Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

caki
12. srp 2009

ahojik holcinky...
kontrola .....

😵

pravidelne vas kocky docitam...

Ally uz se moooc tesim, az budes testikovat, moooc drzim pesticky... ☹

caki
12. srp 2009

neee, spatny smilik...jasnacka, ze ma byt tento. 😉

cabalkova
12. srp 2009

caki, pani, to je prima, ze jsi zavitala... jak je? Jak se chystas?? Ono uz to ted utece, vid?? 😵

ally57
12. srp 2009

Klárko - já už tomu nevěřím, že jsem myšlenkově zablokovaná... byly měsíce, kdy jsem fakt vypustila, opravdu, čestný slovo! Naposledy to byl minulý měsíc v té Itálii - v tu chvíli mi to bylo úplně šumák! A nic z toho... Ale to je fuk. Prostě vám (nám...?) to všem vyjde brzo brzičko a hotovo! 🙂

Caki - téééda, ty už jsi 30tt - to to letí...! 😵 Co Verunka - nezlobí? 😉
Děkuju ti, ale jak jsem už psala... nedávám si naděje... 😅 Ty veškeré vkládám do toho čínskýho doktora, za kterým jedeme 3.9. 🙂

mar26
12. srp 2009

Ahojik,taky pravidelně nanukuju a držím pěstičky a čtu...no prostě šmírák hadr 😀 ...akorát vám sem nechci moc často lézt,aby vás to třeba nemrzelo...ale věřte,že v myšlenkách máte mojí podporu 😵

ally tak na 3.9. tfuj,tfuj,tfuj 😉

jsem zvědavá,kdopak prolomí tu vlnu //...pak už to pofičí

ally57
12. srp 2009

Mar - děkuju ti 🙂 dej pusinku Natálce od tety Ally 😵 😵

Mizím na poradu kvůli té mojí nové pozici... doufám, že mi nenabídnou takové podmínky, že budu muset dát výpověď... 😝

papapa

nicollka
12. srp 2009

Ally no kdyby to bylo z HA tak aspon bych věděla že je to tím, ale to já neberu už tak 5 let, a fakt je to strašné a prý to můžou být játra nebo ledviny. asi půjdu na celkovou revizi :D

aranel6
12. srp 2009

Nikol: Ty tvoje teplotky jsou fakt podezřelý-skoro to vypadá jakoby se tam před třemi dny někdo uhnízdil-to bude zase napjatá jak špagát. 😅

Ally: Tak jen v klidu vkládej naděje v Dr. a já už se těším na 16-tého večer jak budeš vyvaleně čubrnět na testíka. 😉

Klári: taky si někdy říkám jestli to nebojkotuju já tím depkařením. Dr. mi taky řekla,že zdravotně jsem úplně v pořádnku,ale že největší problém vidí v mé psychické stránce. 😒

cabalkova
12. srp 2009

mar, jen k nam chod, potrebujeme tu maminkovske bacily... kocicce natalse pohlazeni od vsech tetek z konika... 🙂

Allly.... tak snad pan dr. pomuze, mne se ted schazeji ruzne informace, kamaradka ma noveho pritele, lekare-homeopata, ktery se specializuje na lecbu neplodnosti a ma na svem konte uz 51 miminek narozenych na zaklade jeho lecby...

A pak mi znami, kteri diky tomu prisli k miminku, doporucuji analyzu vlasu, jestli mi nechybi nejake mineraly nebo neco... tak to je taky namet k premysleni...

cabalkova
12. srp 2009

aranko... ja si myslim, ze psychika tu clouma s nami se vsemi... i jsem si rikala, jestli si to tim konikovanim a vecny hlidanim a sledovanim jeste nezhorsujeme... ale zase, co bych bez vas delala, holky. 😎

nicollka
12. srp 2009

jojo holky nervy depky...taky bych se zbláznila doma sama, ještě že vás tu můžu se vším otravovat, tak se jdu oblíknout a jdu na poštu ;)

cabalkova
12. srp 2009

nico.... tak hned jak pocuras papirek, tak dej vedet... at vime, z ceho mas tu vyrazku (zhorseni pleti je v tehu normalni 😵 )

aranel6
12. srp 2009

Nikol: Tak jsem napjatá jak špagát a to budu muset vydržet až tak do 9-než se dostanu domů. Jdu do města.

michamicha
12. srp 2009

ahojky, mam teď přestávku na oběd, tak jsem k vám nakoukla...

holky je to divný, ale já dostala MS 😕 normálně regulérní mrcha už 23DC ☹ zítra si zavolám k dr. pro radu, dneska tam byli jen do 15.00h
já už fakt nevim co se to se mnou děje 😢

jo a našla jsem zaručený rady jak otěhotnět 😀
http://www.novinky.cz/zena/deti/176124-rady-nas...

cabalkova
12. srp 2009

micha... a neni to "jen" krvaceni v tehotenstvi? Urcite je to ms? Viz moje zkusenosti..... 😝

michamicha
12. srp 2009

cabal, no to nevim, teď jsem byla znovu na wcku a je to hnědý, tak tomu fakt nerozumim, ale předtím to bylo červený 😖 tak jako tak, zejtra volám dr.

nicollka
12. srp 2009

tak jak sem říkala, test je krásně bílej, jako sníh 😎

nicollka
12. srp 2009

tak mizím do práce chjooo mě se tááák nic nechce

michamicha
12. srp 2009

já si připadam jak cvok, teď jsem se byla "zkontrolovat" a kde nic tu nic 😕 no ale minulý cyklus po té IUI jsem to měla stejný, taky kolem 23dc špinění...

cabal ty jsi měla něco podobnýho?

consti
autor
12. srp 2009

micha tak uvidíš, až budeš testovat...Já to tak měla taky a těhu jsem nebyla, ale může to být i uhnizďování vajíčka 😉. Kolikáty dpo jsi?

consti
autor
12. srp 2009

nico tak to mě teda mrzí 😒 . A přitom ty tvé příznaky... 😅

michamicha
12. srp 2009

consti, kolikátý dpo nevím, tenhle cyklus mě dr. nesledoval, byla jsem bez léků, prostě úplně čistá, ani jsem neměřila BT, takže nevím kdy ovu proběhla...

caki
13. srp 2009

ally: Verunka ma nevetsiho zlobeni vzdycky vecer pred spanim a pak po obede, kdyz tam neco poslu 😵 😵 Jinak dobry, ale nejak me to uz unavuje...tak se tesim, ze 3.9. uz jdu na materskou...ze si odpocinu...to ranni vstavani neni uz pro me... 😒

cabalkova
13. srp 2009

micha.... ja jsem nikdy spineni nezazila, ani v cyklech s IUI, ani v "obycejnych". Tak uvidis, co se z toho jeste vyvine.

nicol... tak to me mrzi, ja se tesila, ze tu konecne budou prvni //-

cabalkova
13. srp 2009

A jeste pro poradek...

Nikare: 6DC
Aranel 8DC
Nikolka 12DC
Consti: 15DC
Cabal: 16DC
Micha: 24DC
Ally: 25DC
Sluníčko: 27DC

Jo a jak jsem vyhrozovala, ze to vcera vecer jeste pojistime, tak nic, dovezla jsem si z prace domu takovou migrenu, ze jsem dokazala jenom zalezt do postele a cinit pokusy o spanek, coz mi stejne moc neslo, takze migrenu mam i ted a snad se mi podari prohodit si dny a jit do prace misto dnes zitra.... dneska bych to regulerne prolezela... 😖

nicollka
13. srp 2009

DObré ráno, do teď pršela a teď už snad bude jen hezky.

Holky už svému tělu nerozumím, dnes je teplota ještě vyšší, hned půjdu aktualizovat metřík, a včera večer test bílej :( Nemám depku, nejsem zklamaná s ničím sem nepočítala a krátká slabá mrcha taky byla, ale nevím co čekat :D A prsa bolí a bolí

nikare
13. srp 2009

Ahojky Kláry, teda migrénu ti vůbec nezávidím. Moje mamka na ně trpí úplně děsně. Nikdy si s tím nikam nedošla (klasika) takže zvrací , leží, spí a není s ní celý den naprosto nic. Tak já jen doufám, že to po ní nepodědím........zatím jsem teda bolest hlavy zažila jen asi 3x a vždykcy to zahnal prášek.

Jinak ještě dneska............Všechno nejlepší Alence k svátku (holky to je teda týden) 😀 , hooodně zdravíčka, štěstíčka a pak ještě jednu maličkost do bříška 😉 😉 🤐 🤐

nicollka
13. srp 2009

Taky přeji vše nej k ssvátku.

Jo migrény já mám jednou do měsíce a to bych mlátila hlavou do zdi, ale dám algifen a do půl hodky je to dobrý pak stačí jen to zaspat. Naštěstí v těhu se mi bolesti vyhýbali...ťuk ťuk

aranel6
13. srp 2009

Ahojky holčinky,

Allynko, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a radosti k tvému dnešnímu svátečku a brzičko malinkého červíčka v bříšku. 🙂 😵

Nikol: teda ta teplota je fakt záhada-cítíš se dobře? Neleze na tebe něco?

Klárko, ať ta hnusná bolest co nejdříve ustoupí a máš klid na regeneraci. Já už mám taky pár záchvatů za sebou-prášky nezabírají, zvracení, studený pot a zabrala jen tmavá místnost a spánek.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru