• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

1. února 2010 
autor
ally moc hezke fotečky, sluší vám to. Úp :dizzy_face: lně mě to naladilo na dovču. Hned bych vyrazila k moři.
:wink:
15. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ally, budete mít e-shop? a jaké zaměření?
15. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pak dej vědět jake budete mit stranky a jinak to modré karované s volánkem
15. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
consti děkujem :slight_smile: tak vyražte! :wink:

micha - to zatím nesmím prozradit... (manža to chce mít děsně utajený :wink: ), ale slibuju, že hned, jak to budeme spouštět, tak vám dám odkaz - a moc ráda! :slight_smile: Teď se nám pracuje na logu, webdesignu, pak domluvit dodavatele a dalších milion věcí... :grinning: a na podzim to prostě musí frčet!
15. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni aha - tak to je dobrý :slight_smile: já tam v něm potkala jednu ženskou, ale měla ho v červené barvě - no ono je pohodlný :wink:
15. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je a moc hezké teda dneska je hyc teda aspon u nas je nas sluníčku 47 stupnu a paří slunko
15. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

teda Alčo, tobě to tam sluší a řeknu ti..........tys musela mít sebou "loďák" takových krásných věcí a furt něco jiného ale kočka čoveče..........hmmm !!! :wink: :wink: a cos to tam jedla za potvory (fuj..čunčo :grinning: :grinning: to já bych fakt nemohla - nějak na to nemám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) ale jinak fakt bájo..........i tam vypadáš krásně odpočatá !!! :wink: tak teď už by stačilo k tomu všemu taková maličkost, viď????

sluni: vy máte sluníčko??? u nás právě od rána přestalo pršet a sluníčko se trošku dere z poza mraků, ale všude děsný kaluže..........ale aspoň mám trochu umyté auto :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ally já mušle tyk miluju a vůbec všechny mořské potvory (snad kromě chobotniček :grinning: ). Mňam!!
Jo a přesně, jak říká Veru, tak kočky a těch šatiček a taaak :wink: .
15. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru s tím loďákem - manža šílel, když viděl, co chci všechno narvat do tašky, že se mi to tam nevejde - ale mně se to podařilo vměstnat do normál sportovní tašky úplně všechno - šatičky jsou naštěstí dobře skladný :grinning: :grinning:
Mořský potvůrky já ráda i tady - ale tam mají čerstvý a ty jsou ještě lepší - bych to mohla jíst furt :sweat_smile:
Nojo, už stačí akorát ta "maličkost"... :wink:

U nás už taky nějakou chvíli svítí punťa a louže už máme po tý šílený bouřce vysušený, takže venku asi bude pařák - okna z pracovny mám ale na sever, takže mi je tak akorát :slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky clostilky - mám dotaz: nemáte s clostilem žádné potíže...?
Já ho brala 3 měsíce a pokaždé jsem měla jednak přííšerné návaly horka (což by se ještě nějak dalo vydržet), ale taky pocity úzkosti - a to už se snáší trochu hůř... Tak jsem si řekla, že už to jíst nebudu... i když mám ještě dvě balení na léto, tak na to kašlu, beztak tam píšou, že by po třech měsícíh měl být účinek patrný i dál... tak aspoň uvidím, jestli funguju i bez něj... Mám pocit, že akorát do sebe cpu nějaký nesmysly a výsledek nula...

Jediný, co mám jako následek vysazení antikoncepce, je xichtík bohatší o pár beďarů a nervy v kýblu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ally, pocity úzkosti jsem měla v druhém cyklu s clostilem a docela síla :frowning2: v jednu chvíli mě napadaly myšlenky typu: proč tady na tom světě vůbec jsem, atd... a začala jsem dost přemýšlet o návštěvě psychologa...
15. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja mam tayk dotaz nevite kde se dají na netu levně koupit ovu testy?
Jinak nik u nas je uz na sluničku 51 stupnu ja si pripadam jak u more jsem spocena jak prasatko a to musim sednout do auta jedeme kvuli uveru do banky tak se ukážu později papa
15. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha - jojojo, přesně tak - totální apatie a nezájem... prostě všechno jsem viděla úplně černý a zbytečný... tak právě proto se mi ho nechce zobat... to už není sranda... :pensive:
Tak SNAD tobě bude čárečka sílit a už o nějakém clostilu nebudeš muset ani přemýšlet :wink:

Sluni - ovutesty třeba tu: http://www.levnetesty.cz/index.php?page=ovu_test&part=0
Ale nikdy jsem je tam nekupovala, tak nevím :wink:
15. črc 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ally, já tam testy kupovala a docela dobrý :wink:
15. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk :grinning:

micha tu čárku vidím uvidíš zda bude sílit držím palečky :wink: :wink:

alynko ahojky jak je kočičko?? :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj murynko :slight_smile:

já tomu začínám čím dál tím víc věřit, co jsem přišla domů, tak na ty testy furt koukám a jak to uschlo, tak je vidět ještě líp :dizzy_face:
15. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
micha to je moc moc dobře :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky micho a holky!
Micho - já ten testík neviděla - už to tam není, viď?? Ten odkaz se mi neotevírá! Dej to do alba, já to musím vidět...jooooooooo!!! Co špinění??? :confused:
15. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes ahoj :sunglasses:
15. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady zase nikdo není...hrůza ty snažilky se furt snaží a vůbec sem nnechodí :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé murynka...ahojky!
Jak je maminko? :dizzy_face:
15. črc 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes dobře a vy :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky dobře, jen mám zase opar...ale snad to mimouškovi nevadí..tak jsem se celá pomatlala genciálkou :grinning: Ty už se v pátek dozvíš jestli je to kluk nebo holčina, viď? Těšíš se???
15. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mesinko, je to v albu :wink:
15. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes těším a moc :dizzy_face: :dizzy_face: akorát nemáme jméno pro holku :rolling_eyes: jika přišel s tím že i sofie je hezké a já ted nevím :confused:
15. črc 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda je to blbě nafocený, ale když se hodně snažím...tak ho vidíííím a na mamatestu - to musí být fakt!!! A co to špinění???? :confused: :confused: :confused: Jéžiš micho já ti tak strašně držím palečky,...no nebyla by to bombaaaa??? Nechceš testnout ještě večer??

Hele - já 12DPO taky měla neviditelnou :dizzy_face:
http://picasaweb.google.cz/staredobresnazilky/Mes#5339280550745757858
15. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury - my máme Sofinku vybranou, takže můžu jen DOPORUČIT :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je to boží jméno:slight_smile:) A znamená "moudrost" :dizzy_face:
15. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes já fakt nevím :frowning2: mě se líbí i karolínka :sweat_smile: chjooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, testit budu až ráno, jsem dneska hned naběhla do lékárny pro mamatesty a byly teda pěkně drahý, jedna krabička za 39,-Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: na netu je maj o 10 kč levnější, ale zase je pošlou nejdřív do týdne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no to špinění zase přestává, tak snad to bude ok, ten utrouš už budu radši jen zavádět :wink:
15. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micho - budu ti fandit a zítra ráno musíš hned napsat!! jooo?? Držím fakt palce!!

Murynko - se vsadím, že budete mít holku, když nevíš jméno - tak koukej vymýšlet...Karolínka je také moc hezké jméno...Jooo máš dilema...Stejné jako já s chlapeckým jménem....pořád váhám s Jiřím :wink:
15. črc 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek