• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

1. února 2010 
autor
Veru cožeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????? Jak to? Okamžitě napiš :grinning: :dizzy_face: !!
5. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak se srazíkem souhlasím, napište, kdo můžete taky :wink:.
5. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím kdy sem juknout :grinning: :grinning: čau holky :grinning:
uááááá veru cooo??????honem honeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asíku ahoj, se nám to tu začíná nějak rozrůstat :dizzy_face: . Že by se po roce začalo konečně dařit :wink: ?
5. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik...no supeeeer,
Veru: moooocinky gratuluju...tak honem fotecku testiku sem... :dizzy_face:
5. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
consti ahooj :slight_smile: no je to krásný,určo se teď rozjela veeliká těhu vlna :dizzy_face: mám velikánskou radost.Brzy budete určo všechny těhulinky
5. říj 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jéééé veru to jsou krásné zprávy :dizzy_face:
5. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé co to tady čtu gratulujííí testík rychle sem no tak snad se konečně rozjela mega vlná a další budou naskakovat
Veru nebralas ty nahodou ten noretisteron??
5. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sluni ten brala Ivča :wink:.
holky maminky, zdravíme :wink: :dizzy_face:.
5. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé mam to nějak popletené teď když tady jsou ty jména místo přezdívek v tom mám zmatek
5. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale už jsem si to uvědomila kdo je kdo tak holky naskakujeméé
5. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda... veru... ja to podle toho grafu rikala, ze budes tehule... holky, tak to je teda mazec... jedna musi na tehu brat noreti, druha musi mit ms... a pak je tehu... tak se zda, ze "normalne" tady asi neotehotnime... hele, tak to je bomba, moc gratuluju... koukej dat test a popsat vse.... zpusob vyroby, zpusob testovani.... tedaa..... vlna jedeee.... :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci vidět testík :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ahojky Kláry............ale já žádný graf nedělala :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fotka bude asi jen na osobní mejlíky, protože mě to sem fakt nejde dát !!! :angry:
5. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé, já je už viděla. Krásný čáruše, tak je to jasný, máme další těhulinkuuuuuuu :dizzy_face: !!!
5. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci takýýý héééj
5. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji Veru super to je ajsnéé krásnéé // gratulkuji ti moc moc moc další těhuléé užásné a MM už to ví??
5. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne sluni............... nikdo nic................... a děkuju !!!!! :wink:
5. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme tak ráda teď se to rozjede uvidíte za 14 dnů dvě těhule to je super statistika ja sjem fakt tak ráda :slight_smile:
5. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nika... ach jo, promin... jak se preslo na jmena misto prezdivek, mam v tom hokej, ja myslela na nicolku... tak se nezlob, ze jsem to spletla... je to teda bomba zprava, mam velikou radost... :dizzy_face:
5. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jen nakukuju...veru velká gratulace, držím palečky at je vše v pořádku.

No a já s tím mým měřením...ovu testy fajn, teploty - krásnej anovulák :((((

Tak my jdeme zaplatit zálohu na domeček...a pak sexík..a zase manža odjede na 3 týdny.
5. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
HURÁAAAAAAAA HURǍAAAAAA - týýýýývagooooo to je vlna jako blbec - pěkně vás jednu po druhé spláchne...!!! HUrááááá!! Hele Veru - že vy jste zkoušeli Jonáše?? :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mes to asi veru nezkoušela, oni totiž snažilkovali furt, takže se i do toho Jonáše trefili, ale jen mimoděk :grinning: :grinning: .
5. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale trefili :grinning:
5. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, to je úúúžasná zpráva!!!! Gratuluju, těhulenko!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ráda bych taky viděla ten testík... :wink: A jsem zvědavá na všechny podrobnosti - jak jsi to řekla doma, co kdo na to atd. :grinning:

Jinak já hlásím dneska 1 DC :frowning2: , takže zítra ráno, až to budete číst, budu 2 DC. Ve středu jdu zase na nějaký odběry (mám toho tolik, že už ani nevím, na co to je... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a příští pondělí mi budou dělat tu průchodnost vejcovodů - a Klárko, hádej, kdo mi to bude dělat, když náš pan primář Černý tam není? :wink:
5. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ally, jestli pan doktor Alexander, tak uvidis, ze bude mily a bude to naprosto v pohode. No a treba uz za nekolik tydnu budes hlasit to same, co Veru. :slight_smile: Dej vedet, jak odbery dopadly a na co vlastne byly. :wink:
6. říj 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja vám to tak strašně přeju všem doufám že budete brzo všechny těhule a že se pak přesuneme za holkama do těhotenství mně už ej naštěstí líp akorát teď mívák pořád hlad no od extremu do extremu :slight_smile:
6. říj 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pridavam dnesni tabulku...

Alenka 1 dc
Micha 6 dc
Klárka 13 dc
Zuzka 18 dc
Nikolka 21 dc
Ivča 35 dc ??

----------------

Sluníčko 8 tt
Veru .....(asi 3-4) tt
6. říj 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí