Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
17. říj 2009

No, do perin bych zalezla hned... ale jedeme kamaradce na oslavu narozenina... tak snad se tam otocime rychle a dostanu se brzy do pelisku... prisla jsem si nejaka unavena, tak divne, tak jsem si soupla teplomer a mam 37. 😖 Ja nechci bejt nemocnaaaaa!!! 😠

aranel6
17. říj 2009

Tak ať to rychle zvládnete a pak honem čajíček a do pelíšku, ať to rychle zažehnáš a nic tě neskolí.
Ale kdyby to byl mimísek tak ten ať se naopak pořádně zavrtá. 🙂

slunickoseznam.cz
17. říj 2009

Klari to úplně kldině může být těhu některé těhule můžou mít teplotu až do 37,5 říkala mi to moje obvodní dr.a ja jsem taky bývala unavená hned od začátku a zůstalo mi to do teď naštěstí špatně je mi teď už jen občas dneska jsme na bytečku udělali zase spoustu práce 🙂
Cabal držím moc palečky ať to vyjde nebo už vyšlo 😀
my máme taky kočár vybraný ale kupovat ho budeme nejdřív na jaře a chvíli před porodem tak v tom dubnu počítám 🙂

nicollka
17. říj 2009

Tak jo holky, od zítra prášky nepapám a nechám to vyplout a jedeme další kolo, už jen tak dvě a budou snad ty vánoce.

consti
autor
17. říj 2009

Ahoj kočky. Jdu vás jen pozdravit. To je teda kosa venku, co? My byli na velké procházce s Abíkem, tak tu teď chrní. Je s ním sranda, vstává každý den nejpozději v šest a letíme s ním na zahradu, pak si dá ještě tak půl hodinky šlofíka, pak ho pustíme k nám do postele, opět půl hodinka spánek a pak už tahá manžu z postele a chce na vycházku 😀 . Dnes mu funěl do ucha a pak ho tahal za prst. Vymýšlí pořád nové metody 😀 . Ale nácvik na mimčo je to teda dost velký 😎 .
Ivčo ahooj, tak už jsi zpět??? 😵 To jsi byla až v Číně jo? Co vlastně děláš za práci, že podnikáš takvé cesty 😉 ? Mě čekala příští týden služebka do Francie, ale nakonec nejedu 😎 .
Klárko třeba ovu byla a mimčo bude 😉 .
nico neboj se nic, mimi se vám podaří a máš aspoň Danýska 😉 .
sluni tak to budeme na kontrole stejně 😉 😉 .

ally57
17. říj 2009

ahoj holky 🙂

Ivčo, ahojky 🙂 - takovou dálku na služebku, to je teda záhul... taky bych ráda věděla, co vlastně děláš? 🙂
Pokud máš pořád ovuhleník, tak neváhej a skočte na to, teplotek nedbejte, hleník je, myslím, dost jasný signál 😉 Mně to teda podle něj funguje přesně - hned druhý den po ovu už ho nemám.

Klárko - ovu byla, mimi bude! 🙂 Aneb šup za Kačkou! 😉 Ta tvoje zvýšená teplotka je docela dobré znamení 😵

Zuzko, tak to máte s Abíkem pořád o zábavu postaráno 😀 Asi už dost vyrostl, viď?

Kačko, hlavně se moc nepřepínej při práci na bydleníčku 😉 Už tě nic nebolí - bříško, prsa, nic?

consti
autor
17. říj 2009

Ahoj alenko, jo jo, už je to velký chlap 😀 . Ale pořád je mooooc roztomilý 😵 .

slunickoseznam.cz
17. říj 2009

Ahoj Ally prsa mně bolí pořád a dost hodně a začínají mi nabírat na objemu jinak břicho občas bolí ale ne tak jako na začátku a jinak šílená únava,náladovost občas je mi i špatně ale hlavně si konečně začínám připadat jako těhotná za týden jdu na kontrolu snad bude všechno ok
A na stavbě stejně nesmím nic dělat tak aspoň vařím a peču 🙂

ally57
17. říj 2009

Zuzi to věřím, že je to pořád vaše zlatíčko 😵 Teď jsem ti koukala do albíčka a musím říct, že jako mamince ti to bude mooooc slušet 😉 😵

Sluni - notak to je paráda, klasické těhotenské příznaky, tak to ještě aby sis tak nepřipadala 😉 To víš, že bude všechno v pořádku - každopádně na vás budu myslet 🙂 Vařit a péct je povoleno 🙂

nicollka
18. říj 2009

Ahoj holky

Sluni super že se cítíš jako těhu, však ty jsi a vše bude v pořádku ;) Držím palce na kontrolu a snad doneseš nějakou fotečku ;)

cabalkova
18. říj 2009

Sluni, taky uz se tesim na foto... a to peceni a vareni, to bych taky brala... kdyz mam cas a nemusim honit nejakou praci, tak me to dost bavi. 🙂

Jinak ja bych te teplote neprikladala zadny vyznam, to urcite nic nebude. Mam pocit, ze ji mivam takhle v druhe pulce cyklu docela casto, tak do toho nevkladam zadny nadeje. A krom toho mi vubec nic neni, treba me vubec neboli bricho, coz me teda prekvapuje, protoze s utrosem me vzdycky zacalo bolet temer okamzite, ale tentokrat fakt nic. Akorat si teda pripadam unavena, ale to je urcite timhle pocasim, v tomhle pocasku by do pelisku zalezl kazdy, to da rozum. 😉 😉

nicollka
18. říj 2009

ach jo holky tak se testla to byla osudová chyba ... mě je tak smutno :(
Citlivost 10 je tam stínek, jenže kdyz jdu na záchod tak není špinění, ale čistá krev, takže vím že možná se něco děje ale stejně to odejde :( Už podruhé, to mě asi zničí toto, že já idiot na ty testy šahám, že je vůbec kupuju. Ten dnešní vzestup teploty, to je určitě příprava jen na ten velký pád :(

cabalkova
18. říj 2009

marti... ja mam taky testy s citlivosti 10 a stinek tam mam POKAZDY.... ony to pry delaji, proto se ma testovat citlivosti 25... ja vim, ze je to houby utecha, ale ja si teda myslim, ze ten stinek nic neznamena, teda ne to, co si myslis.... to uz bys mela poradnou dalnici, kdyby se tam neco delo... kde mas dnesni grafik??

cabalkova
18. říj 2009

Jo, uz jsem ho videla v albicku, ja nevim, no... ta teplota jak sla nahoru, to je divny, ne?? Treba je to jeste furt to zahnizdovani, ne?

nicollka
18. říj 2009

Kláry já už nevěřím, už sem to vzdala, duphaston už neberu a testy nekupuju :D No a po mrše jdu k doktorce at mě pořádně prohlídne.

cabalkova
18. říj 2009

Hele, kdybys byla tehu, tak by zas tak nemelo vadit, ze jsi ten duphaston vysadila, protoze mimi si ho pak vyrabi samo... tak uvidis... ja mam taky sto chuti ty testy s citlivosti 10 vyhodit... jenom si pak pokazdy delam nadeje... ale minuly mesic jsem to zvladla a netestovala jsem vubec... ono taky bylo dost nepravdepodobne, ze by se zadarilo, tak mi to bylo jasny dopredu... no tak uvidis, jestli se ti to rozjede, nebo naopak spineni prestane...

cabalkova
18. říj 2009

A jeste tabulka:

Martinka (nicolka) 33 dc (3 dc)
Zuzka (consti) 5 dc
Veru (nikare) 6 dc
Lucka (arka) 8 dc
Ivča (aranel) 14 dc
Alenka (ally) 14 dc (3. den po IUI)
Micha 18 dc
Klárka (cabal) 25 dc
Vladka (blazenka) 33 dc ???
--------------------------------------
Kačka 10 tt a začínající 3 měsíc

cabalkova
18. říj 2009

Marti... a delali ti ted nekdy hormonalni profil? To spineni a tak... to je vetsinou z nehake hormonalni nerovnovahy... tak bych si o nej byt tebou kdyztak rekla...

nicollka
18. říj 2009

Kláry jak skončí mrcha tak chci na tohle to, na stěr bakterií, a vše co se dá. I vajucha chci aby mi omrkla.,

aranel6
18. říj 2009

Dobré skoro poledne,

Marti, koukala jsem na grafík-ty jsi teprve 11DPO-to asi nic než stínek by být asi ni nemohlo-uvidíš jestli se mrcha rozjede a když ne,tak zkus za 3 dny další testíček,ale aspoň s citlivostí 20.

Klárko, nedělat si naděje a bude to tam. 😉

Já jsem zase dneska zaznamenala další vysokohorský vrchol a začíná to vypadat,že mám svůj první anovulák-teplota mi lítá jak zběsilá-to vůbec neznám. K tomu ale stále OVU hleník-dnes už pěkně čirý. A pak babo raď. 😠

cabalkova
18. říj 2009

Aranko, hod sem grafik, at na nej taky "odborne" mrkneme... 😉 To muzes mit z toho cestovani, takhle zblazneny... tenhle mesic asi budou teploty litat vic nez obvykle... to je jasny, ze ty casovy posuny a tak se musi nekde promitnout... tak uvidis, jestli se nejak ustali, nebo co bude...

Preju hezkou nedeli vsem. 😉

aranel6
18. říj 2009

Tak tady je Klárko-ale moudrá z toho asi nebudeš 😉-normálka bych řekla,že v pátek byla ovulka,ale ten hleník mě prostě mate-přesně jak včera psala Alča-jak je po ovu hned zmizí ale tentokrát furt je.
http://www.fertilityfriend.com/home/229448

aranel6
18. říj 2009

sranda je,že včera večer když jsem šla spát, tak jsem změřila a měla jsem teplotu 36,1 a ráno 37. 😅

aranel6
18. říj 2009

Tak a ještě mám pozitivní ovu-test a teď už si to fertil s tou ovu 9 den rozmyslel. 😀

cabalkova
18. říj 2009

To jsou veci, no tak teda honem hupky supky na snazeni. 😉

aranel6
18. říj 2009

Snaženíčko bylo a doufám že dnes to ještě pojistíme. A zítra uvidím.Buď dokťa ovulku potvrdí nebo řekne že nic. 🙂

ally57
18. říj 2009

Ahoj holky 🙂

Teda s váma je sranda s těma vašima grafíkama 😀 ještě že neměřím, to bych pořád panikařila... ale fakt je, že jste tu samá záhada a aspoň se něco děje 😉 já jsem taková nudná - prostě si ještě 11 dnů počkám na MS a hotovo... 😒 😀
Jinak s tím špiněním - taky mám často špinění, jak jsem vám už psala - teda spíš narůžovělý hleník někdy po ovu (což je normoš), ale někdy třeba 20 DC a někdy před MS - prostě různě a hormonální profil mám naprosto OK - takže čert ví, co to je. Ale vzpomněla jsem si, že když jsem začínala brát HA, měla jsem špinění někdy uprostřed měsíce pravidelně (což nemohla být ovu) a trvalo dlooouho, než jsem našla doktora, který mi našel HA, po které jsem nešpinila... tak třeba je to u mě prostě takový nenormální normál 😀 doufám teda, protože, jestli je to nějaký problém, na který nikdo nemůže přijít, ale který způsbuje, že nemůžu otěhotnět, tak je to celkem blbýýýý 😝

Jinak je mi pořád zima a jsem taky řádně unavená... což po ovu bývám... 🙂
Navíc nám vytiskli blbě dárkové certifikáty, takže teď honem hledáme náhradní řešení, no, nemůže to být bez problémů, já vím 🙂

Ivčo, ten tvůj hleník, to je teda megazáhada...! 😅

cabalkova
18. říj 2009

Ahoj ally, vsak vy si nejak poradite, s temi certifikaty, kdyz se koupi slusny papir, daji se pekne vytisknout i na barevne laserovce... uvidis, ze to bude fajn... 😵

Jinak ten muj graf je celkem vtipnej, ale to je tim, ze jsem ted o vikendu merila pozdeji, o dve hodky, no tak se to projevilo... jinak jak jsem tu psala, ze nemam zadny priznaky, tak mam samozrejme vsechny: dneska me zacal pobolivat podbrisek, boli me prsa a dneska mi bylo i blbe od zaludku... nemluve o pocitu unavy... klidne bych prospala den... takze uz se tesim na ms, po ni je to vzdycky lepsi, clovek nema priznaky a neni tak utahanej... to byla teda ironie, ale tohle taky stoji za houby. Jeste do ut budu brat utros, pak do pa dojde ms a pojedeme znovu... 😝

ally57
18. říj 2009

Klárko - jojo, přesně takové řešení máme v plánu 😉

Prosím tě, a ty myslíš, že jsou to "klasické poovulační" příznaky...??? Já mám totiž přesně takové... a hlavně s tou únavou je to fakt šílený... utroš beru taky, takže jsme na tom dost podobně, akorát že já nemám žádný grafík a jsem oproti tobě o pár dnů pozadu 😀
Ale třeba máš v bříšku malý oplodněný vajucho, který ti tohle všechno způsobuje 😉 a třeba budeš zklamaná, protože se ms ani nedočkáš a budeš unavená čím dál víc... 😉 😵

cabalkova
19. říj 2009

Alenko, ja uz ani nevim, jestli ty priznaky mam, nebo jsem si je opet vsugerovala a jsou to prizraky... a ani nevim, jestli si myslim, ze to mohlo vyjit, anebo to zase nevyslo, proste uz je to moc mesicu sledovani a snazeni a pozorovani a zklamani... kdyby se to ted byvalo povedlo, tak se to povedlo primo na den naseho prvniho vyroci, tak by to bylo fajn... dnes me teda zase prekvapila teplota, i kdyz jsem merila uz v pul seste, namerila jsem 36.85, coz je teda na me docela dost... FF mi doporucuje testit v so, ale myslim, ze nebudu, zitra vezmu naposledy utros a pak budu cekat na ms... patek to jisti... 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru