Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
13. říj 2009

Ahoj kocenky, tak jsem veru psala vcera sms, jak dopadla s temi testy z krve a nic, vubec se neozvala... ach jo, moc na ni myslim.

jinak s tim srazikem si rikam, jestli teda nevymyslet jiny termin, kdy by nas mohlo vic... prece jen bych vas rada videla. 😉

ally57
13. říj 2009

ahoj holky

Klárko, mě je to taky tak moc líto... ale na druhou stranu si říkám, že když se to skoro povedlo jednou, tak se to URČITĚ brzy povede znovu a až do konce! To stejné si říkám i u tebe - že holky, naše, aspoň víte, že vám to vůbec jde, vyzkoušely jste si to "nanečisto" a je už jen otázka chvilky času, kdy to klapne, jak má 🙂

Luci (Arko) - jak ses ptala na ty vitamínky pro muže, tak selen, zinek a kyselina listová - taky se mi to zdálo divný, ale doporučuje se to. Taky samozřejmě volný trenky a sprchovat si to tam studenou vodou (nejlíp před stykem) - ale to už asi nejde nenápadně 😀

Se srazíkem bych, Klárko, souhlasila, taky bych vás ráda viděla vícero 😉

slunickoseznam.cz
13. říj 2009

Ahoj holky zdravím taky myslím na verču
Mně se od rána nedaří řeším stavební věci kvůli neschopným robotníkům a jen se nervuju chlapi se proste neumí domluvit 😠

ally57
13. říj 2009

Sluni - žádný nervy, hlavně klííííd 🙂 - mimčo potřebuje být v pohodě. Ono to nějak dopadne 😉

slunickoseznam.cz
13. říj 2009

JJ ještě že je dneska manža doma no už jsem se uklidnila a najedla a snad nám bude s bublinou dneska dobře,ráno jsem byla na nákupu tak sem pěkne vymrzla ale dneska už se budu jen pořád hřát doma a nevytáhnu paty z domu
Ally jak dopadla ta průchodnost??

consti
autor
13. říj 2009

Holky ahoj. Pořád žádné zprávy?
S tím srazem teda nevím. Já už jsem na to manžu psychicky připravila 😀. Ale vzhůedem k tomu, že dostanu zrovna tak nějak mrchu, tak jsem taky pro přesun. Otázkou ale je, o kolik víc nás příště bude. Ostatní holky nemohou hlavně kvůli vzdálenosti a to se asi nezmění. 😅 No tak uvidíme 😉 .
Jinak moje teplota o půl stupínku klesla, ráno opět špinění. Mrcha se chystá 😝 . A jak minule psala Alča, tak obličej samý pupínek, fakt paráda 😝 😅 .

consti
autor
13. říj 2009

Ještě aktuální graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2a07fe
Sluni šetři se 😉 !

cabalkova
13. říj 2009

holky, tak ted mi psala verunka, snad se nebude zlobit, kdyz to tu napisu... je to to samy, co u me na jare... v krvi moc malo jednotek hcg a od dneska ms.... ach jo. 😢

slunickoseznam.cz
13. říj 2009

Ach jo to je skoda no tak doufám že se z toho brzo dostane a budou se snažilkovat dál a brzo bude další miminečko když už se to jednou podařilo musí to vyjít i příště a já držím palce ať to brzo přebolí ☹

caki
13. říj 2009

ahoj holky...s Veru jsem taky v kontatku...
moooc me to mrzi...
Ale chci ji alespon trochu povzbudit, i kdyz to ted asi moc nepujde...vim, jak ji je...to same jsem mela ja a dalsi mesic na to, co se stalo jsem otehotnela znovu...a podivejte, za chvili bude holcicka na svete...

mooooc vam vsem drzim pesticky...ahojky 😉

consti
autor
13. říj 2009

Klárko děkujeme za zprávu 😔 . Verunce přeji moc moc sil a stejně, jak říká caki, za měsíc už může být miminečko v bříšku a vše ok!! 😵 Veru, až ti bude líp, tak zase mezi nás přijď!!! Moc na tebe všechny myslíme!

slunickoseznam.cz
13. říj 2009

Holky u nás sněžííí 😀 😀 😀 to je tak super že nemusím chodit do práce akorát envim jak dlouho vlezu do zimní bundy
Mně tak šíleně bolí prsa začíná se mi pomalu zvětšovat objem a bolí to děsně

mes
13. říj 2009

Sluni - já si tu bolest prsou pamatuju,,...je to něco hroznýho...fakt! Mají štěstí ty, které to nemají...ale po třetím měsíci to přestane 😉 Neboj...prsa holt rostou - hlavně si je pořádně maž..aby nepopraskaly a taky pořádné podprsenky, aby neklesaly - držet je nahoře! 😉

slunickoseznam.cz
13. říj 2009

Aha dik za rady mesi a čím si je mám mazat??

mes
13. říj 2009

Sluni - já si je mažu tím čím břicho - nezvládám teda 2X denně, ale poctivě mě maže manža každý večer...a je fakt, že prsa a bříško zatím dobrý, ale zadek mě nenapad a ten mi trošku popraskal...tak už mažu i zadek 😀
Jinak mě nejvíc vyhovuje MAMASTRIE - mají jí v lékárně- je vazká a dobře se roztírá...Měla jsem i tu bílou mastičku z lékárny, nevím jak se jmenuje..ale ta mi přišla taková "suchá"..Prý je výborný panenský olej..
Sluni - já mám z jedniček už čtyřky...je to hukot 😉

slunickoseznam.cz
13. říj 2009

Ja sem ten mamastrie dostala k mamavitu na vyzkouseni a mazu 2x denne a apritom si s bublinou povídám 😀

arka
13. říj 2009

Ally57: díky za radu 🙂 Kyselinu by mi nenapadlo dávat 🙂 tak já zkusím koupit nějaké multi tablety, abych ho nenutila polikat pilulku po pilulce 🙂 Jako asi většina chlapů prášky nesnáší .... 😀 No, sprchu jsem slyšela, ale to neprojde 😀 😀 Už vidím, jak ho ženu před sexem do studené vody 😀 😀

Slunickoseznam: 🙂 nevím jaké přesně problémy řešíš, ale mám za sebou stavbu domu a mám pocit, že jsem zestárla o 10 let 😀 tak hlavně kliiid 😀

Jinak jsem se právě vrátila z Vrchlabí (bydlím u Českého Brodu) a chumelenice jak blázen a 0C ☹ No a tady zase leje ☹ Fakt výživné počasí ☹

cabalkova
14. říj 2009

Dobre rano, kocenky, pridavam smutnou aktualni tabulku:

Veru (nikare) 2 dc
Lucka (arka) 4 dc
Ivča (aranel) 10 dc
Alenka (ally) 10 dc
Micha (michamicha) 14 dc
Klárka (cabal) 21 dc
Zuzka (consti) 26 dc
Martinka (nicoll) 29 dc
Vladka (blazenka) 29 dc

----------------

Kačka (slunicko) 9 tt

zuzi, jak to s tebou vypada, nezmizelo treba spineni? Jsem zvedava na dnesni teplotku.

A vladka a martinaka... co nejaky ten testik?

No a micha snazit a my ostatni cekat...

Preju co mozna pekny, i kdyz podzimne destivy den. k

slunickoseznam.cz
14. říj 2009

Hezké ráno děvčata u nás je dnešní den bílý venku sněžííí
Holky koukejte naskakovat na vlnu!!!!!
Jinač nám je dneska zase špatně od rána tak za chvíli skusím něco sníst
Arka řeším problémy stavební doděláváme si půdní byt a někteří pracovnící jsou naprosto neschopní ale už to začíná vypadat krásně 🙂 se těším až budu zařizovat a v ložnici mi to vyjde úžasně s postýlkou
S manžou ted nemiliskujeme mame ztrach ale mam ztrach že mu bude ten sex chybět tak jsme si včera udělali krásný tulící večer ve třech 😀 😀

nicollka
14. říj 2009

Ahoj holky tak ještě jsem vše nedočetla, neni zaplacený O2, takže včera bez netu a večer sem si jela koupit Vodafone modem a už jsem zase mezi vámi, ale bylo to utrpení :D

Takže dnešní teplotka : https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

na testování mám ještě čas nejdřív v neděli a to bude pořád brzy, pokud nedojde mrcha, bolí mě pořád mrchovsky břicho, začali bolet prsa ale jinak nic. i ten žaludek už se zklidnil. Duphaston beru ráno-večer, tak uvidím.

Zuzi a copak ty? Myslím na tebe bych ti to už tááák přála i všem tady.

consti
autor
14. říj 2009

Ahoj kočičky, jste hodné, že na mě myslíte, ale bohužel je to asi prd platné. Teplota šla dolů...Sice jsem měřila o půlhoďky dřív a letěla jsem hned s Abíkem ven, ale i tak bych asi už víc nenaměřila. Špinění zmizelo, ale mě kolikrát zmizí ten den před mrchou a pak se druhý den objeví mrcha. Achhhh joooo 😔
http://www.fertilityfriend.com/home/2a07fe

Klárko děkujeme za aktualizaci, i když je to smutné. Verunce přeji ať se další měsíc podaří už načisto a všřím, že tomu tak bude. Spoustě holek to pak další měsíc vyšlo 😵. Holky mě tak štve, že to budeme muset řešit přes doktory, já z toho mám fakt děs 😔.

slunickoseznam.cz
14. říj 2009

Ahoj consti skoda ze teplota klesla ale jeste to nemusi byt konecne
Myslím že dr se nemusíš bát pomůžou váma když bude někde problém tak ho vyřeší a aspoňse dřív dočkáte miminka a když bude všechno v pořádku budeš aspoň klidnější

ally57
14. říj 2009

ahoj holky 🙂

Info pro vás: průchodnost mám úplně v pořádku (zleva i zprava 😉 ) - Klárko, Dr. Alexander je opravdu moc fajn. Ostatní výsledky z krve mám taky OK. Takže zkrátka všechno OK a mimi nikde 😀
Ale na UZV jsme našli krásný 19,5 mm velký folikul (byla jsem 8 DC), tak nám pan doktor navrhnul na zítra natur IUI - včera v noci jsem dostala na pohotovosti Pregnyl a zítra ráno razíme na naše čtvrté (natur první) IUI. Žádné naděje do toho už nevkládám, ale aspoň se něco děje 😉

Mamča se na mě ptala několika kartářů a jiných věštců a všichni se shodli na tom, že tento rok ještě těhotná nebudu, že je tam nějaká překážka (jedna dokonce přímo řekla, že oslabená děloha = to samé, co mi řekl pan doktor číňan) a že otěhotním natuty příští rok 😉
No, takže se tady teď snažím úplně zbytečně... 😀

Zuzi - tvůj grafík se mi nezobrazuje 😒 ale nesmutni, i kdyby to třeba nevyšlo a čekali vás doktoři, tak vám určitě pomůžou - třeba stačí odstranit jen nějakou minichybičku a mimísek pak u vás bude hned... a to za to přeci stojí 😉 nač se trápit nekonečným čekáním, když třeba stačí tak málo a máte po starostech - teda spíš: a máte hned nové nečekané starosti (o miminko) 😉 😵

Verunko, myslím na tebe moc a držím ti palečky, protože vím, že až zaženeš smutek, tak příště už to dotáhneš do vítězného konce 🙂 přijď zase mezi nás, chybíš nám.

slunickoseznam.cz
14. říj 2009

Ally to je fajn že ta průchodnost je ok
Mně vyvěštila spolupracovnice dvě děti a to je věc která mně pořád držela že se spletla jen jednou a že se to jednou musí podařit a když ti to vyvěštily kartářky určitě to tak bude rok 2010 je přece náš 🙂 🙂

consti
autor
14. říj 2009

sluni díky 😉 .
Alenko já vím, máš pravdu. Já mám prostě jen pocit, že prostě absolutně nic nestíhám 😝 . Nestíhám v práci, nestíhám doma ani uklidit atd. A do toho budu lítat po doktorech, jezdit do Prahy a já nevím co ještě. Přitom mám docela komplikovanou práci a nikdo mě tu asi zatím nenahradí nebo jeden den ano, ale několik návštěv u doktorů? To budou mít kolegové radost a mě se ta práce akorát nahromadí. Navíc jsem pořád na telefonu, už jsem z toho fakt vystresovaná a k tomu ten stres z doktorů a všechno to naplánovat 😅 😔 . Ale jinak věřím, že nám doktoři pomohou, nikdy jsem z nich neměla strach a ani teď nemám, ale prostě nevím, jak to vše budu stíhat 😝 😝 . No počkám na mrchu a pak hned volám dokimu a poradím se s ním 😅 .
Jo a včera porodila má kamarádka, která se začínala snažit chvíli po nás. Mám z toho radost, ale znáte to....A druhá kámoška je těhotná...A prostě všude samé těhotné 😀 . To znáte taky 😀 .

consti
autor
14. říj 2009

Jo a Alenko s tou průchodností super!!! A ty věštkyně snad budou mít taky pravdu 😵. Na mě se zase ptala kartářky má švagrová a prý budu těhu tento rok, ale ne někdy ze začátku roku, že tam vidí nějaké zdravotní problémy. No tak to jsem teda zvědavá.

ally57
14. říj 2009

Sluni, notak tvůj už je i 2009 😀 ale 2010 budeš mít už drobečka v náručí 😵

Zuzi, nojo, s časem, to znám... taky nevím, co dřív 😝 jenže když jsou ti doktoři potřeba, tak co se dá dělat... on se svět nezboří, práce nespadne - hlavně se z toho člověk nesmí stresovat (což se líp řekne, než udělá 😅 )
Snad vás doktoři nebudou zatěžovat moc dlouho 😉

S těhulkama všude kolem to mooooc dobře znám... 😉 život je holt srandista - jako by nestačilo, že je to pro nás těžký už samo o sobě - tohle tomu ještě "přidává" - asi to má být zkouška, co vydržíme... ale my jsme silný holky, takže to společně zvládneme! 😎

To je super, že budeš těhu už tento rok 😵 - tak co si s tím lámeš hlavu - co je (v kartách) psáno, to je dáno! 😉 😀

consti
autor
14. říj 2009

Alenko díky za ten tvůj optimismus, to dnes potřebuji 😀 . Hele a třeba budeš taky těhule, když máš tak velký folík a vejcovody jsou ok 😉 . Manža má spermio taky v pořádku??
A jak probíhala ta průchodnost, Veru to tehdy dost prý bolelo. Tak ať vím, na co se připravit.
Jo a s těma těhulkama. Ta kamarádka, co ej těhu, do toho vlítla opět neplánovaně. No to mi vysvětli 😀 😀 .

consti
autor
14. říj 2009

Alčo jak se jmenuje ten car kam chodíte? Myslíte, že si budeme moc vybrat?? Mě ten můj doktor říkal něco o Pronatalu. No a nedávno jsem si na netu našla dokument o párech, co nemohou mít děti a ten Pronatal tam byl a ten přístup mi přišel docela šílený. Hlavně to, jak sestra mluvila s tím chlapem o tom, že teď půjde do komůrky a pak jí odevzdá sperma. Přišlo mi, že s ním mluví jak s retardem 😀 , v komůrce časáky z 80.let 😅 , no divný. Ale film byl už nějaký ten rok starý. 😎

ally57
14. říj 2009

Já a těhule - tak to byl teda vtip 😀 😀 😀

Manža je taky naprosto OK, prostě jsme oba OK a mimču se k nám (zatím) nechce 😅

Průchodnost je úplně v pohodě - asi záleží na tom a) kdo to dělá, b) jaký máš práh bolesti. Ale kdybych to měla přirovnat, tak to nebylo ani takové, jako mívám bolestivou MS - prstě byla to bolest jako při MS, ale ne ta největší, co jsem už zažila a hlavně - trvá to jen chviličku 😉 takže žádný strach!
Chodíme do CARu GEST. Z Pronatalu jsme utekli, protože se nám tam nelíbil jejich přístup. Takže za mě - doporučuji jednoznačně GEST (chodí tam i Klárka) - jsou tam všichni moc milí a máme pocit, že jim na nás opravdu záleží, povídají si s námi, vše nám vysvětlí a ještě vtipkují - prostě rodinné prostředí. Určitě máte právo si vybrat.

Nojo, ty, co do toho vlítnou neplánovaně, opravdu "lituju" 😀 😀 co k tomu říct... 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru