Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

aranel6
11. zář 2009

Ahojky holčinky,

zdravím-je tu konečně páááátek-hurááá. 🙂

Sluni, tak jsem zase moudřejší-já se ho bála vzít když jsem potřebovala o pár dní posunout MS na dovolce-co kdyby. Takže teď už bez obav,když to máš potvrzené od Dr.

A ještě dnešní tabulička:

Nikare 8DC
Aranel 10DC
Cabal 15DC
Consti 19DC (6DPO)
Nikolka 25DC
Ally 28DC
Sluni 28DC
Micha ????

Tak ať nám pátek rychle uteče a zítra tu máme konečně víkend. 🙂 😵

consti
autor
11. zář 2009

Ahojk,y
taky se přidávám k tomu, že je konečněěěě pátek 😀 😵 . I když na víkend nemáme žádné plány, ale my něco vymyslíme. 😀 Dnes mě čekají nákupy, ale pak už bazén s kámoškou a grilčo u jiné kamarádky 😵 .
Ara děkujeme za tabulku 😉 .

nikare
11. zář 2009

Čauky holky,
zdravím při pátku. Já měla dneska dopo blázinec. No a teprve před chvilkou jsem do sebe nasoukala jeden chleba. To byl hládek....!! No víkend nemá být moc hezký, tak nevím, co budem dělat....asi pojedem na nějakou výstavu !! Předevčírem jsem vám dělala hruškovou přesnídávku a fakt se mi povedla........včera jsem ještě zavařila zbytek hrušek a je na chvíli pokoj. Pak se asi ještě pustím do jablečný přesnídávky a rozdám to těm našim dětem. Je to fakt lehoučký a dobrýýýý !!
JInak nic moc. Břišan mě pořád tak nějak bolí a ač jsem 8 Dc, tak to pořád mám !!! Holky z konce tabulky už tu dlouho nebyly, tak jsem zvědavá, jak se pořád mají a jak to s nima vypadá !!! Doufám, že brzo podají alespoň zprávičku !!
Tak se mějte, jdu ještě makat a pak pofrčim domůůůůůů !!!!
paaaa 😉

slunickoseznam.cz
11. zář 2009

čauky tak vás zdravím při pátku zase z práce ahc jo s manžou budu až v neděli bolí mně břicho jako ybch měla dostat ms ale doufám že ještě počká když beru ten noretisteron jinak umně nic nového přeji vám všem krásný víkend.. 🙂

michamicha
11. zář 2009

ahoj, já budu v sobotu 7DC(po vyvolávačce), baštim naposledy clostil a pak začnu s těma injekcema 😉

ally57
11. zář 2009

ahoj holky 🙂
vím, že vás teď brutálně zanedbávám - mám tolik práce, že nestíhám fakt vůbec nic a večer jsem příšerně unavená... nedělám teď z domova, povolali mě na pomoc do práce, jelikož několik lidí naráz odešlo (bylo odejito), a tak mám z toho teď tik v oku 😝 😀

Čínský doktor: diagnostikoval mi tzv. nedostatečnou krev, nasadil dvoje bylinkové pilulky s hezkými názvy (např. Zvelebení rumělkového pole 🙂 ), Jedny mi dal ještě na ten můj ucpaný nos (o ty jsem si sama řekla) a manžovi dal jedny taky - prý abychom to měli stoprocentní z obou stran. Celkem tedy pilulky na dva měsíce pro oba za 6.000,- Kč. Celkem se mi protočily panenky... Zobu 3x6 prášků denně. Řekl, že léčba trvá minimálně půl roku, takže se teď ani nemáme snažit, protože bych prý mohla potratit. To mě dost uklidnilo, takže jsem to úplně vypustila.

Dneska jsme byli v tom Gestu (byli jsme objednaní už hooodně dlouho) u MUDr. Černého a je opravdu naprosto úžasnej! Moc se nám věnoval, všechno nám vysvětlil, na vše řekl svůj názor a ještě s ním byla legrace. Každopádně podle něj je moje mycoplasma jako příčina neplodnosti naprostá blbost a když jsem mu naznačila cosi o neprohřáté děloze (což mi řekl pan doktor "Číňan"), tak se docela smál... že to je z lékařského hlediska taky nesmysl.... No - příští týden jdu na průchodnost vejcovodů a pak uvidíme, co dál.

Ještě upřesňuji údaj do tabulky: dnes, v pátek 11.9. jsem 5DC (měla jsem tento cyklus ovu už 11DC, a tak se mi to celé zkrátilo).

Tak a mažu spinkat, už mi padají víčka: 😔 🙂

Zatím papa a zase přijdu 😉

P.S. a už to tu koukejte některá prorazit dvěma čárkama, ať tu nemáme takový stereotyp! 😉 😀

ally57
11. zář 2009

Jó a ještě jedna diagnóza: ta moje špatná slinivka je ze stresu!!! 😝 Zkrátka psychika je mocná čarodějka a já jsem z toho všeho snažení akorát pěkně zdevastovaná 😀

aranel6
12. zář 2009

Krásný sobotní den holčinky,

tady u nás je nádherně-žádné zataženo-sluníčko příjemně svítí, tak jsem se dala do praní povlečení, aby mi to slunko voňavě usušilo. 🙂
Tento měsíc zase zkusím ovu-testíky-tak dnes začnu. 🙂

Micha a Ally to je dost že jste se taky ozvaly 😉-koukejte přijít častěji. Ať se tu nebojíme.

Allynko, teda čínský doktor teda opravdu zadarmo není, ale pokud by to mělo pomoct k miminku,tak peníze vem čert nebo čínský doktor 😅 Ty názvy prášků jsou opravdu zajímavé-ta diagnóza taky.
Gest super-pokud se v říjnu nedohodnu u mojí Dr. tak určitě zkusíme jít tam.🙂
Dej vědět jaké bylo to vyšetření průchodnosti-obávám se že mě to taky čeká a jak to Verča popisovala,tak z toho mám strach.

Naše současná naděje na průlom je Consti-už by se vážně ty // čárky mohly objevit a zakladatelka by měla jít příkladem. 😵 😵 😵 😅

Tak užívejte krásný víkendíček a já připojuju dnešní aktualizovanou tabuličku.

Ally 6DC
Micha 7DC
Nikare 9DC
Aranel 11DC
Cabal 16DC (že už by ovulka?)
Consti 20DC (7DPO)
Nikolka 26DC
Sluni: 29DC

consti
autor
13. zář 2009

Ahoj Kočky.
Aranelko díky za tabulku 😉 .
Ally to jsem ráda, že jsi se ukázala a díky za info 😉 😵.
Ara no ráda bych byla naděje, ale příznaky kde nic tu nic 😅 . Spíš mi naopak všechny zmizely. Nemám ani mé obvyklé příznaky ms, nebolí mě prsa jako vždy. Tak ti nevím. jediné, co pozoruji je točení hlavy, ale to mám taky skoro každý měsíc a pak pořád lítám na wc, ale nejen na malou, ale i na velkou 😀 😅 . No to jsou teda příznaky 😀 😕 . Ale vidím, že se testování blíží nikolce, já si ještě tak týden počkám, nejspíš na mrchu 😅 😝.

nicollka
13. zář 2009

ahoj holky
zítra se mi tatka zeptá šéfa - kamaráda jestli by mě nevzal, hledají sekretářku ale jestli mu nebude vadit že bych mohla jen na 7hodin od 8-15, 16hod. No taky ty děti ve školce bývaji dost nemocný, malej je už teď. Ale penízky by se šikly. No a vypadá to že zítra už budu 1dc, doufám, tak jsem ráda, zatím to klape jak si přeju, jen ta hypotéka pořád nic nevím, takže ráno valím do GEmoney se zeptat, jestli by to schválili, ach joooo

nicollka
14. zář 2009

ahoj holky asi zešílím už hodinu v kuse u sousedů štěká pes, to je na mozek. Mě bolí solidně v krku, soplím o 106 :( Volala jsem tátovi, že je malej taky nachcíplej a on taky v ostravě, prý má angínu, nemohl skoro mluvit, achjo.

Ted jsem mrkla zase na lekarnu.cz a objednala dvě balení ovutestů, je jich 10 kousků. Tak uvidím stačí začít testovat tak 8dc aby mi to vydrželo do 18dc? Předtím jsem testovala a pořádné čáruše jsem se ani nedočkala.

No za chvilku pojedem do práce jen na otočku a pak budem hajat celý den v postýlce asi. Do práce asi zase až večer.

nikare
14. zář 2009

Ahojky holky,
no konečně jsem si po ránu trochu početla 😉 😉 😉 😉
Ally teda ten číňan opravdu není z levného kraje, ale což, hlavně jestli to fakt pomůže !! A je zvláštní, že se třeba ten dr v Gestu smál.........já myslela, že jen číňan má taky MUDr.....JOsef Číňan....že jako normální medicíně taky rozumí !!! Jo a chtěla jsem se zeptat........na tu průchodnost vejcovodů jdeš jak jsem byla já?? nebo jinou metodou??? Budu mooooc držet palečky, aby nic nebolelo a aby to bylo všechno v pořádku 😉 😉

Klárko, u nás ti byla sobota taky krásná........což jsme nečekali, protože hlásili ošklivo. No ale vydali jsme se do Prahy na výstavu For Arch - interiéry a tak.....no bylo to hezký, ale čekali jsme kuchyně nebo tak něco a těch tam bylo tak 10 (ať nežeru) , tak jsme byli trochu zklamaní (a vstup 150 á jeden) NO ale pak jsme se stavili na obídku....hooooolky to jste neviděli..........přežratý jsme byli jak čuníci. Normálně jsme si objednali nějaké pivoňovo prkénto a tak bylo - 3 kuřecí, ale velká grilovaná křídla v nějaké výborné krustě, grilované uzené, grilovaná žebírka - výýýborné, a pečeno-grilované vepř. koleno, pak grilovaná kukuřiče a grilovaný česnek. Jo a ještě jedna grilovaná klobása. K tomu 3 dresinky a chléb a za 333,- Fakt jsme to nemohli ani sníst a pak jsme byli jak pučmelouni ale jinak faktastické !!! No a už mám hlad 😀 😀 😀

JInak mě už snad po 9ti dnech ms opouští .....mám vždycky hodně dlouho špinění. Tak zase začne měsíční martirium, ale teď už jsem bez clostilu, jen mám ještě utroš. No ale ve středu si asi dojdu k tomu mudrovi na radu, co a jak, nějak to nechci už nechávat osudu, takže asi tak.

Zuzi, no tak to máš jako já minulý měsíc...........naprosto žádné příznaky. Prsa v pohodě, břicho nebolelo, prostě nic.......tak ale držím palce, aby to u tebe byly ty krááásnější příznaky !! 😉 😉

Nicolko......holka ty už taky nevíš, co dřív, viď??? ovulku, bolení v krku, ........ať jsi brzo fit !!! 😉

consti
autor
14. zář 2009

Veru no ms beztak přijde i u mě 😝 . Bříško bolí jen občas a ten 5-6dpo mě v břichu fakt celý den píchalo,a le od té doby nic...No za týden mě čeká testování pokud teda nedorazí mrcha, ha ha 😀 😎 .

consti
autor
14. zář 2009

Ally 8DC
Micha 9DC
Nikare 11DC
Aranel 13DC
Cabal 18DC (že už by ovulka?)
Consti 22DC (8-10 DPO) netuším, kdy byla ovule 😀
Nikolka 28DC- nevím, jestli už mrcha dorazila
Sluni: 31DC -??? Sluni prosím infooooo 😎.
Tak jsem vám to zase shrnula 😀 😵 .

aranel6
14. zář 2009

Dobré ránko holčinky,

Nicol-tak ať ta práce klapne a nachlazení je brzo pryč a pak vzhůru do snaženíčka. 🙂

Consti, tak třeba už je mímesek uhnízděný a další příznaky budou později. 🙂 Moc držím pěsti,aby se ten dvojčárkový testík už objevil.

Nika, nedělej chutě hned po ránu-kdo to pak má vydržet do oběda. 😉
Takže snaženíčko vypuklo,co. 🙂 Tak pěkně snažílkujte. A ve středu ti Dr. třeba zkontroluje folíky jestli pěkně rostou a pak už to půjde samo a mimísek bude hned. 😵

Já zatím čekám na ovulku-včera ovu-testík trochu silnější,ale furt ne dost, ale ráno hodně klesla teplotka což by mohlo signalizovat že se chystá ovulka na návštěvu. 🙂 Tak ji musíme řádně uvítat.

Mějte krásný den.

nicollka
14. zář 2009

Consti tak mrcha zatím nedorazila, ale už trošilinenku špinim, ale to je takové vůbec n ic, tak čekám do středy nejpozději no.

Ar díky moc. No tak bude zase další kolo snaženíčka ... tak držím palečky.
Nika taky držím moc palečky, už se tu ty // musí přece ukázat, to by bylo aby nebylo :D

consti
autor
14. zář 2009

Holčičky ani jsem vám nepopsala dnešní smutné ráno. Umřela nám fenka jezevčíka, kterou jsme měli na zahradě 😔 . Byl to pejsek ještě po tetě, tak jsme s manžou po ránu kopali hrobeček a poplakali jsme si 😢 😔 . Našel ji Abík, tak pak kolem toho místa i hrobečku pobíhal. Ach jo... 😒

nikare
14. zář 2009

Kláry.........tak se omlouvám 😅 😅 , když to ti byla taková dobrota !!! 😀 😀 Teď už se cpu nudlema s masinem a netrpělivě čekám až odzvoní padla !!! ale to si ještě 3 hodiny počkám ☹

Zuzi, tak to je mi fakt líto, nám až umře náš bobísek, tak to taky obrečím. Máme taky fenku jezevčíka a je hrozně maličká, protože byla z vrhu poslední , že se myslelo, že to nepřežije a ona zůstala a my si jí vzali a když povyrostla, tak jsme zjistili, že neumí vůbec štěkat - normálně jenom kašle, takže se každý kolem zastavuje a směje se, že máme pejska na baterky 🙂 a jednou se nám stalo, že byla taková divná a vůbec se jí nechtělo do schodů, že jsme mysleli, že je to její poslední hodinka a ona nám holka do rána porodila...........přežilo teda jenom jedno, s ostatníma nevěděla, co má asi dělat, tak byli všude (jinak byli 4) a jeden nám zůstal, ale když mu byl asi rok, tak utekl a přejelo ho auto - pitomeček malej pitomej. No byli jsme z toho špatní, on byl kříženec jezevčíka normálně s yorkšírem - to fakt srandovní a takovej malej pošuk to byl !!! 🙂 No nic, pejskové jdou do svého nebe hledat kostičky a vám to všechno vynahradí Abík !!!
NO ale jinak držím palce Zuzi, ať ta mrchule nedorazí !!!! 😉 😉

cabalkova
14. zář 2009

Ahoj kocenky, tak se zase po par dnech hlasim...

Uz nevim, kdo to psal, ale nektera jste se tu bala vyetreni pruchodosti vejcovodu, taky jsem to absolvovala, nebojte nic, je to trochu neprijemne, ale da se to a hlavne to je za pet minut hotove a pak o tom nevite... takze nebat a nestresit. 🙂

Jinak ovu byla pravdepodobne vcera ci predevcirem, teploty jsou takove nejednoznacne, uvidim, co na me na teplomeru vykoukne zitra, taky je jeste mozne, ze se z toho vyklube anovulak... uvidime, uvidime... trochu me to nahlodalo v mem odhodlani nechat to do jara byt a nechodit ani na iui... ted si rikam, ze na iui bych mohla, ale ivf neee... uvidime, podle tech teplotech a jak dorazi ms...

No a hlavni zprava dne: manza je po trech mesicich doma od rijna zamestnany, mam ooobrovskou radost, jupiii!! Za chvilinku metelim domu a jdeme na oslavu do nasi oblibene hospodicky, mnam.

slunickoseznam.cz
14. zář 2009

Info sluni ještě nemá ms a není těhu bere léky na oddáleníí

ally57
14. zář 2009

ahojky 🙂
Veru - já jdu na tu průchodnost, co byla Klárka (= kontrastní látka + UZV), takže se nebojím vůbec, pan doktor říkal, že se to musí dělat pomalu a opatrně, abych cítila jen tlak, ne bolest, mám k němu opravdu důvěru 😉
Jinak ten číňan je Čech a taky MUDr, to jo, ale prostě teď se zabývá tou čínskou medicínou, takže tak...
Nevím, jestli ty bylinky pomůžou... ani nevím, jestli všechny ty "zaručené" a ozkoušené metody nejsou nesmysl, jestli prostě by k těm holkám miminko nepřišlo samo, i kdyby nic nepodstoupily... kdo ví... ale i kdyby to bylo jen placebo, tak to za to stojí 😉 mně rozhodně jak pan doktor s čínskýma bylinkama, tak pan primář z Gestu dost uklidnili, což je nejdůležitější... prostě jsem mimčo teď vypustila z hlavy jako problém k řešení, což moje pochroumané nervy potřebovaly jako sůl 🙂

Consti - to je smutný... ☹ ještě že máte Abíka! 🙂

Veru - ty tady děláš chutě 😉 😀

Klárko - dej vědět, jak se rozhodneš = jestli se třeba někdy potkáme v tom Gestu 😉

cabalkova
15. zář 2009

Alenko... a jak ty ses rozhodla s dalsim postupem? Prece hormony na iui nebo ivf a k tomu ty cinske byliny, da se to oboji dohromady? Nebio budes chvili zkouset jen bylinky a kdyz se nezadari, pujdes na iui ci ivf?? Jak to vidis??

consti
autor
15. zář 2009

Ahoj kočky.
Tak ode mě asi blbé zprávy, začala jsem malinko krvácet 😔 . Jsem 23 dc, břicho nebolí, ale klasika jako už pár měsíců před, od 23 do 25 dc špinění a 26 mrcha. Bohužel to takto bude asi i tento měsíc. Jsem z toho smutná a už se spoléhám opravdu jen na doktory 😔 .

aranel6
15. zář 2009

Ahojky,

Consti, to je mi líto,že to zase nevypadá 😔 , achjo. Ať už se ta smůla smůlovatá odlepí a dá nám pokoj.

Klárko, to je skvělá zpráva-to bude doma hned více klidu,když manža bude výdělečně činný. 🙂
Tak teď už jen to miminko a bude to. 🙂 Tak anovuláku kšá a ovulko koukej ty teplotky pořádně zvednout.

Ally,tak budu držet pěsti,aby to bylo opravdu pohodové vyšetření. A já budu klidnější až na to budu taky muset.
A klid je to co by jsme potřebovaly všechny, takže i tohle je pozitivum po návštěvě doktorů.

Já už taky začínám trochu plašit-ovulka se nějak toulá a nechce se jí-včera zase jen slabá čárka na ovu-testu a dnes teplotka nizoučko. 😒 No musím doufat,že si to ještě rozmyslí a přijde.

consti
autor
15. zář 2009

Ahoj aranelko,
nevím proč, ale tonto měsíc jsem tomu tak nějak věřila... 😔 I do ovu jsme se trefili a stejně nic. Začínám mít pocit, že fakt miminko hned tak mít nebudu a začíná mi to dost lézt na mozek.Úplně se děsím toho, co mi řekne doktor a kde bude problém, ach jo 😔 .
Držím pěstičky, ať ovulka dorazí 😉 .
Klárko, to je super, že má manža práci 😉 . Gratulace 😵 .

nikare
15. zář 2009

Ahojky Holky, přeju vám hezký den. Já jsem teď akorát přilítla z valné hromady ...... to zas byl zážitok 😉

Alčo, budu na tebe moc myslet..............je fakt, že každá to asi pociťuje jinak a doufám, že to budeš mít naprosto v pořádku a když ne, tak mi i můj dr říkal, že kdyby tam byly nějaké mikrosrůsty nebo něco, které na normálním uzv nevidí, tak teď že už tam určitě nejsou, protože to ta látka zničila. Držím moc palečky. 😉

Zuzi, tak jak to vypadá s ovu??? nebylo to třeba uhnízdění??? No na mozek to leze asi každé z nás, ale nevzdávat to.........zajdeš k dr a na něco spolu přijdete !!!!

Je teda pravda, že asi nervy dělaj hodně.......já jsem zatím ve fázi docela dobrého klidu. Zítra klušu k tomu mudrovi, tak dám hned vědět.

Kláry.............tak hlavně, že manža práci našel, to je super.............už bude zase větší klid, viď????

consti
autor
15. zář 2009

Veru no já nevím, kdy byla ovu, ale vzhledem ke krátkým cyklům atd. si myslím, že 12-13dc a my se zrovna i tyto dny snažili a pak nějakou dobu nic, takže dnes bych byla cca 11 den po oplodnění. No, ale vzhledem k tomu, že jsem takto začla špinit i v jiných měsících, přesně 23 den, tak to je tento měsíc to samé. Jen mě teda nebolí to břicho, ale to s nástupem mrchy přijde 😝 😅 .

nicollka
15. zář 2009

ahoj holky, já jen ležím a spím, už nemůžu mluvit, ale vykašlávám, tak snad to do pátku bude zase dobré. Z banky se vůbec neozývají, tak já nevím, nakonec budeme vážně asi pod mostem :( Jdu zase spát, já jen abyste věděli, že pořád jen chrápu, je mi zle, zima, děs

cabalkova
15. zář 2009

nico... tak doufam, ze to brzy vylezis, ono se s tim nic jineho delat neda, coz?? A banka se ozve, neboj, bydlet budete...jeste budes mit s domeckem tolik "starosti", ze budes vdecne vzpominat na chvile, kdy jste ho jeste nemeli... 🙂

consti... to me mrzi, tak jestli je to opravdu zacatek ms, tak snad pan doktor pomuze... taky muzes mit klidne ovu jeste driv anebo naopak pozdeji, protoze lutealni faze muze byt cokoli mezi 10 a 18 dny... chtelo by to aspon jednou odsledovat pomoci utz nebo aspon merit teploty, to bys to pak vedela presne... 😉

aranko... neboj, neplas, ovulka jeste dojde, ale nesmis ji stresovanim zahanet. 😎

Jinak mame jeste jednu skvelou zpravu.... dneska nam prisel pan sadrokartonar s rozpoctem na podkrovi, a pokud vyuctovani za dodelavky na baraku dopadne tak, jak si predstavujeme, tak bychom minimalne na sadrose, topeni a pripravu na koupelnu meli mit prasulky, takze se do toho pravdepodobne nekdy v rijnu pustime, jupi...

A jinak pokud jde o ovu, tak mi ji fertilityfriend zatim nevyznacil, ale porad si myslim, i podle ted uz trosinku vyssich teplot, ze byla nekdy pred tremi az ctyrmi dny... v tom pripade jsme se snazili cca ctyri dny pred a v den ovu, pripadne tri dny pred a den po ovu... kazdopadne od toho tentokrat nic necekam a blbnu kolem planku budouci koupelny, to by bylo, jupi... domluvili jsme se s manzou, ze az budou sadrose, zacneme setrit na tu koupelne a postupne vzdycky neco koupime.... tak jsem nadsena... snad to dopadne dobre i s tim vyuctovanim a vazne se to uskutecni. To by teda bylo neco, babulky!!! 😵 😵 😵

ally57
15. zář 2009

hezký večer všem 🙂

Klárko - no upřímně teď opravdu nevím, co budeme dělat dál - nějak ještě nebyl ani čas to řešit 🙂 Oboje dohromady se to určitě dá, ale podle pana číňana by to mophlo skončit potratem - na druhou stranu bych aspoň věděla, že to vůbec jde... IVF určitě neee, to jedině v případě, že bych měla neprůchodné vejcovody, jinak to odkládám na hooodně neurčito. IUI s injekcema nevím... určitě ale ne tento (to by se ani nestihlo 😅 ), ani příští měsíc.. a pak se uvidí 😉
Bezva, že má manža práci a super, že budete pokračovat s domečkem! 😵 Co nakonec manža našel?

Consti - víš, ono je kolikrát možná lepší nějaký problém u doktora zjistit a odstranit ho a otěhotnět, než žádný problém nemít a nevědět, proč to nejde 😉 Samozřejmě ti nic špatného nepřeju!!!!! Ale takový mikroproblémek, lehce vyřešitelný a následně brzy vedoucí k mimískovi... no proč ne, že 🙂

Aranelko - ovulka BUDE! 😎 🙂

Veru - moc děkuju 🙂 a zítra dej vědět!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru