Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nikare
1. říj 2009

Kláry, tak sláva..........aspoň nejsem ten plašan sama .............. viď Zuzi????? 😅 😅 😅 😵 😵 😵

aranel6
1. říj 2009

Consti, tak pokud už se to vajíčko uvolní,tak šance na oplodnění je mezi 7-24hodinami po uvolnění-myslím.

consti
autor
1. říj 2009

Veru však já jsem to pochopila 😉
ara je to stejně vše záhada a mimčo se podaří přesně v dobu, kdy to nebudem řešit a myslet na to. Jen jsem teda zvědavá, jestli taková doba přijde 😀 .
Ara jaké je tvé křesní jméno, mě nebaví ti psát ara 😀 ?

nikare
1. říj 2009

jo jo............"ara" to by mě taky zaujímalo 😉

cabalkova
1. říj 2009

Consti, jee, dekuju za pochvalu domecku. To vis, dokud nemame mimi, je nase mimi nas domecek, tak to cloveka tesi. 😉

Otevreny prostor by mi tolik nevadil, ale prislo mi to strasne neutulne, ty jasne barvy a kazda mistnost uplne jina a vlastne bez nejakeho stylu... no nevim, hlavne jestli se jim v tom dobre bydli, ja bych v tom bydlet neumela. 😨

cabalkova
1. říj 2009

Holky, ad baraky, pockejte, az dam do alba fotku naseho "hajzliku", to neco uvidite. 😉 Muz mi nechava volnou ruku, tak se pak obcas divi. 😀

consti
autor
1. říj 2009

Klárko tak to se těším 😀 . No mě přijde, že mají styl každý pes jiná ves. Ale každý je jiný, hlavně aby se jim tam dobře bydlelo 😉 .

nikare
1. říj 2009

Kláry čekám na ten hazlík teda 🙂 No nám se vloni stalo, že nám prasklo prkýnko a naši jeli zrovna nakupovat, tak jsme je poprosili, aby nám koupili nové dřevěné a oni přivezli sice nové, dřevěné, ale modré a s delfínem........já myslela, že padnu !!! Takže teďka kákošíme na delfína !!!!! 😀 😀

cabalkova
1. říj 2009

veru... hajzl dodam zitra, dneska jsem v rachote a vecer uz bude na foceni tma. 😉 Teda, delfiny bych asi tezko vydejchavala, ale co, kdyz se to vezme jako recese, je to taky fajn. Ja se nemuzu dockat, jestli nam teda vyjdou prachy na to podkrovi, az budeme delat koupelnu tam, protoze bude mit (ale je to pod sikmou strechou, tak se toho nelekejte) nejakych 11 metru ctverecnich a dve stresni okna, tak to myslim bude moc pekne... ale jenom dlazbu a sanitu jsem spocitala na 60 tisic, tak asi to bude chtit napred nejake setreni do prasatka. 😅

nikare
1. říj 2009

Kláry, no co jsem měla dělat, že jo??? Ale co..........nadosmrti tam bydlet nebudem, tak to holt splní svou funkci a hotovo.........domů bych si to teda nekoupila ani omylem !!! 😀 Tak tu koupelnu budete mít teda luxusní, to já teda takhle ty naše rozměry nevím............se kouknu !!! a na těch 60 tis. bude teda potřeba pořádný čuník !!! 😅

cabalkova
1. říj 2009

No, cunik... holt bychom to zatim davali do igelitky, nez bychom ho sehnali... horsi bude, jak ty penize vydelat, protoze vzhledem k hypotece, co platime, na ne z vejplat usetrime jen dost tezko. 😠

nikare
1. říj 2009

Tak už to mám spočítané............my budeme mít teda horní koupelnu 9m2 😅 😅 Kláry, to tam budete moct tancovat 😀

aranel6
1. říj 2009

Veru, teda delfínci mě pobavili-ale proč ne-třeba dětem by se to určo líbilo kakošit na delfínkách. 😅

Zuzi, jsem Iva.😉

nikare
1. říj 2009

Jo jo, igelitka to jistí 😀 😀 no jo, v dnešní době člověk platí jak mourovatej, já už z toho mám taky husí kůži, abychom to všechno zvládli. 😕

aranel6
1. říj 2009

Klári teda to je koupelna pořádná a ty okna to musí být nádhera-to jsem si vždycky přála-v koupelně velké okno-má to atmosféru-třeba když večer zapadá sluníčko-ty ve vaně a pozorouješ. 😵 To bych tam asi trávila ještě víc času než teď. 😅

nikare
1. říj 2009

Ivčo...........jo některejm dětem se to líbí, ale co mám zkušenost, tak se jim víc líbí ten časopis - Čtyřlístek, co tam mám 😀 😀 😀 a nedávno jsem dostala celou knížku svázaných Rychlích Šípů.......to je panečku věc........se nikomu z našeho hajzlíku nechce !!!! 😀 😀 😀

aranel6
1. říj 2009

Holčinky-udělejte dneska někdo souhrn-jak teď víc kecáme,tak se pak musí moc listovat. 😉 😀

aranel6
1. říj 2009

Veru, tak já bych teda taky přišla si k vám posedět-Fifinku, Bobíka, Piňdu a Mišpulína miluju. 😀

cabalkova
1. říj 2009

Ivu... tak zapad slunce pozorujem z obyvaku a kuchyne, koupelna ma okna do lesa. 😉 A tancovat asi tezko, to bychom si omlatili hlavy o ten sikmy strop... ono jak je to sikmy, tak to vypada podstatne mensi, nez kolik to ma, podlahy spousta, mista nahore malo... ale i tak by to byla bomba, uz jsme si vyhlidli vanu pro dva, tu uz v albicku mam, tak se muzete kochat spolu se mnou. 😵 😵 Myslim, ze tam taky budeme poradat koupaci orgie, uz to vidim, pena, svicky, nejaka muzicka, pohoda... jeee, ja uz se na to tesim skoro jako na vanoce. 😅

mes
1. říj 2009

Slunka moje - jdu vás jen zase krátce pozdravit - koukám, že jste probírali domečky - ten hodně bohatej se mi vůbec nelíbí...ale když jsme u toho tak včera jsme konečně koupili obr sedačku v asku - sice jsme chtěli hnědou a máme světle zelenou...ale to je buřt - přijde až před vánocemi - doufáááám, že přijde! Jinak jsem vám chtěla napsat, že kdyby jste něco chtěli kupovat v Asku, tak si tam můžete udělat kartičku na slevy - je zadarmo - a pak máte na každý nákup (i zboží ve slevě) 8% slevu...Což se třeba u větších věcí hodí! Já o tom nevěděla 😉

Venku je krásně, tak půjdu provětrat pupíka...Mějte se báječně 🤐
Aranelko - budeš ještě testovat? 😕

aranel6
1. říj 2009

Ahojíček Mesinko,

tak gratulka k nové sedačce. Zelená je taky fajn. 🙂

Testíkovat už nebudu-pokud to noretík udrží tak mrška přide v pondělí. A budu zase vystřelena na začátek tabulky. 😅

aranel6
1. říj 2009

A kdy bude Mesinko nějaký nový pupíček v albíčku?

nikare
1. říj 2009

jdu udělat tu tabulu rasa 😉

mes
1. říj 2009

Aranelko - tak já budu tajně držet palečky, kdyby náhodou 😉
Pupík je ve foťáku, musím ho stáhnout do PC - nějak nám to pořád hlásí chybu karty,..tak snad to půjde 😉 To už není pupíček...to je bachor 😀

aranel6
1. říj 2009

No tak snad se povede-už by to chtělo doplnit-a nepřeháněj nebo se žežulka urazí-určitě je se svým domečkem moc spokojený a má ho akorát. 😉 😅

nikare
1. říj 2009

Tááákže:

Klárka: 8 DC
Zuzka: 13 DC
Nikolka: 16 DC
Alča: 25 DC
Micha: 26 DC
Veru: 28 DC
Iva: 30 DC
-------------------------

Sluníčko: 7 tt

aranel6
1. říj 2009

A ty palečky pro mě klidně pusť-pro tento měsíc to u mě nemá smysl, ale Veru je hned nařadě,tak ať jsou pro ni. 🙂

nikare
1. říj 2009

😀 😀 Doufám, že se v tom vyznáte, když jsem tam napsala ta křestní jména 😀 😀 😀
Jinak je to: Cabal, consti, Nikolka, Ally, Micha, Nikare, Aranel 😀

nikare
1. říj 2009

Ivčo........myslíííš???? 😕

aranel6
1. říj 2009

Veru,super-zlatíčko. 🙂 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru