• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

1. února 2010 
No jo, nejen ze si mimi zaspasovalo se slunickem, ale slunicko si zaspasovalo s nami....

To, ze te boli pupik jako pred ms je prece normalni, ty delas, jako bys tu byla poprve, sluni, to je prece jasnej priznak!!! a ty pruhy co mas na testu, ty teda zadou ms nedovolujou... ja uz se tesim na stredu. :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No možná bych mohla byt 25 dpo?
21. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mesinko, tak my tu ale doufáme že to dušení nebude dlouho trvat-to už by jsme pak taky mohly být udušený. :frowning2:
21. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasne.... tak to jsem ti v tabulce jeste ubrala, no vsak to opravime podle udaju, co se dozvis na tom utz... tak hlavne pohodicku, papkej listovku a uzivej si to, mamulinko nase. :wink:
21. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak vidíš-takže už jsi jasně v 6tt-to bude nádherná fotečka mrňouska. :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aranelko - neboooj - teď nastává nová vlna...koukejte naskakovat :wink:

Sluni - aha, já se překoukla v tabulce :grinning: - tak to joooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni a to bříško jako na mrchu tě bolelo i když jsi papkala ten noretík?
21. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pro surf jsem samo hned letěla a teď už jen čekám až ta vlna bude těsně u mě a nasedám. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ i když jsem ho brala sem si říkala že mi to asi nezabralo že mrcha dorazí každou chvíli
21. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky uz vyrazim na pobrezi, chci se taky svezt.... manza ma praci, na podkrovi zbydou penize, mimi, jsme ready, prijd k nam. :slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári, ty už vážně máš nejvyšší čas vyrazit-vlna tu bude coby dup. :wink:
21. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky určitě to brzo brzičko přijde u nás v práci se taky traduje všechno 3x a tak jsme měli 2 těhule a chybí už jenom ta třetííí :slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže už nechybíííí. :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně Klari ať si zpříjemníte výročí my měli prvni vyroči 6.září tak možná dodatečný dáreče zítra mam ranni tak to asi řeknu jen me vedouci skupinky a zbytku to pak řeknu až když by mi to potvrdili dr.
21. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni, ze by ty vyroci svatby byly prece jen magicky? To by bylo neco, teda kdyby to bylo... :wink:

Aranko... balim plavky a surf a uz mazu. :wink:
21. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky počkejte na mě.............jenom si taky zabalím kufírek !!! A hned jsem tam !!!!
Sákriš, to je fakt změna !!!! Já už taky přemlouvám ty mršky malý, aby sebou hejbly.....aby to stihly !!!!
21. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, neboj mršky už se té vlny určo nemůžou dočkat-budou to mít bez práce-rovnou k vajíčku. :slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já upřímně doufám, že už tam jsou potvůrky !!!! :wink:
21. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urcite tam uz jsou drzim palecky a brzo budou dalsi //
21. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo sluni, byla by to paráda, ale zatím se radši držím při zemi :wink: :wink: ale mám z tebe takovooooou radoooost !!!! :slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee děkuju ja tomu stejně pořád nějak nemůžu uvěřit opravdu na 100% uvěřím až mi to potvrdi doktor
21. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluni to je jasný, že po takový době se těžko věří, ale myslím, že můžeš být klidná, protože ty nemáš čárky.......ty máš dálnice a to prostě bude naprosto v pohodě, v pořádku a bude se tam vrtěť jedno malinkatý nádherný stvořeníčko, který bude nejkrásnější na světě !!!! :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Sluni, a nebo se tam budou vrtět ta stvořeníčka dvě-vždyť já tady furt prorokovala dvojčátka-tak co kdybych se taky konečně trefila a byla ze mě aspoň ta vědma. :grinning: :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a nechcete mi taky nekdo neco prorokovat? Jako kdy se nam to podari? Taky bych uz uvitala nejakou dobrou z pravu z toho resortu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Klárko mám tu nabídku, jestli sluníčko ve středu přijde že jsou to dvojčátka :dizzy_face: ,tak ti věštbu udělám napočkání. :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nestrašte dvojčátkama my už doma jedny máme a mslim že to bohatě stačí nám by stačilo jedno zdravé miminečko
Včera jsem zrovna říkala manželovi že nad barákem lítalo šest čápů a on pak večer říkal ať se nebojím že až to jednou přijde že mi bude pomahat že mně v tom nenechá a byli jsme tomu tak blízko....
21. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčinky dnes se loučím a doufám že se u nás v diskuzce dnes usadilo štěstíčko a // budou přibívat a mimískové budou pěkně růst. :slight_smile: :dizzy_face:
Krásný podvečer.
21. zář 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, sluni a kdo ve vasem okoli ma dvojcata? A jednovajecna nebo dvojvajecna? To je zajimave.... jednovajecna se dedi po otci, dvojvajecna po matce... a vetsinou ob jednu generaci.... tak treba je pravdepodobnost, ze by tam mohly byt dva kousky... ale vlastne bych ti to asi neprala, kamaradka ma dvojcata a je to faaaakt hukot. :wink:

Aranko, to beru, a neslo by to, ze bys mi ve stredu zavestila tak jako tak, bez ohledu na pocet slunickovych miminek?? :dizzy_face:

Sluni... a co, uz jsi vymyslela, jak to manzovi reknes??
21. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aranko, hezky vecer a koukej se rychle pridat s vlastnimi //. :wink:
21. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ještě ne budu nad tim přemyšlet až po středeční kontrole a dojčata jsou mí sourozenci dvojvaječná
21. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek