Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nikare
24. zář 2009

Aranel: já ho viděla u asanky v albíčku nebo v tabulce říjnovek.......... 😉

nikare
24. zář 2009

sluni: dutinka tam je.............a je krásný !!!!

slunickoseznam.cz
24. zář 2009

No doufám že ted bude hodně růst dostla jsem včera od dr nějaké vitamínky pro těhotné a piju magnosolv a poradila mi sestřička že si mam rano dat něco hodně studeného co mi chutná třeba džus atd.a pak že mi nebude tak špatně tak zkouším 🙂

cabalkova
24. zář 2009

ahoj holky, tak mam taky prispevek do diskuse, jsem (opet) 1dc. 😒

nikare
24. zář 2009

Kláry..........tak další kolo??? 😔 ach jo........holky proč je to tak složitý, co??? 😔

cabalkova
24. zář 2009

No jo, jedeme dalsi kolo a ja jsem ted opet na vazkach, jestli bychom se nemeli vratit k IUI... prece jen je clovek pod dohledem, ze ovu probiha, ze je vse dobre nacasovane... rikala jsem si, ze si dam do jara pauzu, ze to budeme zkouset bez doktoru, ale ted nevim. Mam lutealni fazi 11 dnu (mozna jen 10) a to je na hrane, aby mimi vse stihlo, zabydlelo se a zacalo produkovat progesteron... mozna to treba nejde proto a bez utrose proste nikdy neotehu... ale zase jak jsem otehu v tom dubnu-kvetnu, tak to jsem brala clostyl a nic jineho... jenomze pak to stejne odeslo, mozna prave proto, ze to nebylo dobre zabydlene... ach jo, mam ted v hlave hokej, rikali jsme si s muzem, ze az to priste dostanu, tak se rozhodneme co dal, a to je ted... nejak se zase priklanim k tomu na to IUI chodit.... co myslite, holky??

slunickoseznam.cz
24. zář 2009

Teda holky nesmutněte ja na vás všechny prskáá těhu bacilek prrrrrrrrrrrrrrrrsssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk brzo to určitě vyjde a koukejte mně dohonit ať v tom nejsem sama

nikare
24. zář 2009

Kláry, kdybych to měla brát podle sebe, tak bych asi taky přistoupila na ten dohled doktorů.......přeci jenom máš aspoň pocit, že na to nejsi sama a tu tíhu přebírají tak trošku doktoři (aspoň já to teda tak cítím). A hlavně bych neměla takovou trpělivost pořád. Obdivuju třeba Alču, to chce fakt pevnou vůli. A nebylo by třeba dobrý zkusit ještě tu kombinaci clostilu a utroše??? jak dlouho si to vlastně brala??? A ty jsi otěhu právě v době braní těch pilulek??? On třeba asi ten closti je dobrý, že to vajíčko právě dozraje v té půlce cyklu, tak pak by se u tebe mohla na fáze prodloužit. Já to mám taky teď jen na dva cykly a pak hurá do Prahy. Ale jestli Kláry citíš, že budeš klidnější.......tak se k tomu určitě taky přikláním. 😉

nikare
24. zář 2009

holky dneska je snad nějakej blbej tlak........mě se nějak motá hlava !!! 😖

cabalkova
24. zář 2009

Nika... ja prave nevim, co si mam myslet,,, a jak se mam rozhodnout. Ja jsem otehu hned prvni cyklus, co jsem brala clostyl, a to bylo bez pregnylu, bez IUI a bez utrose, proste jsme se spravne strefili... ale mimi si to nekdy v 6tt rozmyslelo, treba se nedokazalo bez utrose spravne zabydlet, ja nevim... ja si taky nejdriv myslela, ze s doktory budu klidnejsi, ze budu pod dohledeme, ale pak me zase stresovalo to litani na utz, to teseni a pak zklamani, a taky, ja trpim na migreny, a kdyz jsem brala vsechny ty hormony, tak jsem je mela proste skoro porad... ale zase jsem vedela, ze ovu byla, ze je vse nacasovane spravne a ze vic uz jsme toho udelat nemohli... akorat ze ted nam zbyva posledni jedna IUI co nam pan doktor doporucil a pak uz by pry bylo vhodne IVF a to ja desne nechci... tak nevim, co dal... jestli si dat pauzu a toIUI si schovat na horsi casy, nebo se k tomu vratit.... fakticky ted absolutne nevim a nejsem schopna to rozhodnout.... ach jo... kdyby to tak mohl nekdo rozhodnout za me. 😒

cabalkova
24. zář 2009

Anebo mam doma na dva cykly clostyl, tak bych treba mohla brat ten a jinak nic a nikam nechodit... to by mozna bylo reseni... jeste to zvazim a proberu vecer s muzem.

consti
autor
24. zář 2009

Ahoj ženský. Já prostě nic nestíhám, ani vás dočítrat ach jo. Ale slunicku moc moc gratuluji, krááásnááá dutinka!
😵
Klárko je mi líto, že mrcha opět dorazila, je to děs. Ale nevěš hlavu, nejsi v tom sama a mimčo se prostě zadaří a hotovo, jen to máme prostě komplikovanější. 😝 😅
Veru ahojky 😉 .

aranel6
24. zář 2009

Klárinko,
achjo-posílám aspoň pohlazeníčko.

Já bych asi stejně jako Nika neměla ty nervy čekat a nedělat vůbec nic. Myslím,že aspoň ten clostyl bych brala-přeci jen to tu ovulku nějak lépe načasuje-přichází dřív a pak má mimísek případně více času se zahnízdit (a u vás to už jednou takhle klaplo-tak proč ne podruhé a to že se to poprvé neudrželo neznamená že je nějaká chyba). Nech si čas na to zvážení-ten první den je vždycky na palici-ty hormony a smutek že nic nějak kalí rozum ☹. S manžou to proberte a uvidíš.

aranel6
24. zář 2009

A Sluni, děkujeme a chytáme-šup bacílkové ke všem snažilkám. 🙂

aranel6
24. zář 2009

Já mám dneska taky nějakou depku-mrcha už je taky za dveřmi a tím skončí poslední cyklus bez Dr. 😢
Přemýšlím,že mrchu trochu posunu,aby mi případná ovulka vyšla kolem mé návštěvy u Dr. a určo si taky řeknu o clostík-prostě samo to nepůjde,tak je na čase nějak tomu pomoct.
Doufám,že se zase nedozvím že moje psychika je ten největší problém. ☹

nikare
24. zář 2009

Kláry tak třeba zkus opravdu ještě k tomu clostilu ještě utroš. Mě doktor říkal, že bud to udrží miminko, nebo to přivolá ms. A u mě to teda funguje........teda ten druhý případ. Po utroši se mi zkrátil cyklus. beru ho od 18 do 24 dc a tak kolem 30 dc to dostávám. No a když ty dva cykly nic, ta zkusit to poslední IUI. clostil načasuje ovulku tak kolem 14 dc a to se ti ta fáze trochu prodlouží a tím utrošem to jen posjistíš. A když už se vám to jednou s clostilem povedlo, tak tam asi jiný zásadní problém není..........třeba jen ta krátká fáze.

HOlky mě se teda fakt motá hlava jak blázen. Ležím tu na židli a sotva cvakám do pc. Dala jsem si trochu cocacoly jestě to pomůže. Ale nechápu to, jsem najedená i napitá...........a jestli to mám po tom utroši tak to nechápu, protože to je už třetí měsím a předtím jsem nic takového neměla !!! Doufám, že to přejde !!!!

slunickoseznam.cz
24. zář 2009

Nik a není to těhu snažili jste se v době ovu???

nikare
24. zář 2009

sluni myslím, že po týdnu je ještě brzo na nějaké příznaky, ne??? 😉

slunickoseznam.cz
24. zář 2009

AAle i to je možnéé drřím palce a doufám že mně budeš následovat
Jinak fičím do práce jdu to říct staniční a na seminář

consti
autor
24. zář 2009

ara já taky jedu poslední cyklus bez dokiho 😅 😒 , takže taky malinko depka, i když my máme ještě před ovu 😅 .
Holky a kdy mi ten fertility kámoš vyznačí ovuli. Jako značí to hned ten den po nebo až když jsou zadané všechny teplotky do konce měsíce. To je asi blbost, asi ten den po, že? 😀 Já zatím zvládla měřit už 3 dny heč. jen dnes to bylo o půlhodiny dřív. Jsem zvědavá, jak dlouho to vydržím. Zvlášť o víkendu, kdy budeme možná mimo atd. 😎

consti
autor
24. zář 2009

Jo a vítám novou snažilku alzbetu. Pokud teda sem ještě zavítá 😉 . Napiš něco o sobě. 😎

nikare
24. zář 2009

Taky vítám novou členku - a koukám, koukám, že je to moje krajanka 😉

cabalkova
24. zář 2009

Consti, FF obvykle znaci ovu, kdyz si je jisty ze probehla, a za jiste to povazuje tehdy, kdyz mas alespon tri dny po sobe zvysene teploty. Ono staci merit par mesicu a sama uz poznas, ze nektere teploty jsou poovu, takze odhadnes, ze ovu byla. Jinak ovu bezne probiha posledni den nizkych teplot. Jakmile mas teplotu najednou vyssi, je obvykle uz na snazilkovani pozde. (jako u nas tento mesic)

Dekuju za dobre rady, asi to udelam tak, ze budu brat clostil a nebudu chodit k dr. protoze mam overeno, ze na clostil reaguju dobre. A ted jeste anketa, holky, kdo ho berete, ktere dny cyklu ho polykate? 3-7 nebo 5-9?
¨
Jinak nika... ja mela napsany utros, ale tak, ze jsem ho mela brat furt, dokud neprijde ms... ktere dny ty ho uzivas? A kolikrat denne? Ani nevim, jestli jeste doma nejaky mam, ale mozna by bylo fajn ho taky nasadit, jestli ho tam jeste najdu. Teda, je mi jasny, ze by pan dr. znacne nesouhlasil, kdyby vedetl, ze se takhle "lecim" sama, ale mne uz se tam chodit ne a nechce. 😒

Kazdopadne dekuju za vsechny rady....

Dneska to bude narocny, mam jeste klasickou "menstruacni" migrenu, tak uz se nemuzu dockat konce pracovni doby. 😠

nikare
24. zář 2009

Klárko, takže přesně jak píšeš se clostil bere buď a nebo s tím, že mě dr říkal, že když se bere ten 5-9 dc, tak stihne dozrát většinou jen jedno vajíčko a když 3-7 (tak ho beru i já), tak je ta šance větší a může jich tam být víc.Toho clostilu beru jednu tabletku denně. Jinak ten utroš teda beru 18-24 dc, takže celý tento týden a pak mi dorazí ms, tak nevím.........to, že se bere třeba až do ms.......to bohužel neznám. Jo a beru 2x1 (ráno a večer) . S tou migrénou je to hrozný.........že to takhle máš každý měsíc.......už aby byla pryč........(teda obě mrchy) 😉

cabalkova
24. zář 2009

Nika, tak ja zkusim tvoji metodu, takze si znamenam, 3-7 clostil, 18-24 utros (jestli ho doma jeste mam) a uvidime. ted se za mnou manza stavoval v praci, tak jsme to kratce probrali... ono by se to ted s tou IUI stejne ani nehodila, ode dneska za tyden nastupuje do nove prace a bylo by blby se hned uvolnovat a litat k doktorovi. Tak jsem zvedava, jak to pujde. Budu samozrejme dal merit teplotku, utros to sice bude zkreslovat, ale kdyby nekdy i po jeho vysazeni zustala nahore, tak uz by to neco znamenalo. 🙂 Tak, jsem rada, ze jsme to nejak rozhodli, uz jsem klidnejsi... a v so jedeme ke svagrovcum na chalupu, tak si aspon budu moct zaparit. 😉 😉

nikare
24. zář 2009

Kláry, doufám teda že ti to zabere !!!! Budu držet palce.................!!! 😉 A na chalupě pěkně zapař a nezapomeň už si vzít ten clostík 😅 😅

cabalkova
24. zář 2009

No jo, vidis, to uz bych ho mela vzit, jeste zes mi to pripomnela. 😉 😉

Jooo, ja porad verim, ze do vanoc bude neco v pupiku a nebude to knedlik. 😉

michamicha
25. zář 2009

ahoj, včera jsem nakoukla do těhulí, tak mi to nedalo a dneska nakukuju ke snažilkám a co to tu čtu????

sluníčko, gratuluju, docela překvapení místo očekávaný mrchy 😉

cabal, nedá mi to abych nereagovala na tvůj včerejší příspěvek z 12:13hod. Já osobně bych si na triko nevzala, brát clostil a nechodt k dr. Tenhle cyklus jsem měla sníženou dávku clostilu a vůbec jsem nečekala, že nějaký folík bude (protože při stejnej dávce jsem ho předtím neměla). No a on tam teď byl. Bylo to ohromný překvapení a dr. se taky divil. Navíc na příbalovym letáku se píše, že po dobu léčby clostilem tě musí sledovat lékař. Dělej jak myslíš...
To samý už X-krát řešilo v diskuzi o clostilbegytu, tak se tam podívej, uvidíš co ti řeknou ostatní holky co berou clostil. Tohle není pokus o dávání rad, ale vyjádření mého názoru na braní clostilu bez vědomí lékaře 😉

SNAŽENÍ ZDAR!!! 😀

Mějte se, já jdu zase bojovat s únavou a celodenní nevolností (poslední 3 dny je to děsný ☹ )

slunickoseznam.cz
25. zář 2009

Ahoj holky tak dneska zdravím manža je tak nadšený že se pochlubil některým kámošům a svému otci atd.. 🙂
Pořád mně pusinkuje atd je to roztomilé
Jinak v praci je to ok staniční to vzala celke sportově a domluvila jsem se co dál a jinak jsem si včera koupila vitamínky a lízátka proti nevolnostem jestli to k něčemu bude akorat mam od rana průjem a pořád mně píchá v pdbřišku už to není bolset jako u ms ale píchání tak snad je všechno ok jsem ted vyplašená ze všeho

cabalkova
25. zář 2009

micha... mne kdyz clostil psala moje normalni doktorka (ne CAR), tak mi ho dala na tri mesice, s tim, ze kdyz do tri mesicu neotehotnim, tak mam prijit a budeme resit zadanku do caru... taky to melo byt bez sledovani... a myslim, ze i rada holek tady to bere takhle... ze na utz nechodi... takze nevim, v cem by mel byt problem... vim, ze ovarialni hyperstimulacni syndrom po nem nemam, foliky se tvori pri davce 1 denne, tak co... ja mam proste plne zuby doktoru, navic manzel nastupuje do nove prace, tak by se ani nemohl/nechtel ted uvolnovat na IUI, protoze by si musel (kvuli dojizdeni) brat vzdycky volno skoro na cely den, tak to stejne nepripada v uvahu.... proste uz jsem se takhle rozhodla. 😠

Slunicko, neboj, pichani je taky normalni. Ono ti asi chvilku bude trvat, nez sui na vsechny ty nove pocity zvyknes, ale parada, za chvilku si to zacnes uzivat a bude to uzasny, uvidis... a to je hezky, jak se k tobe manzel chova, to je videt, ze je nadsenej, to je super. 🙂

Jinak preju dobre ranko vsem, jedeme s manzou na lov kytek do oblibeneho zahradnictvi a pak budeme zase radit na zahrade a zitra jedem na celodenni vylet a vecer zaparit ke svagrovcum na chalupu, tak se teeesim. Ja mam hrozne rada podzim!!! 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru