Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

ally57
6. srp 2009

Klárko - když já ale tu kariéru prostě opravdu mám na vedlejší koleji (i když toho dělám hodně, tak to pro mě není to hlavní). Prostě všechno ostatní je pro mě ted už, bohužel, míň důležité (samozřejmě kromě mého muže a rodiny!!!) než to miminko. Takže ano - beru to jako smysl života - vždyť tak to přece i je... aby život pokračoval, musíme se množit... a já to neumím... ☹
A když bolí Sluni, tak mě může taky! 😉 Navíc Mesinka třeba psala, že jí bolely bradavky už od 2DPO... no to je fuk, každá to má jinak, já vím... utrogestan jeden prašivej cloumá se mnou jak kdybych byla v pubertě!!! 😝

slunickoseznam.cz
6. srp 2009

Ally jasně že může...

ally57
6. srp 2009

Sluni - tak to máme naprosto úplně stejný pocit... taky mi to přijde už jako sci-fi... prostě jako kdybych čekala, že uvidím UFO (mimochodem i u toho je asi větší pravděpodobnost, protože si myslím, že už jsem ho dvakrát viděla 😀 )

cabalkova
6. srp 2009

Moje mila, Bohnice jsou fajn ctvrt...

Pust ten smutek ze sebe, kdyz to tak citis, proplakej to az na dno, ale pak se umyj tlamku a jdi se projet na kole nebo neco... hlavne cokoli, co nema nic spolecneho s mimi, zlato.

Moc na tebe myslim a dnesni vecerni myslenku venuju tobe. Jsem s tebou.

cabalkova
6. srp 2009

Ja vim, kocky, vzdyt mne to prijde taky tak, ze jediny // co jsem videla a kdy uvidim byly ty po tom potratu v kvetnu... coz mi prijde sileny... ale odmitam se zabyvat myslenkami, jestli by to treba dopadlo jinak, kdybych na tu dovolenou nejela nebo tak neco... pryc od toho...

Prece znate taky ty storky, jak pary ne a ne otehu, delaly pro to vse, pak si koupily psa a bylo to raz dva... chce to nejak se odpoutat... fakticky, vidim to na sobe... a krom toho, IVF ma uspesnost 34 procent a to je hooodne.... takze klid, mimina budou, maminy!!! Je to rozkaz!! 😎

ally57
6. srp 2009

Klárko, děkuju, jsi moc hodná 😵

S tím tvým mimi - to určitě tak není - kdyby bylo všechno v pořádku, tak by tam prostě vydrželo a nic by ho nevyhnalo - ani výlet! Takže tak to prostě mělo být - a teď přijde zdravoučké miminko! 🙂

Jenže jak se odpoutat, žejo - at dělám, co dělám, a že toho dělám hodně, pořád mám vzadu v hlavě tu touhu po miminku... to mi v mém věku už asi těžko přejde... 😀 A nepomůže mi ani pes, ani kočka, ani aligátor! (leda že by mě sežral) 😀

ally57
6. srp 2009

Jo a já četla na IVF teda větší šance - přímo na stránkách Pronatalu nebo Gestu! A přesto se bojím... 😔
Tolik bych si přála, aby se to podařilo relativně přirozeně... (do toho počítám i IUI 😅 ) a nemuseli jsme tuhle anabázi s IVF podstupovat...

cabalkova
6. srp 2009

Tak ja cetla na Gestu 34 procent uspesnosti na jeden pokus a po roce lecby uspesnost 43 procent... prislo mi to malo, ale je to furt o 43 procent vic, nez kolik mame ted... kolik jsi cetla ty?!

cabalkova
6. srp 2009

Taky bych se IVF rada vyhnula, i jsem si rikala, ze bych nejradsi vyzkousel vsech sest IUI, ale pak jsem se v praci radila s kolegyni a ma pravdu, provedem tri a jdem na IVF.... bude to masakr, ale co...

slunickoseznam.cz
6. srp 2009

Ally vim že je to těžké a vím že jsi už bezradná ale určitě se toho dočkáš a bude to já to vím miminko si k tobě cestu najde 🙂

consti
autor
6. srp 2009

Holky nesmutněte mi tady, kdo to má číst.
Jo a ten pejsek teda nepomáhá, i když je to roztomilý Abík 😀 (včera mu vypadl první zub 😀 ). Stejně myslím na mímo, možná ještě víc 😅 😕 .

aranel6
6. srp 2009

Tak já dneska snad ani nebudu přispívat-cítím se jako Ally-už jsem se třikrát rozbrečela a to jednou i na chodbě-lidi koukali co mi haraší.Zase debilní pesimistický den-k tomu bolesti, že mám pocit že se mi podbřišek roztrhne a krve jak z vola 😢 . Já už chci zítra. A prsa potvory bolí vesele dál.

consti
autor
6. srp 2009

Jejda holky. juá na depkování ani nemám čas, mám tolik práce a jsem tak vynervovaná, že už nevím, jak se jmenuju 😅 😔 . Držte se.

cabalkova
6. srp 2009

Teda zeny... ja se tu tesim na svatbu (az dodelam more prace, co jeste musim stihnout) a na to, jak po desny dobe budeme mit s manzem cas pro sebe a jaka to bude romantika a parada... a vy tu takhle radite...

Vzdyt jsme si slibily, ze se nam to vsem do vanoc povede, tak co blbnete...mimina budou, nejlip po dvou (po clostylu) a jeste budem vzpominat na dobu, kdy jsme je nemely... je leto, jdete k vode, jedte nekam, nalijte si panaka.... cokoli.... ale slzicky uz neeeee.....

Mam vas vsechno moc a moc a moc rada, kocenky. Pusu vsem.

aranel6
6. srp 2009

Klári, já už budu zítra veselá slibuju. 🙂 Jen dnes prostě musím nechat tělo i dušičku vysmutnit.

Taky vás mám moc ráda. A vím,že to do Vánoc zvládneme a budeme břichatět o sto šest. 🙂 😵

aranel6
6. srp 2009

Večer si jdu sednout s kamarádkou na kafíčko,tak snad už bude líp. 🙂

aranel6
6. srp 2009

Tak všem posílám sluníčkový paprsek. Mějte nádherný večer beze chmur i moře práce a zítra se na vás budu mocinky těšánkovat. To už bude páteček a pak krásný víkend. 🙂 😵

cabalkova
6. srp 2009

Aranko, jaky kaficko... nejaky koktejlek nebo tak neco si dej... dokud muzes. 😎

consti
autor
6. srp 2009

A kafe si dej taky. Dej si vše 😀!!

aranel6
6. srp 2009

Tak joo-kokteijlek bych mohla to je fakt. ještě že jsme mi to připoměly. 😀 😵

consti
autor
6. srp 2009

Jo a taky jsem vám chtěla říct, že vás mám ráda a že nám to všem vyjde, jen to prostě nemáme tak lehké no 😝 . Ale my jsme holky šikovný, chytrý a hezký, takže to dáme 😀 😀 .

aranel6
6. srp 2009

Consti: Určitě to dáme a brzyyyyy!!!!! 😵

consti
autor
6. srp 2009

😵 😀 😀 😀 tak se mi líbíš 😎 😵 😉 .

ally57
6. srp 2009

Klárko, tak už jsem ještě k tomu všemu taky i dementní a sklerotická 😝 údaje jsou následující:
V roce 2008:
Pronatal: 151 IVF - z toho 34,4, % úspěšných; 1283 ICSI - z toho 44,3 % úspěšných (celkem tedy úspěšnost 39,35 %)
Gest: 394 IVF+ICSI celkem - z toho 36,2 % úspěšných

Takže jsi měla pravdu... je to tak. Takže vy taky 3x a dost - a ani nezkusíte injekce + IUI...? Nás do toho tlačí - jednak, že po injekcích by měla být kvalitnější vajíčka a jednak, že si tím vyzkouší, jak žena reaguje na ty hormonální dávky (před IUI jsou samozřejmě mnohem slabší). Tak nevím... co myslíš?

Taky slibuju, že budu veselá, hned, jak přestanu být smutná! 😀

Mám vás ráda, sluníčka moje, a jsem moc ráda, že jsem vás poznala (zatím aspoň virtuálně 😉 ) 😵

cabalkova
6. srp 2009

Allynko... sem pako, co je to ICSI? Tuhle dobrotu jeste neznam. 😎

My mame zatim naplanovany tri IUI a pohovor s dr. Alexanderem, kde se domluvime, co dal... ale uz kdyz jsme se pousteli do prvni IUI, tak v podstate naznacoval, ze pak by presel k IVF, ze kdyz se to nezadari brzy, tak pak neni na co cekat... a to i presto, ze jsme s muzem oba "v poradku". Protoze jsem to s nim jeste detailne neprobirala, tak nevim, jak je to s injekcemi + IUI... mozna je to standardni postup a taky to zkusime, co ja vim... ted proste mame tri IUI s clostylem, pregnylem a utrosem a pak se uvidi... 😝 Ja bych do tech injekci sla, pokud by mi vysvetlili, ze je to potreba... ale ja i po clostylu mam vzdycky slusne foliky, tak nevim, jestli je treba to jeste podporovat inkekcemi... ale beru to tak, ze oni tomu rozumi nejlip... kdyz mi top muj pan doktor doporuci, tak do toho pujdu. Co ty??

ally57
6. srp 2009

Klárko, okopírováno z www Gestu:
"V některých případech je vhodné pro zvýšení úspěšnosti při mimotělním oplození užít speciální, tzv. mikromanipulační techniky:
ICSI (intracytoplazmatická injekce spermie) je způsob oplodnění zavedením spermie přímo do vajíčka. Užíváme jej při těžší poruše plodnosti muže nebov případech, kde jinak k oplodnění vajíček nedochází."

Ja mam prave po clostilu taky moc pěkný folíky 🙂 ale ona se ta kvalita právě takhle na UZV nepozná - můžeme je mít prostě nefunkční - jako pukavce (fuj) - no zkrátka v našem věku už to , bohužel, hrozí...
My jdeme na konzultaci k MUDr. Černému do Gestu 3.9. a tam se taky domluvíme, co dál. Taky se budu řídit tím, co navrhne... musím mu prostě důvěřovat... snad to tam bude v pohodě... 😅

ally57
6. srp 2009

Jinak tady je spousta dalších užitečných informací 😉
http://www.gest.cz/cz/crm.php?pg=5&

cabalkova
6. srp 2009

Ally... ja vim, tohle jsem tam vlastne vsechno cetla, jen jsem to "neudrzela".... ja to radsi ani nechci vsechno vedet... jen mi naskakuji predstavy dalsich a dalsich cyklu a dalsich a dalsich pokusu.... 😖

ally57
6. srp 2009

Klárko - jojo, tak tak.... v tomto směru mám taky opravdu velmi bohatou fantazii... 😒
Každopádně ti držím palečky, abyste žádný IVF nepotřebovali! 😵 A věřím, že nebudete, když už jste to jednou zvládli úplně sami - i bez IUI - tak s takovým servisem to pro vás musí být hračka...! 😉

ally57
7. srp 2009

Dobré ránko 🙂

Tak dneska už mám dobrou náladu 🙂 což bude asi tím, že kolem poledne odjíždíme na prodloužený víkend do Mariánských Lázní (sem: http://www.parkhotel-golf.cz/) a tam nebudu vůbec přemýšlet (doufám), jen relaxovat a výletíkovat 🙂

Krásný sluníčkový pátek všem! 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru