Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

arka
8. říj 2009

Consti: Ahoj Zuzko, děkuji za bližší info, už se majinko orientuji 🙂Aha, mě se ten grafík otevře, když na to kliknu, to je divný ? 😀 No se mnou všude vyběhli, že rok a něco je v pohodě. ... , ať neblázním .., tedy řekli to jinou formou, ale v tomhle duchu 🙂 a já se nechala ukolébat, protože jsem pořád doufala, že to půjde normální cestou bez výpočtů a vyšetření ..., no, tak asi ne 😨

arka
8. říj 2009

Veru: tak to moc gratuluju 🙂 🙂 🙂 koukám, že jsi prošla vším možným a fakt máš dobrého doktora, myslím, to je přesně o tom ☹ a pak taky o náhodě a přírodě, která si s náma dost hraje, tedy s některýma ☹ ty chodíš někam sem do Prahy k lékaři ??

arka
8. říj 2009

Michamicha: Ahojky 🙂 Na diskuse jsem mrkla, ale jako se vším, někdo chválí, jiný ne, pak si vyber ☹ a u mě to je tak, že jak mi někdo nesedne, stačí i sestra, už mě tam neuvidí ... ☹ tak to zkusím, holt, uvidíme... Tak ten duphaston nepomohl snad nikomu, proč to dávají ????

nikare
8. říj 2009

Lucko ne ne, do Prahy ne....sem k nám. Je fakt, že u mě je to snad o náhodě. Nejdřív jsem měla z hormonálního profilu zvýšený prolaktin - ten způsobuje neplodnost, tak jsem brala prášky na to, no a pak mi s toho posledního testu zjistili, že spermije se u mě plácají na místě a nemůžou plavat dál. Sice to jde taky léčit, ale je to léčba na půl roku a mě můj dr řekl, že naprosto chápe, že nikdo už nechce dalších půl roku čekat, takže žádné přeléčení dneska už moc neordinuje............takže proto pak to IUI. NO a ono zrovna, když mi to říkal, tak už jsem asi byla v tom.........prostě záhada !!!! 😉

arka
8. říj 2009

nikare: to je ale přesně tak, viď ? že člověk začne něco dělat, jakože prášky, vyšetření a tak, zaměříš možná mozek na jinou stranu a najednou to jde 🙂 dost často tohle slyším 😀 hm, tak hormonální profil apod. nemám za sebou, taky jsme se k tomu nějak nedostali, tak uvidím, zkusím starého dr a novou kliniku a porovnám 😀

consti
autor
8. říj 2009

Veru díky za popis. Jen jsem to četla až teď 😉. To je moc hezké, jak jsi to manžovi oznámila, to je super 😉 😵 . A před rodiči bych to asi taky držela nějakou dobu v tajnosti, to chápu.
Jinak já žádné příznaky, jen mě začínají pobolívat prsa (to mám ale vždy tak ten týden před ms) a dnes mě docela píchá v břichu, ale spíš jak kdyby na vaječníku, takže příznaky nula nula nic. Asi bych se měla zase začít smiřovat s tím, že to nevyšlo 😅 😕 .

slunickoseznam.cz
9. říj 2009

Consti mně taky tak píchalo u vaječníku myslela jsem že mam cystu a chtěla jsem jit k dr ale nakonec to samo přešlo a cysta to enbyla 😀 😀

nicollka
9. říj 2009

veru to je krásné, už sem viděla takové nějaké přání v albumu, a je to nádhera, takové romantické, nevím co by mi na to řekl můj manža, on moc romantik není ale je to krásné.

ja merim už nějaký den o dve hodky dříve, protože chodíme do školky, a teploty nějak letí, no řekla bych že byla ovulka až 21dc, začínají mě brnět bradavky, to je vetsinou po ovulce, aj mrchobolesti sem mela tak před 2-3 dny zpátky. Tak uvidím co bude dál, ale 100% mrcha :( toho sexítu tam bylo nic moc.

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Ráno jsem volala manžovi, řekla sem mu že mě začínaj trošinku bolet prsa a pořád mě bolí břicho, tak už říkal no maminko ty si těhotná, tak sem ho vyvedla z omylu, že tak akorát se blíží mrcha :( už at sou ty vánoce

consti
autor
9. říj 2009

Ahoj holky.
sluni, kéž bys měla pravdu 😉 .
Nico co ty víš, Danísek se taky povedl a nebylo to v půlce cyklu 😉 .
Můj aktuální grafík:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a07fe

nicollka
9. říj 2009

Zuzi panečku nádhera jen tak dál, moc moc ti držím palečky aj ty co nemám. Tak 4dpo se mohl zavrtávat, takže tfuj tfuj

slunickoseznam.cz
9. říj 2009

No consti grafík zatím super drží ti palečky a sázím na tebe tak na 80% určitě budeš třetí,příznaky nemusí být žádné ale ta teplotka je fakt dobrá kéž bys naskočila k nám moc ti to přeju
Jinak moje prsa začínají celkem nabírat na objemu a bolí jako čert 😀

cabalkova
9. říj 2009

Luci, zkus soupnout grafik k sobe do alba nebo znovu zkopirovat link... mne se pri kliknuti na tvuj prolink otevira muj graf. 🙂 Jinak mne moje byvala doktorka, kdyz jsem z ni byla, ze uz dlouho nic, napasala bez jedineho utz clostil na ovulaci, a v tu chvili jsem od ni zdrhla a zacala chodit rovnou do Gestu... Byla jsem tam spokojena, jen mi ze vsech tech doktoru uz zacinalo hrabat, tak jsme si ted dali pauzu, uz proto, ze muz ma novou praci a nemel by cas tam se mnou jezdit na odbery... takze to nechame minimalne do ledna, kdy bude mit po zkusebce a pak se uvidi.... Ja myslim, ze by ti mel dr. udelat minimalne hormonalni profil, aby se poznalo, jestli ovu vubec probiha, a pak ji aspon jeden mesic sledovat i pomoci utz, aby se to potvrdilo... a muz by mel na spermio... at vite, jak na tom jste... ale to jsou jen takove napady "pokrocile" snazilky... kazdopadne se mi tvuj pan doktor zda dost laxni, nevim, jestli bych neuvazovala o zmene...

Jinak, kocenky, v albu mam aktualni graf, dneska teplota opet dole na 36.3, tak teda bud se to na ovu jeste chysta, anebo tento mesic vubec nebude... ale to se mi teda vzhledem k tomu clostilu nezda... tak ja nevim... nezbyva nez cekat....

Teda zuzi... ten dnesni vzestup teploty vypada veeelmi nadejne, uz se tesim na zitrejsi teplotku, a kdyz vydrzi (nebo dokonce jeste stoupne), tak to bude celkem jasne, ze?! 😉 😉 😉 Jako matka zakladatelka tehle diskuse se musis svezt v prvnim kole druhe vlny, to je jasne. 😵

nikare
9. říj 2009

Ahojky holky, já teda neměřím nic, a jsem ještě do toho marodná, ale jinak mám (teda v podpaždí) taky 37,2 😅 jestli to teda není z té rýmy 😅 😅 😅 😅

cabalkova
9. říj 2009

Nika.... tobe uz muze byt teplota jedno, tehulko. 😉 Hlavne abys bacily rychle zahnala a uz se moc tesim na stredu na prvni fotecku!

consti
autor
9. říj 2009

Holky vy mi dáváte takové naděje a já si přitom myslím, že těhu nejsem. Podle mě mám takto vysoké teploty vždy a beztak pak před ms klesnou. Ale nebudu depkařit a počkám si, co bude. Kdyžtak pak pomůže doktor.
Klárko ještě jednou díky, že jsem se na to měření dala, není to nic těžkého a aspoň vidím, jak funguji. Fakt jsem moc ráda. 😉
Veru hlavně ať ustoupí to nachlazení. 😉
Jinak mě se docela točí hlava a nějak nemám chuť k jídlu. Skoro nic nejím. Ale hlava se mi točí často, spíš ta nechuť k jídlu mě zaráží, to neznám...Tak uvidíme, co se z toho vyvine. Holky, že mě tu pak podpoříte, jestli přijde mrcha? Nebo to mě podpoříte spíš na tom srazíku. Kdo všechno jde??? Pište, kdo jde a uděláme nějakou tabulku na srazík, jen tady v diskuzi a rozsekneme, kde se teda sejdeme a v kolik 😵!

cabalkova
9. říj 2009

Zuzi, kdyz mi do toho nevlitne nejaka neodkladna prace, tak ja teda na srazik jdu!! Myslim, ze Alenka psala taky, ze jo a dal si to bohhuzel nepamatuju... hele, neres moc jestli jsi tehu nebo ne, pockej par dni a budes to vedet s jistotou. 🙂 Ja treba posledne ani netestovala, cekala jsem do terminu, ktery mi FF doporucil, no a do te doby jsem to dostala... Rada bych ale vedela, co se to deje se mnou, snad uz ta ovule mrchule prijde, jsem uz kdovikolikaty DC a furt nic... teda na druhou stranu jsem rada, ze meska, protoze jsem se vcera po nekolikadenni pauze zase posnazili, ale uz by teda mohla prijit.... 😉

consti
autor
9. říj 2009

Klárko ty budeš mívat ovuli asi později, tak se neboj nic, ona přijde. Dost holek ji nemá kolem půlky cyklu, ale spíš až tak ten 17-30 den 😉 .
SRAZ SOBOTA 17.10. v cca 14 hodin někde v centru Prahy:
Zuzka
Klárka
Alenka a ostatní se připište. Ivča myslím taky říkala, že půjde?? 😉

nikare
9. říj 2009

A dyť já vím, že mi to můžu být už jedno.........ale teplotu teda mám 😅
Zuzi, na příznaky vůbec nedej.........vždyť já neměla žádný...kromě obvyklého pobolívání jako před ms (žádná novinka pro mě) a trochu citlivější prsa (ale už jsem zažila před ms, že mě bolely daaaleko víc) takže taky nic nového a jinak nic. No to, že jsem snědla 6 bramboráků a za dva dny na to jak nic k obědu 4 knedlíky a dva ještě v stoje............ale já měla prostě hlad a tak jsem tomu (teda aspoň já) nevěnovala pražádnou pozornost. Fakt ....... !!!! 😉

slunickoseznam.cz
9. říj 2009

Nika tt podle ms se počítají od prvního dne psolední ms tak pokud se nepletu měla bys být v 5tt a ja sjem byla na uzv 5+5 a bublinka už tam byla takže si ymslim že už budeš mít krásný obrázek 🙂

mes
9. říj 2009

Nikare - já mám teplotu od té doby co jsem těhu...37,2 - 37,4 - je to zcela normální...takže klíííííd 😀 Nebezpečná je teplota pro mimi až nad 38 C 😉

nikare
9. říj 2009

Sluni to tam podle ms bych měla být dneska 5+1 a příští středu teda 5+6...........to tak snad to není brzy !!! ;)
Mesi.........no já jsem ještě ke všemu pěkně nastydlá........bolelo mě v krku a teď mám ještě rýmu a doma se potím jak blázen........hele není to nebezpečný, že ne??? to pocení???

nikare
9. říj 2009

Jo Kláry.......já měla ovulku tak někdy 16-17 dc...........bylo to teda ten měsíc bez clostilu,(nevím, jestli ještě trochu působil)........takže to třeba přijde 😉

nikare
9. říj 2009

Holky vkládám dnešní tabulku:

Ivča 5 dc
Alenka 5 dc
Micha 9 dc
Klárka 16 dc
Zuzka 21 dc
Nikolka 24 dc
Lucka 30 dc
----------------

Sluníčko 8 tt
Veru 5 tt

cabalkova
9. říj 2009

Ahoj kocky, ja taky doufam, ze ovu jeste dorazi, pro srovnani jsem dala do alba obrazek, kde je muj prvni clostilovy (a zaroven i tehotensky) cyklus a soucasny cyklus... tehdy jsem taky myslela, clostil nezabral, ale zabral, akorat ovu byla az 22DC (potvrzeno v Gestu pomoci utz, takze opravdu spolehlive). Vikend mame sice s manzou oba velmi pracovni, ale nekam tam to snazeni jeste vmackneme 😉 a treba se te vasi tehu vlny (hned po Zuzi) taky chytnu. 😵 😵

slunickoseznam.cz
9. říj 2009

Opravuji tabulku:
Sluníčko 9tt
Veru 6tt

nikare
9. říj 2009

Sluni to už??? to jako 5+1 už je šest???

nikare
9. říj 2009

Sluni jak se vůbec normálně jmenuješ??? 😉

slunickoseznam.cz
9. říj 2009

Katka 🙂
JJ ptala jsem se na to těhulek to je číslo co ještě před pár dny nic a ted už 6tt 😀 😀

nikare
9. říj 2009

Kačko, čučím jak čerstvě vyvoraná myš 😀 vždyť jsem teprve teď dělala testík???

Kláry..........určitě tam to snaženíčko vmáčkněte.........hezky poctivě snažilkovat 😉

nikare
9. říj 2009

Tak holky prý se to počítá takhle ty naše týdny, tak to nám to tam hupe jak já nevím co !!!! 😲 😀

Ivča 5 dc
Alenka 5 dc
Micha 9 dc
Klárka 16 dc
Zuzka 21 dc
Nikolka 24 dc
Lucka 30 dc
----------------

Kačka 9 tt
Veru 6 tt

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru