Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nikare
25. zář 2009

Ahojky Kláry !!! Já se teda taky přidávám k tomu, že jsme byla celé léto s clostilem bez sledování a teď v září, když už jsem clostil neměla ale naplánovala jsem si návštěvu dr zrovna na nějaký ten 13-14 dc, tak se zrovna utz podíval, jestli tam vůbec je vajíčko a jedno tam bylo 17 mm, takže jsem zrovna mohla i na ten test. Ještě mi brali krev na kontrolu, jak jsem měla zvýšený ten prolaktin, tak to budu vědět až ve středu. Nebo třeba jestli třeba máš nějaké obavy, tak by třeba stačilo jen dr. zavolat, nebo do toho caru ke tvému dr, že jsi se zatím rozhodla takhle, a jestli ti dají něco jako "svolení" nebo jak to mám napsat. Prostě, že to není nic proti ničemu. Jenom, že by jsi chtěla ještě zkusit tohle, a ten poslední pokus si nechat na později. Já beru taky jenom jednu denně. Dr mi říkal, že to třeba některé ženě nestačí a musí mít větší dávku, ale já si myslím, že když zjistil, že i když jsem už clostil neměla a vajíčko tam bylo, tak s clostilem tam musí být tuplem, takže asi žádný problém a ani kontrolování mi nenařídil...... 😉

sluni: píchání je asi opravdu normální ...... teda asi v určité míře......u spousty holek jsem to četla.............ale přesně jak píšou ostatní, jestli z toho máš opravdu divný pocit, nebo tě to bolí moc, tak radši zajdi na kontrolu. Za to dáš jen 30 kč. 😉 Tak ať je líp...................mimoušek si určitě děla jenom místo na zabydlení 😉

Kláry jo a tu úpravu zahrady ti závidím...........já jednou asi budu muset využít nějaké architekta, protože budeme mít zahradu tak obrovskou, že nevím, co s ní budem dělat, ale už máme každopádně v plánu jabloně, švětky, broskev a tak a taky kousel zahrady na jenom polní trávu - jako louku, aby tam byly polní kytičky - zvonečky, kopretiny a tak a motýlci a včeličky...........my jsme takový přírodňáci 🙂 Manža si tam bude pěstovat i svoje bonsajky. Vtipný je, že budem bydlet na vesnici, která je na dvouch kopcích a ta naše část se jmenuje Habr, je to asi 3 km od tamtud, kde bydlíme teď a já jsem tam měla babičku a Honza bydlel o vesnici zase dál, takže k rodičům to budem mít fifty fifty - pěkně napůl. Ale k Honzovi můžem chodit podél lesa pěco. To k nám nejde. Jejda já se furt tak těšíííím !!!!

nikare
25. zář 2009

No a já to nedopsala......... 😀 😀 tak jako s tím Habrem. No a Honza už má rozpěstované na bonsaje asi 4 stromečky Habru, tak to bude takový stylový. No nemít na Habru habr by byla ostuda 😅 😅

consti
autor
25. zář 2009

Ahoj kočky.Jeee, já mám taky taaaak ráda podzim, úplně mě ta atmosféra bere a navíc miluji i zimu a Vánoce a vše okolo, tak už se mooc těším. Zahrádku máme malinkou, ale zrovna včera jsme tam dělali malinko úklid a natrhala jsem si jablíčka a tak. Ta shnilá a škaredá jsem házela na kompost a Abík je zase aktivně nosil zpátky a měl radost z toho, že se rozčiluji. Jinak on je jak býložravec, jí pořád trávu a jabka, švestky, prostě vše co najde na zahradě.
Holky tak my jedeme poslední měsíc bez doktora, tak jsem vážně zvědavá, co nám poví. Na jednu stranu z toho mám depku, na stranu druhou se zase dozvíme, co a jak a třeba do Vánoc ještě to mímo stihneme. Teplotky zatím měřím, tak jsem zvědavá, kdy ta ovule bude. Kdysi mi ovu testy ukázali 9.-11den, tak jsem dost zvědavá, jestli ji mám opravdu spíš dříve nebo až po 15 dc (jak jsem jednou měla to ovu krvácení). No je to záhada.
My dnes jdeme s tchánovci na večeři, mají výročí a zítra oslavička u kamaráda a v neděli asi výletík do Prahy, tak si ten podzimní prodloužený víkend užijeme.
Klárko držím pěsti ať to s tím clostilem vyjde.
Veru to musí být fajn těšit se do domečku a máte to hezky vymyšlené.
Slunicko ty naše těhulko, je hezké, že to manža bere tak fajn a to píchání neřeš, to se jen miminko usídluje.
Nejdou mi vkládat smajlíci, píšu to vždy v poště v práci, abych neměla otevřený net🙂.

michamicha
25. zář 2009

cabal, je to tvoje rozhodnutí 😅 každopádně vidím, že o moje názory tady nikdo nestojí, tak už sem raději nebudu chodit vůbec, abych náhodou nevířila vody...
mějte se

nikare
25. zář 2009

micha co blázníš???? 😕 😕 😕 ženský neblázněte, teď jsem byla jak "kelišová" u našich matek a to byste nevěřily, co se dělo tam !!!!

asanaa
25. zář 2009

čau holky 😀
koukám jak je všude veselo 😀 😀
sluni a jak jsi to manžovi řekla??

consti
autor
25. zář 2009

micha proč taková reakce, vždyť nikdo nic tak hrozného neřekl 😅 .
Tak a kouknu k našim mamulkám, ale nějak nemám čaaaas 😅 😀 .

consti
autor
25. zář 2009

Tak já vůbec nechápu, co se u maminek dělo, tak mi to někdo vysvětlete nebo hoďte odkaz 😀 😎 .

asanaa
25. zář 2009

consti u nás je hooodně veselo 😀 😀

michamicha
25. zář 2009

consti, já nevim jak ty nebo jak ostatní chápou význam smajlíků, ale tenhle 😠 je podle mě naštvanej a odmítavej, takže když ho vidím u reakce na můj osobní názor, tak jsem si to vyložila jakože: vlez mi na záda, nikdo se tě na nic neptal.
A v tom případě se mě to dotklo, protože když se cabalka ptala na názor, tak se neptala někoho konkrétního, ale všech...

nicollka
25. zář 2009

ahoj holky vy ste toho nakecali, netíhám.

Sluni krásná dutinka, píchání je krásný...mimísek roste ;)

Holky já měla dnes pocit že snad dojde mrcha, ale po pár minutách to přešlo. Dnes sem počůrala první ovu testík a obě ty čáry bych řekla jsou stejné, nějak brzy neeee? ale neni teda ta testovací tak tlustá jak sem viděla i v albech jiných. Tak uvidím co zítra nakreslí. Ale teplota zatím nespadla, tak možná se to blíží, kéž by v neděli, to bude vysexovaní odednes, zítra, v neděli a pondělí ráno, tak to by bylo super, ale jak na potvoru to bude určo až někdy v týdnu až budu sama samotinká :D

Tak manža jede z práce a ráno povalíme k nim na slovenskou svatbu, tak kuknu zase v neděli večer, nebo pondělí dopoledne. To zase bude absťák. Tak krásnej víkend přeji všem.

aranel6
26. zář 2009

Krasné sluníčkové sobotní ránko všem.

přikládám denní zpravodajství:

Cabal: 3DC
Consti: 8DC
Nikolka: 11DC
Ally: 20DC
Micha: 21DC
Nikare: 23DC
Aranel: 25DC
--------------------------

Slunicko: 6tt+1 (7tt) 😵

Nikoll, vypadá to dobře-jestli včera testík pozitivní-obě čárušky stejné a dnes teplotka pěkně poklesla,tak to vypadá že ovulka je tu, takže držím pěsti ať to s manžou trefíte. 🙂

Holčinky, jedu na víkend na návštěvu ke kamárádce-má 9.měsíčního chlapečka,tak se těším. Hned bude lepší náladička. 🙂

Užijte si všechny krásný víkend, nezanedbávejte snaženíčko a v příští týden se těšánkuju.

slunickoseznam.cz
26. zář 2009

Ahoj holky taky přeji hezký víkend ja jdu dneska a zítra na noční tak jsem zvědavá jak to zvládnu nebo nezvládnu ještě jsem dneska nejedla ale zase jsem rano zvracela ale ne moc a dneska sjem se poprvé zvážila no děs....
Jinak Ass manželovi jsem to nakonec zavolala nemohla jsem to vydržet den předtím u nás letělo 6 čápů a bavili jsme se o tom že ještě nemam ms a tak jsem mu zavolala jestli si na to vsechno pamatuje a on rikal ze uz jsem to urcite dostala a ja mu řekla že né a že jsem si dělala test a vyšel pozitivní a pak jsem brečela a on chudák nevěděl co říkat 🙂

ally57
26. zář 2009

Sluni - velikánská gratulace k nádherné dutince a maličkému mimískovi!!! 😵 😵 😵
Hlavně neplaš, těhulko, všechno bude v pořádku!!! 😵

Klárko - četla jsem tvé úvahy o tom, co dál a pokud můžu radit, tak NEBER CLOSTIL SAMOTNÝ!!! Už druhý doktor mi řekl, že clostil sice podporuje zrání vajíček, ALE stejně intenzivně oslabuje dělohu, kde se pak oplodněné vajíčko většinou nemá šanci udržet... To je pravděpodobně i důvod, proč se vám to na jaře nepodařilo dotáhnout do vítězného konce...
Já jsem při posledním IUI v srpnu byla stoprocentně přesvědčená, že vajíčko bylo oplodněno a ten intenziví pocit jsem měla někdy do 10 DPO, pak najednou úplně zmizel = v momentě, kdy by se mělo uhnízdit ☹ a to jsem brala utroš - ale prostě nestačil...
Zkrátka pokud ovuluješ, jako že ano, být tebou bych zkusila IUI natur. Mně ho teď doporučil pan primář Černý z Gestu, se kterým jsem opravdu mocmocmoc spokojená - ještě jednou děkuju za doporučení Gestu!!! 🙂
Držím palečky, ať už se rozhodnete jakkoli, abys hlavně byla vnitřně v pohodě 😉

Jinak já jsem teď zkontrolovaná, že proběhla ovu, což jsem moc ráda, protože to už je druhý měsíc po sobě, co ovuluju, bála jsem se, že to mám na střídačku 😀 Přeléčila tu bakterii čípky a příští cyklus jdu konečně na vyšetření průchodnosti. Pak se uvidí. Buď zkusíme IUI natur a nebo ne, zatím to neřešíme. Hrozně moc jsem se zklidnila a zase žiju (po tom roce psychického napětí) jako dřív 🙂 Teď jsme v Mikulově a chystáme se na slavnosti burčáku do Valtic a svatpováclavské slavnosti do Hustopečí 🙂

přeju všem krásný víkend plný sluníčka a dobré nálady 😵

consti
autor
26. zář 2009

ahoj!Také všem přeji krásný víkendík.
Nico šup na snažilkování, ať tu těhulinky přibývají 😉 .
Alenko to je super, že jsi tak v klidu a užíváte si 😉 . Věřím, že to vám brzo přinese vytoužené miminko 😉.
sluni žádné strachy, vše bude ok 😵.
ara díky za tabulku a hezkou návštěvu u kamarádky 😉.
micha promiň, já si toho smajlíku nevšimla, ale Klárka to podle mě tak nemyslela. Snažila ses poradit a vím, že v tom nebyl zlý úmysl 😉.
Tak a já jdu zase užívat krásného dne 😵. Pa pa

slunickoseznam.cz
26. zář 2009

Ahoj zdravím z práce zatím to celkem jde akorát se mi hce děsně spát ale do rána to vydržím a zítra budu mít možná volno
Ally jsem ráda že to bereš takhle a že jsi na tom psychicky dobře
Já jsem taky brala od března nebo dubna clostilbegyt na ovulku a neberu nic ani ascorutin ani duphaston zatím jsem ho nechtěla tak snad to vydrží
🙂

cabalkova
27. zář 2009

Ahoj kocky... u nas je nadherne....

Ahoj micho, neber si to tak osobne, ja jsem to vubec nebrala jako utok na tvou osobu a tenhle smajlik 😠 teda chapu uplne jinak nez ty, vzdyt ma pusu nahoru... Jen jsem reagovala na tvoje zasadni prohlaseni, ze se clostil nesmi brat bez lekarskeho dohledu... me ho moje obvodacka napsala bez sledovani na tri mesice a takovych holek je spousta, tak si myslim, ze to asi nebude tak, ze to musi byt jedine s utz...

mam clostik i utro jeste minimalne na jeden mesic, takze oboji budu brat, jako kdyz jsme chodili na IUI, jen ze nikam nepujdeme.... muz stejne nemuze. Pak uvidime...ja mela problemy s ovu, ze nebyla, ted mesic bez clostilu (snad) byla, ale to jsou asi jeste jeho doznivajici ucinky a nevim, jestli bych bez nej ovu vubec mela.

Nika... ja obavy z uzivani bez dr nemam, udelam to tak, jak jsem tu psala, minimalne tento mesic.

Ally, jsem moc rada, ze jsi v Gestu spokojena, to je fajn, treba se to uz brzy zadari. :o) A to same, co ty, jsem prozila taky, hned dvakrat... mela jsem pocit, ze tam mimi urcite je, ze se tam zabydluje a pak ze dne na den najednou pocit prazdna a par dni na to ms. Poprve jsem to zazila na svatebni ceste a podruhe pri prvni IUI... tezko rict, zda to tak skutecne bylo, ale ty pocity byly velmi intenzivni, takze je to klidne mozne...

slunicko, drzim palce, abys nocni dobre zvladla.

nicollka
28. zář 2009

Ahoj holky tak jsme zpátky. Testík tam v sobotu udělat nešel, udělala sem si jeden hned jak sme dojeli včera večer domů, ale nic, nějaká chyba nastala, žádná čárka aj to jaksi divně tam proteklo nevím, prostě asi špatný test a nechtěla sem brát další, tak zkusím dneska i když po dvou vynechaných dnech no nevím.
Dnes ráno byla teplota zase uplně nízko, takže ovu asi nebyla, takže smůla. Sice jsem měřila o hodinu dřív, protože sme ještě chtěli sexit předtím než manža odjel do práce. ach jo to sou nervy totok.
Potom vyfotím test z 1Odc a vložím aktuální grafik

nicollka
28. zář 2009

tak sem nevydržela a testla už ted ráno a čárka je slabší, a teplota nízká tak to mi nebere hlava..asi ovulka ani nebude. Tak a já jdu vstávat konečně.

aranel6
28. zář 2009

Ahojky holčinky,

tak jsem zpátky doma z víkendíku-bylo to super-malej byl úžasnej-začíná lézt-tak byla hrozná sranda ho pozorovat jak se snaží stále dokola překonávat nejrůznější překážky aby se dostal kam chce. 😵 😅
Bylo nádherně, tak jsme byli hodně venku na procházkách, tak jsem si užila kočárku a pořádně podrbala z kamarádkou. 🙂
Jinak ale u nás opět nic nového-zase další měsíc v trapu a nic z toho-potřebuju si odložit mršku kvůli služebce,tak jsem si udělala pro jistotu testík než začnu s noretíkem a samo je bílý jako čerstvě napadaný sníh-čekala jsem to ale přesto smutná jsem. 😢 No nedá se nic dělat,takže teď týden s noretíkem a pak další kolo-tentokrát už s kontrolou u Dr., tak uvidím co bude dál.

aranel6
28. zář 2009

Nicol: Nepanikař-pokud už testík slábne a teplotka ještě dole,tak by mohla být ovulka dnes-uvidíš zítra zda půjde nahoru a pokud jo,tak jste se s manžou krásně trefili. 🙂

Sluni, šetři se těhulko-ty noční asi už nejsou pro tebe. Na váhu se teď vyprdni-jsi těhulka. 🙂 A ať tě ty nevolnosti moc netrápí.

Ally, to je mocinky prima,že se cítíš tak dobře a klidně. Gratulka k pravidelné ovulce i bez prášků. 🙂
Holky, myslím že ty vaše pocity můžou být vážně pravdivé-já měla silný pocit že jsem těhu v lednu-dokonce jsem na mimíska začala mluvit a pak to den před mrchou pominulo a mrcha nakonec dorazila z 2 denním zpožděním. Miminka o sobě určitě můžou dát vědět už před zahnízděním a když se jim to nepovede ten pocit zmizí-tak snad se brzy všechny toho pocitu zase dočkáme a tentokrát nikam nezmizí a budeme mít v bříšku zdravého mimíska. 😵 🙂

A ještě dnešní přehled:
Cabal: 5DC
Consti: 10DC
Nikolka: 13DC
Ally: 22DC
Micha: 23DC
Nikare: 25DC
Aranel: 27DC
--------------------------

Slunicko: 7tt

consti
autor
28. zář 2009

ahoj ara, to je fajn, že sis to užila 😉 😵
Klárko tak zatím stále měřím teplotu a sice mi to nějak skáče, ale snad se ovu dostaví. Tady je můj grafík:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a07fe

nicollka
28. zář 2009

consti tak bud ti spadne a to bude ovulka, a nebo se ti už jen zvýší a ovu bude z této teploty každým dnem.

consti
autor
28. zář 2009

nico no sama jsem zvědavá 😉 . Ale taky myslím, že ovu bude každým dnem. Mám už i hleník, tak myslím, že dorazí během pár dní. Docela mě to měření i baví, pozorovat to, jak ti tělo funguje nebo nefunguje 😉 .

aranel6
28. zář 2009

Ahojky,

no Consti, vypadá to dobře-ani ti to tak moc neskáče-rozdíl dvou desetin je normál-prostě až to hupsne nad 37,tak je ovulka jasná. 🙂
Můj grafík je v albu-bohužel nic z toho zase není,ale tělo funguje, tak aspoň že tak. 😉

nicollka
28. zář 2009

ahoj holky tak jsem dala testy, ale fotak odjel s manžou tak je to jen z mobilu takže o ničem, jak to uschlo tak je to jakysi takovysi, tak možna to teprve vše jen bude...

consti
autor
28. zář 2009

Holky a až to teda vyskočí, tak to znamená, že ovu už byla co? Já se v tom pořád nevyznám, pardon, že se pořád ptám jak retard 😀 .
nico mrknu 😉

consti
autor
28. zář 2009

aranelko hezký grafík. A jak víš, že neúspěšný? Mrcha ještě nedorazila nee? To, že je test negativní, snad zatím nic neznamená 😉 .
nico hlavně, že tam jsou dvě číáruše a pokud jste snažilkovali, tak ok 😉

cabalkova
28. zář 2009

COnsti, jakmile se ti zvedne teplota, tak to znamena, ze ovu byla den pred tim zvysenim, tj. posledni den s nizkou teplotou, obcas tam byva i trochu propad na ten den, co je ovu... on ti to pak FF namaluje, tak to uvidis jasne. 🙂 Ja jsem si rikala, ze ti to mereni nakonec nebude pripadat takova otrava, jak sis myslela, taky me to vlastne celkem bavi... i kdyz me teda nebavi, ze to ma furt stejny konec... zacinam si myslet, ze to mimi k nam nikdy neprijde... musim nejak zacit myslet na neco jineho, nebo se z toho zblaznim... a k tomu mi jeste dost nepridava muj tata, dneska byli u nas na obede jak nasi, tak bracha s rodinou, a kdyz tata prijel a videl, ze tam bracha jeste neni, tak se se mnou ani nepozdravil, jenom se ptal, jestli prijedou (skoro to vypadalo, ze kdybych rekla, ze ne, tak sedne rovnou do auta a odjede), mluvi o nich jako o "Svate rodine", furt je foti a na me v podstate ani nepromluvi... holt nemam mimino, tak asi nejsem clovek a jsem neviditelna... ja ted bulela jak blazen, kdyz odjeli... ach jo, proc jen si to tolik beru, stejne je to naprd a to, ze proste nejsem plodna, to nijak nezmeni...

SNazim se byt nad veci, ale dneska me to podtalo... a predevcirem se kamaradum, co nemohli a nemohli, narodila holcicka... moc jim to preju, ale znate to, rikam si: uz i oni a my furt nic... ja nevim, do ceho jinyho se vrhnout, ale uz se od toho mimina musim odpoutat, nebo se fakt blaznim. 😢 😢 😢 😢 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru