Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
23. říj 2009

Dobre rano kocenky, tak hlasim ze dnes uz je pokles zasadni, teplot 36.5, takze to nejpozdeji zitra dopadne tak, jak jsem predvidala... a jedeme dal... ja jsem si spocitala, ze ten sestnacty mesic opravdoveho snazeni pobezim az nekdy v breznu ci dubnu... tak co, aspon si o vanocich budu moct dat sampicko a vajecnak... musim se necim uklidnovat nebo bych se uz jinak picnula...

jinak mam dnes zarizovaci den: vyzvednout na poste stromky a kere, objednat sterk na cesticky, zjistit, za kolik maji ve vedlejsi vesnici drevo do krbu, dohlidnout na izolatery, aby nam spravne zalepili diruz v izolaci... a den bude v trapu... 🙂 A zitra jedeme ke kamaradce malovat a predelavat ji pokoj, tak aspon nebudu mit moc cas smutnik...

Tak, preju vsem krasny patek a vikend, co bude nejen slunecny a relativne teply, ale taky o hodinu delsi. 😉

consti
autor
23. říj 2009

Ahoj kočky,
Ivčo díky za tip, už mi je včera manža koupil a snad to bude ok. Včera jsem měla i výtok jak při ovu, ale myslím, že to spíš je těmi antibiotiky. Ještě abych měla tyto problémy a fakt mě picne 😝 😎 . Probiotika už baštím a mám i zásobičku jogurtů, tak snad se to vše srovná 🙂 . Navíc už je nemocný i manža, ale přechází to a je večer vždy ko, protože je v práci od rána do večera, takže tento měsíc vidím to snaženíčko dost bídně 😔 😅.
Alenko taky si říkám, že mě tohle někdo říct...Ale na druhou stranu, když jsme ještě nesnažilkovali, tak manža měl teorii, že pak budu do měsíce těhotná a já měla teorii, že nám to bude trvat rok a víc. No vyhrála jsem to já, i když bych v tomto případě byla raději, kdyby měl pravdu manža 😀 😅 .
Klárko hlavě nesmutni! Já si vždy taky říkám, že si alespoň mohu dopřát horkou vanu, chodit na cvíčo, pít vínko a kafíčka...Musíme si na tom hledat pozitiva 😀 😎 .

aranel6
23. říj 2009

Ahojky holčinky,

Ally, s cyklíkem jsme opravdu krásně sladěné-jen já mám 4.dny zpoždění s ovulkou-u tebe by mohl mimísek už brzo začít hnízdit. 🙂

Klárko, už by to vážně chtělo ten rozjetý vlak zastavit,aby jsme mohly začít vystupovat-nemusíme snad čekat až na ten 16-tý měsíc 😠.
Tak ať aspoň stromečky dělají radost a všechno vyřizování ti jde pěkně od ruky a zítra si to skvěle užiješ a určitě ten pokoj pak oslavíte. 🙂

Zuzi, určitě to bude brzo dobré a manža si snad o víkendu pořádně odpočne a co ty víš třeba když to budeš nejméně čekat tak to vyjde. 🙂

My jsme se rozhodli že příští čtvrtek necháme udělat spermio a teprve podle výsledků se rozhodneme-zda CAR jo či ne.

consti
autor
23. říj 2009

ahoj Ivčo 😉 .
Tak to jste se určitě rozhodli správně. Pak mi popíšeš to spermio a co an to manža říkal 😅 😕 . Držím palečky ať je vše ok 😉 !!

slunickoseznam.cz
23. říj 2009

Ahoj holky tak mně docela trápí ty pitomé zuby dneska jsem byla u zubaře 2x mam zhnisany kanalek a boli to jak čert pokud se to ucpe ach jo že ja nemůžu mít klid dpufám že to semnou mimísek všechno vydrží
Ivčo tak držím palce aby vám spermio dopadlo dobře a ty máš všechna vyšetření v pořádku?
Ally co ty ještě žádné příznaky??

ally57
24. říj 2009

ahoj holky, krásný víkendík 🙂

dodávám tabulku, aby byl přehled:

Martinka (nicolka) 3 dc
Zuzka (consti) 11 dc
Veru (nikare) 12 dc
Lucka (arka) 14 dc
Ivča (aranel) 20 dc
Alenka (ally) 20 dc (9. den po IUI)
Micha 24 dc
Klárka (cabal) 31 dc ?
Vladka (blazenka) 39 dc ???

Kačka (slunicko) 11tt 😵 (a bolavý zoubek)

Klárko, to je mi líto, že to asi skončí podle tvého scénáře a né podle mého... no ale jak holky píšete - musíme na tom vidět ty dobré věci - ještě pořád se můžeme celou noc nerušeně vyspat, nemusíme se dnem i nocí strachovat o někoho, za koho máme plnou zodpovědnost, můžeme si plnými doušky užívat našich mužíčků a nevázaného sexu 😉 , pít vínko, vaječňák nebo co komu chutná a vůbec si dělat všechno, co chceme 🙂 Asi se vám to teď zdá jako chabá útěcha, ale možná si na to ještě potom jednou, až budeme utahané maminy, s úsměvem vzpomeneme a budeme litovat, že jsme si naší svobody a bezstarostnosti víc nevážily a neužily si jí 😉

Ivčo - se spermio dobrý tah - držím palečky, ať máte samé superspermoníky! 😉

Kačko - přeju ti, ať ti bolavé zoubky dají pokoj!!! Dneska už ale prý můžou dávat lokální injekce při zákroku i v těhu, mi říkala moje zubařka, tak neboj, to bude dobré 😉

Já mám každý měsíc příznaků plno, takže o tom ani nemá smysl psát 😀 dokonce jsem už měla i úplně bezpříznakový měsíc, což jsem brala jako jasný příznak, protože to bylo prostě jiné než obvykle, a stejně nic. Takže jsem opravdu upřímně zvědavá, jak to bude jednou vypadat, až budu těhotná 😀

aranel6
24. říj 2009

Krasný podvečer holčičky,

Kačenko, to je teda pešek s těmi zuby,ale neboj mimísek je určo silák a všechno zvládne-hlavně ať ti jsi brzy bez bolesti a můžeš si užívat těhulení.

Alčo, však ty nám ty příznaky brzy popíšeš společně s obrázkem pozitivního testíku. 🙂

Klárko, koukám na tvůj grafík a neopovažuj se mi říct že nejsi těhulka-mimísek určitě jen pomaleji hnízdil a zítra bych to přesně jak ti doporučil fertil viděla na pozitivní těhu-testík. 🙂

Tak a já jdu odpočánkovat-čeká nás delší noc, tak kdo ji má využít tak ať se daří 😉 .

consti
autor
24. říj 2009

Ahoj holky,
tak zdarvím a přeji hezký víkendík.
Ivčo no vidíš, čeká nás delší noc, tak to bychom měly využít všechny 😀 . Mně už nemoc snad polevuje, tak se asi na manžu vrhnu. Napřed jsem to měla a pak mě skolila ta nemoc, takže snaženíčko dlouho nebylo 😅 😝 .
Alčo držím pořád pěsti a u Klárky to samé 😵!

consti
autor
24. říj 2009

Klárko teď jsem koukla na ten grafík a vidím, že teplotka zase vyskočila, tak držím palečky o to víc 😵 😵 .

slunickoseznam.cz
24. říj 2009

Klari taky to vidím pozivně podle mně ten pokles bylo uhnizďování a zítra už tam možná bude stíneček 🙂
Jejda vlastně je o hodinu delší noc mně to moc nepomůže sexovat zatím nemůžu a spím sama manža je v práci a trpím teď v těhoteství nespavostí tak se budu o hodinu déle trápit ach joo už ať je ráno a pak už jen densa noc a jdu na kontrolůů 🙂

ally57
24. říj 2009

Klárko, tak jsem ti teď koukla na grafík a teda jestli nám, až se ukážeš, neukážeš pozitivní testík, tak pak už vůbec ničemu nerozumím... 🙂 Ty prostě musíš být těhulka, i kdybys nechtěla! 😉 😵

Krásnou prodlouženou noc všem, kterým se to hodí 😉 a trvdý spánek Kačce s mimískem 😵

cabalkova
25. říj 2009

Ahoj kocky, tak vas zklamu... vcera jsem to dostala, respektive jsem zacala spinit, zatim nebyla jasna krev, ale myslim, ze dneska na sebe nenecha dlouho cekat. 😝 Ja doufam pokazdy (i kdyz tu treba pisu neco jinyho) a pak jsem pokazdy taaaak zklamana... ach jo.... no nic, vcera jsem si to dukladne obrecela, jeste ke vsemu u te kamosky, ktere jsme pomahali malovat, tak jsem tam udelala trosku scenu... ale zaroven jsem dostala migrenu a tu mivam dost pravidelne pri ovu a ms, tak myslim, ze neni co resit.... jo, priznam, ze se jeste utesuju, ze pokud se ms nerozjede, treba to mohlo byt jenom jednodenni spineni... a jeste to muze mit dobry konec.... ale asi tezko, to jsou jenom takovy ty zbozny prani, kdy clovek domlouva telu, aby nedelalo neco, co ma davno rozbehnute.... ja jsem tenhle mesic mela taky pocit, ze je neco jinak, vubec jsem se necitila na ms... ale uz me i prestaly bolet prsa a tak... proste holky, zas nic.... jenom beznadej... ale za par dni bude zase lip.

slunickoseznam.cz
25. říj 2009

Dpbré ráno všem Klari třeba to ještě dopadne dobře a je to jen jednodenní špinění a pokud ne tak přeji ať se mrcha rozjede a co nejdřív skončí a můžete na to skočit znova a co další uiu nepujdete??
Jinak noc se celkem dala a ráno jsem se vzbudila po novému v půl osmé takže jsem koukala na pohádky 🙂

consti
autor
25. říj 2009

Ahoj holky.
Klárko tak držím pěsti! Snad to bude jen špinění a pokud ne, tak holt další kolo, neboj dočkáme se 😉 .
Jinak jsem včera koukala na film Kočka na rozpálené plechové střeše a fakt super. Je o teda filmová klasika, ale já ten film neviděla a tak jsem z toho byla včera úplně vyřízená 😅 . Hlavně, jak do Liz Tylor všichni ryjí, jak nemá děti atd. To mi přišlo fakt husté a docela ze života 😅 😕 .

consti
autor
25. říj 2009

Kočky nemáte náááhodou některá vysavače robota? My ho chceme dnes koupit, tak kdybyste měly nějaké tipy. U nás vítězí Roomba 563 Pet, Abi hrozně líná a už nám dochází síly to pořád vysávat 😅 .

slunickoseznam.cz
25. říj 2009

Consti u nás sem robot já nebo manžel 😀 😀
Jinak tady je pár nových foteček našeho bydleníčka
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vRef...

consti
autor
25. říj 2009

Já už na tvé albíčko koukala, budete to mít moc hezké 😉 😵 . No u nás je robot manžel 😀 , ale co máme Abíka, tak fakt můžeme vysávat denně a vzhledem k tomu, že jsme v práci od rána do večera, tak nějak není čas a energie 😒 😝 .

slunickoseznam.cz
25. říj 2009

No jasně to je asi potřeba my pejska doma nemáme ale když byl malý byl doma a to bylo taky všude plno chlupů a pak člověk přijde z práce utahaný a ještě musí luxovat to je pak náročné
Viděla jsi Caki Verunku?

consti
autor
25. říj 2009

Ne, neviděla. Má ji v albu? Hned mrknu. Tak to jí musím napsat 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
25. říj 2009

Je v albu v říjnovkách a narodila se v pátek císařem 🙂 🙂

consti
autor
25. říj 2009

Díky, už jsem ji viděla. Je krásná 😵 😵 !

consti
autor
25. říj 2009

Tady nikdo není? 😅
Klárko, jak jsi na tom 😕 ?
Alenko a ty co? Kdy budeš testit?

consti
autor
25. říj 2009

Kde jste kdoooo 😅 😕 .
sluni přeji ti, ať ti vyjde ta zítřejší kontrola. Já jdu na kontrolu a pak ještě taky ke gynekologovi, tak uvidíme 😕 .

ally57
25. říj 2009

ahoj holky 🙂

Zuzko, my máme robota, říkám mu Bobík 😀 je to iClebo: http://www.iclebo.cz/ a jsem s ním spokojená 🙂 je to takové naše štěňátko, vždycky ho pochválím, že hezky vysál a našel si svůj domeček 😀 Je to ohromná úleva, když přijdeš domů a nikde žádné chuchvalce prachu! A u vás s Abíkem se to určitě vyplatí.

Klárko, tak ale jakto že ti ta teplotka tak vyletěla včera...? Achjo... no pořád ještě doufám a držíííím ti moc palečky!!! 🙂

Já testit nehodlám, už jsem netestila několik měsíců a je to tak pro mě lepší, protože pohled na bílý papírek mě vždycky značně rozhodil, tak se nechci zbytečně deptat... příchod ms je sám o sobě dost psychicky náročný 😉

ally57
25. říj 2009

Tak jsem ti, Klárko, koukla na grafík a vidím, že mrcha proradná fakt dorazila...to je mi líto 😔 tak si aspoň pořádně užijeme předvánoční čas a Vánoce samotné 😉 😵

Holky, mám dotaz: jaké máte zkušenosti s utrošem při polykání? Myslím jaké vedlejší účinky?

michamicha
25. říj 2009

ahoj, koukám, že nejsem jediná kdo ponocuje 😀
ally, já když ho polykala úplně poprvý, tak mi po něm bylo trochu špatně od žaludku, další měsíc jsem zaváděla a bylo to OK, a další měsíc jsem zase zkusila polykat a bylo to taky OK, tak nevím...teď už s ním nemám žádný problém, tělo si asi postupem času zvyklo 😉

nicollka
26. říj 2009

ahoj holky co nového?

Byla jsem ted pár dní úplně mimo.

Tak mě snad končí mrcha hnusná. Zase se mi zablokoval krk takže se nemůžu hýbat, hnusná bolest. Za chvilku pojedu zase do práce, ke dvoum zákaznicím a pak na sociálku zjistit jestli mi podporu budou teda počítat z daň. příznání a když jo, tak půjdu pozastavit živnost a na pracák :D Takže se budu flákat doma, krása. Pořád přemýšlím otevřít si tu bejby kavárnu teď tu mají k pronájmu místo za 5500,- což je super cena, ale ne moc velká místnost 120m nemam vůbec šajnu jaká velikost to je, a pak čekám na odpověď kolik chtějí za pronájem menší restaurace i s dvorem. Aspoń trochu jiné myšlenky.

ally57
26. říj 2009

dobré ránko 🙂

přehled pro dnešní den:

Klárka (cabal) 2 dc ???
Martinka (nicolka) 5 dc
Zuzka (consti) 13 dc
Veru (nikare) 14 dc
Ivča (aranel) 22 dc
Alenka (ally) 22 dc (11. den po IUI)
Micha 26 dc

Kačka (slunicko) 11tt

Micho, mně to se žaludkem nic nedělá, jen poprvé (v květnu) jsem po něm byla hrozně unavená, až taková přiblblá - tentokrát ani to ne (teda nijak zvlášť). Při zavádění druhý měsíc mi vadilo, že mi vytéká ven... no a teď ho polykám, ale vypadá to, jako bych ho zaváděla 😕

Marti, teda ty jsi odvážná, že se chceš pustit do takové věci! Budeš to časově zvládat...? Máš to promyšlené, propočítané, prozkoumaný trh...? A na co máš jinak živnost?

ally57
26. říj 2009

Tak u mě změna - z toho bílého (velmi nadějného), co jsem měla doteď, se stalo narůžovělé, což je jasná předzvěst blížící se ms... no musím říct, že takhle brzo jsem ji nečekala... ale aspoň si už nemusím dávat plané naděje 😉 teď kouknu z okna a tam ženská s kočárkem - no to je provokace! 😠

ally57
26. říj 2009

To je stejně zvláštní - vždycky, jak něco napíšu nebo řeknu - něco jakoby choulostivého, na čem mi záleží, tak se stane něco, co mě okamžitě vyvede z omylu... Když jsem minulý měsíc pořád tvrdila, jak jsem už v pohodě a vyrovnaná, tak jsem pak den před ms měla tak příšernou hnusnou depku, že jsem vůbec nemohla najít smysl toho všeho tady... no a teď s tímhle zase... jen se vám tu svěřím, že mám bílý výtok, což se dá považovat za celkem dobrý příznak a nikdy jsem ho ještě neměla, hned mi "někdo" musí zkazit radost... A to se mi stává pořád. Je to prostě zvláštní... 🙂 škoda že si tu píšu sama... 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru