Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
8. říj 2009

Ahojky.
Nico zase tak daleko to nerní. Student agency jezdí každou půl hodinku a za dvě a půl hodiny jsi v Praze 😉 . Jen by ti někdo musel hlídat malého... 😉

aranel6
8. říj 2009

Ahojky holčinky,

Arco vítej-klidně se přidej-my už taky nejsme žádné začátečnice-většinu už má taky roček snažení a více na krku.
Jestli chceš do tabulky, tak se klidně připiš. 🙂

Nico tak třeba to bude pozdní ovulka-třeba ještě teplotka stoupne a bude jasno. 🙂

Zuzi, jen pěkně přemlouvej, ať je nás na srazíku co nejvíc. 😉

cabalkova
8. říj 2009

Arco... taky vitam, pojd mezi nas, budeme nase snazeni i nadeje resit spolecne. 😉 Pripis se do tabulky, at mame prehled. 🙂

Tak holky, nevim, jak jste mi to vcera drzely palce, vy jste se na me asi vyprdly, co?? Manz dorazil z tenisu pozdeji, nez cekal, takze jsme se doskobrtali domu v deset a podnikli jsme pouze NEUSPESNY pokus o tuleni. Tak skoda... dneska rano teplota 36.5 (zkusim pridat grafik), tak myslim, ze ovu zatim neprobehla neboprave probiha, tak to zkusime jeste vecer, ale uz ted je mi jasny, ze tenhle mesic je v loji... ach jo, no tak pojedeme dal... uz to ani nepocitam, kolikaty je to mesic... doufala jsem, ze na prvni vyroci svatby, co mame ted v nedeli, uz budu mit v naruci mimi... a ja jeste nemam ani pupik... no jo... nesmutnit a jit dal, ja vim... ale obcas je to na makovici--- 😠

cabalkova
8. říj 2009

Nico... ty jsi ten grafik vymazala? Nechce mi ho to ukazat. 😒

consti
autor
8. říj 2009

Klárko nesmutni. Já nemám mimi v náručí ani 3 roky po svatbě 😅 😝 .
arco vítej a napiš něco o sobě 😉 .
Holky můj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2a07fe
Musí ty teploty stoupat nebo je to takto zatím ok?? 😅

cabalkova
8. říj 2009

Tak jsem taky pridala svuj grafik, ale myslim, ze dnesni teplotu neni mozne brat moc vazne, protoze jsem pred merenim pobihala po domecku. Tak se kocham nadeji, ze ovu treba jeste nebyla... jsem dnes 15dc a v prvnim cyklu s clostilem jsem mela ovu az 22dc... tak to treba jeste stihnem... ale stejne to asi k nicemu nebude... 😝

Consti... teploty pri tehu mohou stoupnout (graf je pak "trifazovy"), ale taky nemusi, dulezite je, aby i v obdobi kolem ocekavane ms zustaly nahore... takze zatim to rozhodne vypada nadejne. 😉

cabalkova
8. říj 2009

Nico, uz jsem ten tvuj grafik nasla, to je teda pekny pohori, kazdej den jinak... ze by ovu byla az ted??

consti
autor
8. říj 2009

Klárko díky. Stejně čím víc se blíží ms, tím víc propadám beznaději...To bude zase depka 😢 .

consti
autor
8. říj 2009

Klárko podle mě budeš mít ovu dnes 😵 ! Takže se tulte dnes, pořád nic není ztraceno 😎 😉 .

cabalkova
8. říj 2009

Zuzi, dekuju za povzbuzeni, treba jo... uz jsem s manzou mluvila, meli jsme z toho vcerejska fakt hnusny pocit a jeste jsme se nakonec nepohodli, ale dneska uz jsme spolu mluvili a rikali jsme si, ze se nam to moc nepovedlo, ale ze neni vsem dnum konec... tak treba to dneska pujde... ja jak si do grafu rano spolu s teplotou napisu taky to, ze se vecer budeme tulit, tak to nakonec nikdy nevyjde, tak to chce se na to vykaslat... jako by to bylo naschval nebo co, kdyz si to clovek naplanuje, tak nic... tak uvidime, ale depkovat budu za par dni s tebou, uvidis... holt to musime nejak preckat a jit dal, do dalsiho mesice a dalsi sance...

slunickoseznam.cz
8. říj 2009

Zuzí ten grafík vypadá skvělě myslím že přibudeš k nám do trojice ja se dneska válím v posteli hrozně mně bolí prsa tak jsem furt v pižamu aspon nemusim nosit podprsenku a korm manžela tu nikdo není
Včera jsems e byla juknout v porodce na kamarádky holčičku kouzelná a pak jsme bylka po obchodech a koupila jsem první pidi ponožečky jsou úžasné a maličké 🙂

nicollka
8. říj 2009

Ahoj Kláry, grafík sem nesmazala je tam pořád https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Jesti zítra teplotka skočí trošku zase nahoru tak včera dnes by to mohlo ukázat ovulku. Myslim

Zuzi u tebe to vypadá moc pěkně zatím, tak at se to drží

aranel6
8. říj 2009

Zuzi, grafíček vypadá úplně ukázkově, tak ať se teplotka drží i za týden takhle pěkně vysoko a nebo ještě výš a vlna pěkně pokračuje. 🙂

Klárko,to znám jak si člověk řekne, tak dneska bude nejlepší den-hezky to naplánuje,tak zajištěně do toho něco vleze a není z toho nic než depka potvorná. 😠 Ale já poctivě pěsti držela. 😔
Ale u tebe myslím,že ovulka by klíďo mohla být až dnes, tak žádné smutky a užijte si to. 🙂 😅

Jéé Sluni, tak ty už začínáš výbavičkovat-to je hezké. 🙂

aranel6
8. říj 2009

Tak a já jdu pomalu balit. Doufám,že až se vrátím už bude Zuza hlásit další // čárečky. 🙂

slunickoseznam.cz
8. říj 2009

Kam jedeš aranael?
Já jsem si koupila první věc byla jsem včera tak nadšená a když sjem viděla ty ponožečky neodolala jsem 🙂

consti
autor
8. říj 2009

Holky vy jste hodné, děkuji za zhodnocení grafu. No uvidíme. Pokud ta teplota bude klesat, tak aspoň budu vědět na čem jsem 😅 😕 .
Ivčo a ty tam nebudeš mít možnost připojení? Kam vůbec jedeš na služebku 😉 ?
sluni super, že si to užíváš, já už chci takýýýýý 😀 😵 .

arka
8. říj 2009

Ahoj holky 🙂 Tak teď nevím, kam se mám připsat ?? Já zas tak modrýho koníka neznám 😀 Jinak něco o mě, no, je mi 31 (teda za chvíli bude 🙂, tak si tak říkám, že nejvyší čas na mimi... 2 roky neberu prášky, z toho rok a něco se zajímám trochu víc, jak vlastně otěhotnět 🙂 před tím jsem to nechávala vyloženě náhodě, ale protože jak já tak partner podnikáme, sexík padal vesměs na víkendy a to zrovna jaksi z hlediska ovulky je šance minimální ☹ no, takže rok a něco to hlídám, ale teprve před 3 měsíci jsem začla měřit teplotu a mám v tom bordel .. Zatím jsem tak na 40dnech cyklu a ovulka lítá jak divá, tak mám pocit, že vlastně žádná není .. Teď za 14 dní to jdu řešit ke svému doktorovi, který mi předepsal duphaston, jako že se srovná cyklus a tak, ale nic se neděje ☹

arka
8. říj 2009

jinak grafík je:http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php kdyby jste k tomu někdo něco měl, sem s tím 🙂 3x mi to přepsalo ovulku, což bylo fajn ☹, protože tím pádem jsem z toho byla tak zmatená, že původní snažení zjevně vyšlo zbytečně, protože mi to dnes znovu hodilo ovulaci zase jinam a tam už jsem to pokládala za konec snažení, se z toho ☹ . . . . . . 😨

arka
8. říj 2009

Jinak ještě dotaz, nemáte tady někdo zkušenost s klinikou Pronatal ??? V Praze ????

nikare
8. říj 2009

Ahoj Arko,
taky tě tu vítám. Už máš teda taky kus toho snažení za sebou. My jsme tu holky tak nějak namíchané. Některé bedlivě měří, takže se v tabulkách vyznají a určitě ti k nim něco řeknou.....já bohužel ne, patřím k těm, kteří toto nedělají. Taky tu máme za sebou všechny minimálně rok snažení. Ten duphaston jsem brala taky ale u mě též tádný zázrak, až Utrogestan mi ty cykly zkrátil na 30 dc místo 40......což jsem byla ráda.
Co se týče Pronatalu , tak s tím má myslím zkušenost Alča nebo Micha.............Klárka zase chodí do Gestu, tak ti určitě taky něco písnou. co se týče té tabulky, tak si tu všechny počítáme dc (což asi ty taky) a tak nějak v předešlých stránkách si píšeme takové přehledy. Kouknu ta to a udělám dnešní, tak se pak jukni a zkus se zařadit, který dc jsi.
Držím palce, ať se i ty chytneš do naší vlny, která se pomalu rozjíždí.

nikare
8. říj 2009

A ještě teda ta tabulka přizpůsobená na dnešek:

Ivča 4 dc
Alenka 4 dc
Micha 7 dc
Klárka 15 dc
Zuzka 20 dc
Nikolka 23 dc
----------------

Sluníčko 8 tt
Veru .....už asi 4 tt

arka
8. říj 2009

Ahoj Nikare 🙂 Aha, no vidíš, aspoň ti dali po neúspěchu prvního léku další, mě pořád jen říkají, to chce čas..., no, to je fajn, ale mám obavu, abych tohle neslyšela ještě za 3 roky .... ☹ S těmi zkušenostmi budu ráda, já zatím chodím do Gyncentra Hloubětín, super lékáři, sestry, jen mi přijdou malinko laxní 🙂 Když jsem chtěla vědět, zda a jak lze vyšetřit, jestli vůbec dochází u mě k ovulaci, tak jsem se dodnes nedočkala širšího vysvětlení ☹ Tak já se tedy přidávám do tabulky 🙂 Lucie jsem tedy já 🙂

arka
8. říj 2009

Ivča 4 dc
Alenka 4 dc
Micha 7 dc
Klárka 15 dc
Zuzka 20 dc
Nikolka 23 dc
Lucka 29dc
----------------

Sluníčko 8 tt
Veru .....už asi 4 tt

consti
autor
8. říj 2009

Ahoj Lucko 😉 . Jinak, aby ses v nás trochu vyznala tak já Consti= Zuzka, Nikare=Veru (takže naše čerstvá těhulika, stejně jako slunicko 😵 ), Cabalkova= Klárka, Aranel=Ivča, Ally57= Alenka... a zbytek jsou pod svými přezdívkami 😉. Jinak s Pronatalem nemám zkušenosti, ale brzo je mít budu. CCa za 14 dní jdu taky k dokimu a začneme řešit, proč se nedaří a on myslím spolupracuje s Pronatalem 😅 😔 . Na grafík bych koukla, ale špatně jsi ho vložila. Vkládá se jinak, ale já už ten postup taky nevím. Klárka ti snad poradí 😉.

nikare
8. říj 2009

Jo jo Lucko, i s takovýma zkušenostma jsem se tu setkala..........a spousta holek kvůli tomu změnila doktora. Já můžu říct, že mám fakt skvělého doktora, když už jsme se snažili 7 měsíců, tak jsem za ním šla, že jsem už z toho prostě nervózní a že bych chtěla ........a aniž jsem si řekla o pomoc, hned nám všechno naplánoval. Za 3 měsíce jsme stihli já stěry, hormonální profil, vyšetření vaječníků, utz, poskoitální test a manžel 2x spermiogram - to bylo mezi prvníma vyš. Přijde mi to jako správný postup. A teď se prosím nezlob, ale mě např. dr říkal, že kdyby mi bylo už přes třicet, tak to řešíme už daleko dřív. Jenže prostě někdo to tak neřeší. Nám dal teď ještě dva měsíce. Přes prázdniny jsem brala pilulky na ovulku (Clostylbegyt) a pak na vyvolání ms nebo naopak na udržení miminka (Utrogestan) .......přes léto se nám to nepovedlo. Pak nám naplánoval ještě poskoitální test, to bylo v měsíci, kdy jsem byla bez prášků a výsledky toho testy nebyly moc dobré, takže prý ještě zkusíme dva měsíce s pilulkama a pak na IUI do Prahy. No a světe div se, já jsem ta Veru 😉

consti
autor
8. říj 2009

Veruuu už jsi o těhu řekla manžovi??? Jak to probíhalo a kdo to ještě ví a kdy jdeš k dokimu atd.????? 😵

michamicha
8. říj 2009

Lucko, já chodim do Natalartu v Plzni a dneska jsem už 8dc, jen abych to uvedla na pravou míru 😉 jinak duphaston jsem taky brala a žádný zázrak to opravdu nebyl, teď beru utrogestan a je to dá se říct v pohodě, akorát v srpnu jsem nebrala žádný léky a musela jsem si nechat MS vyvolat agolutinem... já prostě bez léků vůbec nefunguju ☹
a ohledně Pronatalu se podívej do diskuzí, je tady přímo jedna o Pronatalu 😉

consti
autor
8. říj 2009

Micha tak opraveno:
Ivča 4 dc
Alenka 4 dc
Micha 8 dc
Klárka 15 dc
Zuzka 20 dc
Nikolka 23 dc
Lucka 29dc
----------------

Sluníčko 8 tt
Veru .....už asi 4 tt

nikare
8. říj 2009

Ahojky Zuzi,
no to víš, že jsem to Honzovi řekla. Hned to pondělí a pak v úterý ještě své nejlepší kamarádce. Jinak nikomu.........neda vám tady a doufám, že mě tu od nás nikdo neodhalí......to bych nerada, abych to pak nezakřikla......víš, co víd?? Prostě červíček obav trochu hlodá. Zvlášť teď, když jsem ještě marůdek. Ale krk jsem zažehnala a už mám jenom rýmu. Teplotu 37,2 , ale dneska jsem se ještě vypotila a snad už se to bude jenom zlepšovat. K doktorovi se chystám ve středu...........doufám, že to bude všechno do té doby dobrý a už bude něco vidět. Hrozně se těším. Teď mě jenom docela bolí břicho...........ale jen chvilkama........třeba když smrkám nebo se rychle zvednu, ale to je asi normální.....není to tak, že by se to nějak nedalo. Špatně mi není, jen mi asi rychle tráví a mám pořád hlad a chuť najednou. Tak teď k tomu, jak jsem to řekla: Koupila jsem takový ten fakt obyčerný dudlík za dvacku a malý žlutý (neutrální) ponožky, pak přáníčko a tam jsem napsala: Uvnitř mě bijou dvě srdce a obě dvě ti patří. a nalepila testík. Honza na to koukal na čerstvě vyvoraná myška a hned mě objal a hladil a pusinkoval a byl přesně jako já celý den.........jak sluníčko na hnoji 🙂 Prostě měl ohromnou radost a je šťastný. Rodičům se to chystáme říct, až tak za měsíc. V listopadu mají naše mamky narozeniny, tak se to bude hodit 😉 Tak asi tak...... 😉

nikare
8. říj 2009

jééé Zuzi,teď jsem se taky chystala opravit tabulicu 😉 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru