Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
19. zář 2009

Ahoj holky tak dneska by měla dorazit mrcha teda doufám že dorazí protože na te krabičče psali za 2-3 po poslední tabletě se dostaví ms a dneska je to 3 dny a zatím nic tak doufám že brzo dorazí a bude to realitivně oki jinak přeji hezkou sobotu u nás je krásně a svítí sluníčko

cabalkova
19. zář 2009

Sluni, tak drzim palce, aby dorazila ms jak ma. 🙂 U nas je taky nadherne!!

consti
autor
20. zář 2009

Ahoj kočky. tak už jsme zpět. Na Moravě bylo kráááásně 😵 .
Ale jinak špatné zprávy, ms dorazila včera, takže jsme dnes 2dc 😝 . Opět je další kamarádka těhotná, opět jí to moc přeji, ale jemi to moooc líto, samozřejmě se vlastně vůbec nesnažili a těhu bylo pro ně velké překvapení 😅 😎 . Takže trochu depka, zvlášt, když se to dozvíte v den, kdy vám dorazí mrcha 😅 😔 . No ale jedeme dál, ještě jeden cyklus, kdy nebudu nic měřit a budu se snažit i nic neřešit atd. a pak nám prostě pomůže pan doktor 😅 😕 😝 .
Co tady nového? Moc jste toho nenakecaly 😕 .

cabalkova
21. zář 2009

Dobre rano, babulky, doufam, ze jste si paradne uzili vikend. U nas bylo nadherne, tak jsme v sobotu vyrazily s kamaradkou na prochajdu do lesa, nadhera, mam podzim moc rada. Doufam, ze pocasi takhle jeste par dni vydrzi, chteli bychom s manzem v sobotu na celodenny vylet do Stare Boleslavi, udelat si takovou pout ke svatemu Vaclavu, ale o par dni driv, aby tam nebyl takovy srumec. Snad to klapne.

Jinak teplota u me stale poovu, ale uz se pomalu chystam na ms, tak do peti dnu je tu, jak odhaduju. Dalsi ovu by nam vychazela kolem prvniho vyroci svatby, tak ze by pak uz konecne?! 🙂

Consti, to me mrzi, ze mrcha dorazila.. ja byt tebou, tak zacnu merit teplotky, at jdes k doktorce s nejakou informaci... uvidis, ze to neni zadna zvlastni pruda a aspon budes vedet, na cem jsi, kote.

Sluni... jak je to s tebou, uz potvora dorazila??

A zde jeste na zaver tabulice:

Consti 3DC
Nikolka 6DC
Ally 15DC
Micha 16DC
Nikare 18DC
Aranel 20DC
Cabal 25DC
Sluni: ?? léky na oddálení

Hezke pondeli vsem!! 😉

consti
autor
21. zář 2009

Ahoj Klárko,
díky. A můžeš mi dát nějaké info k měření? Kdy se začíná? Až skončí mrcha? A kam si to zaznamenáváš? Které stránky jsou nej a srozumitelné tak, abych to pochopila i já 😎 ? Měřit se teda musí ve stejnou dobu? Co když změřím o chvilku dřív a nebo později? Pochybuji, že se s Abíkem trefím vždy do stejného času, dnes si nějak přispal například 😀 . Jo a ten graf ti potom sám ukáže, kdy byla ovule, že? No je to věda 🙂 😎 .

cabalkova
21. zář 2009

Consti, podle toho, jestli je ti blizsi spis anglictina nebo nemcina, se mrkni bud na www.fertilityfriend.cz nebo na www.wunschkinder.net, udelej si tam ucet a tam si to budes zaznamenavat. Meri se rano po probuzeni, priblizne ve stejnou dobu, ja jsem ale treba zjistila, ze u me se teplota nehybe ani s odstupem hodiny az dvou, takze merim proste tak, jak se probudim, v rozmezi 5-7 rano. Merim od konce mrchy a ovuli ti to tam namaluje samo, jinak ji poznas snadno to, ze den po ovu je najednou teplota vyssi... kazda ma teploty jine, ale rozdil teplot pred o a po o by mel byt alespon 0,2 stupne... ja mam treba pred o kolem 36.4 a po o kolem 36.6. Fakt to neni zadna veda a ja treba muzu rict, ze me pokazde uklidni, kdyz podle teplot vidim, ze ovu skutecne probehla. 😉 Tak hodne stesti... mimochodem, ja tehdy zjistila, ze mam ovu (pokud neberu zadne piluleú az kolem 22dc, tak to je pak jasny, ze jsme se nemohli strefit. 🙂

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Ahoj holky tak hlasim že ms pořád nikde jsem už vztekla břcho pořád bolí jako by právě měla dorazit a niic počkám do středy a pak zkusím testnout na te krabičče pišou že by měla dorazit za 2-3 dny a dneska je to 5 den tak počkám do středy a uvidím potvora jedna...

cabalkova
21. zář 2009

Sluni... tak to me mrzi, ale ja na vetsinu techhle prasku taky reaguju tak, ze mi to trva dyl, nez pisou v letaku. Jo a mimochodem, tehu byt nemuzes??!! 😉

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

No to nevim nevim jestli jsem měla ovu začala jsem testovat pozdě a to už čárečka slábla tak nevim jestli byla nebo ne ale pokud nedojde do středy testnu...

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

No tak jsem právě volala na vysledky odběru co jsem byla před týdnem a je to blbé takže prolaktin je vysoký takže ani vulka zřejmě nebyla tak mam zvýšené dávkování a za tři týdny kontrola...

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

holky je to tam jsem těhotnááá mam // ty nejkrásnějšíí

cabalkova
21. zář 2009

No sluni, je to blba zprava, ja vim, ale aspon s tim neco delas a vis v cem je problem a reseni je nasnade... uvidis, ze pristi testy uz budou v poho... ted jeste aby mrcha dorazila... me od vcerejska taky boli pupik jako na mrchu, tak ji cekam taky v dohledne dobe. 😉

aranel6
21. zář 2009

Ahojky holčinky,

teda já si umím vybrat chvilečku na příchod.

Jupíííí, Slunicko-obrovská gratulace-teda to je paráda-průlom. Těším se na testíček. 🙂

cabalkova
21. zář 2009

Tybrdo... jupiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!

cabalkova
21. zář 2009

Parada, koukej supnout testik do alba... a pak ze nejaky vysoky hladiny prolaktihu, chacha..... 😀

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Pokud se mi ho podaří nafotit hrozně se mi klepou ruce mam přijit tento týden na uzv byla bych v 5 tydnu

aranel6
21. zář 2009

No to je nádhernej zlom. 😵 😵 😵

aranel6
21. zář 2009

Tak pěkně třes zastavit a testíček vyfotit. 🙂
No to bude dokťa zírat. Prolaktin se klidně může vzteknout-vajíčko na něj udělalo dlouhý nos a miminko bylo šikovnější. 😉

To bude parádka-hned UTZ-to bude určitě už krásná tečka v dutince.x-)

cabalkova
21. zář 2009

Hele, tak si ruce opri a fot!!! Chceme ho videt. 😵 😵 😵

Ted uz to tu pojede, citim to v kostech. Jupiiiiii!!!!!!

cabalkova
21. zář 2009

Ja mam takovou radost, holky, to je fakt paraaaadaaaa!! 😎 😎 😎

aranel6
21. zář 2009

Já mám taky radost-začarovaný kruh byl rozlomen a teď už z něj budeme určo postupně jedna podruhé vyklouzávat. 🙂
A Klárka je hned další na řadě. 🙂

aranel6
21. zář 2009

Tak Sluni-foť-kdo to má vydržet. 😉 😅 😅 😅

aranel6
21. zář 2009

A koukám,že podle posledního údaje jsi už 38DC. Takže už spíš začátek 6 týdne-parádka. 😵

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

No je tam

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Dala jsem ten testík do alba holky ja tomu stejně pořád nějak nemůžu uvěřit

nikare
21. zář 2009

Ty krááááááááso.................Sluni oooooobrovská gratulace...........vždyť to nejsou čárky.........to jsou obrdálnice...........!!!! Supeeeer !!!! Moc ti to přeju a bylo teda na čase...........holkyyyyy doufám, že začne smršť !!!!! 😉

mes
21. zář 2009

SLUNIIIII - Gratulujíííííííííííííííííííííííí nejvííííííc!!! Už se to tu otáčí a roztáčííííí...joooooooo!!!! Paráááádaáááá, já tu bulím jak malááá...to je božíííí 😵 😵 😵

aranel6
21. zář 2009

Slunííííí, to jsou megadálnice-žádný čárečky-no to je úžasný. Jupííííííí. 😵 😵 😵

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Ja tomu pořád nemůžu uvěřit nějak

cabalkova
21. zář 2009

Ty brdo, to je bombaaa!!! Ty jsou, masity, uzasny a bajecny!! Jeste jednou mco gratuluju, sluni... jak to sdelis manzovi??? Jupi, mam desnou radost... uz se opakuju, ale je to tak. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru