Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

beruska31
30. říj 2009

AHOJ HOLKY:PŘIDAM SE K VAM,PŘED ROKEM JSEM POTRATILA VE 12 TYDNU A OD TE DOBY SE MI NEDAŘÍ.. MAM UZ DVĚ DĚTI JSOU TO KLUCI 12 A 7 LET TAK BYCH CHTĚLA JEŠTĚ HOLČIČKU.SNAŽÍM SE TED PO DRUHÉ-JSEM DNES 10 DEN PO OVULACI A MENSTR.MAM DOSTAT 7-8.11-JSEM DOCELA NERVOZNÍ.MUJ GYNEKOLOG MI URČIL OVU.PODLE ULTRAZVUKU .

cabalkova
30. říj 2009

Ahoj berusko, vitej u nas... drzim palce, aby to klaplo. 🙂

aranel6
2. lis 2009

Ahojky holčinky,

byla jsem pár dní mimo a koukám,že jste teda taky pěkně lenošily a vůbec nic nenakecaly. 😅
Tak přidávám aspoň aktuální tabulku:

Ivča (aranel) 2 dc
Alenka (ally) 7 dc
Klárka (cabal) 9 dc
Martinka (nicolka) 12 dc
Zuzka (consti) 20 dc
Veru (nikare) 21 dc
Micha 33 dc ??? (jak to vypadá-už dorazila MS a začínáš s bodáníčky?)

Kačka (slunicko) 12 tt

A moc vítám novou snažilku-berušku. 🙂

slunickoseznam.cz
2. lis 2009

Ahoj holky tak jsme po kontrole,dostala jsem průkajdu,miminko je zdravé ma skoro 5 centimetru a hybe rucickama a nozickama bylo to uzasné akorát fotečku jsem nedostala zapomněli jsme 🙂

michamicha
2. lis 2009

čauky 🙂

Kačko, mocmocmoc gratuluju k průkazce a k 5 centimetrům 😉

jo a doplňuju tabulku, dneska jsem 4dc a už jsem se 3x bodla do břicha 😝 v pátek ráno jdu na kontrolní UTZ, tak doufám, že to bude stačit a nebudu muset píchat dál... dneska ráno jsem totiž chvátala a nezapíchla jsem tu jehlu asi kolmo a to místo vpichu je takový citlivější ☹

slunickoseznam.cz
2. lis 2009

¨No micho ona se ti tam asi uděla malá modřinka když je to místo bolavé a kdybys měla modřinky maž si je heparoidem jestli ti můžu po odborné stránce poradit
To jsem zvědavá na uzv a pak pujdeš na iui???
Chce to další těhuli holkyyy

michamicha
2. lis 2009

díky za radu, zatím tam je jen takový červený puntík, tak možná z toho později bude fialový puntík, uvidíme 😉
jj, tento cyklus máme s IUI, tak doufám, že to tentokrát klapne... ale řekla jsem si, že nebudu vůbec testit, počkam na mrchu a když nepřijde do 5-ti dnů ode dne očekávání, tak pak teprv testnu...a ten mezičas do testíku si vyplním nějakýma aktivitama... doma čeká v rohu rotoped, na který jsem už víc jak rok nesedla 😀 přihlásila jsem se na kurz (chodím na ně tak 3x do roka), tentokrát budem tvořit dekorativní mejdlíčka, tak jsem na to natěšená 🙂

aranel6
2. lis 2009

Kačenko, tak velká gratulka k tomu "řidičáku na miminko" a ať rostete jako z vody.
Půjdeš na NT Screening?

Mícho, tak to je super,že mrška to neprotahovala a už jsi v plném běhu k IUI. 🙂
Tak držím pěstičky,aby byl v pátek pořádně narostlý folíček. 🙂

A těhulky by to chtělo, tak třeba bude listopad úspěšný a nějaká se objeví. : 😵 -N

slunickoseznam.cz
2. lis 2009

JJ pujdu další poradnu mam 30.11 a pak 2.12. odběry tak uvidíme
Holky pošlete ty hnusné mrchy prýč já chci aby jste taky těhulkovatěli jako já
Micha jsi šikovná koukala jsem na tvé stránky na netu a na ty mejdlíčka se moc těším 🙂
Včera jsem si koupila těhu tričko protože mam všechny trika na zimu krátké leze mi z toho těhu špek a fouká na ledviny tak mam konečně břicho v pohodlí a chystám se koupit si těhu rifle a šatovku ať mně nic netlačí břicho pomalu roste a moje rifle mně tkačí v pase 😲

aranel6
2. lis 2009

Kačko a co nějaká fotečka bříška-už by jsi mohla začít. 😉

consti
autor
2. lis 2009

Ahoj kočky, no flákáme to flákáme.
Těhuli by to tady chtělo, ale já to určo nebudu, díky té hnusné nemoci 😝 . Nemluvě o tom, že mě ta antibiotika rozhodila vše, co šlo 😝 🙄 . Beru ty laktobacily, tak snad se to časem srovná. Obávám se ale, že se ty problémy ze střev přesunuly jinam. Víte kam 😀 😎 😝 . Jinak už jsem v práci, tak klasicky nestíhačka, večer budu ještě učit a učím už 3 x týdně po večerech, do toho aquaaerobik a taky stíhat nákupy a domácnost a já nevím, co všechno ještě 😝 😅 .
Kčko tak to je super, že máš těhu průkajdu. Škoda, že nemáš ten obrázek, tak my si počkáme na další ultrazvuk 😉 .
Ivčo díky za tabulku, ještě, že tě mám, já bych jinak nevědala kolikátý dc jsem. 😝 Tak to je tu mrcha už za chviličku, jak tak koukám 😎 .
Micha jsi dobrá s těma injekcema, tak vydrž a ať tě to moc nebolí 😉 .

cabalkova
2. lis 2009

Ahoj kocenky, jsem tu jen na skok, mazu do kostela zpivat, uz se tesim, kazdopadne jsme se rozhoupali a v patek jdeme do Gestu na pohovor k ivf. Moc bych si prala, abychom vse stihli jeste do vanoc, ale nevim. Tak na me myslete.

michamicha
2. lis 2009

Klárko, budu na vás myslet 😉 koukám, že v pátek bude nějaký magický den, spousta holek co znám z MK včetně mně se chystá na pohovor do CARu 😉

aranel6
3. lis 2009

Ahojíček holčinky,

Klárko, budu na tebe v pátek myslet a držet pěstičky,aby vám to rychle schválili, když už jste se rozhodli a do Vánoc byl mimisík v bříšku. 😵

Zuzi,ty jsi teda super vytížená, tak ať rychle dorazí mrchule a zvládneš vyšetřeníčka a pak šupky do snažílkování.

consti
autor
3. lis 2009

Ahoj kočky,
Klárko tak to moc držím pěsti!! 😵
Ivčo no nějak jsem si toho opět nabrala víc, než bych měla. Klasika 😝 😅 .
Tak já zase letím pracovat...paaa 😉

consti
autor
4. lis 2009

Teda ženský, kde se flákáte 😀 ? Tak přidávám aspoň aktuální tabulku 😉 .
Ivča (aranel) 4 dc
Alenka (ally) 9 dc
Klárka (cabal) 11 dc
Martinka (nicolka) 14 dc
Zuzka (consti) 22 dc
Veru (nikare) 23 dc
Micha 35 dc ??? (jak to vypadá-už dorazila MS a začínáš s bodáníčky?)

Kačka (slunicko) 12 tt

aranel6
4. lis 2009

Ahojíček,

oprava tabulky-Micha už v pondělí psala,že má po mrše a poctivě bodá.
Takže:
Ivča (aranel) 4 dc
Micha 6 dc
Alenka (ally) 9 dc
Klárka (cabal) 11 dc
Martinka (nicolka) 14 dc
Zuzka (consti) 22 dc
Veru (nikare) 23 dc

Kačka (slunicko) 12 tt

consti
autor
4. lis 2009

Ahoj Ivčo,
tak díky 😉 . Nějak to nestíhám sledovat 😀 . Klárce se blíží snaženíčko a u Martinky už je snad v plném proudu 😵 .

cabalkova
4. lis 2009

Ahoj kocky, ja nevim, jak moc tomu snazeni tenhle mesic dame,... spis to nechame tak volne plynou, co jsem se objednala do Gestu, tak jsem i prestala merit teplotu a tak a je mi teda po dusi rozhodne lip... v jinych diskusich jsem zjistila, ze pojistovna, u ktere jsem, je schopna schvalit zadost na IVF i do dvou tydnu, tak bychom teoreticky (s odrenyma usima) mohli stihnout i pristi cyklus... teda moc bych si to prala... a kdyz ne, tak doufam, ze nebudu moc zklamana... ono mi totiz zacatek cyklu vyjde nekdy mezi vanoci a novym rokem a to si myslim, ze v CARu nebudou moc uradovat, takze pak by prichazel v uvahu az konec ledna a to je celkem za dlouho... ale co, kdyztak proste vydrzim, co jineho by mi zbyvalo.

Jinak ted s muzem vedeme diskusi o tom, kolik cudliku bychom si pripadne nechali dat, osciluju mezi jednim a dvema a nevim, nevim... snad budu moudrejsi v pa, az se poradime s panem doktorem. dam pak kazdopadne vedet.

zuzi, jak ty to mas vlastne s tou prohlidkou u doktora???

consti
autor
4. lis 2009

Ahoj Klárko,
tak pokud se ti ulevilo, tak je to určitě správné rozhodnutí. Mně paradoxně v tomto pomohla ta nemoc, protože jsem byla v klidu doma, navíc jsem brala antibiotika a tak nějak jsem tedy přestala řešit mimčo a docela mi to pomohlo, mít jeden cyklus klid 😉 😵. I teď jsem naprosto v kidu, protože díky té nemoci snažení v podstatě nebylo, takže už jen čekám na mrchu a nestresuji kolikátý dc jsem a jestli náhodou nejsem těhule 😀.
Co se týká doktora, tak ten mi vypsal žádanku an ultrazvuk a na krev kvůli prolaktinu a pokud bude obojí ok, tak půjdu k tomu Dr. Kultovi, tak uvidíme. Na obě procedury jdu až po ms, takže až někdy kolem 18.11. protože 17.11 je svátek a 16.11. budu asi pryč 😅 . Měl by to být 9 dc, tak snad to není moc pozdě 😅 .

aranel6
5. lis 2009

Ahojíček holčinky,

tak koukám že tu máme nestresový měsíc a poklidný podzim 🙂,tak to je skvělé.

Klárko, budu moc držet aby pojišťovna rychle zaúřadovala a do Vánoc už jsi byla těhulka. Ale zda dva nebo jen jedno embrijko to je těžké rozhodnutí. Já bych šla i do dvojčátek jen kdyby byly.

Stejně jsi holka statečná-já mám z IVF zatím hrůzu.

Zuzi, no snad to vadit nebude že až 9DC-na ultrazvuk určitě ne a na ten prolaktin snad taky ne. Mě dělala hormonální profil 3-5dc a pak znova kolem 20dc,ale to jen pro potvrzení ovulky-zda mi roste prolaktin v druhé půlce.

Já mám po mrše, tak teď čekáníčko na vhodný čas. 😉 Ale taky to tento měsíc nějak nebudeme hrotit-klídek pohoda. 🙂

A ještě dnešní tabulička:
Ivča (aranel) 5 dc
Micha 7 dc
Alenka (ally) 10 dc
Klárka (cabal) 12 dc
Martinka (nicolka) 15 dc
Zuzka (consti) 23 dc
Veru (nikare) 24 dc

Kačka (slunicko) 12 tt

slunickoseznam.cz
5. lis 2009

Ahoj holky zdravím tak koukám že to budou vánoce teď budete v klidu a o vánocích se to tady bude hemžit // pod stromeček
Ja jsem nějaká nachlazená kašlu a mám rýmu ale není to tak hrozné jinak mi azčíná růst břicho fotečku už mám ale musím ji hodit do albíčka
my teď malujeme ložnici a obýváček a v prosinci se asi budeme stěhovat nahoru 🙂
Zuzi ja jsem byla pokaždé na prolaktin v různé úseku cyklu a dr.to nevadilo
Já jsem nevěděla že po ovulce roste prolaktin a po mrše zase klesa nebo jak??

cabalkova
5. lis 2009

zuzi... tak my se cim dal vic klonime k jednomu embryjku.... zitra to jeste s panem doktorem hodne dukladne probereme, ale dvojcata bychom asi financne ani organizacne nezvladli... ja nevim, uvidime... kazdopadne jsme se rozhodli pro nejake veci, ktere pojistovna nehradi a plati se z vlastni kapsy, ale zase by mely zvysit pravdepodobnost uchyceni, tak uvidime, co nam pan dr jeste rekne... nejvetsi des mam z toho, ze si budu muset pichat ty injekce do bricha, neumim si predstavit, ze to dokazu... ale mozna je to jen o poprvy a pak uz to jde... ja jsem na tohle srabik, ale musim to dat, jinak mimi nebude.... 😉

slunickoseznam.cz
5. lis 2009

Cabal toho se nemusíš bát je to maličká jehlička a skoro to ani není cítit to bodnutí jde jen oi zvyk a za mimíska to určitě stojí
No já bych asi šla do dvou embryjek ale to je na každém,ja envim ja jsem třeba hrozně ráda že mám sourozence a nejsem jedináček a mam brachu a ségru dvojčata a naši taky neměli moc peněz a dalo se zvládnout no ale nechci tě přemlouvat to musíte vědět vy jak se cítíte na druhou stranu jsem ráda že mi dr.řekl že mame v bříšku jen jedno miminko neumím si představit že bych jako prvorodička hned měla mít dva najednou budu ráda když zvládnu jedno miminko..

slunickoseznam.cz
5. lis 2009

Tak sem to napravila a dala nějakou tu fotečku do alba

cabalkova
5. lis 2009

Sluni, my bychom urcite chteli taky (aspon) dve deti... jenomze muz ma plat kolem 20 tisic a to samy je splatka hypoteky, takze pocitam s tim, ze i na matersky budu muset nejak trochu pracovat, abychom nejak vysli, no a s dvojcatama, to bych proste nedala, to se jednoduse neda... tak proto... uvidime, jestli nam pan doktor tuhle moznost vubec nabidne... a taky jestli budeme mit dost embryjek... ted jsem nakukovala do jedne diskuse o IVF a je tam holcina, ktera trikrat mela hyperstimulacni syndrom, a to se potom embryjka nedavaji, no a poctvrte, kdyz ho konecne nemela, tak zase zadny embryjko neprezilo... takze ma za sebou 4 IVF a mimi porad zadne... 😢 To by me kleplo... doufam, ze nase cesta nebude tak slozita a dlouha... no uvidime.

cabalkova
5. lis 2009

Jo a sluni moc dekuju za uklidneni s tou injekci, snad to opravdu zvladnu... ja normalne omdlim i kdyz mi jen berou krev, ne snaz z nejakych fyzickych duvodu, ale jak vidim tu jehlu, tak jdu do kolen... tak se vzdycky divam na druhou stranu. 😉 Pak to jde a neni to problem... tak se to taky naucim pichat se zavrenyma ocima a bude. 😵

michamicha
5. lis 2009

cabal, já z toho píchání měla taky obavy, dokonce jsem kvůli tomu brala raději o 2 měsíce dýl ten zpropadenej clostil, kterej nepomohl... a teď se musím smát, protože nechápu čeho jsem se tak bála... tu jehličku fakt vůbec necítíš, je tak ostrá, že necítíš žádný štípnutí nebo něco podobného 😉

cabalkova
5. lis 2009

micha... tak to je dobry, ty to mas z prvni ruky, tak snad to taky dam. Rikala jsem muzovi, ze mi to kdyztak bude muset pichat on, ale to by mi u toho jeste vypich oko. 🙂 Tak vic budu vedet zitra, kazdopadne jsem rada, ze se veci daly do pohybu... 😉

aranel6
5. lis 2009

Sluni, oprava-myslela jsem samo progesteron a ne prolaktin (ten by asi růst neměl) 😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru