Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
21. zář 2009

No jo, nejen ze si mimi zaspasovalo se slunickem, ale slunicko si zaspasovalo s nami....

To, ze te boli pupik jako pred ms je prece normalni, ty delas, jako bys tu byla poprve, sluni, to je prece jasnej priznak!!! a ty pruhy co mas na testu, ty teda zadou ms nedovolujou... ja uz se tesim na stredu. 😅

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

No možná bych mohla byt 25 dpo?

aranel6
21. zář 2009

Mesinko, tak my tu ale doufáme že to dušení nebude dlouho trvat-to už by jsme pak taky mohly být udušený. ☹

cabalkova
21. zář 2009

No jasne.... tak to jsem ti v tabulce jeste ubrala, no vsak to opravime podle udaju, co se dozvis na tom utz... tak hlavne pohodicku, papkej listovku a uzivej si to, mamulinko nase. 😉

aranel6
21. zář 2009

No tak vidíš-takže už jsi jasně v 6tt-to bude nádherná fotečka mrňouska. 😵

mes
21. zář 2009

Aranelko - neboooj - teď nastává nová vlna...koukejte naskakovat 😉

Sluni - aha, já se překoukla v tabulce 😀 - tak to joooo 😀 😀 😀 😀

aranel6
21. zář 2009

Sluni a to bříško jako na mrchu tě bolelo i když jsi papkala ten noretík?

aranel6
21. zář 2009

No pro surf jsem samo hned letěla a teď už jen čekám až ta vlna bude těsně u mě a nasedám. 😅 😀 😀

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

JJ i když jsem ho brala sem si říkala že mi to asi nezabralo že mrcha dorazí každou chvíli

cabalkova
21. zář 2009

Holky, taky uz vyrazim na pobrezi, chci se taky svezt.... manza ma praci, na podkrovi zbydou penize, mimi, jsme ready, prijd k nam. 🙂

aranel6
21. zář 2009

Klári, ty už vážně máš nejvyšší čas vyrazit-vlna tu bude coby dup. 😉

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Holky určitě to brzo brzičko přijde u nás v práci se taky traduje všechno 3x a tak jsme měli 2 těhule a chybí už jenom ta třetííí 🙂 🙂

aranel6
21. zář 2009

Takže už nechybíííí. 😅

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

No jasně Klari ať si zpříjemníte výročí my měli prvni vyroči 6.září tak možná dodatečný dáreče zítra mam ranni tak to asi řeknu jen me vedouci skupinky a zbytku to pak řeknu až když by mi to potvrdili dr.

cabalkova
21. zář 2009

Sluni, ze by ty vyroci svatby byly prece jen magicky? To by bylo neco, teda kdyby to bylo... 😉

Aranko... balim plavky a surf a uz mazu. 😉

nikare
21. zář 2009

Holky počkejte na mě.............jenom si taky zabalím kufírek !!! A hned jsem tam !!!!
Sákriš, to je fakt změna !!!! Já už taky přemlouvám ty mršky malý, aby sebou hejbly.....aby to stihly !!!!

aranel6
21. zář 2009

Veru, neboj mršky už se té vlny určo nemůžou dočkat-budou to mít bez práce-rovnou k vajíčku. 🙂

nikare
21. zář 2009

No já upřímně doufám, že už tam jsou potvůrky !!!! 😉

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Urcite tam uz jsou drzim palecky a brzo budou dalsi //

nikare
21. zář 2009

Jo sluni, byla by to paráda, ale zatím se radši držím při zemi 😉 😉 ale mám z tebe takovooooou radoooost !!!! 🙂

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Jee děkuju ja tomu stejně pořád nějak nemůžu uvěřit opravdu na 100% uvěřím až mi to potvrdi doktor

nikare
21. zář 2009

Sluni to je jasný, že po takový době se těžko věří, ale myslím, že můžeš být klidná, protože ty nemáš čárky.......ty máš dálnice a to prostě bude naprosto v pohodě, v pořádku a bude se tam vrtěť jedno malinkatý nádherný stvořeníčko, který bude nejkrásnější na světě !!!! 😅

aranel6
21. zář 2009

Jojo Sluni, a nebo se tam budou vrtět ta stvořeníčka dvě-vždyť já tady furt prorokovala dvojčátka-tak co kdybych se taky konečně trefila a byla ze mě aspoň ta vědma. 😀 😅

cabalkova
21. zář 2009

Holky a nechcete mi taky nekdo neco prorokovat? Jako kdy se nam to podari? Taky bych uz uvitala nejakou dobrou z pravu z toho resortu. 😵 😵 😵

aranel6
21. zář 2009

Tak Klárko mám tu nabídku, jestli sluníčko ve středu přijde že jsou to dvojčátka 😵 ,tak ti věštbu udělám napočkání. 😉 😀 😀 😀

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Holky nestrašte dvojčátkama my už doma jedny máme a mslim že to bohatě stačí nám by stačilo jedno zdravé miminečko
Včera jsem zrovna říkala manželovi že nad barákem lítalo šest čápů a on pak večer říkal ať se nebojím že až to jednou přijde že mi bude pomahat že mně v tom nenechá a byli jsme tomu tak blízko....

aranel6
21. zář 2009

Holčinky dnes se loučím a doufám že se u nás v diskuzce dnes usadilo štěstíčko a // budou přibívat a mimískové budou pěkně růst. 🙂 😵
Krásný podvečer.

cabalkova
21. zář 2009

Hele, sluni a kdo ve vasem okoli ma dvojcata? A jednovajecna nebo dvojvajecna? To je zajimave.... jednovajecna se dedi po otci, dvojvajecna po matce... a vetsinou ob jednu generaci.... tak treba je pravdepodobnost, ze by tam mohly byt dva kousky... ale vlastne bych ti to asi neprala, kamaradka ma dvojcata a je to faaaakt hukot. 😉

Aranko, to beru, a neslo by to, ze bys mi ve stredu zavestila tak jako tak, bez ohledu na pocet slunickovych miminek?? 😵

Sluni... a co, uz jsi vymyslela, jak to manzovi reknes??

cabalkova
21. zář 2009

Aranko, hezky vecer a koukej se rychle pridat s vlastnimi //. 😉

slunickoseznam.cz
21. zář 2009

Ne ještě ne budu nad tim přemyšlet až po středeční kontrole a dojčata jsou mí sourozenci dvojvaječná

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru