Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
15. zář 2009

Ahoj Alenko.
No máš pravdu, ale já zase prostě cítím, že doktor nám nijak nepomůže (prostě nějaké podvědomí). Nechci nic přivolávat, ale spíš si myslím, že najde problém a nebude to nic malého a nebo problém nenajde a řekne nám, že je vše ok. No, ani nevím, jaká varianta je lepší 😒 .

cabalkova
15. zář 2009

Alenko, tak holt uvidíš, jak to všechno poplyne... ono si to mnohdy nějak řekne samo... jako u mě, když jsem tenhle měsíc zapomněla doma clostyl a pak už bylo jasné, že tento měsíc nic... a jsem ráda, aspoň si vydechnu a uvidím, co bude dál...

Jinak Pavel nastupuje do jaderného výzkumáku v Řeži s možností, že by časem byl šéfem oddělení... je moc rád, jednak že vůbec neco našel, a zadruhé, že to bude podle všeho klidná a příjemná práce... tak jsem moc šťastná, jednak že on je rád, a pak taky že už nemusím vnitřně řešit, kdy co najde... nechtěla jsem ho s tím stresovat, ale samozřejmě jsem na to pořád myslela, tak jsem ráda, že už to je... i tak byl doma tři měsíce a to není málo... Takže děkuju pánubohu, že to takhle dopadlo. 🙂

michamicha
15. zář 2009

cabal, takže tvůj manža bude takový poloviční čezáček 😀

cabalkova
16. zář 2009

micha... to asi ne tak docela, bude delat sefa zkusebniho oddeleni u pokusneho reaktoru... teda mozna bude chodit domu trochu rozsviceny, vzpominam na film Akumulator. 🙂 A jak ty se vynachazis, jak je to s tebou??

michamicha
16. zář 2009

no vzhledem k tomu, že ČEZ je téměř 53% vlastníkem toho ústavu tak asi jo 😀
no já jdu zejtra na UTZ, tak jsem docela napnutá jak to se mnou dopadne, teď jsem brala clostil jen 1tbl denně místo 2tbl denně, tak si myslim, že folíky nebudou...ale cítim píchání v podbřišku a jsem nafouklá stejně jako když tam folíky byly, tak se tam dole asi něco děje...

consti
autor
16. zář 2009

Ahoj kočky.
Tak špinění jen včera dopoledne a pak celé odpo a večer nic, v noci tzaky nic a teď zase malinko ráno. To mě nebaví, ta mrcha se ke mě vždy tak dlouho chystá 😝 . No tak snad co nejdřív dorazí 😉 😎 .
Klárko tak to bude mít manža zajímavou práci 😉 .
ahoj micha, ty se taky neukážeš, jak je měsíc dlouhý 😀 .

cabalkova
16. zář 2009

Consti... a nemohlo by to byt uhnizdovaci spineni? Neodpovidalo by to casove?? Mne dnes rano fertility friend konecne namaloval ovulaci, a to na den, kdy jsme se snazili, ale nejsem si jista, jestli nebyla prece jen o den driv... ale myslim, ze z toho tento mesic nic nebude, prece jen kdyz jsme se snazili kazdy den, tak nic, tak pochybuju, ze by z jednoho zaseku neco bylo...

micho... kazdy podnik je nekym vlastnen... pokud vim, tak UJF vlastni Energoprojekt, to, ze je vlastnen CEZem jsem nikde necetla... ale uprimne, je mi to dost jedno, hlavne ze Pavel bude spokojeny a bude mit praci, ktera ho bude bavit a zivit... ty mas dar si vzdycky rejpnout...

consti
autor
16. zář 2009

Klárko a proč by to nemohlo vyjít 😉 . Pokud jste se snažili v ten den nebo den po, tak je to nadějné 😉 😵 .
Myslím, že uhnizďování to být nemůže. Leda, že by si kluici počkali a ovu byla později nebo pokud je zahnizďování i třeba 10-11 den, tak to jo, ale to pochybuji 😅 . Bohužel bych jindy byla plná nadějí, ale takovéto špinění jsem měla už před dvěma měsíci a pak přišla 28 dc strašně silná mrcha 😠. A minulý měsíc jsme to měla taky tak a mrcha dorazila 26 dc. Je to opravdu věda.
A kdy ti nazančil ff ovu? Na který dc 😉 ?

consti
autor
16. zář 2009

Další shrnutí.
Ally 10DC
Micha 11DC
Nikare 13DC
Aranel 15DC
Cabal 20DC
Consti 24DC
Nikolka 30DC- nevím, jestli už mrcha dorazila
Sluni: ?? léky na oddálení
micha:??

cabalkova
16. zář 2009

Consti... namalovalo mi to ovu 17dc, takze bych dnes byla 3dpo... den po ovu uz je pozde... alespon pry vetsinou... protoze vajucho vydrzi asi jen 12-17 hodin a to pak spermonici vetsinou nestihnou doplavat vcas... ale treba mohli vydrzet ty z toho snazeni predtim. 🙂 Kazdopadne testovani mi to navrhuje na 28. 9. a to myslim, ze uz budu mit davno ms. 🙂 Ale nepanikarim, jsem hlavne rada, ze ovu probehla, to je nejdulezitejsi, jupi, jupi. Bala jsem se, ze bez piluli vubec nebude. 😠

A pokud jde o tebe, uvidis, jak se to vyvine, ale uhnizdovani se obvykle rika, ze probiha 5-10dpo... takze co ty vis. 😉

consti
autor
16. zář 2009

Klárko tak to je super, že máš ovuli i tak, to není nic ztraceno 😵 . Mám radost i za tebe 😵 😉 .
No tak špinění přišlo vlastně 10dc, takže možné je vše. Ale konec optimismu, alespoň u mě 😀 . Uvidíme, dokud mrcha nedorazí v plné parádě, tak budu malinko doufat, ale ne moc, ať nejsem zklamaná 😝 😅 😕 .

nikare
16. zář 2009

Ahojky holky,
tak jsem zpátky od dr. První, co se mě zeptal bylo...............tak co??? jsme???? a já ......nejsme.............a on jakto???? a ještě tak smutně.................no tak na to prý kouknem. No..............byl zrovna i příhodný den na kontrolu vajíček, tak tam juknul a mám jedno napravo 17 mm. Tak navrhl toto.....předpokládá, že ovu přijde tak z pátka na sobotu nebo tak kolem. A my tu máme jednu paní výbornou paní primářku, která dělá spermio a zabývá se problémy, když to nejde, tak se tam k ní mám zkusit objednat na pátek, že by mi udělala stěr z čípku a zjistila, jestli jsou tam ty mršky pohyblivé, nebo ne................zkrátka asi jestli je tam pro ně příhodno, nebo mám na ně nějakou alergii, nebo prostě, že to takhle nejde. Říkal, že když zjistí tohle, tak že nebudeme podstupovat žádné přeléčení, které prý probíhá (půl roku sex pouze s kondomem a oba přeléčit, a pak to zkusit), ale posílá hned na umělé oplodnění, protože prý dneska půl roku nechce přeci nikdo čekat a že to naprosto chápe. Ale uklidňoval mě, že to nějak zvládnem, že jsem mladá a určitě se dočkáme. Takže jsem z toho zatím taková nijaká a uvidíme !!!! 😕 😕

cabalkova
16. zář 2009

Ahoj nika... tak teda moudra z toho nejsem, ale hlavni je, ze se ti nekdo venuje a budete patrat, co a jak... a ta bys sla hned na ivf, kdyby ti to navrhli? Jak to citis??

consti
autor
16. zář 2009

Veru teda to je věda. Ale doktora máš moc fajn 😉 😵 . Určitě na něco přijdete a budeš mamulka hned 😵 .

nikare
16. zář 2009

Kláry já ti zatím nevím............. ale myslím, že by to hned ivf nebylo, ale spíš to iui, jak jste o tom psaly, ale o tom jsme se zatím nebavili. Jen prostě máme zatím nařízeno mít ze čtvrtka na pátek sex a v pátek ráno by mi dr. zkontrolovala, jestli se tam ty mršky hýbou nebo jestli tam prý neplavou jako třeba v medu.......že nemůžou nikam. Jmenuje se to "postkoit test" a je to stěr z čípku ! Tak uvidíme !!! Ale zatím jsem dál nepřemýšlela..............fakt nevím !!!

Zuzi, joo doktora mám moc fajn. Dokonce mě i tenhle tenkrát rodil.........to byl ale asi ještě mlaďoch 😅 😅 Teď je mu tak kolem padesátky!! Ale fakt fajn. Všechno mi ukázal na obrazovce, vysvětlil a řekl, že se s tím poperem !!! Vždycky nám na konci podá ruku......je fakt milej a u nás si ho každý chválí !!!

cabalkova
16. zář 2009

nika.... tak ten doktor zni super... tak to je moc dobre, ze mas takoveho sikovneho sympataka... tak drzim palce, aby spermonici plavali jak divi a vse bylo ok. 🙂

nicollka
16. zář 2009

AHOJ Holky nakukuju

už je mi líp, přespaná jsem až až :D

Já mám zatím jen slabunkou mrchu dnes, tak nevím, jestli už dnešek počítat jako 1dc, ale asi jo. Ráno jsem volala s manželem a dost nemile mě překvapil, nebude doma od víkendu do víkendu jak bylo v plánu, ale jen od pátku do neděle, do práce pojede asi pondělí ráno, pak dojede zase v pátek do neděle, v pondělí do práce a zase od pátku do neděle...takže miminko nebude :( Jsem z toho tak smutná, ale nechci to dávat najevo, nechci aby věděl, že jsem něco zase plánovala a pod. ach jo, v době ovulky bude určitě zase někde betonovat nějaké debilní sloupy, no jsou tři a mají tří stavby, nemají se jak zaskakovat. a prý bude hůř, já nevím ale už ted to nezvládám, malej doma plače že táta furt nejede, no prostě nervy nervy nervy a mě už je to taky dlouhé 3 týdny pryč, a bude hůř, to si ani raději nepředstavuji jak to jako bude :(
tak já zase padám ale už budu zase nakukovat

nika tak doktor zní supr, takového bych brala hned. u nás je to trochu jak na běžícím páse, ale dá se to.

consti
autor
16. zář 2009

Ahoj holky.
Nebudu se teď pár dní moc ozývat, tak jen abyste se nelekaly 😉 . Mířím s Abíkem k našim, tak snad občas písnu. Jinak se "uvidíme" v pondělí 😉 😎.

slunickoseznam.cz
16. zář 2009

Ahoj holky consti užij si to u vašich ja jsem dneska měla poslední noretisteron tak v sobotu čekám mrchu a pak už to snad bude azse jako dřív a bude ovu ať se zase můžeme snažit i když si nejsem jista jestli teď mimi chci mam ztrach manžel byl na kontrole na chirurgii codí co půl roku po te autonehodě a řekli mu že má špatný kyčelní kloub tak ho ještě letos čeká výměna ☹ ☹ ☹ tak jsme z toho oba dost špatní a nějak teď nic neklape tak jak by mělo.....

michamicha
16. zář 2009

cabal, já to nemyslela nijak zle 😕 ale jestli se tě můj příspěvek nějak dotkl, tak se moc omlouvám...

chci se s vámi rozloučit, už sem nebudu chodit (nesouvisí to teda nijak s tím nedorozuměním s cabalkou), protože mi každou chvíli někdo píše do IP a ptá se co je s námi, jak to vypadá a ve finále se dotyčná pochlubí, že už je v tolikátém a tolikátém týdnu těhu... už to prostě nedávam, tak jsem se rozhodla, že už sem chodit nebudu...

jestli mi někdo bude chtít někdy něco napsat, tak kontakt na mě najde na prvním odkazu na googlu (po zadání michamicha plzeň)

mějte se tu a přeju všem snažilkám, ať se mimi brzy podaří, čau

cabalkova
17. zář 2009

Ahoj babulky, tak ja vam nevim, jestli jsem to s tou prirozenou ovu nezakrikla, vcera teplota jasne poovulacni (36,7) a dneska to spadlo na predovulacnich 36.4, tak uvidim, co na me bude koukat na teplomeru zitra, ale je mozne, ze to nakonec bude ten anovulak, ktereho jsem se tak obavala, ze bez piluli nastane... no nic, uvidim, domerim tenhle cyklus a rozhodnu se, co dal, kdyztak budu brat aspon ten clostil, reaguju na nej dobre, tak co....

micho, ja to chapu, ze to cloveka depta, tak sem uz nechodim zdaleka tolik, jako driv... tak se drz a at se brzy zadari.

nico... to je blby, to by me taky hodne mrzelo, no jo, holka, ale co s tim muzes delat, bud rada, ze ma praci a nosi domu prasulky (vim, ze se to snadno rekne, kdyz ja mam muze doma), ale ten muj byl ted tri mesice bez prace a musela jsem to tahnout sama a to bylo teprve psycho... hele a v zime se prece nebetonuje, ne? Tak bude doma vic, ne? Snazi se to ted nahonit pred zimou a pak bude lip...

sluni... tak to me mrzi, s manzou. A on ho ten kycel hodne boli? Nebo proc mu ho chteji vymenovat? Ja mam dojem, ze jsem nekde cetla, ze zivotnost tech endoprotez je tak 15 let a pak se musi znovu, tak cim pozdeji, tim lip, ne? nechcete se zkusit poradit jeste s nejakym jinym panem doktorem, abyste meli druhy nazor?

consti... hezky si to uzij u vasich, odpocin si.

nika... tak dneska bude to snazeni a zitra testik, tak drzim palecky, aby to dopadlo na jednicku.

cabalkova
17. zář 2009

A jeste tabulice:

Nikolka 2DC
Ally 11DC
Micha 12DC
Nikare 14DC
Aranel 16DC
Cabal 21DC
Consti 25DC
Sluni: ?? léky na oddálení

aranel6
17. zář 2009

Krasné dobré ranko všem,

teda Veru, ten doktor ten snad musí mít svatozář-to je péče jak ve snu-to by v tom byl čert,aby jste ten problémeček nenašli a miminko jsi do Vánoc neměla v bříšku. Moc držím pěsťuchy aby zítra ty spermoníci pěkně mrkali ocásky a plavčili na svěťák. 🙂

Consti, krásně si odpočínkuj s Abíkem ať si v pondělí plná sil

Nicol, to je prostě zákon schválnosti-u nás je to stejné-jak začnu plánovat-vždycky do toho něco vleze a já to pak obulím-prostě musíme zahájit taktiku co bude tak bude a neplánovat. 😉

Klárko, já myslím že ovulka byla a zítra ta teplotka zase vyskočí-já tohle měla předminulý měsíc-teplota byla 4 dny jasně poovulační a pak najednou šup páty den se poroučela pod tu linii co vyznačil fertil o celou desetinu-no a další den zase pohoda vysoká. 🙂 Asi takzvaný poovulační dip. 🙂

Sluni, určitě to všechno dobře dopadne-miminko i manžův kloub, ale věřím že teď na mimi nejsou moc myšlenky-člověk musí být hlavně zdravý.

Já jsem tento měsíc zase zcela skeptická-vyskočila mi sice teplota na poovu hodnotu-snažení bylo den před i a den po,ale nějak prostě vím,že zase nic-tak už jsem si zase poplakala. 😢 Na konci září najedu taky na noretisteron-potřebuju posunout mrchu kvůli služebce a v půlce října jdu k dokťe-měla bych být taky kolem ovu,tak doufám že taky poradí,co dál.

Mícha-dost to chápu-na jaře jsem taky skoro na 3 měsíce koníka opustila-tak ať se vám brzy zadaří a doufám že se nám pak přijdeš aspoň pochlubit. 🙂

A já se taky loučím,ale jen do pondělka-stejně jako Consti mířím mimo dosah internetu,ale v pondělí tu jsem zase a budu se na vás těšit. Nádherný sluníčkový víkend.

nicollka
17. zář 2009

ahoj holky, jojo už sem si řekla že plánovat nebudu, ale ted to vypadalo tak dobře :D

Cabal no betonují i celou zimu, nonstop celý rok. a ty peníze, zatím sme se akorát zadlužili a čekám kdy ty peníze přijdou už konečně. Vzali si to na sebe, udělali stav. firmu no a ted to lepí jak to jde. Takže narůstaj zatím akorát dluhy, ale věřím v to, že se to jednou otočí.

Tak a já pádím do sprchy.

michamicha
17. zář 2009

ahoj, jenom jsem ještě nakoukla abych vám řekla jak dopadl dnešní utz 😉
mám jeden folikul 22mm, a sliznice prý je kupodivu OK 😕 , takže mi hned píchli HCG a čeká nás perný víkend... v caru jim zítra nejde elektrika a naše IUI by vyšla na sobotu kam mají přesunutý pacientky z pátku a my stejně jedem na víkend na Moravu, takže se budem snažit sami...snad to vyjde...jestli jo, tak se za 14 dní ukážu 😉

tak se tu mějte, papa

nicollka
17. zář 2009

micha moc moc držím palečky at to v yjde 😉

cabalkova
18. zář 2009

Dobre rano, kocky, tak jsem se uklidnila, dnesni teplota opet poovu, presne jak vcera rikala aranka, tak mam radost. 🙂 Preju pekny, i kdyz trochu posmourny patek.

slunickoseznam.cz
18. zář 2009

Ahoj holky tak sem na váš přišla kouknout holky musíme nebýt skeptické prostě to musí vyjít a to naše depkaření tomu moc nepomůže ja čekám dnes nebo zítra ms a pak hurá do dalšího cyklu snažení už se těším a sehnala jsem si číslo na jednu pry dobrou kartářku tak k ní chci zajít tak uvidíme 🙂

consti
autor
18. zář 2009

Ahoj kočky, hlásím se z Moravy. Jsem 26 dc a mrcha zatím nikde, ale špinění mám pořád, jen v různých intenzitách, ach jo. Břicho mě předmrchovsky vůbec nebolí, jen prsa a jsem nafouklá...Tak tipuji, že mrcha dorazí zítra, když jedeme na oslavu nebo spíš v neděli, kdy jedeme zpět do Čech. To bude teda den 😝 😅 .
Těm, co mají plodné dny přeji plodné snaženíčko. Ozvu se asi v podnělí 😉 . pa pa

cabalkova
19. zář 2009

Preju krasne slunecne sobotni rano, kocenky...

Zde aktualni tabulice:

Nikolka 4DC
Ally 13DC
Micha 14DC
Nikare 16DC
Aranel 18DC
Cabal 23DC
Consti 27DC
Sluni: ?? léky na oddálení

Consti... drzim palce, aby to treba nakonec ms vubec nebyla, jako matka zakladatelka mas prednostni pravo na //. Verime ti!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru