Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
28. zář 2009

Ahoj Klárko, díky za radu.
Jinak jak já ti rozumím!!! Taky mám dnes depku, seděli jsme s manžou u ohně a mimo jiné se bavili o miminku a prostě jsme si nahlas přiznali, že se nedaří a že s tím nic nenaděláme 😅 . Manža je z toho taky v depce 😔 a navíc prý na něj má jeho táta ohledně míma taky řeči. Takže se mi potvrdilo, že když jsme bezdětní, tak jsme prostě mimo a jsme za exoty.Také mě to mrzí a je mi do pláče, ale co naděláme. Asi je dnes nějaký blbý den 😔 🙄 .

consti
autor
28. zář 2009

Přeji hodně sil, všechny je budeme potřebovat!! 😅

aranel6
29. zář 2009

Dobré ránko holčinky,

tak koukám že jsme si včera všechny posmutnily-na mě to večer taky padlo ☹.
Ty tlaky okolí jsou vážně hrozný 😠 a od rodiny mi to přijde nejhorší, jakoby si neuvědomovali jak moc nás to bolí.
Musíme věřit,že se to přeci jen zlomí a štěstíčko si najde i nás 🙂¨.

Consti: Vím,že neúspěšný, protože 13DPO dle fertila by tam aspoň stíneček být musel,ale nic. Břicho už mě bolí předmrchovsky,tak doufám že ten noretisteron zabere a mrchu odložím až po neděli.

aranel6
29. zář 2009

Přidávám denní zpravodajství:

Cabal: 6DC
Consti: 11DC
Nikolka: 14DC
Ally: 23DC
Micha: 24DC
Nikare: 26DC
Aranel: 28DC
--------------------------

Slunicko: 7tt

Nico: Je to hrozně málo ostrý,tak moc nevidím,která čáruše je nejsilnější a jaký to má vývoj.

slunickoseznam.cz
29. zář 2009

Ahoj holky zdravím včra jsem skoro celý den proležela zhubla jsem už skoro dva kila skoro nic nejím a co s ním zaručeně za chvíli vybliju nějak mi občas docházejí síly a navíc mně pořád pobolívá ten podbřišek občas ještě předmrchovsky občas píchá a tlačí ale né moc už si pomalu začínám zvykat večer hladíme bříško a manža je na mně moc hodný a milý 🙂

consti
autor
29. zář 2009

sluni tak přeji hodně sil. Je to těžké, ale co my bychom daly za nevolnosti 😀 😅
ara no jo no, depka byla, ale dnes už je líp.Jinak mě teplota zase o stupínek klesla, tak se ovu asi blíží 😀 😵.

nicollka
29. zář 2009

consti tak to je super,tak pojištovat 🙂

Sluni jo ty nevolnosti to je pech, ale jak já bych ráda zvracela :D Miminko krásně roste jak tě tak bolí pupík ;)

rennik
29. zář 2009

Ahoj sluni tak jsem se dočetla že tě trápí bříško, můžu tě uklidnit mě boblelo v podbřišku několik měsíců, občas to píchlo, občas boblelo jako u ms, ale doktor mě vždycky uklidnil že je to v pohodě že se roztahuje děloha a proto to bolí takže se neboj určitě to bude v pohodě a časem ty bolesti zmizí a budeš se cítit moc dobře. Mě zas teď tvrdne to břichotakže nic moc a hlavně si už přijdu neohrabaná, bříško začíná překážet, špatněse mi spí, ale i tak je to nejkrásnější období v životě takže si ho užívej co můžeš hrozně to totiž letí 🙂 papa

consti
autor
29. zář 2009

ahoj kočky, nějak se tu míjíme co? Nejste tu některá? 😉

cabalkova
29. zář 2009

COnsti, jsem tu... 😉

consti
autor
29. zář 2009

Ahoj Klárko, tak jak je 😉 . Já už jsem dnes víc v klidu 😵 . Tak snad si udržím optimismus co nejdéle 😀 .

cabalkova
29. zář 2009

Tak to bych ti moc prala, ono je to stejne z valne vetsiny v hlave, a pozitivni pristup je minimalne pulka uspechu. 😵

Ja jsem nejaka rozebrana, a snad dokonce i cim dal tim vic, tak o mne radsi nic psat nebudu. 😖

consti
autor
29. zář 2009

Klárko to já taky. Každý měsíc je horší a horší, ale občas mě naopak přepadne euforie, že je vše ok. To mi vydrží ale většinou jen pár dní 😅 😕. Ale jak píšeš, je to hodně o psychice 😠.

cabalkova
29. zář 2009

Vsak consti, ty jsi na tom vlastne lip, protoze se teprve chystas k panum doktorum a ti jiste pomuzou a je to tak dobre... ja uz zacinam mit pocit, ze kdyz nam nepomohli ani doktori, tak je vsechno marny a ty deti proste mit nebudeme... akorat je to fakt soda, jak se okoli porad pta, a nebo se naopak nepta, ale protoze deti nemas, tak te totalne ignoruje, a uz ani nevim, co z toho je horsi...

a taky mam trochu ponorku z manzela, prece jen tri mesice doma bez prace znamena tri mesice, kdy jsme se od sebe nehnuli, tak uz se fakt desne tesim, ze ve ctvrtek nastupuje a v patek budu sama doma, to bude lahoda... ja vim, ze to muze znit divne, ale potrebuju taky nejaky cas a prostor sama pro sebe a takhle ho fakt nemam.

consti
autor
29. zář 2009

Klárko alejá mám ty samé pocity i před návštěvou doktora. Prostě si myslím, že u nás bude nějaký neřešitelný problém... 😅 . Tím to nechci přivolávat, jen tak nějak počítám s horší variantou. Taky si kolikrát říkám, že děti mít nebudeme. Neboj, určitě budeme maminami obě, jen nám to prostě trvá 😔 .
Jinak přesně jak píšeš, to okolí a ty tlaky, to je děs.
A s tím manžou to chápu na 100%, ono je fajn si od sebe odpočinout, orazit si 😵 😀 .

consti
autor
29. zář 2009

No nic, tak já jdu pomalu asi do pelechu a bud si číst, tak pa pa a dobrou noc všem 😎 😵 .

ally57
29. zář 2009

ahoj holčinky, jdu vás aspoň pozdravit - tedy spíš zanechat pozdrav na zítra 🙂
přes den se za vámi nejsem schopná dostat... 😒

Jsem ráda, že jste taky některé měly ten pocit, že se zadařilo, a že tomu taky věříte = že nejsem blázen, nebo že nejsem blázen sama 😀 🙂

Jinak jak píšete o těch tlacích okolí a jak si připadáte bezcenné, tak se taky připojuji... Ne teda od vlastní rodiny, to ne, ale jinak je to děs běs. Mám tři dobré kamarádky a VŠECHNY tři jsou teď těhotné!!! No jak si potom má člověk připadat, žejo... 😅 Většinou se mi to poslední dobou daří nést statečně (ťukťukťuk), jak jsem psala, ale jasně, že to na mě taky sem tam padne a ukápne pár slziček... To by asi nebylo normální, kdyby ne... Nezbývá než věřit...

Prostě naše cesta je delší, než by mohla (měla?) být, ale s tím prostě nehneme... jednou se všechny dočkáme a tomu opravdu stoprocentně věřím! 😎 (tak Constiku - co to je za chmurné nápady...) Sluníčko nám jde vzorem - taky jí to trvalo pěknou řádku cyklů - a nakonec, zničeho nic - je těhulka! 😵 Zkrátka asi všechno má svůj čas...

Zítra ráno jdu zase na imunologii, tak jsem zvědavá, co se mnou budou chtít provádět 😕

mějte se krásně, užívejte zbytky sluníčka a snažte se nesmutnit 🙂

cabalkova
30. zář 2009

Dobre rano, kocenky.

Ally... drzime palce, aby na imuno bylo vsechno v poradku nébo prinejmensim lepsi nez posledne. A kdy ze jdete na tu prirozenou IUI? Abychom taky mohly vcas zdimat palce?! 😉 No jo, ja uz koukla do tabulky, tak uz vim, ze az tak za dva tydny, ale i tak na tebe uz ted myslim, aby to klaplo. 🙂

Consti... uvidis, ze to bude fajn a dr. pomuze. Ja u tebe porad jeste sazim na to, ze mas ovu jindy, nez sis myslela. A pak bude stacit se jednou spravne strefit a bude. 🙂 Pujdes tehulit se slunickem. 😵

Jinak holky, jsem z toho jelenec, ale jsem dnes 7dc a teplota je 36.65, coz je v mem pripade jasne poovu teplota... tak nevim, jestli je to nejaky vykyv nebo se mi celkove zvedly teploty nebo to provedl clostil... teda, je to zmatek.... 😠

consti
autor
30. zář 2009

Ahoj holčinky. Tak mám zase lepší náladičku 😉 . Sice jsme včera odpadli a nesnažilkovali, ale dnes se na to asi vrhneme 😀 , teplota mi šla o pěkných pár stupňů dolů (mrkněte na graf na předchozí stránce 😉 ). A dnes mi i došlo upozornění z menstruačního kalendáře, že mi začínají plodné dny a ovu budu mít 2.10. Tak na 2.10. mrknu do kalendáře a ten den má svátek Oliver, což je naše vybrané jméno pro chlapečka, takže to se budeme asi taky tulit.
Jinak Klárko asi máš pravdu, že mám ovu prostě asi jindy, než jsem myslela 😲 😅 . Tipuji to na ten 15dc a my se vždy snažilkovali tak do toho 13 dc a pak třeba až 17 dc atd. No uvidíme 😉 . Ještě prosím radu ohledně toho měření. Když je ovu, tak teplota klesne, to vím, ale je dole několik dnů nebo může být dole jen jeden den a pak když vyletí druhý den nahoru, tak byla ovu? 😎
Alenko moc držím pěsti na vyšetření 😉 . Teda mít 3 dobré kámošky těhu, to by mě asi odvezli...i když já mám kolem sebe také samé těhulky, ale z dobrých kamarádek jen jednu a ta je už i maminou 😵 .

cabalkova
30. zář 2009

Consti, na ovu teplota nemusi (ale muze klesnout), muze se taky drzet porad na stejne urovni a kdyz ti pak vyleti a je alespon tri dny vysoko, tak to znamena, ze posledni den s nizkou teplotou byla ovu. Takze dokud mas porad nizke teploty, tak to znamena, ze ovu stale nebyla a je treba se snazilkovat.

Holky, a co si myslite o te moji dnesni teplote? Jsem z toho fakt lehce jurodiva... 😝

cabalkova
30. zář 2009

Ty consti, ja koukala na ten tvuj grafik a jsem teda zvedava, co ti budou delat teploty v dalsich dnech... ja treba mam nejvyssi teplotu PO OVU maximalne 36.9 a to ty mas uz pred, tak asi budes mit celkove teploty posazene vys... holt ten prvni cyklus ber jako pozorovaci, zjistis, jake mas teplotky pred a po a kdy je ovule... pristi cykly uz to poznas vsechno lip. 🙂

consti
autor
30. zář 2009

Díky za vysvětlení Klárko, mně dnes ale klesla o 0,4 stupně z 36,8 na 36,4 😉 . Takže uvidíme. Musíme to dneska pojistit a v pátek pokud možno znovu. Asi to manžílkovi tentokrát holt naplánuji 😀 😎 .
Jinak k těm tvým teplotám, ovlivněno to může být vším možným. Tipovala bych to na ten clostil teda. Ale těžko říct 😉 . Tady vidím, jak je fajn, když měříš už nějaký ten měsíc, tak máš přehled, co a jak a můžeš vysledovat jakoukoliv odchylku 😉 .

cabalkova
30. zář 2009

Consti, hlavni pravidlo pri mereni zni snazit se obden, dokud nemas nekolika vysokymi teplotami potvrzeno, ze ovu uz byla... ja myslim, ze budes nakonec prekvapena, kolikaty den je a pak, jak to budete mit vysledovane, tak budes tehu driv, nez se nadejes. 😉

cabalkova
30. zář 2009

Jo a ten clostil... ja ho beru uz od toho kvetna a vzdycky jsem mela teploty po nem max 36.45 a ted najednou poovu teplota 36.65. Priznam se, ze me i napadlo, jestli se treba nemuze opakovat ta jarni situace, kdy jsem mela ms, ale presto jsem byla tehu a teploty byly taky kolem 36.65, ale to je asi blbost. Nebudu z jednoho mereni delat zavery a pockam nekolik dni, jaky to bude mit vyvoj... 🙂

consti
autor
30. zář 2009

Klárko no mě právě ty mé teploty také připadají docela vysoké. Kdžy jsem kolikrát měřila před ms, jen na porovnání, tak jsem měla běžně 37,6, 37,4 atd. Takže asi to mám prostě postavené výš. No uvidíme, ale je to opravdu takjajk říkáš, ta ovu bude u mě asi později 😅 . Tehdy, jak jsme krvácela ten 15 dc a doktor mi říkal, že to je ovu, tak měl asi pravdu. A já celou dobu žiju s vědomím, že mám ovu tak ten 11dc 😅 . Ještě, že jsi mě na to měření přesvědčila 😵 😉 !

cabalkova
30. zář 2009

No, tak doufam, ze budu moct jit tomu vasemu mimiskovi za kmotru, kdyz jsem se o nej takhle zaslouzila. 🙂

Jo a jinak ovu krvaceni muze byt i jeden a vice dnu pred samotnou ovu, takze mas mozna ovu jeste pozdeji. 11dc je hodne brzy, jak mas dlouhe cykly?

Jinak pred ms by mela teplota klesnout a zustat na podobnych hodnotach az do ovu... mozna to mas tak rozhazene, jak meris pokazde jindy, treba to u tebe je jinak nez u me a zalezi na kazde pulhodince... a chce to opravdu merit jeste nez se zvednes z postele, mit teplomer nekde pobliz... ja treba zjistila, ze jen tim, ze si dojdu na WC, se mi teplota zvedne i o dve az tri desetiny... a to to potom lita... proste ranko sup teplomerek, a az potom vse ostatni... Abik to tech pet minutek jiste vydrzi. 🙂

consti
autor
30. zář 2009

Klárko tak uvidíš, jak to bude vypadat. A nebo se ti ovu mohla posunout a můžeš ji mít 7 dc. Já ji mám pravděpodobně ten 15 dc a přitom, když jsem jeden cyklus kdysi dělala ovu testy, tak jsem ji podle nich měla 9-11dc 😉 . Každý cyklus je prostě jiný 😅 .

consti
autor
30. zář 2009

Klárko to jo, já nevstávám a poctivě měřím. Teda dnes jsëm měřila o hodinku dřív, ale šla jsem zase dřív spát, tak snad to neva. A zrovna dnes mě probudil Abík, který blinkal, tak tam chudáček musel vydržet, než panička doměřila 😀 😅 . No já mám právě cykly 27-28dnů s tím, že poslední dobou začínám už ten 23 dc špinit 😔 .

consti
autor
30. zář 2009

Jo a s tou kmotrou bych souhlasila. Pokud se zadaří, tak to máš v kapse 😉 . I když já nevím, jestli budeme jednou dítko křtít, já jsem nevěřící 😀 . Ale budeš mít výhradní právo na všechny mé informace o těhu nevolnostech atd. 😀 😵 .

cabalkova
30. zář 2009

Consti.... ovu nemuzu mit 7dc, protoze jsem az do dneska brala clostil, ktery potlacuje tvorbu hormonu, co zpusobuji zrani vajicek, takze to neni prakticky mozna, foliky se mi zacnou vyrabet az od zitrka... uvidime, jaka budou dalsi mereni, kazdopadne od zitrka bychom meli zacit snazilit... teda, moc neverim tomu, ze by se nam to fakt nekdo povedlo, ale zase nemam silu se na to uplne vykaslat a nechat to byt, at si to priroda zaridi, jak chce.

Consti, tak to je fakt dobre, ze meris, uz kvuli tomu spineni, protoze takhle poznas, co se v tele deje... nechci strasit, jenom hlasim, ze ja kdyz jsem mela teploty takhle rozlitane jako ty, tak jsem mela anovulacni cyklus. 😝 Ale to bylo u me, uvidis, co teplotky reknou tobe. 😉

Jo a jinak lutealni faze byva max 14 dni, takze od delky cyklu odecti dva tydny a vyjde ti priblizne datum ovulace. ten 11dc mi prijde nepravdepodobny.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru