Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nicollka
11. srp 2009

Ahoj holky užila jsem si nákup, a jsem uplně unavená z toho všeho, poslední dobou bych spala nonstop :D
Koupila jsem plavky do chorvatska na dámskou jízdu v new yorkru nebo jak se to píše, ty jo slevy jako blázen, plavky za 100,- a tak. Pak sem koupila kratasy, vestu kterou sem si přála už dlouuuuho, a to vel. S :D no je pletená a natahovací, jinak mám vše vel. L :( Ted musím uklidit a pak se vyfotim a na chvilku dám fotku nových hadříků ;)

Zuzi taky ti přeji moc moc moc štěstí, zdraví a vytoužené // až //// :D

nicollka
11. srp 2009

ally taky ti držím palečky, vidím taky sis už prošla svým...ach jo

cabalkova
11. srp 2009

ally... tak to mas v Gestu super termin, to mi tak nejak bude vychazet treti IUI, tak se tam nakonec fakticky jeste potkame. 😉 Drzim palce u vsech panu doktoru, aby vse bylo bud ok nebo ti dokazali vypomoct a brzy jsi uz mohla stastne tehulkovatet. 🙂

Jinak pan doktor (byla jsem dnes na IUI zase u toho "sveho") byl s nacasovanim IUI velmi spokojeny, dokonce tam objevil jeste jeden velky folik, takze mame na pravem vajecniku dve potencialni seminka... ovu probehne bud dnes v noci nebo zitra, mame se dnes a zitra snazit a od ct zase utros, ale radsi si to ohlidam pres teplotku, abych ho nezacala brat moc brzy a ovu jeste nezarazila... no a za dva tydny uvidime. 😉

NIco.... soupni fotky, jsme zvedave na hadriky. To budes na plazi kocka.... 😎

nicollka
11. srp 2009

TAK JSEM vkládala fotky, ale musí se napřed zmenšit tak zase zítra. Jsem hotová a přežraná půlka melounu už bydlí v břišku a jdu kukat na telku. Nevím já bych ted pořád jen spala a spala jak miminko.

cabalkova
11. srp 2009

Vsak se vyspi... neni duvod se premahat... taky bych sla hajat, ale jedu ve ctvrt na jedenact pro manzu na nadrazi a pak nas jeste ceka tuleni, tak musim vydrzet. 😎 Kratim si cas praci. 😵

ally57
11. srp 2009

Klárko - máš ideální podmínky pro početí mimíska, načasování je výborný, tak jakýpak třetí IUI...? Toho jedenáctýho tě tam chci potkat jedině když půjdeš na UZV s malou fazolkou v bříšku! 😉 😵
Děkuju ti za palečky... snad mi někdo pomůže... už se radši začínám smiřovat s tím, že to třeba nepůjde vůbec... 😔 Což ale neznamená, že přestanu bojovat...!!! 😎 Jen si zkouším představovat tu nejhorší variantu, aby mě cokoli lepšího mohlo jen příjemně překvapit... (i když teď mě napadlo ještě něco horšího.. brrrr... ale na to nechci ani myslet...)

Nicolko - děkuju ti 🙂 ale tento měsíc je zase pasé... prostě ani poslední IUI nevyšla, tak teď zkusím toho pana doktora s čínskými metodami, neboť už nevím, kudy kam - a to doslova 😅
To se ti povedlo - chytit takový slevy - paráda! 🙂 Taky ti přeju, aby vám to po tom všem už konečně klaplo...! 😵

cabalkova
12. srp 2009

Dobre rano, kocenky, prinasim dnesni prehled:

Nikare: 5DC
Aranel 7DC
Nikolka 11DC
Consti: 14DC
Cabal: 15DC
Micha: 23DC
Ally: 24DC
Sluníčko: 26DC

Prosim te, ally, jak jsi prisla na to, ze ani treti IUI nevyslo? Vzdyt mas jeste aspon pet dni do testeni a to, ze ted nemas zadny priznaky/prizraky, vubec nic neznamena... vesela mysl - pul zdravi a cele miminko.... takze neklesej na duchu, vse si povime za par dni a uvidime, kdo ma pravdu... 😵

JInak ja mam dnes bt jeste stale nizkou a vajecnik boli, takze predpokladam, ze ovu probehne az dnes (aspon folici jeste trochu poporostli, vcera meli oba kolem 20 mm) a utros bych tim padem pro jistotu nasadila az v patek... kazdopadne tim jsem se na den srovnala s consti... 😎 Budeme mit taky spolecna dvojcatka, nebo aspon dohromady jedny // 😖

nicollka
12. srp 2009

Dobré ráno holky,

jsem psycho, ještě jsem po poslední ms neměla ani sexík, ale mamatesty jsem si objednala, zítra by tu měly být :D
Dnes mám třetí den 37 nechápu co se zase děje, takto vysokou teplotu mívám jen při nějakém jednodenním skoku, spíše tak 36,6 to sou moje teploty :D a takový uplně vodový ale spíše dohněda výtok slabý.

Už ať je ten pátek a sexíme celý víkend a pak hurá do chorvatska na jiné myšlenky.

Jo a s příznakama, já v prvním těhu nevěděla o tom že jsem těhu ale když nedošla mrcha ani po dvou týdnech tak sem testla a bylo to tam. Takže příznaky asi nemusí být žádné.

nicollka
12. srp 2009

tak sem vložila fotky i z bulharska kousek :D

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

consti
autor
12. srp 2009

Ahoj kočky.
ally co je to za myšlenky?? Vydrž pár dní, pak testík a uvidíš, třeba už žádnou pomoc nebudete potřebovat 😉 . A pokud ano, tak neboj, my tě v tom nenecháme a pojedeme kdyžtak další kolo 😉.
Klárko no tak to jsme se teda srovnaly, ale já myslím, že ovule bude u mě třeba až zítra. Já fakt nevím, břicho mě dnes bolí pěkně, ale ne moc jako při ovu 😝 . Ale moc to s manžou nepojisťujeme, tak se bojím, že tento měsíc zase nic 😅 😔 . Když toho nemám dost v práci já, tak toho má zase hodně manža a usíná v devět 😝 😎 . No tak třeba se na sebe vrhneme zítra 😀 😀 .
nico mrknu na ty fotky.

consti
autor
12. srp 2009

nico hezké oblečky. Já vyrazím po obchodech zítra s mou těhu kamarádkou 😵 . Tak se asi budeme kochat miminkovskýma věcma 😀 . A možná si i něco koupím pro sebe 😉 .

consti
autor
12. srp 2009

Klárko přeji vše nej k svááátku. 😵 😵

nikare
12. srp 2009

Ahojky Kláry, vše nejlepší k dnešnímu svátečku a mooooc držíme palečky, ať se zadaří !!!!!! 🤐 🤐 🤐

ally57
12. srp 2009

dobré ránko 🙂

Klárko - k svátku Ti přeju kromě všeho dobrého především ty vytoužené dvě čárky na testíku! 😵

Holky, já si prostě pořád myslím, že bych to na sobě poznala, kdybych byla těhu - že bych to jako nějak vycítila nebo tušila... třeba moje tchýně říkala, že to věděla hned druhý den po oplodnění 😀 no ale je fakt, že moje maminka to zjistila, až když byla ve 2. měsíci (se mnou) 😀 a to bych řekla, že je hodně intuitivní... ale o mně prostě nevěděla... 😅 Takže možná jo, možná ne, nevím, jen prostě teď nemám opravdu

ally57
12. srp 2009

ŠMANKOTE SE MI TO SAMO POSLALO V PŮLCE!!! 😲

nikare
12. srp 2009

Ally - já si právě naopak myslím, že by to mohlo vyjít !!!! Vždyť si fakt vem, jaké byly předtím megapříznaky a tak a nic z toho a tohle je prostě změna !!! Sice je to zvláštní, ale proč ne?? proč by to nemohlo vyjít !!! Já tomu prostě věřím kočko a hotovo !!! 😉

ally57
12. srp 2009

pokračování: vůbec žádný příznaky, náznaky, přízraky, ani prsa, ani břicho, ani ryba ani rak, prostě NIC... člověk je zkrátka tak nějak "klidnější" nebo spíš má víc naděje, když mu něco (cokoli) je 😅

No to je fuk, za pár dní už vám dokážu, že jsem měla pravdu 😎 (samozřejmě radši bych jí v tomto případě neměla... 😀 )

Nico - super plavečky a ta vestička je úžasná! 🙂 A hlavně - Daneček je kouzelnej! 😵

Consti - žádný flákání, holt skoč kdyžtak na manžu, i když spí 😉 😀

consti
autor
12. srp 2009

Ally já si myslím, že je to blbost. Já intuitivně cítila snad každý měsíc, že jsem těhu a nikdy jsem samozřejmě nebyla 😀 😀 .Takže si myslím, že až budu těhu, tak to bude přesně naopak, jak píše Verunka. Žádné příznaky, žádné pocity, že to vyšlo atd. 😉

ally57
12. srp 2009

Veru - já vim, taky už jsem měla příznaků, že by mi je kdejaká těhule mohla závidět 😀 a byla z toho akorát další parádní MS 😠 ono je to asi jedno, někdo má a někdo nemá... 🙂
A jak ti je? Už máš MS na ústupu...?

ally57
12. srp 2009

Consti - to máš taky pravdu... taky už jsem to několikrát "cítila" - což bylo ovšem dané právě těmi zatracenými příznaky... 😀

consti
autor
12. srp 2009

ally provedu 😀 .

nikare
12. srp 2009

ally: tak já bych mohla na manžu skákat od rána do večera - to by mu teda vůůůbec nevadilo 😀 😀 😀

consti
autor
12. srp 2009

Veru to já taky, ale přecejen se o víkendu skoro nevyspal a v práci toho má až nad hlavu 😅 a Abi nás budí každý den kolem 6.hodiny. Jinak může taky kdykoliv 😀 😀 .

murynka
12. srp 2009

klárko vše nej k svátku a splnění všech tvých přání 😵 😵 😵 😵

nikare
12. srp 2009

Alčo, no já jsem už dneska v poho. Ale včera to bylo teda krutý. Mě vždycky když se uvolňuje taková ta "tkáň" tak je to šílená bolest, ale včera už to snad všechno odešlo a dnešek už bude snad dobrý a bude to na ústupu !!! Ještě mám 2 clostíky a budu čekat na příznaky ovulky, no ale stejně si myslím, že na to vlítnem hned, jak budu O.K a za 14 dní máme tu dovču, tak budeme pilně pokračovat 😀 😀 😀 😀 a neskončíme než začnu čekat ms 😀 😀 😀

murynka
12. srp 2009

ally každý je jiný já na sobě obě těhu poznala fakt hned 😀 😀
první těhu asi 5DPO a to druhé možná v hned druhý den 😅 asi jsem divná...ale poznala jsme to a někdo je ve 3 měsíci a neví nic 😀 😀

moc ti držím palečky!!!!

aranel6
12. srp 2009

Dobré ránko holčinky,

všechno jsem za ty dva dníčky co jsem tu nebyla dočetla a většinu zase pozapoměla. 😝 😀

Consti: Dodatečně všechno nejlepší k svátečku, splnění těch nejtajnějších přání a snů. 🙂
Koukejte už na to s manžou vlítnout-žádný čekáníčko na čtvrtek-středa je taky skvělý den. 😀

Klárko, tobě též nádherný svátkový den, ať si dnes ty tvoje vajíčka vyberou toho nejsprávnějšího ženicha (spermijku)-mají jich tam zástupy,tak se jim určitě nějaký zalíbí. 😵 A jinak hodně štěstíčka, zdravíčka a koncem měsíce nádherný dvě //. 🙂

Ally, myslím že ty už pana doktora potřebovat nebudeš, protože 16.8 už se blíží a věštba bude naplněna.
Ale ten kontakt je dobrý-určitě se bude hodit. 🙂
A nic nedej na nepříznaky-já si po minulém měsíci taky myslím,že jestli někdy těhu budu,tak mi nic nebude.
A možná to některé těhulky poznají hned, ale já myslím že my se už tak dlouho pozorujeme,že nepoznáme nic a i na ten // test budeme jen nevěřícně zírat než nás zaleje ten nádherný pocit. 😵
Takže prostě ti nezbývá čekat-já vím dlouhých pár dní. Ale vydrž. 🙂

Nikare: Zdravím 1.fázi-já už teda bez MS,ale ovu daleko.Tak jsem v takovém polodepkoidním období.

Jo a holky žeru i bez všech prášků-zrovna jsem si musela dát svačinku. 😀

aranel6
12. srp 2009

Nikol: Skoukla jsem fotečky-plavky paráda-moc ti to sluší. Držím pěsti ať se ovulka ukáže v přesně ten správný čas-ty teploty spíš ale vypadají na těhu než na folikulární fázi. Takhle vysoké je nemám já ani po ovu a to bych za ně platila zlatem. 🙂

Sluni: Tobě ty těhulkovský příznaky prostě musí vyjít a ty nás chceš s testíkem napínat více než týden-no to od tebe není hezké. 😝 😅

Holčinky 3.fázničky já vám tak držím pěsťuchy,aby se nám koncem týdne ta // čárková vlna rozjela a už se nedala zastavit. 🙂

consti
autor
12. srp 2009

Kočky od soboty tu asi nebudu, tak mi unikne vaše testování atd. 😝
Napište mi některá na sebe číslo do ip a já vám pošlu moje, ať jsme v kontaktu 😉 .

consti
autor
12. srp 2009

aranel ahoj, ty jsi tu ěnjak dlouho nebyla 😎 😲

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru