Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

arka
11. říj 2009

tak holky dobrou noc 🙂 jdu si dát skleničku a zalehnu, břicho bolí, do toho přijela kamarádka ze SŠ, kdysi jsme plánovaly, že budeme těhotný spolu 😀 aby měly děti parťáky, no tak ona přijela s ročním kloučkem, tak to byla taková divná návštěva, jako ráda jsem ji viděla, dítko krásné, jen prostě znáte to... 😖 u nich to byl ten případ, že vysadila prášky a za 2 měsíce bylo hotovo ... no, tak nic, tak všem prima noc a hezké sny 😉

nicollka
11. říj 2009

ahoj tak jsem zpět z práce. uff žaludek těžký, žáha pálí, pořád grgám...koupila jsem si kolu tak snad pomůže.
Jsem uplně k.o. takze jdu sledovat superstar a spát konečně

consti
autor
12. říj 2009

Ahoj kočky, tak jak je?
Já dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2a07fe
Ale bohužel dnes už špiním víc, takže mrcha se blíží teploty neteploty. Už se pomalu ale jistě smiřuji s tím, že budeme muset vše řešit přes doktory 😔 😅 .

consti
autor
12. říj 2009

Měly bychom už zorganizovat ten SRAZÏK!!! Tak kdo jde, ať se doplní do tabulky. Sraz v Praze v sobotu 17.10. ve 14.hodin. Místo upřesníme přes IP! Doplňuji aktuální tabulku a dopište se, kdo dorazíte 😵.
Lucka (arka) 2 dc -??
Ivča (aranel) 8 dc-??
Alenka (ally) 8 dc -ano
Micha (michamicha) 12 dc -??
Klárka (cabal) 19 dc -ano
Zuzka (consti) 24 dc -ano
Martinka (nicoll) 27 dc-??
Vladka (blazenka) 27 dc -??

----------------

Kačka (slunicko) 9 tt -ne
Veru (nikare) 6 tt -??

nikare
12. říj 2009

Lucka (arka) 2 dc -??
Ivča (aranel) 8 dc-??
Alenka (ally) 8 dc -ano
Micha (michamicha) 12 dc -??
Klárka (cabal) 19 dc -ano
Zuzka (consti) 24 dc -ano
Martinka (nicoll) 27 dc-??
Vladka (blazenka) 27 dc -??

----------------

Kačka (slunicko) 9 tt -ne

ally57
12. říj 2009

ahojky, nakukuju jen v cukuletu 🙂
Nestíhám dočítat... akorát jsem zaregistrovala dvě nově píchozí - takže ahóóój Lucko a Vladko 🙂 a zdravím samozřejmě také všechny říjnovky snažilky i těhulky! 😵
Jéééé holky, tak už tu máme zase říjen, to je legrace 😀 A opravdu z celého srdce doufám, že tohle je náš poslední říjen ve snažilkách...!!! 🙂

Jdu dnes odpo (16:40) na tu průchodnost, tak mi držte palečky 😉

Zuzi, špinění ještě nic neznamená! 😎 Třeba se těch doktorů přeci jen nedočkáte 😉 No a kdyby náhodou jo, tak ti to bude aspoň rychleji utíkat - ono se pak pořád něco děje, nějaká vyšetření, čekáš na výsledky, něco s tebou provádějí - a máš pocit, že pro to něco děláš 😉 I když teda já už začínám mít spíš pocit, že ať dělám, co dělám, je to zbytečný, naše mimčo prostě chce být ještě na houbách a obelstít se nedá 😀

P.S. koukám, že na srazík nás zatím moc není... 😅

ally57
12. říj 2009

Veru, co se stalo???????????????????????????????

nicollka
12. říj 2009

Veru kam si zmizela?

Ally tak hodně štěstí na vyšetřku.

ally57
12. říj 2009

Nicolko, děkuju ti

Verunko, prosím, napiš nám, co se stalo, máme o tebe velkou starost... ☹

consti
autor
12. říj 2009

Ahoj Alenko, díky, jsi hodná. Pak si budu chodit pro radu co a jak 😉 .
Veru co jeeee? Pošli kdyžtak IP 😅 .

slunickoseznam.cz
12. říj 2009

Ahoj holky zdravím
Veru proč ses vymazala z tabulky doufám že je všechno oki a že se nic neděje ozvala se vám holky někomu?
Nepsali jste jí meila?

consti
autor
12. říj 2009

Mě se neozvala, snad napíše sem nebo do ip 😅 .

consti
autor
12. říj 2009

Pořád nic? Holky písnete jí některá, já moc z práce nemůžu, jen sem nakukuju.... 😔

slunickoseznam.cz
12. říj 2009

Písnuu jí meila a uvidím 😒

slunickoseznam.cz
12. říj 2009

Consti přišla ti ip od verči?

consti
autor
12. říj 2009

Sluni, ano přišla 😢 😔 .

slunickoseznam.cz
12. říj 2009

Ach jo mně to tak hrozně mrzí chce se mi brečet,i já se můžu dostat do téhle situace ach jo je mi na nic ☹ ☹

cabalkova
12. říj 2009

Ahoj holky, Veru mi psala... ale asi vam to bude chtit rict sama, tak nevim, co ted...

slunickoseznam.cz
12. říj 2009

Veru nam už psala ip

nicollka
12. říj 2009

Holky copak se ji stalo? :(

ally57
12. říj 2009

Achjo, to je mi tak líto... 😔 ☹ 😢

2009 je nějakej divnej rok, mi připadá....

nicollka
12. říj 2009

☹ ☹ Moc na ni myslím ..

cabalkova
12. říj 2009

Vim, ze se to sem ted nehodi, ale takhle vypada muj dnesni graf... i kdyz s tou teplotou, merila jsem se v pet a byla 36.3, pak po sedme a byla tech 36.7, tak nevim, normalne se merim v sest, tak asi by byla nizsi a tim padem by mi to ovuli nenakreslilo...

http://www.fertilityfriend.com/home/2239d4

Jinak Veru bude mit vysledky z krve po druhe, tak ji pak hned napisu.

arka
12. říj 2009

Dobré ráno holky, hnusný den, co ? Mě nejede auto, tak jsem ani nevyjela do Prahy do práce, ale nějak mi to nevadí, déšť, zima a mráz, fuj ☹
Holky, srazík někdy dám ráda, ale víkend nemůžu, jaro a podzim je v naší rodině čas narozenin a svátků, synovec slaví 15tiny a další den je další oslavu druhého synovce 9let, takže to je víkend narozenin 🙂

Lucka (arka) 2 dc ne
Ivča (aranel) 8 dc-??
Alenka (ally) 8 dc -ano
Micha (michamicha) 12 dc -??
Klárka (cabal) 19 dc -ano
Zuzka (consti) 24 dc -ano
Martinka (nicoll) 27 dc-??
Vladka (blazenka) 27 dc -??

----------------

Kačka (slunicko) 9 tt -ne

arka
12. říj 2009

Hele, holky, máte nějaky typ na vitamíny, co se sypou chlapům ? 🙂 že bych nenápadně něco přidávala k céčku, co jí 🙂 slyšela jsem zinek a selen, je to pravda ???

slunickoseznam.cz
12. říj 2009

Ach jo cabalko tak co?už se ozvala veru?

cabalkova
12. říj 2009

sluni, zatim nee, psala jsem ji sms...

arka
12. říj 2009

Ahoj holky, já vás tak moc neznám, tak jsem si teď dočítala všechny příspěvky a orientovala se, co se stalo a pokud to, co si myslím, tak mi to je moc a moc líto. Nikomu tím neulehčím trápení, ale pokud mluvíme o tom samém, před 3 lety jsem v 11tt potratila ..., zalezla jsem si před světem a prostě dlouho nebyla a nekomunikovala, protože všechny otázky a stále stejné dokola mě ničily...

consti
autor
12. říj 2009

Ahoj holky, jste tu některá? Moc myslím na Verču. 😅

arka
12. říj 2009

Tak dobrou holky 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru