Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
24. srp 2009

To jo no same injekce a hormony ja pořád doufám že se nám to podaří přirozeně že nebudu msuet dojít až k ivf ale je fakt že do ovu jsme se netrefili ani jednou zatím a máme spoustu času

consti
autor
25. srp 2009

Ahojky, tady je teda mrtvo 😝 .
Klárko co testík? Dělala jsi ještě dnes? Moc bych ti to přála, tento měsíc jsem na tebe opravdu sázela 😎 😉 .

slunickoseznam.cz
25. srp 2009

Ahoj consti ja jsem tadyy?Jsi v práci?
Já už dneska musím taky a fakt se mi teda chce ta dovolená tak rychle utekla.... 😠 😠
Píští středu jdu zase na odběry ke gynekologovi tak se s ním domluvím ať mi ms posune o týden to budeovu každý měsíc když je manža doma a aspoň budeme vědět když se to nepovede i přes ovu

consti
autor
25. srp 2009

Ahoj sluni. Jo jo, jsem v práci 😉. Jen je toho ze začátku týdne miň, tak sem nakukuji 😉 . Tak to bude mímo hned, když se trefíte do ovu 😉 . Já mám podezření, že jsme se taky asi mockrát netrefili. Pořád jsem myslela, že je ovu tak kolem 10.-12. dne a ona je asi později. Ale nechám to koňovi a uvidíme. V říjnu mi snad víc řekne doktor 😉 .

slunickoseznam.cz
25. srp 2009

No já jdu příští středu na hormonální profil a řeknu to dr zatím jsme se ještě netrefili manža má každý měsíc víkend v práci takže to nevychází a mně to štve tak se s ním domluvím at mi to posune o týden a každý měsíc bude manža doma a budeme to zkoušet trefit se,uvídím co mi dr řekne... 🙂

consti
autor
25. srp 2009

sluni tak to jsem zvědavá, co ti řekne 😉 . A nepošle spíš napřed manžu na spermio?? Já jsem na to taky zvědavá, hlavně, co na to bude manža říkat. Zatím, to prostě bere tak, že je vše ok, jen se prostě nepodařilo...Tak netuším, jak by se mu do spermia chtělo 😅.

slunickoseznam.cz
25. srp 2009

No on mi už říkal ať mu přinesu vzorek že mi to vyšetří ale manža na něj zatím jít nechce,bere to že jsme mladí a že se nám to povede přirozeně a pak ma ztrach co by se tam dozvěděl tak na něj zatím netlačím a ja bych to chtěla skusit trefit se do ovu vždycky mam ovu když manža není doma a když se snažíme před ovu tak to nevyjde tak to chci posunout at se můžeme snažit hlavně přes ovulku a ne vždycky před a pak se uvidí necháme to tak a pokud se nebude dařit dál příští rok to budeme řešit víc mam na to dost času...

nicollka
25. srp 2009

Ahoj holky

Dnes už mám na poště Femigard a ovu testy, to byla sakryš rychlost, tak večer zkusím ovuláka. Můžete se to testovat večer nebo kdy je nejlépe prosím???

VOlala sem manžovi a snad zítra dojede, ale prý možná až v pátek, tak sem mu řekla že sem ted zřejmě ovulovala 10dc a jsem 8dc takže zítra at je tu a on řekl že neví že možná v pátek, ale že to přestřelí aj kdyby byla sobota :D že je nabito. tak sem se jen zasmála no uvidíme. Každopádně měl by tu být 9DC-13DC tak uvidím jestli v tuto dobu ovulovat vůbec budu, protože mám za sebou takovej idiotskej cyklus, 10dc ovulka a 17dc nebo kolik to bylo došla MRCHA :(

nicollka
25. srp 2009

teda holky věřím že pro chlapa to musí být hrozný stres to spermio. Já bych tam manžu nevim ale asi nedostala.

slunickoseznam.cz
25. srp 2009

No muj manža zatí teda nechce ale to je prostě proto že si řká že je mladý a že se snažíme málo ale myslím že až dojde k tomu že se nám nebude dařit dlouho že půjde ani nemrkne jen prostě musím změnit ten cyklus,dr.to vysvětlím pochopí to a napíše mi noretisteron na týden a ms příjde až za týden a pak už to snad bude zase pravidelné a ovu o víkendu když je manža doma 🙂

slunickoseznam.cz
25. srp 2009

Nicool třeba se to teď podaří ty jo a to máš strašně krátký cyklus to teda podle mně není moc dobře...

cabalkova
25. srp 2009

Ahoj kocenky, preju krasne skoro poledne.

Consti, no jo, dneska jsem zase pocurala papirek a je tam nula nula nic, to same co v sobotu, takze si spis myslim, ze to je proste od toho, jak se to namocilo a nic to neznamena... jsem dneska 14DPO, to uz by tam musela byt dalnice. Vcera a dneska jsem to pekne obulela, no ale co, neni, neni... Utros uz jsem rano nevzala, tak bych to mela tak zitra, pozitri dostat a pak se zas objhednam do CARu na dalsi kolo... 😖

Nejak na me padla depka, jak tehdy na ally, ze se to nepovede snad nikdy a ja uz budu az do prechodu kazdy mesic curat na papirky a pak bulet, ze na nich nic neni. 🙄

Porad vaham jestli se a) bud vykaslat na vsechnu chemii a snazit se dat dohromady a udelat mimi prirozene (to je hooodne na dlouho, myslim, ze nejdriv bych musela podstatne zhubnout, takze to je projekt na x let), nebo b) jit rovnou do ivf. A ne a ne a nemuzu se rozhodnout... Bojim se, ze kdyz pujdem do ivf a ono se to zas nepovede, budu uz uplne na srot.... tak ja nevim... co myslite??

slunickoseznam.cz
25. srp 2009

Já nevím cabal ale ja bych asi šla na ivf když se to nedařilo přirozeně do teď tak je to na dlouho a pak když to tak řeknu nejsi už uplně nejmladší teď se prosím neuraž a pak už bude možná na ivf pozdě a bdueš si vyčítat žes to nezkusila a ivf se vám podaří uvidíš vždyť se vám to už jednou podařilo přirozeně tak naděje je!!!!
Ale nechci ti radit to musíš ty vědět co cítíš

consti
autor
25. srp 2009

Klárko, je mi to líto, že na testíku nic. To je fakt pech. Ohledně ivf fakt nevím. Asi bych do toho taky šla, protože jinak je to běh na dlouhou trať. Dělej tak, jak to cítíš 😉 😵 . Jinak jsme tu už dlouho neměly tabulku. Já jsem 2dc... 😝

aranel6
25. srp 2009

Ahojky holčinky,

koukám zase trochu smutýnka. ☹

Klárko, jsme skoro stejně staré, takže běhy na dlouhou trať už přestáváme zvládat-tak snad to IVF by mohlo být rychlý sprint k miminku v bříšku-jen ty hormony jsou fakt děsný,ale zase když budou dobrá vajíčka a pěkně se oplodní,tak stačí i jeden pokus a ještě bude schováno na druhé či třetí dítko. 🙂

aranel6
25. srp 2009

Consti: Já jsem 20DC, takže ještě 8-9 dní si počkám na mrchu a nový cyklus už snad zase bude i se snažílkováním.

nicollka
25. srp 2009

cabal to je mi moc líto. S ivf to je asi fakt na člověku jak to cítí, kamarádka šla a hned napoprvé po 4 letech má pupíka, druhá šla a na 3. pokus je ted v 7 měsíci, už se ji to blíží a taky se snažila už nějaké skoro 4 roky. Moc moc sem jim to oběma přála.

mar26
25. srp 2009

Ahoj holky, Klárko to je mi líto, že ten stínek nebyl mimísek v bříšku ☹
Jestli můžu připojit svůj názor,tak bych do ivf šla....až budeš mít mimíska v bříšku ani si nevzpomeneš,jakou cestou se ti tam dostal a až bude v náručí,tak už vůbec ne...vím, že to obnáší hormony atd.....ale podle mě ta cesta za to stojí 😵 ..ale musela by si s tím být vnitřně srovnaná...psychika i při tomhle hraje roli a může ty % úspěšnosti podpořit 😉

aranel6
25. srp 2009

Nicol: ty ovu-testy jdou dělat večer-dokonce se to i doporučuje-jen je pak dělej každý den cca stejně.
Budu držet pěsti,aby ovulka přišla přesně jak potřebuješ a manža stihl dorazit.

nicollka
25. srp 2009

ar moc moc děkuji. super že je to dobré večer to mě super vyhovuje

cabalkova
25. srp 2009

ahoj kocky, ja bych taky si myslela, ze to ivf je pro nas cesta, prece jen jsme starsi rocniky (35 a 1/2 a 46 a 1/2), tak fakt neni co odkladat... akorat me desila znama, co dela ruzne esotericke "vedy", ze deti z ivf jsou "postizene", ze je to videt na jejich energetickem necem a jsou v zivote nestastne a blebleble.... tak me nahlodala... ja nechci cekat a muz je taky pro, ale tohle mi zrovna v tyhle dny trochu podrazilo kolena...

Ja uz bych tak chtela ten tehu-pupik, ach jo... no jako my vsechny, ze jo. ☹

mes
25. srp 2009

Cabal - to je ale kravinismus debilismus kokoťárna 😀 To si zase vymyslel nějakej esoterik, aby mohl z ženských tahat prachy za 100 % metody k otěhotnění 😠 😠

mes
25. srp 2009

Aranelko - děkuji za gratulaci - tak vidíš, asi jsi měla pravdu v odhadu 😉 😀 Zítra se objednám ještě na 3D a nechám si to ověřit 😵

consti
autor
25. srp 2009

Jeee mesíku, takže čekáte chlapečka??? To jsem myslím taky tipovala, že 😎 😀 ?
Klárko hlavu vzhůru a šup na ivf!! To, co říkala známá, je blbost!!! Vždyť kolik dětí se takto narodilo 😉 . Držím pěsti, ať se rozhodnete jakkoliv 😉 😵.

consti
autor
25. srp 2009

Nikolka: 8DC
Ally: 11DC
Sluni: 11DC
Nikare: 18DC
Aranel: 20DC
Consti: 2DC
Cabal: 28DC
Micha: 36DC
Kočky aktualizovaná tabulka, snad jsem to vše trefila.
Nico to čeká za chvíli.
Ally a Sluni už šup šup snažilkovat (ally myslím na tebe a věřím, že se to povede i přirozeně, proto tě nechávám v tabulce 😉 😵 ).
nikare už má mimčo v bříšku nebo ho tam teď někdy s manžou zasejí 😀
A aranel je první, koho čeká testování (už cca za týden 😵 😵 )
Klárka asi čeká na mrchu a u mě mrcha v plné parádě 😝 🙄
Micha nevím. Naposledy jsem zaregistrovala, že našla slabou čárku...ale nevím, jestli to pokračovalo?? Už se ztácím, pardon 😀 😅 .

cabalkova
25. srp 2009

Consti, diky za tabulku, u me je to spravne (aspon myslim, ale to je jednp), kazdopadne zitra az pozitri cekam ms a pak jedem dalsi kolo a reknem si o papiry na zadost o ivf a pujdem do toho. Cekat neni na co... jeste si teda asi necham udelat tu analyzu prvku z vlasu (kvuli uprave jidelnickuú) a budu se snazit aspon chvili kazdy den cvicit tchaj-ti, ma to podobne ucinky, jako Mojziska, tak snad to bude ok. 😉 Verim, ze to pomuze, a taky, kdyz budu sikovna, tak bych mohla v patek ci sobotu brzy rano dodelat dalsi serial a mohla bych mit volny vikend bez prekladani... jupi... to by se mi moooc libilo.... manz uz mi slibil, ze se mnou pujde do lesa vykopat nejaky javor na zahradu, tak to by bylo super... dum mame, strom zasadime, tak jeste toho syna... 😉

Ja mam nejak pocit, ze jestli se nam to nekdy povede, bude to kluk. Mate nekdo taky podobnou (uchylnou) predstavu o pohlavi sveho jeste nepocateho ditete?! Asi jsem cvok. 🙂

Jinak micha testila v nedeli a na testu nic, takze je asi taky cekatelkou na ms. ☹

consti
autor
25. srp 2009

Klárko, myslím, že ses rozhodla správně 😉 😉 .
Tak to zní fajn, ten plán na víkend 😉 . No já nemám představu, že budeme mít kluka, ale chtěla bych chlapečka 😵. Samozřejmě hlavní je zdravé dítě, ale přijde mi, že s klukama je větší sranda 😀 😎 .

consti
autor
25. srp 2009

micha už tu taky pěkně dlouho nebyla 😅 😕 .

cabalkova
25. srp 2009

No a ally. Ta nas zanedbava a trapi se nekde v koutku, misto aby se tu trapila nebo radovala pekne s nami...

Pekne me boli bricho, tak at uz ms prijde a mam to za sebou. 😝

consti
autor
25. srp 2009

Já věřím, že sem Alenka nakoukne nebo nás apoň čte. Vždyť jsme tu všechny na tom podobně. Naopak má proti nám náskok, aspoň ví, kde je problém a bude to řešit 😉 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru