Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

mes
28. srp 2009

Consti - my spolu spali 2x!!!! Ostatní měsíce třeba 20x!!! 😀 😀 😀 Prostě když se mimču bude chtít, tak sleze z obláčku a když ne, tak nesleze 😀

mes
28. srp 2009

Holky - já nejsem v obraze, ale micha byla na IUI??? 😕

consti
autor
28. srp 2009

jéé mes, to jsi mě moooc potěšila 😀 😉 . Ale máš pravdu, má kámoška taky otěhotněla a to spolu ten měsíc spali taky 2 krát. Sakra, tak proč se tak nervujeme 😀 😎? Stejně je to jen věc náááhody 😎 😉 .

slunickoseznam.cz
28. srp 2009

Mes hezky jsi to napsala no vidíš aranel ja vím přesně podle ovu testu kdy se snažit abychom se trefili do ovu a není nám to souzeno jeikož je manža pokažd pryč prostě nějaká smůla 😠 😠

aranel6
28. srp 2009

Consti: to mi povídej-ono to asi přesně bez Dr. určit nejde a na to zase já ještě asi nedospěla-chodit si nechat pozorovat folíčky každej měsíc a pak se snažit na povel.

Mesinko,
některý děti si prý to jméno prostě vyberou,takže pokud máš pocit že se mu líbí,tak to prostě bude Ondrášek-nakonec to i manža pochopí že je to osud. 🙂 😅

Já momentálně trochu v depce z toho planého čekání na mrchu-už se těším až bude pryč a zase bude naděje.

consti
autor
28. srp 2009

aranel no mě se právě do toho milování na povel taky nechce, ale už to fakt bude ten rok, takže k dokimu prostě v říjnu jdu 😎 . Ale nechce se mi, nechce 😝 😅 .

slunickoseznam.cz
28. srp 2009

Micha a dělala sis tento měsíc ovu testík?
Já jsem to předtím taky tak měla na testu bílo a mrcha nikde ale dr říkal že je to anouvulační cyklus a že to pak tak někdy stávkuje ta mrcha

mes
28. srp 2009

Aranel - nevím co budu dělat, když s tím manža nebude souhlasit... 😅

Vy jste se tento měsíc nesnažili - viď Aranelko? Nebo si to pletu?? A zrovna má mrcha zpoždění??

aranel6
28. srp 2009

Sluni, ovu-test je fajn,ale určuje dobu že ovu do 24 hodin dorazí-někomu třeba za 6h a někomu až ten další den-a navíc musíš trefit ten vrchol píku a to mě se dostkrát nepodařilo,takže jsem věděla jen + - 1 den.
Já vždy sázela na ty bolesti-jak skončili -říkala jsem si a teď už vajíčko putuje, ale třeba to tak vůbec není-co já vím.

slunickoseznam.cz
28. srp 2009

Mesi ty jsi otěhotněla kdy?snažili jste se před ovu nebo jste se trefili do ovu?

slunickoseznam.cz
28. srp 2009

Ja vim ale my jsme se zatím netrefili ani do toho + - 1 dne protože manža je pátek sobota neděle v práci ale když mi to dr posune o ten týden pk budu vědět že ovu by měla být o víkendu a můžeme se vesele snažit třeba celý víkend a tolik žen otěhotnělo a pochybuji že trefili přesně vrchol prostě já si naivně myslím že mi dr dělal foliko a byly tam krásné folíky že se prostě jednou do ovu trefíme ☹

consti
autor
28. srp 2009

ara já na bolesti taky vždy sýtela a pak jsme zjistila, že iovu mám jindy. Např. jsme bolesti měla cca 12dc a 15 dc jsme teprve měla ovu (měla jsem to ovulační krvácení) a přitom mám cykly spíš kratší (26dnů) 😉 .

consti
autor
28. srp 2009

Pardon za ty překlepy, píšu rychle z práce a nečtu to po sobě 😝 .

slunickoseznam.cz
28. srp 2009

No mně to vychází vždycky v pátek pozitivní ovu test a v sobotu už je slabší takže snad probíhá jak má,no prostě jednou to vyjde nám všeeem

michamicha
28. srp 2009

ally, já tento cyklus nic nebrala 😅

aranel6
28. srp 2009

Sluni, určitě se trefíme všechny a do vánoc tu budou samé těhule. 🙂

Mes: jojo nesnažili-mrcha zatím nemešká-jen je mi dlouhé to prázdné čekání-věřím že dorazí přesně na čas-st či čt příští týden-ještě nikdy nezklamala.😉 😅

Consti, no právě to tvoje zpoždění ovu po bolestech mě nahlodalo.

slunickoseznam.cz
28. srp 2009

Tdea mně ták píchá v podbřišku to se mi asi moc dobře nakupovat nebude 😠 😠
Snad to není nějaká cysta ale ovu ☹

mes
28. srp 2009

Sluni - já jsem nevím kdy byla ovu - neměla jsem ani příznáčka ovu - já jí hlavně ani moc nesledovala, protože jsem nepočítala s tím, že bych přirozeně otěhotněla - ale měla jsem slizík, tak asi ovu probíhala, ale protože jsem po revizi měla mrchu třeba 13 - 14 dní (včetně špinění) tak jsem myslela, že je to asi pozůstatek mrchy...no a ona to byla ovu...a řekla bych, že jsme se trefili přesně do ní, protože čekáme chlapečka a taky mi přesně dle toho vychází termín od doktora - takže přesně 14 DC - což je velmi vtipné, protože jsem NIKDY neměla ovu dříve než SNAD 20 DC a najednou takhle brzo...no kino - vlastně pak jsme spolu nespali, protože manža šel na spermio 😀 a to už jsem byla těhule 😀 😀

cabalkova
28. srp 2009

ahoj kocky, tak to je fajn, ze se to tu trochu rozproudilo...

allynko, vsechny drzime palce s e-shopem, at se star i fungovani skvele vydari...
micho... ja bych u tebe sazela na anovulak, uz podle tech teplot, kdyz neberu clostil, tak to mam uplne stejne a dolozitelne anovu...
mesi... rozhodne Ondrej!!
sluni... proc myslis, ze spermonici nevydrzi? mate blbej spermiogram??

michamicha
28. srp 2009

cabal, v pondělí budu moudřejší 😉

slunickoseznam.cz
28. srp 2009

Ne cabal my nemáme spermiogram manža na něj zatím nechce ale už to tak zkoušíme třetí měsíc a nic a jinak mně hrozně píchá v podbříšku musela jsem si nahřát termofor ach joo ☹ ☹

michamicha
28. srp 2009

cabal a ty máš taky problémy se štítkou?

cabalkova
29. srp 2009

micha... byla jsem na stitnou zlazu lecena, ale ted mam testy ok, takze uz ani nedlabu Euthyrox a melo by to byt ok... v ramci hormonalniho profilu mi to v CARu taky kontrolovali a taky ok.

michamicha
29. srp 2009

no já právě letrox beru a vypadá to, že se ho už nikdy nezbavim ☹ na poslední kontrole v dubnu výsledky OK, ale stejně ho musim brát aby mi držely hodnoty v normách...dr. mi řekla, že jakmile budu těhu, tak musím hned přijít na kontrolu a že by mi dyžtak zvedla dávku...

nicollka
29. srp 2009

ahoj holky dojeli jsme ze slovenska, udělala jsem další testík, ale připadá mi to pořád stejné takže zase nic 😔

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

slunickoseznam.cz
30. srp 2009

Nicoll nic si z toho nedělej ja jsem na toma si obdobně první test jsem udělala 13 dc protože mivm ovu 14 dc a nic pouze slabší a včera už žádná takže buď byla ovu brzo nebo vůbec takže tento cyklus úplně na houby...

consti
autor
30. srp 2009

Ahoj holky, tak ajk o víkendu?
My tu měli na návštěvě naše a bráchu s přítelkou a dělala jsi velkou grilovačku ještě s manžovou rodinou, tak to bylo moc fajn 😉 . Jen mi tam švagrová vykládala, jak otěhotněla i s druhým dítkem hned druhý měsíc snažení 😅 😔 a švagr si do nás s manžou rýpl, že už jsme spolu tři roky od svatby, tak že by to už chtělo rodinu 😔 🙄 . Takže jsem se snažila to nějak rozdýchat, ale dnes je mi z toho akorát smutno.... 😔 .

ally57
30. srp 2009

Consti, nesmutni, holčičko 🙂
Mně taky dneska bylo do breku - když na rodinném obědě děda povídal, že se těší, až bude mít pravnoučátka... 😅 ☹ Je to holt někdy těžký... moc těžký... a kdo nezažil, nepochopí...
Ale my jsme holky silný, statečný a společně to nějak zvládneme - musíme!!! A nebudeme jen přežívat a trápit se - budeme žít naplno a užívat svobody a života, dokud to jde - vzpomeň si, co jsme si říkaly 😉 😵
Někdy je to chabá útěcha, já vím... asi bys mi odpověděla, že už si nechceš užívat, že už chceš svoje miminko držet v náručí... no vždyť já taky, nemysli si... jenže ono se nedá koupit, ani vyčarovat... ani vybrečet ani vykřičet... takže to naše neustálý trápení je vlastně zbytečný... 😅 až bude chtít přijít, tak přijde, to vím natuty! 😎

consti
autor
30. srp 2009

Alenko máš recht 😉 . Přijde, to je ajsný, vždyť se u nás bude mít jak v bavlnce 😀 😵 .

consti
autor
30. srp 2009

Teď se "bavím" naším bydelním. Hezky jsem to tu všechno nafotila a taťka se pokusí tu naši haciendu prodat. Sám se nabídl, tak to necháme na něm a uvidíme 😀 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru