Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nikare
7. zář 2009

Zuzi, my máme Forda.............kupovali jsme ho fungl nové, ale pořád nám vevnitř něco škvíká. Už jsme to tam jednou měli a řekli, že to nic není, jen že skřípou plasty, ale to není možné.........prostě nás to otravuje, takže ať to koukají opravit. Při leasingu jsme si k tomu dokoupili prodloužení záruky na 5 let, takže to bude pořád v záruce.........Honza to akorát objednává !!! Tak uvidíme !!!

consti
autor
7. zář 2009

No je to sranda s těma autama. Já když si vezmu, kolik do toho bude stát nafta a sevis a pojištění a já nevím co ještě, tak se toho děsím 😝 . No, ale auto je (a snad v budoucnu bude) potřeba a snad to nějak utáhneme 😅 😕.

nikare
7. zář 2009

Zuzi to víš, že jo !!!! Ono to půjde !!!! Já už se hlavně těším na vlastní bydlení a vůbec.............už aby to bylo. 😉 Ale ono to bude !!! Jen doufám, že se nám to ničím nezkomplikuje !!!! Jen ta vidina těch peněz je taková horší !!!! Když si vezmu, kolik co stojí.....to je fakt děs. Byli jsme se zeptat jenom u vodáků na přípojku a za nějakou nádobu, kterou zakopeme do země a oni nám tam dají hodiny - se zacáluje 12tis. Za přípojku za elekt. dalších 12,5 tis. Fakt síla !!!! No ale zase si říkám, že kdybychom nevěděli, že to zvládnem, tak do toho nejdem, že jo !!!!! 😉 😉

consti
autor
7. zář 2009

Veru, jo jo, máš pravdu, domek= obrovské náklady. My až tento dům prodáme, tak asi taky půjdeme do stavění, ale s firmou a dřevostavbu 😉 . Už se na to taky těším, i když hezkou domácnost mám zařízenou i tady 😉.
Jinak mě pěkně pobolívá břicho, jak na mrchu, což je šíleně brzo, spíš nějaké poovu bolesti. Teď ty poslední měsíce vůbec nevím, kdy ta ovu je 😝 😅 . Správný hlen nikde, čípek jako na ovu byl 13 dc, migréna taky 13 dc (ale jindy ji mám den po ovu) a ovu bolesti jsem měla 14 dc (podle jiných pozorování ovu mám až tak za 2-3 dny po bolestech, ale od 14 dc mám už čípek zase uzavřený). No je to alchymie, fakt, že jo 😀 . Snažilkování bylo ten 12 dc, tak bychom se mohli trefit, ale pochybuji, to už tu bylo tolikrát 😔. Vůbec nevím, čím se teda řídit, ale ten čípek mi přijde nejpravděpodobnější.

consti
autor
7. zář 2009

Kde jsou vůbec ostatní holky??? Snažilky nástup za námi 😀 !!!
Alenko, čekáme zprávy od toho léčitele 😉 .

consti
autor
7. zář 2009

Doplňuji ještě tabulku:
Aranel: 6DC
Cabal: 11DC
Consti: 15DC
Nicolka: 21DC
Ally: 24DC
Sluni: 24DC
Nikare: 4DC ??
Micha: ??DC
Kdyžtak mě opravte 😀 .

nikare
7. zář 2009

Zuzi, jo jo.............investice jako brno, ale to potom !!! Fakt se pomalu ale jistě těším čím dál tím víc !!! Těším se na vlastní bordýlek v kuchyni, na to moje patlando grando, protože kdy já vařím nebo peču, tak jsem děsnej patlal !!! 😀 😀 na svoji velkou zahradu, králíky, slépky, vůni trávy a božský klid !!!! 😉
Jo už jsme říkaly, že ty příznaky se někdy rovnají přízrakům !!! Já jsem např. měla první cyklus s clostilem bolesti jak ďas....snad od ovu mě bolelo břicho až do ms..........takže si myslím, že tam spíš než ovu byla cysta a ani jsem neměla ten ovuhleník,prsa mě taky děsně bolely a vůbec mi bylo divno, zato tento měsíc jsem to měla naprosto v pohodě.........nic mě nebolelo, ovuhleník byl ukázkový asi 2 dny a pak prostě nic, žádné bolesti ničeho, jen až asi od včera mě trošku bolej bradavky, ale jinak nic !!!!A to, že bychom se nestrefili se prostě stát nemohlo, protože my "přestali" až tak 3-4dny před ms !!!! Takže fakt nevim čím to může být !!!! Snaha je obrovská a výsledky žádné (akorát mokré Honzovo rameno, od mých slziček) 😢 😔 !!!! No uvidíme, co mi řekne dr. někde jsem slyšela, že prý ten clostil účinkuje snad i po dobrání pár měsíců, tak uvidíme !!!
A jak vůbec pozoruješ ten čípek???? já akorát poznám, že je dlouhý nebo krátký, ale jaký kdy má být to nevím !!!! 😅

consti
autor
7. zář 2009

Veru ten čípek poznám jen tak, že je po celou dobu jakoby uzavřený, že ho v podststě skoro ani nenahmatám a je tvrdý a pak jeden den prostě klesne, dá se v pohodě nahmatat a je měkký. To by měla být ovu. A takto jsem ho měla opravdu jen ten 13 dc a 14dc už byl zase skoro nenahmatatelný... 😅

nikare
7. zář 2009

Zuzi ahaaa..........!!!! Tak to je divný...........a kdy se chystáš k dr?????

consti
autor
7. zář 2009

Veru v říjnu. 😉 Pořád mám něději, že se zase tolik nesnažilkujeme, tak třeba netrefujeme ty správné dny. Tu návštěvu vidím tak na půlku října. Počkám teď na mrchu, pak ještě jedno snažení a šup k doktorovi 😅 .

nikare
7. zář 2009

No a ticho po pěšině !!!!! 😒 😅

consti
autor
7. zář 2009

Veru kalsika, holky na nás kašlou 😅 .

aranel6
7. zář 2009

Ahojky holčinky,

nojo tak nehudrejte 😝 -je pondělí a v práci mračna práce,co už měla být vyřízena. 😠
Veru, je prima ze jste si odpocali a ze jsi tak nadsena ze zacatku budovanicka domecku-bude to chtit pevne nervy,ale pak to bude nadhera.
A třeba ti to soustředění se na domeček dodá klid a miminko se chytne hned. 🙂

Consti: Tak moc držím,aby bylo určení ovu správné a za 14 dní už se pěkně rýsovali dvě čáruše a Dr. už byl třeba jen pro těhulku.

Klárko, tak třeba to vysazení bude přesně to správné a miminko přijde samo přirozeně. 😵

My asi dnes začneme se snažílkováním, i když je ještě brzy,ale kdo ví. 🙂 A mě čeká návštěva u Dr. 19.10,tak jsem zvědavá co bude.

aranel6
8. zář 2009

Dobré ránko holčinky,

tak dnešní tabulička:
Nikare: 5DC
Aranel: 7DC
Cabal: 12DC
Consti: 16DC
Nikolka: 22DC
Ally: 25DC
Sluni: 25DC
Micha: ????DC

Tak doufám že se třeba dočkáme těch prvních // už brzičko tento měsíc. 🙂
A já jdu zase pracovat. 😒

consti
autor
8. zář 2009

Ahojky aranelko, to jsi nám to pěkně shrnula 😉 😵 . No tak první testování čeká Alenku a sluni, takže moooc držím pěstičky 😵. tak a hurá do práce 😝 😅 😕 🙄 .

slunickoseznam.cz
8. zář 2009

Ahoj holky zdravím vás byla jsem neděle pondělí v práci a k netu jsme se dostala až teď,zítra jdu na kontrolu na profil a domluvit se s tím mudr ať mi posune tu ms od příštího měsíce teď už to nestihnu jinak v sobotu čeká mrchu tak rozjedeme další kolo doufám že už bude zase oki...

nikare
8. zář 2009

No baby........kde jste všechny???? 😕
Sluni ahojky..........a myslíš, že mrchule dorazí???? Pěkně se nám to všechno točí dokola !!!! Už by se to mohlo někde zarazit, což???
Já si dneska musela vzít vzít prášek, protože se mi to dneska spustilo až mě bricho hrozně bolelo, je to už lepší, ale za chvíli sezobnu další !!!

Tak holky, vylezte aspoň na chvilku s postelí a pojdte si pokecat s kámoškama !!!!! 😉

consti
autor
8. zář 2009

Veru já nakukuji, ale mám moc práce. Co dělají ostatní, to nevím. Asi si dávají pauzu od koníka. Ok, ale ne, abyste si dávaly pauzu od snažilkování 😀 😵 .
Je mi líto, že se totak spustilo, mrcha jedna blbá 😝.

slunickoseznam.cz
8. zář 2009

Nik jsem si tim jista myslim ze ani ovu nebyla takze tento cyklus byl uplne na ho...a nemam zadne priznaky úplně žádné takže niic a maža je po 4 dnech konečně doma huráááá

slunickoseznam.cz
9. zář 2009

Ahoj snažilky kde jste?Ja jsme byla na těch doběrech v pondělí budou výsledky a a napsal mi noretisteron takže ms se odsouvá o týden a pak už mi to bude vycházet tak aby byl maža doma snad teda doufám a zvyšuju clostil na dvojitou dávku od nového cyklu takže zase o kus dál 🙂

consti
autor
9. zář 2009

Ahoj sluni, tak to je ok 😉 😵 . Já tu jsem, ale jen nakukuji, jinak pracuji 😝 😅 .

nikare
9. zář 2009

Ahojky ženy,
dneska teda taky jenom nakukuju, je to nějak moc poslední dobou !!!
Včera mě vám chytla taková bolest břicha, že jsem myslela, že snad porodím ježky proti srsti. Fakt děs. Hekala jsem a kroutila se jak já nevím co a v půlnoci jsem musela do vany a sprchovat si břicho horkou vodou - to pomalu povolilo a já pak mohla aspoň usnout. no a ráno znova.....takže zase do vany.....teď už je to dobrý.....teda skoro.......jsem nadopovaná brufenem a za chvíli si radši vezmu další - snad to do odpoledne vydrží a už to bude na ústupu. Mám to po tom clostilu a utroši takový obrácený.........dřív jsem to dostala a první dva dny jsem to měla třeba silnější a pak už ne..........teď naopak 3 dny špiním a pak se to teprve rozjede ale ms mám pak takových 7 dní - je to otrava. No v pondělí se radši chystám za mudrem. Říkal mi, že když přes léto nic, tak ať pak přijdu .... Tak to nebudu prodlužovat.........jen co mi to skončí, tak klušu a uvidím s čím na mě vyrukujue.
Sluni tak teď budeš stimulovaná dvojnásob, jo??? No počítám s tím, že mi asi taky nasadí ještě clostil a bude mě sledovat - to jsem přes léto neměla. A na co máš ten nerestireron???

Zuzi............... a jak ty??? taky práce nad hlavu,co??? 😉

slunickoseznam.cz
9. zář 2009

Nik na oddálení ms o týden mam pravidelnou ovulaci a pokaždé mi t vycházi že je manža pryč tak když se mi to týden posune tak bude mnaža v době ovu doma a možná se snad konnečně trefíme a clostil jsem brala ráno jeden a teď mám brát ráno i večer říkal že tomu prostě musíme pomoct a v pondělí budu vědět jaky je ten kontrolní profil a ty šuper k mudrovi a neco vymyslíte 🙂

consti
autor
9. zář 2009

Veru no až na pondělí to s tou prací zatím jde, ale odpoledne musím vytvořit nějakou nesmyslnou tabulku a v půlce týdne se to vše tak nějak láme, takže pak je toho až nad hlavu. Takže jen čekám, až mě zasypou objednávkami 😝 😀 .

cabalkova
9. zář 2009

Ahoj kocenky, tak vas zase po par dnech zdravim... vlastne nemam nic noveho k hlaseni, vcera jsme se snazilkovali, ale co ja vim, kdy bude ovu... ja ji bez clostilu tak jako mela/nemela, tak nevim, jestli ted probehne nebo budu mit anovulak... asi budu merit teplotu, abych videla, jestli funguju nebo ne... kdo jste kde slysel, ze clostil funguje i nekolik mesicu po? Hodte odkaz, jestli je to v nejakem clanku nebo tak... ale nechce se mi ho ted brat, byva mi po vsech tech piluli divne az desne, tak jsem rada, ze mam ted pokoj.... 😉 Ja si porad nejak rikam, ze se nam to povede samo, ovsem bez ovu to asi pujde tezko, ze. 🙂

nika... tak doufam, ze uz ti je lip. Drzim palce se stavbou, bude to urcite boj (znam to), ale bude to uzasny, uvidis. 😉

consti... zkus merit teplotu, podle te to poznas naprosto spolehlive, kdy a jestli byla ovule, i kdyz mnohdy az zpetne, ale aspon to vychytas na dalsi mesic... migreny, cipek a pod, jsou jenom skundarni priznaky, jedine co je fakt spolehlive je ta teplota!! Jo a blahopreju k auticku.

nikare
9. zář 2009

Sluni: Tak to pak budete mít naordinovaný rozvrh a je fajn, že to bude takhle vycházet a nebudeš z toho celá nervní, že zrovna když je ovu, tak je manža v práci...........poběží to určitě v klidu !! No já čekám ještě asi kontrolní profil, protože jsem předtím brala ten medocriptin na ten prolaktin, tak jestli je to v okeju a pak teda nevím !!! 😉

Zuzi, to znám...............já třeba někdy mám takovýho času, že nemám co čeho píchnout ale pak najednou přijde všechno najednou a můžu se z toho zbláznit - fakt !!! měla jsem 14 dní dovču a když jsem se vrátila, tak plynule přešla na dovču jedna kolegyně z jiného podniku, kterou bych měla zastupovat. No její práci ještě úplně neumím, protože to je nařízení asi tak 2 měsíce, takže lítám mezi svým kanclíkem einzlíkem a tady tím provozem a nevím, co bych. Do toho věci za těch 14 dní u mě a ještě jedno výběrové řízení, na kterém makáme už rok a pořád není hotové a jsem z toho na palici !!! Všechno musí být v děsným kalupu a rychle rychle hotový a včera bylo pozdě !!!! Mám tu na stole takový čurbes, že nevím, jestli se v něm ještě vyznám, ale nevím, co dřív a každý mi nosí nějaké papíry !!!! NO jdu se v tom pohrabat, ať mám na chvíli klid !!!!

nikare
9. zář 2009

Kláry ahojky !!! No já právě taky nevím o tom clostilu............ale někde jsem to slyšela, ale nevím kde !!! Zeptám se příští týden dr. A tobě po tom bývá špatně??? mě teda neee ani po tom clostilu, ani po utroši. To ten medocriptin to bylo jiné svinstvo........po celým prášku jsem byla jak přejetá a bylo mi hrozně špatně, až jsem z toho zvracela !!! 😒 ale jinak O.K.
JO a chci se zeptat na tu teplotu.............holky jak to jako děláte??? že bych to tento měsíc taky zkusila??? ikdyž se mi do toho upřímně moc nechce !!!

consti
autor
9. zář 2009

Klárko tak asi tu teplotu zkusím, ale přijde mi to taky na nic. O ovu se dozvím stejně až zpětně a každý měsíc ji můžu mít taky jinak, takže mi to nic neřekne...Já vím, že ji mám ten 12-15den, pokud ji teda mám, ale nejspíš jo. Ach jo, je to složité. Měřit s emusí asi každý den ve stejnou hodinu, co? No a taky bych si musela koupit digi teploměr. No zvážím to 😀 😕 .

nikare
9. zář 2009

ahoj Zuzi, no já vlastně ovulaci taky nemám ničím podloženou, takže to taky zvažuju, ale moc se mi nechce, když už jsem v rukou dr. uvidím spíš, co mi řekne příští týden !!! jinak myslím, že digi teploměr mít nemusíš.....klidně si můžeš koupit ten normoš. je jedno, který tam šoupneš, hlavně pořád ten samý a ve stejnou dobu. nic víc nevím, ani jak to má vypadat před ovu, během ovu, ani po ovu ...... 😅

consti
autor
9. zář 2009

veru to jo, ale na normoč teploměru to bude najkou dobu trvat, než to změří. Digi ti pípne a je to hned 😉 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru