahoj 😵

slunickoseznam.cz
15. črc 2009

Koukám že máš stejné modre tilko jako já 🙂

ally57
15. črc 2009

Sluni to je bezva, že taky vypadnete, ono to opravdu čas od času chce... 🙂
Jaké tílko???

My se asi v srpnu ještě nacestujeme dost - budeme objíždět naše dodavatele do e-shopu, chceme ho spustit v září (což si myslím, že se nestihne...), tak budeme mít ježdění po celé ČR - takže i když to bude pracovní, budeme pryč, a to jsem moc ráda... tady na mě všechno nějak padá...

Asanko - děkuju - ale od loňska mi znatelně přibylo nějaké to kilíčko a pár vrásek... 😅 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru