Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
16. srp 2009

Ahoj holky tak jsem tu jen na skok cely víkend pracují měnili jsme okna za palstové v celem baráčku tak uklízíme binec jinak hlásím že jsem dneska 2 dc takže aktualizace tabulky ale jsem v pohodě aspon můžu na pln uklízet včera jsem si byla vybrat koupelnu a večer jsme byli na pizze a dneska jedu k večeru za manžou do práce a odvezu si ho dom a zítra vyrážíme na dovču tak jdu něco balit a doufám že až přijedu budou tady první // užijte si hezký zbytek neděle 🙂

cabalkova
16. srp 2009

Slunicko, tak paradni dovolenou, hezky si to uzijte a na nic nemyslete, hlavne si poradne odpocinte. 😎

Tabulku zkusim aktualizovat... 😵

cabalkova
16. srp 2009

Tady to je....

Sluni: 2DC
Nikare: 9DC
Aranel: 11DC
Nikolka: 15DC
Consti: 18DC
Cabal: 19DC
Micha: 27DC
Ally: 28DC

nicollka
17. srp 2009

ahoj holky co nového? Já se chystám do práce na hodinku tak není čas dočítat a je toho moc.
Nějaké čárky?
Já jsem naštvaná ale dost, vypadá to podle FF, že ovulka byla o dva dny dřív než dojel manža, já sem fakt smolař :(:(:(:(:(:(:( Dnes už zase začínám špinit. ach jooo pročččč ? ☹
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

nikare
17. srp 2009

Ahoj holky,
zdravím při pondělku !! 😉 Tak jak jste si užily víkendec??? Já se musím pochlubit, že byl báječný - chytla jsem akutní nemoc, co měl minulý týden Honza, takže najednou z ničeho nic bolest žaludku, bolest střev, neskutečný průjem a zvracení, že jsem nevěděla co bych. HOnza mi sháněl po lékárnách co mohl, ale copak jsem si mohla něco vzít??? Všechno šlo rázem ven tam i tam !!!! NO naštěstí to bylo jenom jednodenní. Včera už mi bylo daaaaleko líp, ale stejně.......žaludek i střeva jsou ještě prázdné, tak je to takové divné. Mám za ten jeden den 2 kila dole 😒 , byla jsem totálně dehydrovaná a včera jsem měla jen večer suchou br.kaši a kousek kuřete, jinak nic (no pak jsem se dopovala Imodiem, Smektou a Laktobacilama Swiss) -snad už to bude dobrý.
Takže z mého opalování nebylo naprosto nic. pořád jsem spala.... 😒
Jinak co se týče našeho tématu si myslím, že se mi po té první dávce clostilu udělala spíš cysta a proto mě bolelo pořád břicho Dneska jsem 10 dc a pořád ještě mám špinění (což už si myslím, že je dost dlouho), tak doufám, že tentokrát to tak nebude !!!
Už se těším na konec týden - už aby byl tu a od příštího týdne 14 volno a v sobotu odjíždíme do toho Adršpachu. Takže než na to zapomenu........posílám v IP na sebe tel. - to jako kdyby něco - víte, co??? 😉 😉

Takže zatím ahojky.........a pěkný den !!!! 😉 😉

ally57
17. srp 2009

ahoj holčičky 🙂 , přeju vám krásné pondělí a přidávám aktuální tabulku:

Ally: 3DC
Sluni: 3DC
Nikare: 10DC
Aranel: 12DC
Nikolka: 16DC
Consti: 19DC
Cabal: 20DC
Micha: 28DC

Mesinko - to jsem ráda, že mám tvou podporu 😵 pár lidí z mého okolí mi radí, ať jdu na IVF (těhotné kamarádky...), ale já to prostě cítím takhle... 🙂 (zatím 😉 )

nikare
17. srp 2009

Ally: Takže nakonec to opravdu nevyšlo??? ach jo.... ☹ to mě mrzí, ale zase už to letí, viď??? Další 3dc, tak bude za chvíli po všem a září se blíži, viď???? Budu držet mooooc palce.............a hrozně přeju, aby to vyšlo tím nepřirozenějším a nejpřírodnějším způsobem, co to jenom půjde. Teď jde hlavně o tebe a o to, jak se na co cítíš !!! 😉 😉

aranel6
17. srp 2009

Krásné pondělní ještě snad raníčko,

tak koukám že vědma (stejně jako maminka) ze mě teda zatím nebude. 😒
Ale Ally se Sluni jsou holky statečné a budou to zkoušet i další měsíc. 😵

Já plně souhlasím s Mesinčinými slovy-prostě hlavička musí být v souladu s tělíčkem a společně musí být na těhu vnitřně připravené a pak to miminko nic a nikdo nezaplaší a bude v bříšku coby dup.
Já mám před sebou poklidný zbytek měsíce bez příznaků a nervíku a hodlám si ho krásně užít. Víkend byl super-sluníčko a voda jsou balzám. 🙂

Ally: Taky myslím že není důvod tlačit a hnát se hned na IVF. Jasně třeba nakonec člověk zjistí že to jinak nepůjde,ale dokud nejsi přesvědčená že jiná možnost není,tak bych to taky nedělala.

Nikare: Teda fuj bacil jeden-takhle ti znepříjemnit víkend. Tak hlavně že už se cítíš lépe a že už se ti dovolenka blíží. Adršbach bude určo super.

aranel6
17. srp 2009

Nikol, neházej flintu do žita-kdyžtak koukám na tvůj graf,tak bych se snad na to měření vyprdla a nestresovala se s tím. Hlavně že jste si to s manžou užili a co ty víš. Tak hlavu vzhůru. 🙂

cabalkova
17. srp 2009

Ahoj kocenky, tak vas zdravim pri pondelku a vyrizuji pekne pozdravy od dovolenkujici consti... vubec to vypada, ze se ted dost rozprchneme. 😉

nika... ty mas teda historky, to je sila, tak hlavne aby ti uz bylo dobre. Ja to jednou taky zazila, asi tri dny, pak uz jsem mela vyvinutou techniku, ze jsem sedela na zachode a pred sebou jsem mela kybl, jinak to fakt neslo. 😝

ally... je dobre, ze jednas tak, jak ti vnitrni hlas napovida... k cili vede rada cest a clovek musi jit po te, ktera mu nejvic vyhovuje a neublizuje jeho dusi ani telu. Tak drzim palce, aby se ti podarilo vse brzy zharmonizovat...

Jinak ja jsem se rozhodla, ze si necham udelat analyzu stopovych prvnu a mineralu z vlasu a necham si poradit jidelnicek, na vyvazeni vsech pochodu v tele... treba to taky k necemu bude...

A ted mi volala kamaradka, ze se ji o mne zdalo, ze jsem tehu, jestli teda nejsem... pry se ji to uz u dvou holek splnilo, ze se ji to zdalo, a byly. 😉

michamicha
17. srp 2009

ahojky, dneska teda v práci děsnej vopruz 😝
naštěstí mám za 2 hodiny padla, ale zůstat musím o něco dýl, abych dodělala resty...
dneska se jedu podívat do aska na pracovní stůl a když tam nebudou mít žádný pěkný a za rozumnou cenu, tak půjdu ještě do obi a tam vyberu kuchyňskou pracovní desku (dekor buk), přiděláme k ní nohy a bude to 😀
jinak moje špinění přestalo v sobotu dopoledne, od té doby ani ťuk, tak uvidíme jestli mám mimíse v bříšku, testíky si půjdu vyzvednout na poště zítra po práci, takže ve středu asi testnu 😉
manža se mě včera ptal, prej kdy jsme měli plodný dny, tak jsem mu řekla, že v chorvatsku, se teda moc netvářil, protože tam jsme moc nesexili, ale jestli byla ovu jak jsem si myslela, tak jsme se trefili 😉
achjo, musim jít zase pracovat, si vás dočtu večer, papa 🙂

cabalkova
17. srp 2009

michu.... tak drzim palce, aby tam mimi bylo, zrovna dneska rano jsem na tebe myslela, jak jsi vlastne na tom. Uz by to chtelo nejaky ty //. 😉

A v ikee jsi po stolu nekoukala? Tam jich maji spoustu a da se to prohlidnout na netu, takze se tam nemusi hned jezdit. My mame z Ikey spoustu veci (a ja prave i pracovni stoly). 😵

aranel6
17. srp 2009

Klárko, moc děkujeme za pozdrav od Consti. 🙂

Mícha: Tak to moc držím pěstičky, aby ve středu ráno byla pořádná čárečka-konečně by jsi nám nalila naděje do žil a ukázala,že to jde líp přirozeně-to by byla krása. 😵
To už budeš koukám 30DC, tak to vypadá hooodně nadějně. 🙂

Já taky nedám dopustit na Ikeu-mám od tamtud už hodně skříněk a poliček atd. 🙂

aranel6
17. srp 2009

A zvládám bez problému montáž a to mě pak těší nejvíc. 🙂

michamicha
17. srp 2009

no já si právě v ikee nevybrala ☹
konečně jdu z práce, se mi to protáhlo o víc než jsem počítala 😠 takže dneska už nikam nejdu, jedu rovnou domů, a zítra to všechno oběhám 🙂
dneska jsem se konečně dovolala mojí kadeřnici, takže příští týden v pondělí jdu na melírky, vypadam teď jak strašidlo, mi to odrostlo, fakt hrůza 😝
jo a začaly mě zase bolet bradavky jako minulý měsíc, tak snad ten příznak/přízrak bude mít nějaký miminkový výsledek 😀

cabalkova
18. srp 2009

Dobre rano, kocenky, predavam jeste jeden pozdrav od consti, vcera pry videla pet capu, tak je jasny, ze v dalsim mesici zavitaji i sem k nam a pet z nas najde //. 😉 Uz aby to bylo!

Pridavam aktualni tabulici:

Ally: 4DC
Sluni: 4DC
Nikare: 11DC
Aranel: 13DC
Nikolka: 17DC
Consti: 20DC
Cabal: 21DC
Micha: 29DC

Jinak me dneska ceka klasicke prekladani a odpoledne mazeme k pribuznym na Dobris na "cholesterol party"... proste silena zranice, ale co, je u toho vzdycky veselo, tete se rika drak a stryci bobr, takze to bude na "nadvori bobriho hradu"... asi si umite predstavit, ze to neni tak docela normalni pribuzenstvo, ale mame je radi a chutna nam u nich. 😵 Kdybych se tu zitra neobjevila, tak to se mnou seklo. 😉

michamicha
18. srp 2009

ahoj cabal, teda s těmi čápy jste žabaři 😀 my jich viděli ve slovinsku (na zpáteční cestě z dovči) pohromadě 12 😕 😀 😀 😀

michamicha
18. srp 2009

dneska jdu na poštu, tak doufám, že tam ten balíček s testíkama bude 😠
musim letět do práce, tak papap

nikare
18. srp 2009

Ahojky Holky,
zdravím po vichřici - alespoň u nás byla pořádná. A já byla zrovna ve vaně a najednou blik a už jsem neviděla nic .....naštěstí mě přišel Honza zachránit nejdřív s mobilem a pak se svíčkou 😅 😅 😅
JInak si teda zabírám jednoho čápa 😀 a když jich Zuzka viděla 5 a micha 12, tak to bohatě stačí pro všechny a dokonce to u každé vypadá na dvojčata a tři můžou mít i trojčata 😀 😀 😀 😀 😀

Takže hezký den a micho.......držíme palce !!!! (že ty sis jednoho čápa lapla, co??? ) 😅 😉 😉

aranel6
18. srp 2009

Ahojík holčinky,

tak já bych si taky jednoho čápa objednala, ale až na září-tento měsíc by se snažil zcela marně. 🙂
A klidně beru i ta dvojčátka. 😵 No trojčátka to by bylo už asi moc.

U nás jen lítali blesky a protože jsem sama doma,tak jsem se zachumlala do peřin a všechno zaspala. 😀

Klári, to bude určo žúžo party-tihle trochu trhlí příbuzní jsou stejně nejlepší-člověk se nikde tak nenasměje. 😅

Mícha: Tak ať ti ty testíky koukaj na poště vydat a zítra se těšíme na čárečku jak Brno. 😵 😉

nicollka
18. srp 2009

ahoj holky

mě dnes bolí podbřišek jako bych měla dostat MRCHU, špiním ☹ ☹ a ráno mě píchal pravý vaječník, no každopádně teplota slezla dolů, což sem si ale vůbec nepřála 😖 😠

Teď nemám moc času , musím zabalit kufr, vypujčit auto od bratranka, na nákup a domluvit vše, a zítra tradá na dámsku jízdu do chorvatska :D juchůůů se moc moc těším.

Tak snad se tabulka pohne než dojedu a budou další čáruše

nicollka
18. srp 2009

Micha tak doufám testíky tam budou a budou krásně pozitivní, držím palce.

Ar já mám předpovězené dvojčátka holčičky :D no ale jedna by mi taky stačila, jen už aby to bylo ..

cabalkova
18. srp 2009

NIco... ty mas teda zahady s tema teplota a vubec... no, koukej si to v chorvatsku paradne uzit i za me... 😵

Micho, drzim palce, aby tam carky byly, doufam, ze testnes uz dneska vecer, at se muzeme spolecne poradovat.

Mne kamoska taky porad rika, ze budu mit dvojcata... teda brala bych cokoli, ale nevim, kam bychom je dali, protoze do loznice se nam vejde jen jedna postylka, a to jeste dost tesne. 😉 Ale jen tak, abych mela do budoucna prehled, jsem to tam byla tedka premerit a uz jsem vymyslela, jak bych to udelala, takze mimi, muzes k nam. 😉

Jen tam pro prehled: ja teda tentokrat nemam absolutne zadny priznaky, nic... kdyby to nebylo u doktora vsechno tak hlidany, tak bych skoro rekla, ze jsem snad nemela ani ovulaci... kazdopadne jsem v klidu a neplasim jako posledne, nepocitam kazdy den... proste pohoda...

aranel6
18. srp 2009

Teda holky, to jsou samá předpokládaná dvojčatka-tady až se to jednou protrhne,tak to teda bude hukot. 😅 😀 😵

Klári, to je dobře že jsi v pohodě.To je to nejlepší co může snažilku potkat. 🙂

Já tento měsíc jak vím že nic,tak bych taky řekla že ovulka nikde v dohledu-rozhodně mě nic nepíchá, netlačí, nebolí a ani jinak nesouží a přesto už mám po ovu teplotu.

nikare
18. srp 2009

Holky, já teda taky nic............no jsem nějaký 11dc, tak je to asi ještě normální. Včera mi konečně skončilo špinění, tak si myslím, že tam fakt asi ta cysta byla !!!!Teď už čekat (no ode dneška asi na nic čekat nebudu) a vrhnem se na to !!!! Před námi dovča - ideální doba na nic nemyslet !!!! HOlky s těma dvojčátkama pozor......já teda pokud možno radši jedno......nevím, kam by se do mě vešly 😀 😀 (50kilo i s postelí) 😀 😀 😀

murynka
18. srp 2009

Každodenní sex prospívá spermiím

Až dosud se lékaři nemohli shodnout, jestli několik dnů sexuálního půstu u mužů zvýší pravděpodobnost početí potomka. Podle posledních výzkumů vychází najevo, že abstinence není nejlepším řešením.

Lékaři z australského Centra pro neplodnost a umělé oplodnění v čele s Dr. Davidem Greeningem zjistili, že kvalita spermií výrazně vzrostla, pokud muži po dobu jednoho týdne ejakulovali každý den.
"Měřítko poškození spermií, takzvaný index fragmentace DNA, se snížil z 34 na 26 procent," prohlásil Greening.

Při častém pohlavním styku se snižuje objem spermatu, ale to ve většině případů nebývá kamenem úrazu. Vědci se domnívají, že páry, které chtějí mít potomka, by měly mít sex denně alespoň týden před ovulací.

"Pokud jde o umělé oplodnění, náš objev bude mít velký vliv na úspěšnost dosažení těhotenství," radují se odborníci. Podle nich je častá ejakulace pro spermie prospěšná, protože díky ní se zkracuje čas, kdy jsou vystaveny negativním vlivům prostředí.
Datum vydání: dnes
zdroj: Korzo

cabalkova
19. srp 2009

Dobre rano, kocenky, tak se zda, ze s odjezdem consti, nika a sluni na dovcu to tu usnulio, presto pridavam tabulku a cekam na zpravy od michy, jak dopadlo testeni. Vsechny doufame ve //. 😵

Ally: 5DC
Sluni: 5DC
Nikare: 12DC
Aranel: 14DC
Nikolka: 18DC
Consti: 21DC
Cabal: 22DC
Micha: 30DC???

nikare
19. srp 2009

Ahojky,
Kláry no jooo.........vyrazilo se na dovču a je po debatě..........no alespoň pak bude o čem vyprávět 😉 , ale vidím to tak, že když mě začíná dovča příští týden a na 14 dní, tak to až se vrátím, tak budu dočítat 2 dny 😉
Jinak jsem teda taky zvědavá na michu 😉 snad tam budou ......no ale co nevidím v tabulce.....ty jsi v závěsu, viď??? 😅 😅 😉 😉
Tak přeju všem hezký den ............já budu načuhovat už jen 3 dny a v sobotu taky razíme !!!

aranel6
19. srp 2009

Ahojíček všem nedovolenkujícím 🙂 ,

Máme tu opravdu mrtvolno 😀 , ale holky si to určitě v takhle nádherný týden užívají a budou nám pak aspoň vyprávět skvělé zážitky. 🙂

Mícha: Všechny zde držíme pěsti.

Klári, tobě už se to taky krátí 😉 - týden uteče jako voda. 🙂
A Consti se nám třeba z dovolenky vrátí už taky jako těhulka. 😵

Nika: Předpokládám, že u vás jede druhá fáze na plné obrátky a dovolenka už jen navodí tu správnou pohodičku pro usídlení mimíska.

😵

nicollka
19. srp 2009

Ahojky tak jdu balit kufr a večer valíme směr chorvatsko.
Jsem 17DC...teda b yla jsem, dnes jsem už 2dc, jen 5DPO, takže vajíčko by nemělo šanci ani omylem, prostě jde ze mě ven hned asi po prasknutí no nevím. Jen jsem super nasr..., protože to sem měla mít mrchu až po dovolené, to bude fakt super, bolesti břicha a lítat na hajzl, no dnes jsem fakt vytočená. Ani nevím jak mám nebo nemám jíst ten duphaston, mám ho mít od 16dc do 26dc a pak do 3 dnů vždy došla mrcha, ted se to nějak celý podělalo...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru