Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

aranel6
28. črc 2009

😀 😀 😀 Tak jsem si to zkusial představit a smíchy jsem spadla ze židle-se ale vsadím,že by se nám telefon netrhnul. 😀 😀 😀

cabalkova
28. črc 2009

Holky, ja potrebuju aranally ted hned a hned a hodne a hodne... nebo uz me jebne ☹

S tou drenazi je problem hlavne v tom, ze vede kolem studny a momentalne funguje tak, ze nam do studny tece spinava destovka, takze voda, kterou se myjeme, lehce zavani a je zakalena, coz nam samozrejme ucpava trubky... a neni jine reseni, nez skutecne rozkopat celou zahradu a to vcetne plotu, protoze pres podezdivku, kterou jsme nechali udelat, uz se k nam nikdo nedostane... pardon, ale musim si ulevit.... *doprdeleeeeeee* ☹

aranel6
28. črc 2009

Klári, to mě fakt mrzí,že máte takové problémy. ☹ Kéž bych nějaké ty endorfínky měla-hned bych tě poslala.Drž se.

cabalkova
28. črc 2009

Ja uz mam pocit, ze fat ten nahore zkousi, kolik toho je clovek schopnej unest... a mne uz se lehce podlamujou kolena... 😒

consti
autor
29. črc 2009

Ahoj holky, jsem se vážně zasmála té vaší diskuzi 😉 😀 .
Klárko vydrž. Když nejde o život, jde...víme o co. Vše se dá vyřešit. 😉 . My máme momentálně na účtu pár korun a potřebuji udělat nákupy a poplatit poplatky atd. A z čeho, to teda nevím 😲 😅 .

nikare
29. črc 2009

Ahojky,
holky........teeeda takový problémy vám fakt nezávidím............To je hrozný, jak všechno leze děsně do peněz !!! 😒

consti
autor
29. črc 2009

nikare my jindy vycházíme docela ok, ale teď, když máme zaplatit vodu, plyn a do toho předplatné a blíží se dovča...No děs. Ale až dojde výplata, tak to bude zase oki. Navíc jsme pozvali známé na víkend, tak musím udělat mega nákup, no však to určitě znáte 😉.

nikare
29. črc 2009

Zuzi, to jo........to víš, že to znám. A až budeme mít svoje bydlení, tak budeme taky škudlit každou korunu a bude to o něčem jiném. Teď platíme minimum, protože bydlíme u našich. Takže šetříme a šetříme a šetříme a ještě jsme se teda do finanční krize naštěstí nedostali. (ťuk ťuk ťuk)

consti
autor
29. črc 2009

Veru no je fakt, že ten barák spolkne strašně moc. A navíc v našem případě, kdy bydlíme v takovém hradu 🙄 . Chceme ho prodat, ale zatím se kupec nenašel 😒 . No v dnešní době se asi nidko do koupě nehrne... 🙄

consti
autor
29. črc 2009

A navíc jsme s manžou zaměření na dobré jídlo, takže to se pak penízky rozkutálí. Jídlo je snad jediná věc, na které odmítám šetřit. Takže maso kupujeme jedině u řezníka, zeleninu většinou taky v zelenině a v supermarketu pak už jen pečivo atd. A dopřáváme si takové pochoutky jako olivy, pršut atd. 😀 A pak se divíme, kam ty peníze mizí 😀 😎 .

cabalkova
29. črc 2009

Vsak my to nakonec taky zvladneme, ale je to v podstatne mensi pohode, nez bych si prala a predstavovala... uvidime... jen si rikam, ze v tomhle stavu se ani nedivim, ze se miminakovi k nam nechce. 😖

consti
autor
29. črc 2009

Klírko neboj, já to mám stejné. Já jsme zase vystresovaná každou chvíli z práce, někdy se úplně klepu a občas řešm práci i o víkendu atd. Takže se taky ničemu endivím.. 😝

nikare
29. črc 2009

HOlky a dost............žádné stresy žádné chmury (no včera jsem byla ten kakabus já a doma to ještě ořvala) ale venku je krásně a všechno dobře dopadne !!! 😉

nikare
29. črc 2009

Normálně jsme jeli včera ještě do Liberce na slevy 🙂 a tam bylo takových kočárků okolo, že jsem fakt zasteskla a Honza taky a doma jsem pak bulela a bylo mi nanic, no ale co myslíte???? stejně jsme zase zaseli semínko !!! 😉 😉 😉

cabalkova
29. črc 2009

Kocky, tak ja jsem treti den bez utrose a ms nikde, teplota porad vyssi... to aby se clovek vzteknul, nejdriv ji odhani, a kdyz uz ji jednou chce mit co nejrychleji za sebou, tak porad nejde... 😒

nika... drzim palce, aby se seminko ujalo. 🙂

nikare
29. črc 2009

kláry............a co myslíš??? že by??? 😉 😉
Já tomu našemu semínku furt zpívám..........vstávej semínko holala ........bude z tebe fiala...........tak doufám, že bude 😉 😉 😉

consti
autor
29. črc 2009

Klárko a co zkusit test? 😉

cabalkova
29. črc 2009

consti... test jsem delala v pondeli a na nem nic, to uz by tam davno neco byt melo... no, muzu to dneska po navratu domu zkusit, at ma dusicka pokoj, ale neverim tomu, proste se mrcha nekde toula, to bude asi tema nervama... 🙄

slunickoseznam.cz
29. črc 2009

Ahoj holky tak sem vcera prisla po 5 dnech do práce a zjistila že jsou dvě holky těhotné a u nás je vždycky všechno po třech tak teď všichni čekají až příjdu já jako ta třetí těhotná 🙂

cabalkova
29. črc 2009

Sluni... vsak my vsechny doufame, ze presne tak do bude. 🙂 🙂

nikare
29. črc 2009

HOlčeny: nový přehled od včera 😀 😀 😀

Micha: 7 dc
Ally: 10 dc
Sluníčko: 12 dc
Nikare: 20 dc
Aranel: 21 dc
Consti: 24 dc
Cabalkova: 30 dc

to aby bylo jasno 😀 😀

slunickoseznam.cz
29. črc 2009

Kéž by ja v to tak hrozně tento měsíc věřím že pak budu hodně zklamaná jako jsem ještě nebyla zase na mně padá nějaká depka dneska jsem se dozvěděla že se rano znamym narodil syn všichni těhotní a rodí a já nic připadám si uplně neschopnáá ☹ ☹

nikare
29. črc 2009

sluni: z toho si nic nedělej........já taky včera bulela jak želva, proč nám to nejde. Chodili jsme po obchoďáku a všude samá miminka. Na lavičkách se kojilo a já byla úplný mimoň. No a do toho ta moje nej kamarádka, že je těhotná. No to by si jeden hodil mašli !!!! Jenže nehodil, protože tebe čeká "zasévací" víkendec a budeš ta třetí a nejlepší nakonec. Já mám furt booolení bříška !!! Už přemýšlím, jestli jsem si ho tím sobotním tancem nějak nenamohla a mě teď bolejí jenom svaly 😅 😅 😠 😠

slunickoseznam.cz
29. črc 2009

To jsou příraky nik třeba už je zaseto je mi fakt dneska hodně ouzko taky je mi do pláče já už fakt nemůžu proč mají někteří takové štěstí jedna kolegyně se snažila a hned zapadla a ta druhá ma 1,5 roku holčičku a jeli na dovolenou tam jim to jednou ujelo a je těhotná a to druhé dítě nechtěli zatím ☹ ☹ a já chci zatím jedno a nic ja už jsem fakt na dně včera mně to v té práci uplně dorazilo ☹ ☹

aranel6
29. črc 2009

Ahojky Holčinky,

jdu vás aspoň pozdravit-dnes je nějak hooodně práce,ale chviličku můžu. 🙂

Klári, ten testíček určo udělej-pokud je teplotka vyšší i po vysazení,tak tu je stále ta potvůrka naděje a mrcha třeba už vůbec nedorazí.🙂

Nikare, tak pěkně zpívej-ráno, v poledne, večer a miminko se u toho bude pěkně vrtat do sliznice. 🙂
A jak tě to bříško bolí-teda spíš kde?

Sluni, zbraně připravit, depku odrazit-vždyť se dočkáš-a jestli je to u vás do trojice,tak to bude jasnačka, tak pěkně ve čtvrtek a pátek snažílkovat a je to. 🙂

Já dnes konečně ráno bez křížovejch bolestí, bříško občas tlačí,ale taky míň,tak asi příznaky na ústupu.

nikare
29. črc 2009

sluni, teď mysli na to, že je za chvíli víkend a bude se blížit den D !!! Třeba to tentokrát fakt vyjde ........ uvidíš !!!! Já vím, je to na budku !!!ale bude líp !!!! 😉 😉

cabalkova
29. črc 2009

Holky, ja kdyz to vidim, kolem nas je to same... i lidi, co jim doktori nedavali sanci, uz jsou tehotni... a my jsme "v poradku" a nic.... vsem se zadarilo skoro hned a my v tom jedeme uz skoro dva roky a proste nic a nic a nic.... ja mam ted pocit, ze musi byt splneno tolik veci, aby se to povedlo, ze naprosto nemame sanci, aby nas to potkalo... momentalne mam depkovaci fazi, no. 😢

Ted se me ptal muj tata, jak to teda dopadlo s tim IUI a k tomu mi poslal fotku brachy se svagrovou a jejich dvoutydennim Frantikem a ja tu sedim v praci u pocitace a je mi vsechno jedno a bulim jak zelvice... 😢

aranel6
29. črc 2009

Sluni, to máme všechny podobné-jak přijde zprávička, že je někdo těhu,tak jak když přepneš program a je nám do pláče,že u nás furt nic. Vydrž-to zase přejde a brzy budeš mezi nima. 😵

nikare
29. črc 2009

ahojky aranel: nooo mě právě břicho bolí furt. Dole v podbřišku a tak střídavě. Spíš na pravo jako při ms a dneska mě píchalo chvilku i nalevo, ale teď cítím takový tlak..........uvidíme.......řekl slepý !!!! 😉

consti
autor
29. črc 2009

Holčičky nemutněte... 😅 😒 .
Já vím, je to hrozně těžké 😔 .
sluni, veru, nněco říkejte. Já měla jednou supr týden. Jeden den mi napsala kamrádka, že se zadařilo a to jsme se začínali snažit stejně a oni na to docela kašlali, že kdo ví, kdy to vyjde a pak tatao zpráva. A k tomu, že spolu spali asi 2x za ten měsíc, takže docela šok. No tak to jsem ještě ustála. Ale hned druhý den jsem se dozvěděla, že mímo čeká synovec s manželkou a ti se snažili asi 2 měsíce, přitom jeho žena je věčně nachlazená, navíc už je starší a brala antiko x let atd. a hned se zadařilo 😅 . Samozřejmě to oběma těhulkám mooc přeji 😵 a dnes se z toho těším, ale tehdy jsem to obrečela i v práci (tajně), prostě jsem se už neudržela 😔 😢 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru