Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
23. srp 2009

Klárko děkuji, fakt mi dnes ta depka dala zabrat, ale už je líp. Však jsem dnes manžovi říkala, že ještě že mám jeho a Abíka. To jsou moje dvě zlatíčka. Jen se prostě taky potřebuji vyplakat z toho všeho přetlaku. Však to znáš, je to takový ten pocit, že nám se to prostě nemůže podařit, že je to složité, že je 1000 proti, proč to nemusí vyjít atd. 😒
Ale už je mi trochu líp, snad mě to zítra v práci nedorazí, když jsem tam nebyla...to se na mě vše zase navalí, ach jooo 😅 .
Ale půjdu ještě s Abíkem na procházku, tak snad mě to trochu rozptýlí 🙂.

cabalkova
23. srp 2009

No jo, to znam moc dobre, taky mam dojem, ze se nam ten prdola nemuze nikdy podarit, ze se musi sejit tolik okolnosti, aby to klapnulo, ze proste neni mozny, aby se to povedlo. ☹ Asi pujdeme na to ivf, tam je prece jen podstatne vyssi sance nez u iui, at necekame tak dlouho...

Jasne, vybehni s Abikem na prochajdu a pak si dej bud cervene vinko nebo cokoladu, v obojim jsou antioxidanty, to ti urcite udela dobre. 😉 Moc na tebe myslim, devenko, aby to brzy preslo a zitra nebyl pracovni sok moc velky... drz se, babo nase.

aranel6
23. srp 2009

Krásný večer holčičky,

co to vidí moje oči 😵 😵 😵 .
Klárko, ten prstýnek je fakt nádherný a skvěle ti padne k tomu snubáku, ale
ta čárečka je prostě nádherně viditelná a žádnej duch, takže to vidím na průlom-hurááá.🙂

aranel6
23. srp 2009

Mícho, to mě fakt mrzí, že to nevyšlo. ☹
Držím palce,aby oddech a soustředění se na koníčky a rozjezd práce byl tou správnou cestou a miminko si k vám našlo rychle cestu.

Consti, drž si pohodu z dovolené a zažeň depku hodně daleko. Každá z nás to zná-někdy ten PMS člověka úplně vykolejí a dostane na kolena.

aranel6
23. srp 2009

Allynko,

drž se zlatíčko-věřím že všechny ty problémy se nakonec podaří zvládnout a budeš úplně v pořádku a miminka se dočkáte. Nenech se zlomit-teď to vypadá všechno černě,ale bude zase lépe. Myslím na tebe a moc držím pěsti.

consti
autor
24. srp 2009

Ahoj Klárko, tak jak? Testila jsi dnes???
Aranelko ahoooj. Musím pracovat kočky, tak sem asi ještě na chvilku nakouknu až během dne. 😝

cabalkova
24. srp 2009

Ahoj kocenky, tak vas zklamu, udelala jsem si dnes rano testik a na nem nic, nic, nic, lautr nic... je to tak, jak jsem predpokladala, vcera ukapla slzicka, ale uz jsem v poho... jen cim dal vic premyslim, ze pujud na ivf a dokonce si rikam, jestli si nepodat zadost na pojistovnu uz ted, aby to bezelo... do te doby bychom stihli jeste jednu iui a pak bychom se vrhli rovnou na ivf. Tak, premyslim o tom, az nam ubyde pracovni napor, snad ve stredu, tak to proberu s manzem, uvidim, co mi povi. Ale dneska jsem se nejak nalomila... resila jsem to i s kamoskou a ta mi rikala, ze kdyz uz do me stejne cpou hormony, tak ze by na mem miste do ivf taky sla... co myslite? Jo a vedle toho si necham udelat tu analyzu prvku z vlasu a doporucit si jidelnicek... tak uvidime...

aranel6
24. srp 2009

Ahojky holčinky,

Klári, to už snad není možný-taková pěkná čárečka ☹ .
jestli jsi už takhle nahlodaná,tak asi podat žádost na pojišťovnu nic nezkazí-chvilku to potrvá a ty uvidíš třeba už to nebude třeba. 😉

Consti taky musím dnes makošit,tak moc nebudu.

cabalkova
24. srp 2009

Aranko, ja te carce taky neverila, a mela jsem k tomu dobry duvod... jeste dneska vecer vezmu utros, zitra (jen pro forma) naposledy zatestim a pak to necham byt, az prijde ms a pak si zavolam do CARu a zkusim pana dr. presvedcit, jestli by tedy tu zadost neposlal a mezitim pujdeme na treti iui a pak pojedeme uz ivf... ja vim, ze je mnoho duvodu resit to prirozene, ale ja na to nemam nervy, na ten beh na dlouhou trat, a rada bych to zkusila takhle... ostatne nejak ty dvojcata, co mi kamaradka predpovida, ziskat musim, no ne?? 😉

consti
autor
24. srp 2009

Ach jo Klárko a já se tak těšila s tebou. Fakt jsem věřila, že se vám zadařilo!! Nesmutníkuj a běž kldině do ivf, co bychom pro ta miminka neudělaly ne? Mně se to teda kecá, já se bojím jít k dokimu i na základní vyšetření 😝 🙄 . Jednej podle toho, jak to cítíš 😉 .

aranel6
24. srp 2009

Klári, jasně dvojčátka hned připiš do té žádosti. 🙂

Consti, jojo nám se to kecá. 😉 Já teda základní vyšetření mám,ale nějak se ne a ne hnout dál. Asi to v člověku musí uzrát.

cabalkova
24. srp 2009

Consti, babo, co to tady ctu... jak to, ze se bojis jit na zakladni vysetreni? Mazej tam a strach nech doma... vzdyt co ty vis, jestli jste ok... a treba by zjistil, co je za problem a pak by to slo raz dva a nemusela by ses tu trapit se mnou, pani... hus, hus, koukej se tam objedat jeste dneska!!! 😠

slunickoseznam.cz
24. srp 2009

Ahoj holky tak ja už jenom dneska doma a zítra do práce fuuj hrozná představa hrozně jsme si s manžou ten týden užili hlavně sami sebe ted se loupu všude jak nové brambory po tom mém spálení a nějak jsem az ten týden u bazénu překonala i depku vylézt v plavkách,manža už je v práci a já jsem teď slaměná vdova a teď bude manža pracovat tři víkendy po sobě takže hezké vyhlídky njn musíme to zvládnou tento měsíc bude prostě oddychový od snažení ani ovu testy nebudu tento měsíc dělat prostě to nechám taaak jinak krásné pondělí a hooodně slunííčka zlatííčka 🙂

consti
autor
24. srp 2009

Klárko já tam půjdu v říjnu. To bude fakt rok, co se snažíme a navíc tam mám jít na prevenci, takže to vezmu jedním tahem 😅 . Pořád tajně doufám, že se třeba zadaří...jsem věčná optimistka. Však to mě rychle po té prohlídce přejde, se obávám 😎 .
aranel a manža byl i na spermiu? Jak to probíhá?? Nebral to nějak blbě 😅.

cabalkova
24. srp 2009

consti, no tak aspon, ze tak... ja taky doufam, ze ve chvili, kdy si na pojistovnu podame zadost o ivf, tak treba najdu // prirozenou cestou... ale zase se mi nechce cekat, esli jo nebo ne... hodlam tomu pomoct, i za cenu pichani injekci a jeste vetsiho svinstva, nez beru ted. Ale nejsem z toho nijak zklesla ani zoufala, je to ok (ted mi volal manz, tak jsem nevydrzela cekat a vybalila to na nej po telefonu, a souhlasi s tim, abych to zkusila s doktorem domluvit), jen uz bych si prala, aby to bylo. 😵

A treba muj muz bral spermio naprosto v pohode a s humorem a pak se pysnil vysledky, kolik ceho ma a nema, byl hrdej, ze je ok... takze tak.

slunickoseznam.cz
24. srp 2009

Tak my jsme na spermiu ještě nebyli mnaža je zatím optimista že se to podaří i bez toho takže jsem ho ke spermiu ještě nepřemluvila ale chce to jen čas ....
Cabal budu drž palečky at to vyjde tak nebo tak a možná že když budete mít domluveno ivf že se to podaří přirozeně

cabalkova
24. srp 2009

Sluni, jo, taky si to rikam... toz ja to koncem tydne zkusim probrat s dr a uvidime, uvidime. 😉

slunickoseznam.cz
24. srp 2009

Ja myslim že ti dá zelenou a budeš ještě brát utroš nebo už ne?

cabalkova
24. srp 2009

No, myslela jsem, ze jeste dnes vecer a zitra ano, zitra to budou rovne dva tydny od IUI, pak vysadim, za dva dny dojde ms a volam do CARu. 😉

cabalkova
24. srp 2009

Ted jsem byla mrknout na holky, co uz jedou v IVF a schvaleni pry trva dva tydny, tak by stacilo poresit to az pri dalsi IUI, doufam, budu se snazit na ni dostat ke svemu osetrujicimu panu dr., s tim je dobra rec, tak to vsechno probereme a uvidime, co nam poradi... Tak jsem se oklepala a rada bych sla dal...

slunickoseznam.cz
24. srp 2009

držím ti palce cabalko ať to už konečně vyjde 🙂

cabalkova
24. srp 2009

Napodobne, pani. Akorat mam pocit, ze jsem tu z vas nejstarsi, tak uz mi trochu hori koudel u riti. 😵

slunickoseznam.cz
24. srp 2009

😀 😀 😀
Ja si sice říkám že mám na děti spoustu času a můžu si dovolit to tak nehonit a byt v klidu teprve doděláváme bydlení a manža říká že až to bude hotovo a budeme ve svém tak se to prostě podařítak uvidíme
Dneska jsem se konečně po 3 týdnech vyspala po té co jsem vysadila léky jsem se pořád budila a měla noční můry a dneska konečně klidný spánek 🙂

cabalkova
24. srp 2009

Tak to je dobre, nic tak cloveka nepotesi jako kvalitni spanek, to ja se pak vzdycky rano citim plna energie, tak to je moc dobre... nam delal vcera vecer starosti kocour, nechtel prijit na noc domu a kdyz konecne o pulnoci dorazil, tak strasne kaslal a na podlaze byly stopy krve, asi dostal trochu na kabat... ale rano uz se mazlil jako okbvykle, tak snad ok, ale celou noc jsem se kvuli nemu, pacholkovi, budila a chodila ho kontrolovat.... 😵 Je to sycak, ale milujeme ho, to nase chlupate mimino.

slunickoseznam.cz
24. srp 2009

My mame taky chlupaté mimino ale my máme pejska a ja mam jeste rybicky 🙂
Mam tady sestřenici na hlídání ma už sice 7 ale je zlatá a já mám co dělat 🙂 🙂

nicollka
24. srp 2009

hoj holky jsem zpátky z chorvatska, super horko tam bylo, skoro jsme umřeli :D byla to paráda. No dnes konečně už snad konec té blbé mrchy a jedeme na novo, jen to mam o 14dní vše posunuté, takžže se do plodných dnů asi určitě netrefíme s manžovou dovčou, ale už to neřeším, páč už mě to fakt nebaví :D

Co tady nového? Nějaké //?

slunickoseznam.cz
24. srp 2009

Nicco ja jsem na tom úplně stejně jako taky se nemůžeme do ovu trefit zatím jsme se netrefili ani jednou bohužel ☹

cabalkova
24. srp 2009

Holky... ani nevim, co je lepsi... my jak jsme pod dohledem, tak jsme se do ovu strefili uz nekolikrat, a taky houbelec... tak nevim, jestli na tom vlastne nejste lip, jeste furt si muzete rikat, ze az se strefite, tak to rovnou bude... my pokazde zasah do cerneho a nic a nic a nic a nic... kurna... dneska to na me trochu dolehlo, ale ja se nedam... ale trapi me to, ne ze ne, tak statecna zase nejsem... ☹

slunickoseznam.cz
24. srp 2009

Cabal to bude azse dobrí uvidíš a brzo budeš mít mimíska,můj manža zase třeba nechce na spermio protože ma strach že mu zjistí že je neplodný to je prostě u každého něco a pod dozorem se to brzo povede uvdíš 🙂

cabalkova
24. srp 2009

Sluni... ja si prave myslela, ze budou stacit ty iui, ze kdyz to bude spravne nacasovany a pod dohledem a podporeny leky, ze to nemuze nevyjit... no, je fakt, ze uspesnost iui je asi 12 procent, kdezto ivf asi 25, takze dvojnasovna, ale stejne je to dost malo, na to, co si kvuli tomu musis pretrpet... 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru