Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

aranel6
2. říj 2009

😵 Consti, tak podle mě to zatím vypadá, že ovulka spíš byla včera tedy 13DC. Pokud to tak bude tak zítra už půjde teplota nad těch 36,9 a za 3 dny by to tak měl vyhodnotit i Fertil,takže v pondělí už bude jasno. Doufám,že bylo snažílkování a žádný odpadávání. 🙂

Sluni, tak ať se ti pěkně odpočívá doma a mimísek se má čile k světu.
A v tabulce si tě určo zatím necháme-aspoň dokud nebudeš mít ty týdníky už u svého jména.🙂 😵

Nico tak třeba bude ovulka zítra a s manžou to pěkně pojistíte. 🙂

slunickoseznam.cz
2. říj 2009

JJ consti vůbec nevím ten měsíc jsme měli sex asi 3x za celý měsíc bylo hodně práce a tyk hodně starostí takže vám fakt neporadím mně prostě pomohlo odpoutat se od toho ale tím vám neporadím chápu to pořád jako snažilka že prstě snažení je naděje a kdy byrážíte holky k dr?

consti
autor
2. říj 2009

sluni já počkám na ms a pak vyrážím 😉 . Takže tak v půlce října 😅 .
ara tak ten 13 dc se mi líbí teda víc, snaženíčko bylo. Ale naděje si nedávám, hlavní je fakt na to nemyslet a to mi tak nějak nejde 😅 😔 .

consti
autor
2. říj 2009

Jejda, já napsala ara. Myslela jsem Ivuško 😀 😉 . Zvyk je železná košila 😎 .

cabalkova
2. říj 2009

Zuzi, ja jsem, stejne jako Ivu, taky presvedcena, ze ovu byla 13DC, aspon mne ji v techto pripadech FF tak maluje... takze neklesej na mysli, velmi pravdepodobne jste se strefili naprosto presne. 🙂 Ja jsem zvedava, kdy teplota vyskoci mne, porad jsem na te vyssi, tak tedy ocekavam teploty poovu az k 37... to teda bude poprve... 🙂

Jinak my meli dneska dopol odstavku proudu a bylo mi doma chladno, tak jsem si zatopila v krbiku, holky, to je takova parada, bylo to posledni drevo, musime do zimy jeste nejake sehnat, abychom si mohli topit, je to fakt nadhera, uz uplne vidim ty vanoce. 😉 😉

aranel6
2. říj 2009

Zuzi, me to neva-jsem na tu přezdívku zvyklá. 😉 😅 Já to taky pletu.😀

Klárko, a neříkala jsi že už ty poovu teploty minulý měsíc vyběhli výš než normálně-třeba prostě s prvním podzimním dnem-tělíčko šup se zahřát a dvě desenky jsou nahoře. 🙂

Krbík závidím-mě úplně rozněžní i rozsvícená svíčka a co pak teprve plápolající oheň v krbu. 😵

aranel6
2. říj 2009

Já jdu k Dr. za necelé tři týdny, doufejme že v době těsně kolem ovu.

aranel6
2. říj 2009

Jo a vzkaz Mesince až zase přijde,

bříško máš nádherně žežulkovský 😵 a žádnýho vorvaně teda nevidím. 😉 😀

mes
2. říj 2009

Kuk - aranelko - ty špionko moje! Děkuju...jo jo, žežulkovský je...jen aby to nebyl Golem Žežulka 😀

cabalkova
2. říj 2009

Ivu... no jo, uz posledne jsem mela ty teplotky trochu vyssi, pamatujes si to dobre, ale ne tak, jako tenhle cyklus,... ale ja myslim, ze je to stejne jedno, kolik ta teplota je, hlavne, aby tam byl videt ten ovu posun...

Jinak se snazim dnesni fotocky z domecku procpat do alba, ale zatim mi to nejde, stahuju si zaroven praci a vubec se to nehybe, mam to line jak snek, tak to asi dnes nebude. ☹ Ale delam na tom. 😵

ally57
2. říj 2009

Ahojky 🙂

Holky teda s tím uklidněním to určitě nefunguje na každého - já už jsem klidná a do práce zabraná dva měsíce a mimísek furt v nedohlednu... 😅 Ale Sluni je příkladem toho, že to někomu může fungovat 😉

aranel6
2. říj 2009

Mesinko-to víš špionit se musí 😀. A počkej,že až vám Dr. řekne prvně odhad váhy tak že to bude úplně normální váha jakou měla většina Říjnovkových miminek. 🙂 A žádný Golem. 😀

Klári, souhlas. A neboj posun určitě bude a třeba přijde i druhý posun vzhůru (ten mimískův) 🙂
A s tím albíčkem se netrap-prostě až to bude tak to bude-někdy technika prostě pracuje proti a nemá smysl se tomu vpírat.

Allynko ahojky 🙂,
A jakpak paní víte,že mimísek v nedohlednu-třeba ti taky připraví překvápko a to pak budeš koukat. 🙂

cabalkova
2. říj 2009

Ivu, ty jsi takovy nas vecny optimista, vid?! Ale to je jenom dobre, tak to ma byt. 😵

aranel6
2. říj 2009

Myslím, že tu každá občas máme optimismus i pro ty druhé a tak se vzájemně držíme a nakonec se toho vytýčeného cíle všeechny dočkáme a budeme tu spolu těhotnět a pak rodit, kojit atd. o sto šest. 🙂 😅

aranel6
2. říj 2009

Teď mám teda pěkný MS bolesti a to noretík zatím drží-to pondělí až dorazí mrcha to bude mazec, ale mám co jsem chtěla. 😅

cabalkova
2. říj 2009

Tak to vydrz, ivu, a v pondeli si povime, jaky ucinek bude mit noret na tebe, zda stejny jako na slunicko. 😉

Holcinky, pro dnesek se s vami loucim, jedu vyzvednout muze na nadrazi a jedeme do kina... jinak jsem do alba na modre strese propasirovala par fotek, ale mnohem vic jich mam jeste pripravenych, tak muzete kouknout predbezne nebo nekdy behem vikendu definitivne. 😉

Pekny vecer a noc vsem.

aranel6
2. říj 2009

Klárko,

ten učínek jako u Sluni bych brala, ale vím že je to jen sen. 😵

Tak si to krásně užijte v kině a pak super večer. 😉

papa

Já vyrazím k domovu asi za půl hoďky a asi padnu,tak juknu zase zítra ráno. 🙂

aranel6
2. říj 2009

Teda Klári,

ten domeček je naprosto bombovej 😵 😵 😵 -nádhera úplně jsem při prohlížení slintala. 😀 Jdu se utřít, ať mě neodvezou že mám slintavku.😀

consti
autor
2. říj 2009

Klárko super domeček. Ten věnec na dveřích je super 😉 . Taky bych si tam nějaký dala, ale v tomto městě je to zatím jen sen, do druhého dne by ho někdo zničil nebo ukradl 😠 .

cabalkova
2. říj 2009

Ahoj kocky moje, dekuju za pochvalu domecku... zitra snad dotlacim jeste nejake fotky ze zahrady... bydli se nam tu super!! 🙂

nicollka
3. říj 2009

dobré ráno tak dnes konečně čekáme tátu. Teploty jsou šílené, nerozumím co se děje 😖

Klárko domeček je fakt super, tak závidím a tak se těším do našeho domečku, snad v listopadu budem stěhovat a konečně první vánoce ve svém :D

aranel6
3. říj 2009

Krásné sluníčkové ránko všem,

u nás je nádherně,tak mám super náladu-zima je teda pořádná,ale sluníčko svítí a nikde ani mráček. Dneska nebudu nic dělat-budu lenošit, číst si a trochu připravovat balkón na zimní režim 🙂. Odpočívat se musí. 😉
Zítra asi vyrazíme na zahrádku.

Dnešní souhrníček:
Klárka: 10 DC
Zuzka: 15 DC
Nikolka: 18 DC
Alča: 27 DC
Micha: 28 DC
Veru: 30 DC
Iva: 32 DC
-------------------------

Sluníčko: 8 tt

Nikolko: Vypadá to,že ovulka si dává na čas,ale neboj ona ještě dorazí. 🙂

Užívejte krásného dne.

nicollka
3. říj 2009

Jinak jsem srovnala zatím všechny ovu testy a 15,16dc jsou uplně nejtlustější, krásné dvě ... tak nevím kdy to proběhlo nebo co a jak, uvidím ještě dnešní testík...no a hned hupsnu na manžílka, ale asi pozdě :(

consti
autor
3. říj 2009

Můj aktuální graf. Co ymslíte, ovu teda 13dc? 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/2a07fe

nicollka
3. říj 2009

ara ty myslíš že ještě nebyla?

nicollka
3. říj 2009

consti tak já bych řekla že 12dc, ale nevím, mě to vždy namaluje v den nejnižší teploty. Ale může to být i ten 13, protože to pak ještě hodně vyskočilo...

nicollka
3. říj 2009

a uz sem viděla moc těhulek, co měli sexík až v ten první den vzestupu, v tom nízkým vůbec..takže držím palce aby ti to vyšlo.

cabalkova
3. říj 2009

Consti... ja myslim, ze ovu byla nekde mezi 12-13 dc a ze kdyz jste se snazili 13dc, tak jste to uplne v pohode mohli stihnout, protoze vajicko prezije az 24 hodin... odhadovala bych, ze ti ji FF nakresli na 13dc... takze myslim, ze tenhle mesic jste to strefili naprosto presne. 😉

Jinak ja mela dneska teplotu dokonce 36.8, ale neni verohodna, protoze jsem merila o dve a pul hodiny pozdeji nez jindy a jeste jsem mezitim behala kolem kocoura... takze jsem ji do grafiku sice dala, ale neberu ji vazne... jinak vcera jsme byli na vece a v kine, a muz byl uvlaceny z prace, takze snazeni nebylo... zacneme az dnes, tak doufam, ze jsme to taky neprosvihli, a ta teplota, co jsem namerila, ze byla fakt dana tim, ze jsem pred merenim vstala... no a kdyz ne, tak jsme pros**** dalsi mesic...

Nico... kde je grafik?? ANebo ty nemeris, vid, a beres to jen podle ovu testu?! Tim se devce nestresuj, vsak uz kolikrat se tu psala, ze jsou vselijake... koukni na mes... na testu nic a je 23tt. 😉

nicollka
3. říj 2009

klári grafík mám v albu..

slunickoseznam.cz
3. říj 2009

Caki ja se sice v grafech moc nevyznám ale vypadá to dobře 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru