Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nikare
9. zář 2009

já ti taky asi jednu pípnu 😀 😀
no tak asi kvůli komfortu jo, nebo než vstaneš, tak si ho tam na chvíli šoupneš a ještě si zdřímneš, což???? to by taky šlo 😉 😉 vůbec nevím, kolik ty digi, co jenom pípnou stojí.........my doma zatím jedem na ten normoš.......a hezky držet !!!!

consti
autor
9. zář 2009

Veru já to beru i z toho hlediska, že mi Abík dává budíček každý den v cca 6.hodin a když kňučí, tak tam už musím pomalu letět, abych s ním vyběhla ještě na zahradu 😀 . Takže tam nemůžu vrazit normoš teploměr a dřímat 😀 😀 . No a když se vzbudí dřív, tak mám po měření. S manžou se sice střídáme, ale když už budu vstávat kvůli měření, tak to už s ním můžu jít rovnou ven 😉 .

nikare
9. zář 2009

no jo holka, je to složitý. A to je právě u mě ten problém !!! určitě bych neměřila ve stejnou dobu !!! Tak na to peču !!!!! 😝

aranel6
9. zář 2009

Ahojky holčinky,

jen na chvilenku zdravím-jsem zavalená v papírech a ještě mám pocit,že když jeden dodělám,tak mi další dva vyskočí nevím odkud a že chcou taky. ☹

Koukám,že to tu je samý dohled Dr.-začínám si připadat jako exot,že nezobám žádné pilule. 😅
Ale teplotku měřím-aspoň ob den a kolem ovu denně-prostě musím mít kontrolu bez toho jsem nervní.

Nic na tom není-mám digi za necelé dvě stovky a ráno mi to zabere 10 vteřin-zazvoní budík-lupnu ho tam a za 10 vteřin vstávám nebo taky ne když si chci ještě poležet. 😀 A měřím plus mínus 30 minut a dobrý.
Teplota je po skončení MS nizká (u mě 36,3-36,5) a následující den po ovu vyskočí (u mě 36,7-36,8) a pak až do mršky zůstává +-nahoře.U mě klesá většinou už v den doražení MS,takže vím že je tu,ale někdy to stihne mrcha dřív.

cabalkova
9. zář 2009

Ahoj kocky, ja se toho mereni taky obavala a nechtelo se mi do toho, ale je to fakt nejlepsi metoda... a jen moje zkusenost, merim normalnim, protoze digital mi ukazuje v rozmezi par minut i nekolik desetin stupne rozdil... takze pekne sklenena trubicka a je to... jinak plus minus jedna hodina by nemela vadit, ja treba mam vyzkouseno, ze se mi teplota celkem nehybe, at uz merim v pet, v sest, nebo v osm, takze mam pomerne siroke manevrovaci moznosti. 🙂 Aspon clovek vidi, jestli funguje a jestli ovu byla, protoze ja jak mivam obcas anovulaky, tak aspon vim, ze si musim dojit pro agolutin a je to. Jinak ja mivam pred ovu kolem 36.3-36.4 a po ovu tak 36.6-36.7. Treba na fertilityfriendu pisou, ze staci rozdil dve desetinky a to mi treba ukazoval ten digital pri dvou merenich ve stejnou dobu, tak jsem ho supla do supliku a kaslu na nej. 😠

Jinak mne po tom clostilu bylo vselijak a po utrosi se mi vylozene delala blbe (a to jsem ho nepolykala, ale zavadela)... a to se jeste pise, ze po clostilu nejsou vajicka nic moc... tak uvidim, jak to pujde bez nich... porad nevim, jestli mam do CARu volat a rict jim pravdu, nebo volat a mlzit, nebo nevolat... nechci si zavrit cestu, pokud bychom se na jare rozhodli, ze chceme jejich sluzeb opet vyuzit... co radite??

aranel6
10. zář 2009

Dobré ránko všem,

jsem tu z dnešním souhrnem:

Nikare 7DC
Aranel 9DC
Cabal 14DC
Consti 18DC
Nikolka 24DC
Ally 27DC
Sluni 27DC
Micha ????DC

Klárko, já bych jim zavolala a řekla na rovinu,že si chcete dát na pár měsíců pohov od prášků a že by jsi se pak objednala za pár měsíců.
A co ovulka?

cabalkova
10. zář 2009

Ahoj aranko, diky za shrnuti, vcera me pichalo jako na ovu, dnes teplota jeste nizka, ale cekam ovu kazdym dnem... aspon tedy doufam, ze budu fungirovat i bez prasku, nebojte, vcas vse zahlasim. 😉

A jak to vypada se snazilkami-testovalkami, micha uz tu nebyla ani nepamatuju... tak co, co bude?!

consti
autor
10. zář 2009

Ahoj holky.
Aranelko díky za tabuilku 😉 .
Jinak já jsem dnes 5 dpo a pěkně mě píchá v podbřišku, tak uvidíme. Ale spíš to vidím na zánět močáku nebo něco podobného, při mém štěstí 😀.

cabalkova
10. zář 2009

Consti a co kdyz ne?! 😉 Nekdo uz to tu, kurna, prolomit musi, no ne?! 😎

consti
autor
10. zář 2009

Klárko však znáš ty naše příznaky 😀 . Ale jako zakladatelka diskuze bych to prolomit měla, vám to otěhotnění zbytečně blokuju, když mám být první 😀 😎 .

slunickoseznam.cz
10. zář 2009

Ahoj holky nik ja taky beru parlodel na prolaktin a tak chodim co 6 týdnů na odběry a přitom mi bere celý profil a sleduje to nechci to nazvat milování podle kalendáře ale prostě bych se chtěla někdy trefil do ovu aspon trochu tak uvidíme jestli se mi to tím nerozhází uplně bolí mně břicho ale ms musí ještě týden počkat jinak hezký den..

consti
autor
10. zář 2009

jo a tyka mám další přáznak a pozor, ten tu ještě nebyl 😀 . Bolí mě kyčle a vystřeluje mi to do nohy 😝 😅 . Občas to mívám, tak jednou za dva měsíce a myslím si, že to mám i hormonálně nebo co, ale tentokrát mě to už bolí několik dní 😔 . Se vsadím, že až budeme těhu holky, tak žádné příznaky mít nebudeme 😀 .

slunickoseznam.cz
10. zář 2009

Consti taky si to myslím já tentokrát taky nemam příznaky ale to bude tím že byl asi anovulák 😠

consti
autor
10. zář 2009

sluni, co ty víš. Třeba to prolomíš ty 😵 .

cabalkova
10. zář 2009

Holky, jedno kdo, hlavne uz nekdo najdete ty caruse, at se my ostatni muzeme radovat a inspirovat... ja se zatim saturuju aspon sedmitydennim synovcem, ale az bych taky chtela vlastni kousek. 😉

aranel6
10. zář 2009

Tak Consti-už by jsi to opravdu prolomit měla 😝 😅 -já bych totiž tuze ráda blíženečka jako jsem já 😵 a do příštího roku už to nevydržím. 😔

Sluni a ty bereš ten noretisteron už teď? A to máš potvrzené že nejsi těhu?

nicollka
10. zář 2009

ahoj holky to byl ráno cirkus, malej vůbec nechtěl do školky, tam řval sem ho slyšela až na ulici no hrůza, ale odpo sem šla pro něj, pěkně seděl na lavičce a čekal ani neplakal, zítra naposledy to jsem zvědavá.

Tak já to tentokrát určitě neprolomím, ale doufám že se trefíme do ovu, když bude manža doma týden na jeho 33 narozeniny, až do svatby kamarádů. pak odjede na nějaké 3 noci a pak dojede na danečkovi 3. narozeniny, takže budeme krom 3 nocí spolu nocí asi 8.

nicollka
10. zář 2009

Tak jsem vyzkoušela http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...

takže bych měla otěhu 20.9. to má manža 33 let přesně. Měl by to být kluk :D ale budu jen malinko DC tak pochybuju , no ale nebylo by to krásné :D

aranel6
10. zář 2009

Nicol: A proč by ne-Danečka jste taky zvládly brzy po začátku cyklu. 😉

cabalkova
10. zář 2009

Ahoj nico... tak mne podle jonase vychazi plodne dny az 18. 9., ale od vcerejska mam pocit, ze me boli na levem vajecniku, tak to asi do te doby vajucho nevydrzi a povoli driv, sazim na zitrek... 😉 ALe kazdopadne ti drzim palce, aby to u tebe klaplo, bylo by to moc prima. 🙂

consti
autor
10. zář 2009

Nico super a prosím tě, jde to vypočítat i zpětně? Nebo nemáte někdo odkaz? Jinak od října do března mi to vychází buď na ms nebo těsně před ms 😝 😀 . Až v březnu mi to vycházi trochu normálně 😕 .

aranel6
10. zář 2009

Já mám Jonáše na 21.9, ale taky myslím že tam dlouho ovulka čekat nebude-tipuju út-čt příští týden,ale kdoví třeba to vyjde. 🙂

consti
autor
10. zář 2009

Tak jsem to dohledala a tento cyklus mi to vyšlo na dny, kdy jsme se snažili a kdy bylo těsně před ovulkou, tak že by 😀 ... Jinak vás kočky moje zdravím, nějak nic nestíhám. A dnes jdu do kina s mojí studentkou na Coco Chanel. Samozřejmě ze studijních důvodů 😀.

aranel6
10. zář 2009

Consti, bohužel zpětně jsem to nenašla, ale když mrkneš na ta data,tak odečti měsíc a možná přičti den a maš to. 😉 😅

aranel6
10. zář 2009

To je super film-vřele doporučuju. 🙂

aranel6
10. zář 2009

Tak Consti nám to hezky rozjede už tento měsíc-supééér. 😅

aranel6
10. zář 2009

Příští týden se budeme těšit na // čárečky. 😵 😵 😵

consti
autor
10. zář 2009

Ara kéž by, dnes mě v tom podbřišku opravdu píchalo celý den a tentokrát ne na vaječnícíh, ale opravdu v pravo dole. Ale dokud neuvidím dvě čáruše, tak ničemu nevěřím. A beztak ms přijde dřív, než budu testit. A propos test ani nemám a budu v té době u našich, takže pokud ms nedojde, tak budu testit až po 20.9. 😕 😎 .

aranel6
10. zář 2009

Consti, moc budu držet a klidně teda počkám na 21.9-hlavně když bude průlom. 😵 🙂

slunickoseznam.cz
10. zář 2009

To nemůže ohrozit plod a oddálí to ms to bych to nemohla brát nikdy a bt je nízká takže těhu nejsem a měla jsem podle ovu tesu asi anovulák takže to vůbec neřeším ale dr mi říkal že to nemůže ohrozit plod a beru to jen tento měsíc a vím že nejsem těhu a nepotřebuju aby mně dr vyšetřoval....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru