Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nikare
25. led 2010

Ahoj ženy,
tak nastupuju na dnešní klábosení 😉

slunickoseznam.cz
25. led 2010

V práci verčo???

consti
autor
25. led 2010

Tak bohužel aktualizuji, už mě to ani nepřekvapuje. Nejsem smutná, spíš rezignace 😔
Zuzka (consti) 1dc- no comment 😔
Ivča (aranel) 3 dc - co se dá dělat zase je tu mrcha - tak ať rychle skončí a jedem dál
Martinka (nicolka) 10 dc - tak snad už je mrška pryč a příští týden dokťa může pohlídat ovulku
Klárka (cabal) 20 dc - tak folíčci určitě krásně rostou a v pondělí si je pan Dr. ještě zkontroluje a pak už se jde na to nabere to rychlý spád a věříme ve šťastný konec
Alenka (ally) 27 dc - 10 dpIUI, v únoru ISCARE-věříme že už nebude třeba a i Jonáš si to myslí a Alenka pro to dělá co se dá - tak šup mimísku hnízdit a brzy se těšíme na dvě čárečky. Alenko, to už by mohlo být něco vidět na testíku.

Kačka (slunicko) 24 tt těhulinka - to to letí - Natálka roste a maminka o ní ví čím dál víc a maminka chodí cvičit a Natálce se to líbí a fotit se jí obličejíček nechtělo-prý jen zadeček nebo nic.
Micha 13 tt těhulinka - mimísek krásně povyrostl a přesně odpovídá svému stáří a mamince i slzička ukápla dojetím, co už všechno dovede - tady už se blíží konec I.trimestru
Veru (nikare) 10 tt těhulinka - týdny krásně naskakují, 1.2. uzv a to už bude krásně ťukat srdíčko - už se to opravdu rychle blíží

ally57
25. led 2010

ahoj holky 🙂
já vás tu dneska nebudu otravovat, protože má strašnou depku... před chvílí jsem se dozvěděla, že moje švagrová (žena manželova bráchy) je těhotná - na třetí pokus... Přeju jí to, ale znáte to, žejo... Tak tu teď brečím a nadávám... a jak jsem si myslela, že jsem v pohodě, tak je zase všechno totálně v prdeli (pardon, ale nic výstižnějšího mě nenapadá...). Když si vzpomenu, jak mi v zimě 2008 říkala, ať nejsem smutná, že nám to nejde, že jen čekám na ní - a já si v tý době říkala, že tak dlouho čekat nechci (a nebudu), protože jsem věděla, že se začnou snažit až koncem 2009... to je fakt k smíchu, jak jsem trapná, neschopná, nemožná a prostě k ničemu... ten nahoře se musí báječně bavit... nedivím se, jsem snadná "oběť" 😀 ☹ 😢 😢 😠 😝 😔 (to bylo vyjádření mých pocitů 😉 )
Tak radši přijdu, až najdu zase sílu jít dál a věřit ve spravedlnost a dobro a takový ty věci... 🙂

consti
autor
25. led 2010

Kači, mně to teda absolutně nevadí, že píšeš o Natálce 😉 . Já to opravdu všem holkám tady přeji a je to takové hezké sledovat, jak roste atd. 😉 . Já jsem na tom spíš tak, že to všem přeju, ale u sebe si vůbec nevěřím, že tyto pocity někdy zažiji 😒 😔 . Napadá mě už i adopce a já nevím co všechno. Vím, že se nesnažíme nijak extra dlouho, ale už mě nebaví pořád čekat kdy to vyjde a pak být zklamaná. Už si opravdu začínám připadat neschopná... 😅 😕 . Nevím, prostě takové divné pocity. 🙄

ally57
25. led 2010

Zuzi - tak to jsem na tom úplně do puntíku stejně jako ty....

consti
autor
25. led 2010

Alenko, naprosto tě chápu!!! Mám stejné pocity, bohužel. U nás už ti, co se začínali snažit podobně jako my dávno porodili 😅. Ještě teď si vzpomínám, jak si můj synovec stěžoval, že se jim první měsíc nepodařilo a my se tehdy snažili už asi 5 měsíců, no a oni byli další cyklus těhotní 😅 😕 . Malá už je na světě, moc jim to přeji, ale zároveň totální depka, však to znáš 😒 😔.

slunickoseznam.cz
25. led 2010

Allynko jen se z toho vyplakej je to strašně nespravedlivé někdo ani neví co je to snažení a někdo se nsaží poctivě i s pomocí lékařů a nic není to tím že bys byla neschopná nad tím ani nepřemýšlej těžko se to dá rozumně vysvětlit když to nejde nějaká se jenom otře o trenky a je těhotná a jiní časujou ovulku a nic
Držím palečky ať se ti brzo uleví a je ti líp a věř že tě máme všechny rádi a vždycky tě podpoříme 😉
Zuzi zase je tu mrcha to mi udělal naschvál ještě dneska jsem jí posílala pryč ach jooooo a kdy jdete do toho pronatalu??Tam snad mají nějaká zaříkadla kterou tu rmchu odloudí pryč ach jo jsem z těch dnešních zpráv nějaká smutná ☹ ☹

consti
autor
25. led 2010

Kdybych aspoň každý měsíc nedoufala. Ale dělám pokroky, tentokrát jsem netestila 😅 🙄 .

consti
autor
25. led 2010

Kači těhulko, nebuď smutná, ju?
Nevím, kdy půjdeme do toho Pronatalu, chtěla jsem dát šanci ještě poslednímu Pregnylu a pak se tam objednat. Tak asi až někdy koncem února...

slunickoseznam.cz
25. led 2010

Nejste neschopné mně taky pořá probleskávalo hlavou kdy už konečně a do každého měsíce jsem vkládala naděje až do doby než jsme se s manžou kvůli tomu pohádali to už pro mně byla poslední kapka a pak šup ale ono se to říká úplně vás chápu tyhle pocity znám nejsem z těch kterým by se zadařilo napprvé a dkyž si představim že tohle buud třeba zažívat znova u druhého ☹

nikare
25. led 2010

Tak už konečně můžu.........jo jo Kačko..........v práci 😉

Zuzi, Alčo...........kočky............nesmutníkujte...........jenže, jak to má člověk udělat, že jo?? Zuzi - jen ať ta mrcha mrchovatá rychle uteče a nastoupí aspoň nějaké testíky.......ať už konečně aspoň něco víte......musíš se aspoň trošku chlácholit tím, že to kdyžtak uričtě v Pronatalu vyřeší a bude to copydub........ 😉

Alčo........jo tak tohle jsem měla vloni taky.........všichni........ale naprosto všichni kolem těhotněli.........je jasný, že to člověk každýmu přeje, ale co "doprdele" my, viď??? Koukej dopředu.....třeba už se ti v pupíku taky zavrtává a když ne, tak stejně jako Zuzka prostě přistoupíte na jinou pomoc, jako Klárka a bude zase dobře. Jenže vím, že ten čas je krutej !!! Zatraceně krutej.......... ☹

Holky.........nedáme vás ani jednu..........udržujte tu paniku a chaoz..........v tom se to určitě povede 😅 😅 😅

nikare
25. led 2010

Ale víte co mi přijde???
Co si asi myslíte, když vám to píšem my s Kačkou !!!
Úplně to vidím.............že si říkáte, že my už "se máme", že se nám to říká !!! Asi bych si to možná taky myslela !!! Ale v tomhle jsme fakt upřímně s vámi !!!!! Vážně !!!!!

slunickoseznam.cz
25. led 2010

Ja vim Zuz ale mně to hrozně mrzí že jste smutné a hlavně vim jak se cítíte a věřte že to všechno poržívám s váma kdeska je prostě nejaký blbý den ☹ ☹ taky mam nějakou depku a navic asi před tydnem mně podrazila nejlepši kamaradka a adost to bolíí ☹

nikare
25. led 2010

Kačko.......stojí to za prd co??? S tou kamarádkou to je taky dobrý 😔 ...........taky jsem takový měla............no a už měla....... 😔 podrazily mě snad všechny a nestojím jím ani ........asi za nic !!!!! 😔

slunickoseznam.cz
25. led 2010

JJ veru když byla na mateřské ona a neměla kamarádky byla jsem dobrá a teď kdyžs em doma a ona 14 dní pracuje v mateřské školce je něco víc 😠 kašlu na nic nestoji mi za to ja te´d mam všechno po čem jsem kdy toužila a nevzdam se toho asi to nebyla tak dobra kamaradka
verčo taky si to občas říkám že to od nsá holky berou jinak ale ja jsem vždycky stejně smutná jako bych tu mrchu dostala jááá prostě e chci radovat s váma všema a těšit se z těhotenství
lačo ještě jsem si vzpomněla e je rozdím ve věku mezi tebou a mnou že si možná říkám že si to měla řešit dřív ale jak pišeš že jsi toho pravého potakla až ve 30,ted bys třeba měla miminko ale byla bys nešťastná a svého může bys třeba nepoznala ja se zamilovala až po uši už v 15 a vydrželo mi to všechno je tak jak má být a vem si že jsme se začali snažit když mi bylo 20 a taky jsem nezapadla hned a pak mam ztrach jak to bdue s manželovym zdravím v budoucnu ☹ ☹

cabalkova
25. led 2010

Ahoj kocenky, tak aspon ja vam sem vnesu neco malo pozitivni nalada. Takze na dnesni kontrole se panu dr. krasne ukazalo 12-13 folikulu (tj. zase vic nez posledne) a maji uzasnou velikost 17-18 mm, takze jsem dneska vyfasovala poslednich 225 jednotek Merionalu, vecer v dever pomazu na pohotovost nechat si pichnout Pregnyl a ve stredu v devet rano mame s manzou oba nastup a jdeme na to... cca do pondelka by mela byt prodlouzena kultivace, nekdy v pondeli transfer a pak uz jenom cekani...

Je to teda desne divny, protoze i kdyz vam sem tohle pisu, tak mam pocit, jako by se me to snad ani netykalo a to, ze bych snad mohla byt nekdy tehotna, mi prijde jako totalni sci-fi. Nejspis se budu bat udelat si test a budu cekat kdo vi jak dlouho, nez se k tomu odhodlam. V jednu chvili doufam, ze to klapne, pak se zas klepnu, ze to bude silena depka, kdyz to neklapne, magor no.

Prala bych si, abychom meli nejake mrazacky a nemuseli pripadne stimulovat na druhy pokus, protoze ted ke konci me to bricho uz dost slusne tlaci a zlobi, tak se svym zpusobem uz tesim, az mi to vycucnou a nebudu mit misto vajecniku dve deseticentimetrovy koule. Jen si to vezmete, normalne maji pet centaku, a ted je na kazdym z nich 6-7 skoro dvoucentimetrovych kulicek, tak to je jasny, ze to musi bejt nejak cejtit a vliv to ma i na dopinani kalhot. 🙂

Alenko nase... jen se vyvztekej a poplakej si, ale pak jdi dal a hlavne se za to na svagrovou nezlob... ja se na tu svou desne zlobila, ze my se uz nejakou dobu snazili, a oni pak zacali a napotreti z toho byl Frantisek a uz mu je pres pul roku, to je na pytel... pak me to mrzelo, protoze ona za nic nemohla a ja se na ni vztekala, ale slo v podstate jen o to, ze jsem zurila na Prirodu, ze nam to taky nedoprala... Vis, stejne s tim nic neudelame a to miminko si nasilim nevynutime. Tohle proste neovlivnis, a kdyz to nejde, tak si to nevydupes. Bohuzel. Moc na tebe mysli, i na Zuzi, holky, aby doktori pomohli, snad vam pujdu prikladem. 😉

slunickoseznam.cz
25. led 2010

Teda Kalri supeer to je rychlost už ve středu a pak v pondělí a pak už budeme jenom mačkat všechny palečky co máme ať to vyjde a to pak když by se to nepovedlo což nevěřím ale jen se ptam jsem zvědavá 😀 to pak dostaneš normálně ms???a normalně pak další cyklus?
Teda ted kyby se podařilo přirozenětak máte 13terčata 😀 😀

cabalkova
25. led 2010

Sluni... mne to ani tak moc rychly neprislo, hlavne ted tech 14 dni injekci... snad uz to ted bude utikat rychleji, ale to cekani, jestli se neco oplodni, a pak cekani, jestli se to chyti, to bude teda peklo... kdyz se to nepovede, tak bych mela dostat normalne ms a pokud by byly mrazacky, tak by se hned v dalsim cyklu dal nejaky zavest,... teda ale mooooooc bych si prala, aby to nebylo potreba...

slunickoseznam.cz
25. led 2010

určitě to nebude potřeba věřím tomu,těch 14 dní byly asi nervy jestli foliky narostou jak mají a te´d ve středu odběr a v pondělí to zase dají zpátky v CA?

nikare
25. led 2010

Jéé Kláry..........no ty jsi slunce dnešního dne...........aspoň tady pro nás a pro holky 🙂 🙂 Mám fakt radost, kolik se ti toho tam urodilo...........to budou hotový žně 😉 😉 A teda věřím, že to musí pěkně tlačit........takový úrody 🙂 No a je to teda už pořádně za dveřma.........klepe to.......já to slyšíííím 🙂 a vážně držím moooooooc palce !!!!!
Kači........13terčata.........to by byla jako králík 😀 😀 😀 😀

consti
autor
25. led 2010

Kočičky promiňte, musela jsem letět na oběd. 😉
Hned vás jdu dočíst, největší depka už je pryč. Mám skvělého manžu, podržel mě, ale málem jsme se už kvůli tomu chytli, protože mi řekl, že je neschopnej 😔 . Nedá to najevo, ale taky ho to asi pěkně žere. Je mi ale velkou oporou 😵 . Tak a jdu dočíst 😉

nikare
25. led 2010

Zuzi, to je super, že tě takhle podrží............a to co říká vůbec neber vážně.........a on ať to taky neříká.........protože až se to povede, tak zas bude ten největší borec (jednoho mám totiž doma) 😉 😉 😅 😅

cabalkova
25. led 2010

Hele kocky, kdyz mi vy dve budete drzet palce, tak verim tomu, ze to bude uz za par. 🙂 Sousedka, co mi pichala injekce, mi slibila, ze kdyz to klapne, pujci mi kocar (trikolku Jane) a postylku a hadriky, proste vse, ma ctyrleteho kloucka a jeste tak nejake dva roky nechce mit dalsi mimo, takze bych skoro ani nic nemusela porizovat... tak vse je nachystane, jen ten prdola aby k nam chtel. 🙂

A sluni, jo, ted ve stredu v CARu odber a zhruba v pondelko transfer zpet tamtez. Zalezi na tom, jestli se nam neco, kurna, oplodni. Ale doufam, ze jo... jinak by me jeblo, to vam povim. 😉

nikare
25. led 2010

Kláry, tak to si piš, že budeme držet palečky 😉 Sousedku máš teda super........to by bylo fajn.......já budu mít taky spoustu věcí poděděno....od ségry mám ty věcičky na holčičku a od švagrový bych měla po klukách, obě už s dětma skončily, tak bych toho měla.........vypadá to, že budem pořizovat akorát postýlku a kočár 😉 😉 ale samo i nějaký věci.......všechno to určitě nebude 😉 😉
A z takovýho počtu........to by bylo, aby se něco neuchytilo !!!!! 😉 😉

slunickoseznam.cz
25. led 2010

Talk já se loučím jedu na tu přednášku až přijedu tak vás dočtu 🙂 hezký den

cabalkova
25. led 2010

Hele, kamoska, co je ted ze sveho prvniho IVF v 17tt mela 16 folikulu, z toho 13 vajicek, z toho se 6 oplodnilo a z toho se jenom 3 vyvijely... takze zadna sranda... jsou holky, co maji tech foliku i pres 20, ale tem zase hrozi OHSS... coz neni zadna sranda, ja cetla, ze nejlepsi je tak mezi 10 a 15, tak to presne slibuju, tak doufam, ze budu patrit mezi ty stastlivkyne, co z IVF zapadnou napoprve.... holky ja bych si to taaaaak prala.... ja bych vlastne ode dneska za tri nedele mohla mit //.... to by byla bombaaaa!!!!

nikare
25. led 2010

Kláry, tak ty čísla jsou docela šílený..............ale už jsem to taky od kamarádky slyšela.......... 😕 Moc bych ti přála, abys patřila k té šťastné skupince............a ty tři neděle jsou oproti tomu, jak dlouho čekáte jen kousíček, co??? Bylo by to bezvadný !!!!!!!!!!! 😉 😀 😀

consti
autor
25. led 2010

Kači, Veru, ne ne, já si fakt neříkám, že vám se to říká. Vždyť jste taky dlouho snažilkovali, takže od vás to beru.
Klárko, krásná úroda, věřím, že to vyjde a budeš pro nás inspirací 😉.
Alenko a ty nesmutníkuj, zatím nemáš mrchu, takco ty víš, třeba jsi na švagrovou opravdu počkala 😉.

cabalkova
25. led 2010

Tak se nech pekne poucit a pak nam tu udelas referat. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru