Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

mes
9. srp 2009

consti - ahojky - no dobře, tedy dneska nic moc - včera jsem se na svatbě manžovo sestry přejedla a v noci jsem blinkala a dneska mi celý den nebylo 2x...ale už je dobře.
Jinak už mám nahoře 7 kilo. Začínám být zoufalá - musím se sestřičky zeptat na nějaký jídelníček...protože takhle to fakt dál nepůjde... 😒
Posílám Abíkovi pusinku 😵

consti
autor
9. srp 2009

mesíku tak hlavně, že je ti už líp 😉 . Hele však jsi holka štíhlá, po porodu to zase shodíš 😉 . Má kamarádka je hubeňoučká a už taky nabrala asi 15 kg a moje mamča nabrala v těhu asi 18 kg a dva měsíce po porodu byla hubenější, jak před těhu 😉 .
Jdu chrnět, zítra zase do práce, tak musím nabrat síly. Abi s námi spal na sedačce na chatě, tak sjme se moc nevyspali 😎 😅 😀 . Pusinku mu ráda vyřídím.
pa pa a dobrou všem snažilkám a těhulkám a miminkům 😵 .

mes
9. srp 2009

No, consti - snad budeš mít pravdu a shodím to ale já určo nepřiberu je 15 - 18 kilo - to by ještě šlo..já přiberu tak 30 a to se bude sakra blbě shazovat...
No nic...jdu hajajit. Dobrou nocinku a sladké sníčky 😵

slunickoseznam.cz
9. srp 2009

Ahoj holky jdu vás jen na skok pozdravit z práce jsem uplně vyřízená bolí mně kozy jak sviňa když to tak řeknu a podbřišek docela dost a mám hleník na druhý den jsem měla teplotu 36,9 takže asi nic z toho a ms by měla být tento týden ale vůbec mi není dobře 😠 😠 hormony jedny pitomé...

nicollka
10. srp 2009

Dobré ráno,

consti, no právě že tu ty domky v okolí tak stojí od 1,3 - 1,6 takže moc podezřelé to není. Samo že to zkouknem všecko.

nicollka
10. srp 2009

Večer sem psala manžovi ještě smsku aby dojel v pátek 13DC a zůstal až do pondělí nebo úterý 17DC a on napsal, že jo. Tak snad se to nezmění a opravdu dojede, no a ovulka by mohla být ten 14-15DC, jen nevím nevím, dnes mi vyskočila teplota nějak vysoko, tak jestli už třeba není pozdě nebo co, i mě včera trošku píchalo na pravé straně, dnes si připadám jako by měla dojít mrcha, no nevím.
Paní z realitky je na dovolené, dojede až 17.8., takže prohlídka tak max 18-19.8., no nejraději kdyby tu ještě manža byl aby to viděl a zhodnotil svýma stavařskýma očima. A pak frčíme do Chorvatska juchůůůů už se to tááák blíží.

cabalkova
10. srp 2009

Dobre rano, zlaticka, hlasim se s aktualnim souhrnem:

Aranel 5DC
Nikolka 9DC
Consti: 12DC
Cabal: 13DC
Micha: 19DC
Ally: 22DC
Sluníčko: 24DC
Nikare: 33DC - nebo uz 2DC ?? Jak je to s tebou, devce?

Micha, vitej z dovolene, jak jste se posnazili?

Nico, drzim palce, aby manzel prijel, ovu byla a domecek se libil.

SLuni, neklesej na mysli, ta teplotka je fajn, na uhnizdovani vzdycky klesne a to mohl byt zrovna ten den. Vydrz, Prtka. 😎

Mesinko... tak hlavne, ze uz ti je lip. A vahu fakt neres, urcite se neprejidas a telo vi, co dela... svagrovka je tri tydny po porodu skoro jako pred tehu a taky nabrala asi 17 kilo. To pak vykojis. 😵

Consti... to je prima, ze jste si uzili i s Abikem fajn vikend...

Ally... jak bylo v Mariankach??

cabalkova
10. srp 2009

Jo a jinak ja si jdu dneska dopol nechat pichnout Pregnyl, vecer se budem snazilit a zitra ve tri jdu na druhou IUI... asi s utrosem pockam az do ct vecer, protoze se mi zda, ze mi tu IUI naplanovali moc na brzo, uvidim, co pan doktor uvidi zitra na utz, ale radeji bych pockala a jeste to pojistila v ut i ve st vecer. Uvidime. 😉 Jo a s manzem uz ok, holt mame lehce italske manzelstvi.... 😎

michamicha
10. srp 2009

cabal, a vy se den před IUI máte snažit sami doma??? 😕 to je divný, nám to zakazovali, aby v den IUI byly spermoníci OK, tak prý alespoň 3 dny abstinence, do kterýho CARu chodíš?

michamicha
10. srp 2009

dr. mi řikal, že snažit se máme intenzivně až po IUI...

aranel6
10. srp 2009

Ahojky holčinky,

také zdravím v novém týdnu ve kterém se pevně věřím dočkáme prolomení a nahlášení prvních // testíků. 😵

Micha: Vítej z dovolenky-je super,že jste si to skvěle užili a třeba bude i dovolenkový mimísek. 😵

Nicol: Baráček vypadá dobře a ta cena taky. Tak ať na vás počká. A držím pěsti ať vyjde snaženíčko přesně do ovulky.

Consti: Abíček je pašák takhle pěkně šlapkat-paráda. 🙂 Je vidět,že ho vedete ke sportu-správní rodiče. 😉

Mesinko, nezoufej-užívej si toho zázraku v bříšku a uvidíš že až budeš kojit a poskakovat kolem postýlky tak budou kilča mizet jedna báseň. A kdy jdeš na ty tripply? Už tento týden? jestli jo,tak mocinky držím pěsťuchy. 🙂

Sluni, souhlas s Ally-můžeš mít uhnízďovací pokles-na 9DPO by to úplně sedělo. A mě přijde že je to i tak dost vysoká teplotka, takže flintu sebrat z žita a už nezahazovat. 😉

Klárko, moc držím pěstičky, aby to zítra byl ten správný den a i ten váš los vytáhli z osudí jako výherní. 🙂
A Itálie je někdy zdravá.😅 Je po ní krásně čistý vzduch a krásné usmiřování.

Ally, jak bylo v Mariánkách a co příznaky?

Já bohužel pravděpodobně odepíšu další měsíc-příťa vyráží v so na každoroční čundr s klukama a já si to nějak blbě spočítala,takže teď to vypadá že ovulka si vesele proťapká až bude pryč. 😢

nikare
10. srp 2009

Ahoj Holky,
zdravím při pondělku. Nějak nebudu tento týden asi stíhat, nebo budu sedět jedním zadkem na dvou židlích 😀 (ztastupuju ještě kolegyni na personální, ale vůbec nic o tom nevím - no novinka)
Jinak jsem teda dneska asi zřejmě 3 dc, ale nějak tomu vůbec nerozumím. Od pátku mám špinění (tmavé), včera jsem šla ráno na velkou a bylo červeno - ale jen na záchodě a přes den zase jen tmavo, stejně jako dneska. Tak vám nevím, jestli si můžu vzít dneska clostill nebo ne, ale asi ho vezmu !!!
Tak se mějte......od zítra snad budu víc mobilní !!!!

cabalkova
10. srp 2009

nika.... tak si jeste udelej testik, a pokud bude negativni, tak si clostil vezmi....

micha.... chodime do Gestu, nas dr. rikal, ze staci abstinovat dve hodiny pred.... takze v pohode... 😵 Akorat mam pocit, ze nam tentokrat tu IUI naplanovali na brzy, tak uvidime, jak to dopadne, jestli folik stihnul dorust jak mel... drzte palce. 😉

nicollka
10. srp 2009

Mesinko já přibrala 35kg...byla sem ja vzducholoď, hlava jak meloun a po porodu sem splaskávala až sem splaskla uplně, sice mi 8kg zůstalo ale to nejhorší mám pryč. Kojila jsem jen 3 měsíce bohužel, takže sem nestihla shodit všechno :D

HOlky je možné mít ovulku 7dc? ta teplota mě zaskočila a už mám dva dny jakoby bolesti na mrchu, ale tak to snad ani ne ještě :D

consti
autor
10. srp 2009

Ahoj děvčata.
Veru tak zkus ještě testík
nico já vím, kolik stojí v okolí Slavkova domky, už dlouho na to taky koukám a ta cena mi fakt přijde moc nízká, ale třeba to bude ok.
micha super, že jste si užili dovču a snad z toho vyjde i ten mimís
ally jak bylo?
Klárko tak hlavně, že je hádka za vámi a snažení před vámi.

😉

michamicha
10. srp 2009

nikare, já to mám stejné ale po sexíku 😕

cabalkova
10. srp 2009

nico... 7dc je to celkem brzy, mi prijde... ale jedna nebo dve teploty jeste nic moc neznamenaji... a hlavne, ja se znam, ja kdyz merim, tak se stresuju, jakou teplotu tam najdu a jsem si celkem dost jista, ze ta psychika mi to vzdycky hodne ovlivni.... takze nemeeeerim..... 😝

nikare
10. srp 2009

Ahojky Micho 😉
Jáák stejné, ale po sexíku??? Já si myslím, že to u mě je regulérní mrška, ale jenom nějaká divná. Břicho mě bolí furt.

ally57
10. srp 2009

Ahoj holkýýý! 🙂
Tak jsme zpátky v rodné metropoli - teda řeknu vám, že bych tam klidně zůstala celý týden... byla to pohoda, klid... zapomněla jsem úplně na všechny moje starosti 🙂
Tak, zpátky do reality... 😀
Příznaky nemám žádný, vymizely mi úplně... včera mi ještě po bláznivém běhání v parku po trávě několikrát velmi silně píchlo napravo (že jsem si musela na chvíli sednout), ale od té doby už nic, nula... dokonce ani prsa, jako obvykle, ani břicho, prostě kromě pár parádních běďarů žádné známky ničeho 🙂
Jsem ale příšerně lítostivá a protivná, až bych si jednu vrazila, kdyby to pomohlo...! 😠

ALE v Mariánkách jsem se dala do řeči s jednou rehabilitační sestrou, které se nedařilo skoro 5 let otěhotnět... všechna vyšetření měli v pořádku, absolvovali 3xIUI, 1x samovolný mikropotrat a 1xIVF... Říkala, že už jí z toho hrabalo a doma houstla atmosfera, tak si vzpomněla na jednoho doktora, který se po stuidiu klasické medicíny vrhnul na studium te čínské, a kdysi už jí pomohl odstranit ekzém, se kterým si ostatní doktoři nevěděli rady. Řekl jí, že je dost hubená a že se jí "neprohřívají" ledviny, což pak souvisi s tím, že se mimi neuhnízdí do sliznice (je pro něj jakoby studená). Takže jí uplně změnil jídelníček, předepsal bylinkové prášky a chodila se mu vždycky po nějakém čase ukázat. V té době byli na tom IVF, ale on jí řekl, že by na to jít neměli, že to nevyjde, protože ješte není v pořádku. Ona to ale riskla... Po dalším čtvrt roce k němu přišla a on řekl - tak už jste úplně v pořádku - a ona ten měsíc byla těhotná - teď je v 6. měsíci 😵 Byla to dlouhatánská cesta za miminkem, ale dočkali se...
Takže jsem si vzala kontakt, pan doktor je sice z Českých Budějovic, ale ráda si udělám výlet do Jižních Čech 😉
Kdybyste některá taky měla zájem, písnu vám ho 😉

Mesinko - máš krásný bříško a nějaké to kilíčko navíc potom tutově shodíš - vůůůbec to neřeš a užívej si to! 😵

Veru - já to někdy mívám taky tak - že mám tu rudou krev třeba jen den - teda jen chvíli, no zkrátka přesně jak říkáš - ale počítám to už jako ms - protože je to rudá krev 😉 takže nasaď bez obav clostík 🙂

Consti - bezva, že jste si užili čundr s Abíkem 🙂 to je teda šikula, takový výšlap - a vy jste taky šikulové, že jste ho i nesli 😀

Klárko - musíme těm doktorům věřit, že vědí, co dělají - že to je dobře načasované - moc ti držím palečky, aby vám to tentokrát vyšlo!!! 😵

Aranelko - tak co že bys zajela na "skok" v ovu-days za příťou...? 😉

Sluni - musíš to dát za nás za obě, já jsem úplně lichá... 😒 Tak nepřivolávej mrchu a šupni sem dvě čáry!!! 😀

consti
autor
10. srp 2009

Ahoj kočky, teda sem snad nikdo nechodí.
Já dnes byla nakupovat oblečky pro miminka kamarádek, která se brzo narodí nebo už narodila 😉 . Bylo to moc krásné a a manža mi přenechal autíčko, tak jsem si v klidu i nakoupila i jídlo atd. 😉.
Pro romantickou náladu teď jsem hotová z této písničky, jukněte 😉

http://www.youtube.com/watch?v=AGo6FY8TJF

ally super, že jste si to tak užili 😉

consti
autor
10. srp 2009

nějak mi to háže špatnou adresu, tak zkusím ještě jednou

https://www.youtube.com/watch?v=AGo6FY8TJFI
slunickoseznam.cz
10. srp 2009

Ahoj holky ja jsem tady zase v práci ale dneska sem měla dobrý den schválili nám ten úvěr tak sem měla obrovskou radost tak snad nám to štěstí vydrží
Jinak je mi hrozně špatně odpo jsem jednou zvracela ale přikládám to přepracování a únavě a jinak klasické příznaky ke kterým se přidaly křížové bolesti a ty svědčí o blížící se mrše jinak prsa bolí jako čert takovou lutealni fazi jsem jestě neměla.... 😠 😠

consti
autor
11. srp 2009

ahoj kočičky.
sluni že by první příznaky 😉
Jinak se mé dobré kamarádce včera večer narodila holčička Nelinka, před chvílí jsem dostala sms, tak jsem z toho celá hotová 😵 😵 😵 . Tipovala jsem, že se narodí dnes (na můj svátek, ale o hodinu a čtvrt si pospíšila). A to jsem jí zrovna včera koupila něco pěkného na sebe. Tak musím koupit ještě něco pro maminu a někdy na zač.září tam vyrazím 😉 😵 .

nikare
11. srp 2009

Ahoj Holky,

Zuzi, všechno nejlepší k dnešnímu svátečku !!!! 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

JInak já teda dneska už 4 dc. Beru to teda tak, že když už jsem začala v sobotu špinit (a to docela dost), tak už to byl 1dc. Včera jsem zase odpo jela na červenou. Je to takové střídavé 😒 Ale clostík už beru !! Ještě jsem začala brát Multivitamis Swiss One - doporučil mi ho můj dr, a Honzovi Carnitargin, je to prý pro sportovce ale má to velmi blahodárný vliv na spermouše, tak uvidíme. Honza už to teda bere druhý měsíc a já to teprve teď sehnala. No jinak začínám opět věřit v další měsíc.........................

Ally - to ti věřím, že bys tam zůstala...........já kamkoliv jedu, tak bych tam vždycky zůstala dýl 😅 😅 ale je fajn, že jsi si tak skvěle odpočinula a ještě si přivezla kontakt na toho super doktora 😅 😅 , ale myslím si, že ho ani nebudeš potřebovat, protože podle toho, že nemáš žádný příznak bych to tipla na dobrou zprávu v brzké době 😅 😅 Já už prostě říkám, že buď musí být člověku fakt špatně, jako že bude zvracet a tak a nebo (a to bude určitě u mě) mu nic - ale naprosto ničehož nic nebude. Tyhlety mezi stupně jsou naprd, všechno si je podobné s ms 😒

No jinak my jsme měli včera taky docela dobrý den. Po práci jsme jeli na obecní úřad ukázat naši studii baráčku. Tak nám to schválil, ikdyž se ze začátku netvářil moc nadšeně a ptal se nás, jestli si myslíme, že to je typický vesnický dům. Máme v návrhu klasický obdelníkový tvar se sedlovou střechou, akorát s netypickým řešením - bez přesahů. No nakonec říkal, že to bude náš problém, až nám tam bude zatýkat, takže mu to snad nevadí !!!! A my se můžeme pustit do projektu. Pak jsme jeli na parcelu a Honza s taťkou se pustili do bourání těch kůlen. Už to fakt vypadá nadějně, že se to začně hýbat. Rozdělali střechu, vevnitř je to už prázdné, tak to může začít. No upřímně..........už aby to bylo 😉 😉 😉 😉

Takže přeju všem hezký den, příjemné příznaky pro Ally a Sluni. Consti se blíží velké snaženíčko a Klárka jde vlastně dneska do toho......takže držíme všechny palce !!! Micha......pšššt.....tam se něco tvoří. Nicol už bude taky moct pomalu nahánět manžu a já s Aranelkou jsme zatím v pohodě, protože nás to všechno teprv čeká příští týden 😀 😀 😀

cabalkova
11. srp 2009

Ahoj kocenky, zdravim pri dalsim dni... pro vetsui prehlednost pridavam tabulici...

Nikare: 4DC
Aranel 6DC
Nikolka 10DC
Consti: 13DC
Cabal: 14DC
Micha: 20DC
Ally: 23DC
Sluníčko: 25DC

Allynko, to je moc fajn, ze jste si to takhle bajecne uzili. Ja mam takovou malou nedeli dneska, musim teda sice pracovat, ale nemusim do kanclu, coz je vzdycky prijemny... koukam z okna na zahradu a na louky a udoli pod nami a je mi blaze, i kdyz musim klofat dopocitace... prece jen je to rozdil proti koukani do sklenene prepazky v salove kancelari...

Ally, az to pana doktora vyzkousis, tak urcite dej vedet, jake to bylo, ja verim, ze odhali neco, co klasicka medicina nevidi a muze to byt zrovna ten problem. Tak drzim palecky, aby na tebe mel brzy cas.

Jo a pokud jde o priznaky: ja jak byla tehdy tehu, tak mi taky nic nebylo, ani prsa, ani bricho, nic... a byla jsem, takze alenko, nehazej flintu do picniny, ja uz na priznaky neverim, zato verim na //. 😎

Jinak ja jdu dnes ve tri na druhe kolo... i kdyz vcera vecer jsme se snazili a bylo to tak nadherne a intenzivni, ze jsem to jeste nezazila, a tak si rikam, ze jestli se to nepodarilo z toho, tak uz to zadna IUI nemuze zachranit. 😉

Nika... blahopreju k pokroku s bareckem, to bude super.
Sluni... blahopreju k uveru. Fakt nas chces napinat s tim testikem jeste skoro tyden? Koukej zatestit, my stejne davno vime, ze jsi tehu. 😵
Consti... to je prima, ze sis nakupy uzila.
Nico... co ty tvoje bolesti, uz to povolilo?
Micha... jak jsi na tom s priznaky, pochlub se? A kdy budes testovat??

nicollka
11. srp 2009

ahoj holky
consti taky si užívám nákupy bez chlapa :D V klidu všechno prošmejdím :D
No holky příznačky, držím vám moc moc palce.

Cabal, no tak nějak to ustalo, ale chvílema si připadám, jako by měla dojít znovu ještě na chvilu mrcha 😝 Dokonce ráno jssem měla kapku krve na záchodě ale jinak vůbec nic, teplota opět 37. Tak uvidím, jestli to bude další anovulák, tak jdu do blázince. Vypadá to že manža v ten pátek dorazí, doufám že ne až v sobotu.

consti
autor
11. srp 2009

No konečně tu někdo je 😀 😉 .
Klárko díky za tabuličku, nebýt tebe, tak nevím 😀 😉 . Já mám zase ukázkový cyklus, 9.-10.den výtok, ale spíš takový vodový, včera 12.den šílené ovu bolesti a k tomu, po minulé zkušenosti, musím připočíst 2-3 dny a bude tu ovu. Takže ji čekám zítra nebo pozítří 😉 . Včera jsem chtěla znásilnit manžu, ale totálně vytuhl 😀, tak nic 😅. No snad jsme nic nezanedbali a ovu fakt teprve bude 😉 😎.

cabalkova
11. srp 2009

COnsti... kdyz to mas takhle odsledovane, tak to urcite bude ok... krom toho vajicko prezije 15-20 hodin, tak i tak byste to urcite stihli, pokud na to dneska vlitnete... 😎

Nico... a ty anovulacni cykly mas zjisteny u dr? A beres treba aspon clostyl? Ja mela to same a po clostylu ovuluju celkem ukazkove. 😉

consti
autor
11. srp 2009

Klárko dnes bych anavlítla ráda, tak snad manža zase nebude ko a pak bych to ještě pojistila ve čtvrtek. To mám už volno(až do 23.8.), tak už budu hezky v klidu a tak 😉. Jinak se vždy ze zvědavosti koukám, jak by mi vyšel termín porodu (jo, jsem blázen 😀 ) a pokud by se zadařilo teď, tak mi vychází, že test, kdy bych zjistila, jestli jsem těhu, si mohu udělat 26.8. (datum naší svatby) a mimčo by se narodilo 5.5. a 5 je moje šťastné číslo 😵 😵 . Takže to by bylo fakt krásné, nemluvě o tom, že jsem vždy chtěla květňátko nebo červňátko 😵 😀 .

nicollka
11. srp 2009

ne ne jen podle grafu, a hlenu a tak, chtěla sem aby mě dr zkoukla a tak, ale nic, prej je brzy, dala mi duphaston jen na pravidelný cyklus. Clostyl to je na předpis?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru