Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
9. říj 2009

Jé Marti hezký domeček teda to budete mít super nám se právě talky pracuje na chvíli jsem si zdřímla jsem kooo a vzbudil mne robotnik jestli si muze umyt ruce 😀
No já si na to zvyknu ale asi mi to bude trvat ty chceš Nicolku jo hezké jméno my už máme jména vybrané ale napsat je sem enmůžu protože jsem zjistila že si moje odpovědi vám čtou i lidi kterym do toho nic není a pak vyslepičí i to co není pravda pokud by někdo chtěl vědět naše jmena pisnu do ip ale v říjnovkach jsou oblibené 🙂 🙂 í

blazenkaa
9. říj 2009

polévka z pytlíku hrachová je taky dobrá a takovej řízek a br. salát je taky gůt ne ať si chlapi nvymýšlí všichni jsou stejní

Sluníčko já by jsem ráda věděla jaká to jsou ména

nikare
9. říj 2009

Kláry...........ryby ryby rybičky........já je miluju (ale ty příšery z moře vytažený teda ne). My doma taky děláme na vánoce rybí polévku a pravidelně jí dělá taťka a fantastickou..........ale taky jí aboslutně ještě neumím (no tak bydlíme zatím u nich ) hi hi 😅 A kapra my na vánoce vždycky smažili v trojobalu, ale zato u Honzi, tam ho nedělají jako řízek, ale taky pečou..........a naprosto senzačně........hele.........kapra dáš na půlku (jako že po páteři - aby ti vznikly dvě placky) a odrbeš starým hadrem se solí (to kvůli rybině), pak ho omyješ a dáš na pekáč..........osolíš a vymačkáš na něj jeden celý citron a na to máslo a upéct........za půl hodinky je hotový a je naprosto výýýýborný.........to máslíčko a ten citron tam..........nedávno jsme ho měli a už slintám 😀 😀
Jinak my určo budeme péct cukrový............alespoň pár druhů 😉
Holky už máte nějaké dárky???? Já ani prd......... 😅

blazenkaa
9. říj 2009

nikol mi jsme před vánocema taky koupili baráček a myslela jsem že se odreaguji a povede se to ,ale bohužel ani náhodou ani prd se nechytnul .
Ještě štěstí že mám bývalou sousedku a tamá drobečka teď asi před měsícem se jim narodil 2 a já je každou chvilku hlídám tak se zabavím snima a pomuchlám sesnimi minule jsem toho prďolku měsíčního měla celé dopoledne a to bylo taková nádhera jsou to moje zlatíčka toho jednoho mám v albíčku a jeho brášku ještě ani nemám 🙂

slunickoseznam.cz
9. říj 2009

Jéé vánoce my už budeme na vánoce v novém bytečku sami a snad i tři dárečků moc nebude protože se teď zařizujeme tak penízků moc nebude ale nějaké dárečky budou a už se těším na to ovoce a bramborový salát a řízky a cukroví si budupéct sama jelikož jsem na nemocenské budu mít na to všechno doost času 🙂

blazenkaa
9. říj 2009

sluníčko mi jsme to letos měli taky tak sice to nebylo vše komplet dodělané ale byla to nádhera sami klídek pohodička taky jsme se na to moc s manžou těšili 🙂

consti
autor
9. říj 2009

Jůůů, Vánoce 😵 . Tak já rybí polévku dělala min. rok a i kapra a salát vše se povedlo. Jen manža tu polévku prostě nejí, takže tak 😝 😅 . A cukroví jsem dělala taky a letos dělat nebudu 😅 . Já sladké skoro nejím, manžel taky moc ne a každý nám něco donese nebo pošle, tak mi to připadá zybtečné 😅 . Ale až budou děti, tak to se do toho zase dám 😵 .
Kačko písni mi ta jména do IP 😵 .

nicollka
9. říj 2009

Jojo vánoce bez rybí polívky si nedokážu představi, miluju ji a hlavně hodne jiker :D, ale to asi pojedu ještě tento rok s kastrůlkem k našim takta dělá bombovou polívku tak budu kukat a psát tento rok. manžovi zvlášt udělat ted nevim jak se ta polivka jmenuje, zelí, hřiby, smetana....no slovenská polívka. on nejí ribý. jen kapra.

Cukrovíčko už chci nějaké napíct, ale to se u nás moc nejí, spíš maso, tak jen na provonění :D

arka
9. říj 2009

Blaženkaa: ahoj, vítej 🙂
Jinak holky, jsem dneska volala do Gestu, tak mi nabídli temín 22/11 ☹ a prý že rovnou příjďte oba, ani mi nedala šanci k tomu něco říct, takže Gest škrtám a v Pronatalu to neberou ☹ No, tak zatím zůstanu u toho, že půjdu za 14 k tomu mému dr a uvidíme, co dál
Hele, poradíte mi někdo, jak se sem vkládá graf ??? Chtěla bych, aby jste k tomu zkušeně něco řekly 🙂

arka
9. říj 2009

VY už řešíte Vánoce, jooo ? 😀 Dejte pokoj 🙂 🙂 Já byla zvyklá na Vánoce být vždycky někde pryč, mimo Evropu, no letos asi díky krizi ne..., tak se mi nic nechce slavit ☹ Kdyby slavila s pidiprckem v břiše, možná, ale jinak spíš padá depka ☹

slunickoseznam.cz
9. říj 2009

To já už se na vanoce těším jak malá holka hlavně jak budeme s manžou konečně ve svém a budeme mít svůj stromeček a ták a taky na bramborový salátek a řízeček 🙂 🙂 jejda ja mam zase chutě a to jsem ted snědla maso s brokolicí a hranolky 🙂 tím stylem budu mít za chvíli 150 kilo

michamicha
9. říj 2009

holky, můj taky rybí polívku nemusí, ale já jí miluju 😵 no a řízky z kapra děláme, ale vždycky koupim naporcovanýho kapra, tak na 4 řízečky, protože manža kuchal kapra 1x v životě a už prej nikdy víc 😀 vztekal se u toho příšerně 😀

consti
autor
9. říj 2009

Vladi tady máš postup: přihlaš se na fertilityfriend, po levé straně máš sharink, na to klikni a pak dej homepage setup. V rámečku se ti objeví url adresa a tu zadáš pak sem. Mělo by to tak jít, snad jsem ti to řekla dobře. Mně to dřív poradily holky v jiné diskuzi.
Jinak děvčata jsem si právě koupila rifle a košili za hříšné peníze, ale chtěla jsem si udělat radost. Tak pokud máte pravdu a budu těhu, tak si to obleču jen párkrát 😅 . No budu mít pak aspoň motivaci do toho zhubnout po porodu. A pokud těhu nejsem, tak si zase můžu říct, že to aspoň unosím 😀 .

cabalkova
9. říj 2009

Arka... my teda chodime do Gestu a jsme tam moc spokojeni a prijde mi v poradku, ze chteji rovnou videt i manzu, aby a) vyloucili problem z jeho strany, b) probrali moznost lecby s vami obema... ale kazdemu vyhovuje neco jineho, snad najdes neco, kde budes spokojena... jinak my tam na prvni schuzku cekali taky asi mesic.

cabalkova
10. říj 2009

Dobre rano, kocenky, tak ja budu asi zahada mesice, mam ten graf jak vysivani... to jsem zvedava, co se z toho jeste vyvine... 😠

[url=http://www.fertilityfriend.com/home/2239d4]My Ovulation Chart[/url]

cabalkova
10. říj 2009

No a pridavam jeste aktualni tabulici:

Ivča (aranel) 6 dc
Alenka (ally) 6 dc
Micha (michamicha) 10 dc
Klárka (cabal) 17 dc
Zuzka (consti) 22 dc
Martinka (nicoll) 25 dc
Vladka (blazenka) 25 dc
Lucka (arka) 31 dc
----------------

Kačka (slunicko) 9 tt
Veru (nikare) 6 tt

A preju hezky vikend vsem.

consti
autor
10. říj 2009

Ahoj holky, hezký víkend všem 😉 .
Klárko tak třeba teplotka zítra stoupne ještě víc a ovu byla tím pádem včera 😉 . Uvidíš 😉 .
Jinak můj graf:http://www.fertilityfriend.com/home/2a07fe
dnes to šlo malinko dolů, tak nevím... 😅

cabalkova
10. říj 2009

Zuzi, dokud se ti teplotka drzi nahore, je to nadejne...

U sebe si myslim, ze ovu teprve bude... anebo to bude anovu cyklus, ale to se mi prave kvuli tomu clostilu nezda. No, stejne s tim nic neudelam, tak nema cenu o tom nejak moc mudrovat.

Co mas v planu na vikendec??

arka
10. říj 2009

Ahoj holky 🙂 Dobré ráno 🙂 Tak jsem se ráno mohla uvztekat !! Ale to se dalo čekat,že... 31dc a pár posledních dní teploty fakt celkem vysoko, že jsem si říkala, co kdyby... No a dneska samo zase pekelně nízko, tak nic no.., už mi vážně hrabe ☹
Cabalkova: no, u tebe je to snazší, já to tak s přítelem nemám 😀 U nás to je tak, že dítě ano, když chci, ale neřeší to, za a)kdyby fakt věděl, že se snažím, tak díky krizi, která na nás tvrdě dopadla, k sexu asi nedojde vůbec 😀 protože mi vysvětlí, že není správná doba (má pravdu, ale mladší nebudu, že), za b) už má 2 děti, takže dostat ho na vyšetření apod., je nadlický úkol, on to má hozené jinak, takže mohu jen doufat, že to není chyba z jeho strany a asi vážně není

cabalkova
10. říj 2009

Ahoj Lucko, no tak to me mrzi, ze to neklaplo... treba ms prece jen nedorazi... ale mne jak teplota spadne, jsem jasne. ☹

Hele, a to vas ta krize ta moc postihla? Ja mela muze tri mesice bez prace, ted 1. rijna nastoupil do noveho zamestnani, tak moc doufam, ze to klapne a bude to fajn, ale teda snazili jsme se i tak, prace-neprace, zamestnani-nezamestnani.

A kolik ti vlastne je, jestli se muzu zeptat?

nicollka
10. říj 2009

Ahoj holky tak tady dnešní grafík ... ach jo proč to nebylo o den dřív :( Ale určitě ta ovule proběhla, brní mi pořád bradavky, sice prsa nebolí, ale když jsem v klidu tak citím bradavky jakoby páleli trochu, pořád divné bolesti v břichu a pálí mě žáha. Jen kdyby byl ještě jeden sexík blíž k ovuli, jestli teda byla v ten den přeci jen není to pevná celá čára ..
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

a jdu dočíst trošku..

arka
10. říj 2009

Cabalkova: hmm, mrcha dojde, to vím, prostě furt dokola, však to znáte, některá 😀 Tenhle měsíc to bylo fakt jak na houpačce, graf mi přepisoval ovulku obden ... , nakonec zůstal na dni, kdy sice něco bylo, ale jak vidět, tak výsledek prd... Hele, mě bude za měsíc 31... ☹ Jinak krize nás postihla dost, přítel podniká a zrovna v oblastech, které stagnují, takže hlavu plnou závazků a myšlenky prostě jinde, než bych potřebovala, takže teď s ním začínat o miminku, fakt ne.., ale já vím, že až případně bude, tak to bude v pohodě, jen to je chlap, myšlenky na tyhle věci prostě nemá, jemu hodiny netikají, že 🙂

slunickoseznam.cz
10. říj 2009

Ahoj holky teda u nás je dneska taak hnusně leje ještě že nikame nemusím a můž vegetit doma uvařila sjem si čajíček a budu se válet manža je celý víkend v práci tak můžu lenošit
Zuzi myslím si že to kleslo jen o trošku a to nevadí zítra se možná bude dál držet nebo zase vzroste 😀
Jinak Klari ty máš ten grafík jak horskou dráhu 🙂 🙂
Hoolky naskakujte na naší vlnku ať se můžeme radovat všechny... 🙂

arka
10. říj 2009

Holky, prosím, jak vkládáte ten graf ?? Já tomu grafu fakt moc nerozumím ..., byla bych ráda za nějaké rady nebo zkušenosti... 😨

blazenkaa
10. říj 2009

Ahojky holčičky přeji vám krásné odpoledne
Zuzi já jsem ten graf nechtěla to byla nejaká jiná holčička ,ale snad to našla taky ještě si vás nepamatu tak ti nemohu říct která .
Arky to bude dobrý zase se zvedne určitě .Já jsem si teda nikdy trtu teplotu neměřila tak k tomu nemohu nic říct tak kdyby jsem kecala nějaké blbosti tak mi to klidně řekněte budu jedině ráda
🙂

arka
10. říj 2009

Blazenkaa: se nezvedne, to vím ☹ jsem si dělala i test, teda já je dělám naprosto zbytečně a pořád a 2 čárky vytahuju očima, je mi fuk, že se říká týden po vynechání MS 😀 to čekání je strašnééééééé

cabalkova
10. říj 2009

Arka, a kam si pises teploty, do fertila?? Tam je ve sloupecku vlevo policko sharing a kdyz ho otevres, nabidne ti to home page a odkaz, ktery pak das sem a graf se po kliknuti na nej zobrazi.

Kacenko... no ten muj graf, to je fakt prirodni ukaz... snad uz treba zitra bude teplota jina, hodilo by se to. 😵

arka
10. říj 2009

cabalkova: ano, do fertila.... tak já to jdu zkusit, díky 😉

arka
10. říj 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/29a2fb

tak zkouším na druhý pokus ? že bych to konečně uměla 🙂

arka
10. říj 2009

hele, holky, jak vás čtu, u vás to také lítá tak nějak chaoticky ?? Nahoru / dolů ?? Já viděla graf kamarádiy, ta snad 6 měsíců před otěhotněním měla prostě grafy jak jednu rovinu, prostě příklady z učebnice hadr, předpisově, po otěhotnění pak křivka šla strmě nahoře a už tam zůstala,když koukám na můj graf, tak je to jak rozbouřené moře 🙄

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru