Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nicollka
6. říj 2009

Ahoj holky dnes sem se vůbec nemohla nabourat na koně :D to byl abstáček. Už jsme zase samy. Malej druhý den ve školce krásně zvládl už ani moc neplakal, skoro vůbec. Sice mi říkal že už tam nechce, ale už je to na dobré cestě. Já mám krásnýho anovuláka a dnes sem dokonce myslela, že snad začne mrcha takový šílený mrchovský pocity no hrůza. I zle od žaludku, ale to spíš od únavy, já se tak těším až si lehnu a usnu.
A co tu nového? Od zítra rána už jsem zase tu každou chvilkou jedním okem :D Malej už spinká skoro, tak asi taky zalehnu u telky. Domeček už se rýsuje, do konce října má být vyplacený a hned jak to zapíše katastr na nás (prý až 3týdny :( .. ) tak se stěhujem juchůůů.

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

cabalkova
6. říj 2009

Niko, tak gratuluju k domecku, to bude parada.

Pokud jde o ten anovulak, tak nesmutni, zda se, ze se k tobe pridam, myslela jsem, ze vcera ci dnes byla ovu a doma jsem mela jeden posledni zapomenuty ovu test, tak jsem ho udelala a na nem vubec nic. Tak to me teda zaskocilo, ale kazdopadne je to tak a uvidime, co reknou teploty... ale uz se nebudu divit nicemu a anovu jsem mivala, tak je klidne mozny, ze je tu zas... no, co nadelame, jedeme dal a pristi mesic to snad bude lepsi. 😝

nikare
6. říj 2009

ahoj holky, zdravím a přeju hezký večer, takže se zároveň loučím. Dneska jsem se probudila s bolestí v krku, takže si jdu udělat zábal a jdu zalehnout do peřin. Teď jsem loudila rozumy u našich maminek, co můžu a co ne, tak jsem zase chytřejší. JInak se cítím fajn, kromě toho, že děsně žeru 😅
Tak se mějte a páčko 🙂

cabalkova
6. říj 2009

Nika, tak se pekne zachumlej a bacily zazen, dobrou noc a pekne se oba vyspete. 🙂 Kdy pujdes k dr na utz??

slunickoseznam.cz
6. říj 2009

Tak se opatruj nika at jsi co nejdřív fit a aspoň enjsem sama kdo teď žere.... 🙂

cabalkova
6. říj 2009

Niko... jo a s tim kataastrem je to tak, ze uz druhy den po podani zadosti je na nemovitosti plomba, takze je videt, ze se tam neco deje, a pak maji lhutu 30 dni na to, aby tam zapsali noveho majitele... ale treba by na to stehovani stacila ta plomba, ne??

nicollka
6. říj 2009

no prý nám předá majitel klíčky a nemovitost jak tam budem zapsaní jako majitelé, takže budem doufat, že to katastr udělá rychleji než za ty 3 týdny.

consti
autor
6. říj 2009

Ahoj kočky, teda bez toho koně, to byl absťák 😀 .
Veru hezky se vylež a odpočívej ju?? 😵 😉
nico tak to je fajn, že se to s domečkem rýsuje.
klárko na ovu test kašli!! Mně zase ukazovali 4 dny ty samé, stejně tlusté čárky a to od 9. do 12. dc a ovu jsme přitom měla později. A jindy mi zase čárku vůbec neukázali a přitom to bylo v den ovu 😉 . Ty teplotka jsou hlavní 😉 😵 !
slunicko jen se hezky nabašti, tělo to asi potřebuje 😵 .
Holky a jak s tím srazem??? Napište každá jestli můžete 17.nebo 18.10.A taky musíme vymyslet v kolik hodin a kde se sejdeme! Já bych to viděla na někdy po obědě v Praze a tam mi je jedno kde 😉 . Měla bych mít čas oba dva dny. A čerstvé těhulky snad taky půjdou 😵 !

nicollka
6. říj 2009

tak já se pro dnešek loučím, zase mě bolí pupek , jdu spát, dobrou zítra

ally57
6. říj 2009

ahoj holky 🙂

Klárko, jojo, bude to pan doktor Alexander - mohla jsem si vybrat jeho nebo nějakou paní doktorku, tak jsem řekla, že chci jeho 😉 Dám pak vědět, co a jak 🙂
Jinak jsem z tebe trochu zmatená - já myslela, že jsi zobala clostil... tak jakejpak anovulák??? 😕

Veru - přeju brzké uzdravení! 🙂

Srazík: je mi úplně fuk, který den to bude. Popolední čas je určitě OK 😉 Asi bychom se měly sejít někde v centru, aby to bylo spravdlivé, co říkáte...?

Ještě poopravuji tabulku - dneska = v úterý jsem 2 DC, takže ve středu 7.10. budu 3 DC 🙂

cabalkova
7. říj 2009

Dobre rano, kocenky, tak tedy tabulka spravne:

Alenka 3 dc
Micha 7 dc
Klárka 14 dc
Zuzka 19 dc
Nikolka 22 dc
Ivča 36 dc ??

----------------

Sluníčko 8 tt
Veru .....(asi 3-4) tt

Alenko, tak jsem zvedava na zpravy z Gestu, drzim palce, aby to tentokrat klaplo. 🙂 Jinak mas pravdu, clostil jsem polykala, a cekala jsem ovu tak ten 13-14 den jako obvykle, ale teploty skacou sem tam, dnes 36.3, vcera 35.5 (u me takove hranicni), predevcirem 36.3, predtim vytrvale 36.6, tak jsem z toho taky zmatena. Prijde mi divny, ze kdyz jsem az doted mela po clostilu ovu naprosto spolehlive, ze bych ji najednou nemela... no ale pokud teploty v nejblizsich dnech poradne nevyskoci, tak uz to tak vypada... 😒 Nebudu panikarit a jeste par dni pockam... a uvidim, to teda neco uvidim. 😉 A na ovu test kaslu, no. Vsak jsem to tu sama nekomu psala a pak se ty vystresuju.... no pako, no. 🙂

Jinak srazik je mi taky jedno, po poledni je to fajn a muzu oba dny, a centrum by bylo fajn, urcite nejaky podnik vymyslime. Jedni moji kamaradi maji hezkou kavarnu na kraji Zizkova, kam je to asi dve zastavky tramvaji od HLavniho nadrazi, ale je to jenom namet... Doufam, ze tehulenky taky dorazi, aby nam tehubacil mohly predat osobne. 😉

slunickoseznam.cz
7. říj 2009

Ahoj koukám že enjsem tak brzo vzbuzená jen já od šesti mi je azse blbě jinak vás holky zklamu na srazík nedojedu mám to strašně daleko a vycházky mám od 10-18 hodin a to bych určo nestihla navíc mi teď bývá ještě občas špatně takže bohužel ale na fotečky se budu moc těšit 🙂

nicollka
7. říj 2009

Ahoj holky tak mrchovský bolesti přestaly, občas se ještě objeví tak sem zvědavá kdy dojde mrcha už.
dnes ráno to zase vyskočilo trochu hore.
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Ale konečně ovu testík zeslábl .. tento už nebyl pokazený :D

aranel6
7. říj 2009

Krásné dopoledne holčenky,

tak já na 3 dny odpadnu a taková událost-Veru obrovskááá gratulace 😵 😵 😵 😵 😵 -pošlu email do IP-chci se taky pokochat testíčkem aněco se dozvědět-teda až budeš zdravá a budeš moct.

Já teprve dnes vstala na chvilku z postele-v neděli mě skolila nějaká super chřipajzna,takový rychlo nástup jsem ještě nezažila ☹-nemohla jsem vůbec nic-buď jsem se klepala zimou nebo ze mě crčel pot-rýma, svaly bolely a k tomu v pondělí večer dorazila mrcha 😢, takže ještě křeče-fakt jsem si chvílema přála abych umřela-brečela jsem bolestí-noc příšerná. Na dnešek už se to zklidnilo, jsem v útlumu,ale už mě skoro nic nebolí-teplota už jen lehce zvýšená,tak snad bude už jen lépe. Ještě zítra budu doma a pak v pátek letím na služebku na týden,tak snad mi bude aspoň trochu dobře. 🙂

Na srazík se moc těším-po O mi vyhovuje-můžu taky oba dny (17-18.10) 🙂

A ještě teda aktualizace tabulky
Ivča 3 dc
Alenka 3 dc
Micha 7 dc
Klárka 14 dc
Zuzka 19 dc
Nikolka 22 dc
----------------

Sluníčko 8 tt
Veru .....už asi 4 tt 😵

michamicha
7. říj 2009

ahoj, jen jsem se stavila, abych vám řekla dnešní závěry z návštěvy u dr.
tenhle měsíc bez clostilu, jen od 16DC utrogestan, 20DC jdu na utz jestli se mi náhodou neudělala nějaká cysta a s další mrchou začnu píchat puregon...
docela mě to štve, že se to zase posouvá o další měsíc ☹
a teď jdu pracovat, mějte se, papa

cabalkova
7. říj 2009

Micho... a proc ti davaji puregon, kdyz ovulujes i po clostilu? A od 16dv utros... to uz jsi mela ovu? Utros ji prece zastavuje... Jinak drzim palce, aby vam to uz co nejdriv klaplo, druha vlna se tu, zda se, skutecne rozjela, tak musime vsechny co nejrychleji naskocit. 😉

michamicha
7. říj 2009

cabal, protože já mam blbou reakci na clostil, navíc mi kvůli clostilu neroste sliznice (dr. mi vysvětloval, že clostil má dobrý vliv na růst folíku a na ovu celkově, ale potlačuje růst sliznice, která je v mém případě pokaždý hodně nízká, takže i kdyby se vajko oplodnilo, tak se prostě nemá kde uchytit) a puregon je v tomhle prý lepší... mě to je jedno co si budu píchat, věřím, že dr. ví co dělá a klidně si ty 2 tis. za puregon zaplatím...
bez clostilu ovu nemám, takže je jedno, jestli začnu nebo nezačnu brát utroš, ale bez utroše bych na mrchu mohla čekat třeba dalších 14 dnů dýl jako posledně když jsem nebrala vůbec žádný léky...
dr. mi řekl, že s tim puregonem se zvyšuje šance u IUI o dalších 5-10%, takže to zkusíme a když to nevyjde, tak budu potichu přemýšlet o IVF, protože tohle neustálé čekání mě fakt ničí, v práci se nedokážu soustředit a dělám chyby a celkově to jde všechno od 10 k 5 ☹ takže když to vezmu kolem a kolem, tak pro mě je řešení jak se definitivně nezhroutit, že budu co nejdřív těhule a je mi jedno jestli to bude přirozenou cestou nebo jestli tomu pomůže doktor s IUI nebo s IVF...

aranel6
7. říj 2009

Klárko,nepanikař-pěkně snažílkujte a ona se ovulka určitě ukáže co nevidět.🙂
Koukejte pěkně se Zuzkou udržovat vlnu,ať do Vánoc všechny nasedneme a popojedem směrem k pravidelným KO a krásným obrázkům z UTZ.

Mícho,úplně chápu jak další čekání dokáže vydeptat-ten pocit že člověk nemůže nic dělat jen čekat je vážně k zbláznění- 😢 -budu moc držet pěsti aby puregon zabral hned napoprvé a byl z toho krásný zdravý mimísek.x-)

Já dnes zase total v depce, že je to prostě marný a mimísek nám prostě není souzen 😢 😢 😢 . Snad až mi bude zase lépe se vrátí i optimismus-doufám. 🙂

cabalkova
7. říj 2009

Micho, tak to zni dobre, ten puregon... ja nevedela, ze to funguje jinak nez clostil... tak drzim palce, aby dalsi IUI byla uspesna... ja mam taky depky vzdycky kolem ms, to jsem uplne na hunte, kdyz se pak z toho ale vzpamatuju, tak se snazim tomu tolik nepodlehat, protoze si myslim, ze psychika dela taky strasne moc a ze kdyz se na to budu silene upinat, nebo si naopak rikat, ze to nepujde, tak to fakticky nepujde... Kazdopadne jeste jednou drzim palce, abys priskocila ke slunicku a k veru. 🙂

Aranko... ale znam to moc dobre, to co ted citis ty, ze proste mimi nebude, ja to mivam taky a pak si to zakazuju, takhle uvazovat, protoze si rikam, ze tim miminko od nas odhanim... i kdyz naposledy jsem ten pocit mela vcera, kdyz muj muz prisel z hospy, kde byl s kamarady mirne oslavit novou praci, a tahl z nej rumajzl... teda nemela jsem na snazeni naladu ani malo, takze nic nebylo, tak jsem si rikala, no jo, dalsi mesic v hajzlu (damy prominou ten vyraz), no a dneska na teplomeru teplotka jeste stale nizka, tak uvidime, snad ovu dorazi, cely den me poboliva pravy vajecnik, ze ktereho by to melo tento mesic jet, tak treba to prijde v pristich dnech a na dnesni vecer uz jsme si snazeni domluvili, tak koukam na vlnu, na ktere se vezou holky a delam vse pro to, abych na ni za chvili byla taky... 😉 Takze dnes vecer drzte palce. 😉

michamicha
7. říj 2009

cabal, taky ti držim palce 😉 snad se nám to konečně povede a do vánoc budem těhule 😉

nikare
7. říj 2009

ahojky 🙂
Kláry, takže dneska bude vášnivá noc??? 😉 budu moooc držet pod peřinou palce 😉
Mě ta bolest v krku vůbec nebaví.........radši bych rýmu.............kéž by to všechno pomohlo co nejdřív.
Micho.........taky držím palce, ať tě správně nastimulují 😉
Holky já vám řeknu, že jestli nám se to podařilo v ten den, kdy jsme to měli nařízeno, tak to bylo to nejhorší, co jsme zažili a já byla nervní jak pes..............prostě jsem byla v šoku, že by to mohlo vyjít. 😉 Tak já asi snad potřebovala mega nervy, aby to vyšlo 😵

cabalkova
7. říj 2009

Jo, ja uz tomu sice neverim tak bezvyhradne, jako na zacatku tehle diskuse, protoze mam pocit, ze vanoce jsou v podstate za dverma, ale zase se jeste nehodlam smirit s tim, ze zadne deti mit nebudeme... prece jsme nestaveli barak na venkove, abychom tam byli sami... teda je tam uzasne, ale nekdo tam prece jenom chybi. 😵

Holky, ten vajecnik me boli tak, ze to nemuze byt nic jineho nez ta potvora ovule, tak dneska nedam manzovi pokoj, dokud nenavali poradnou davku spermoniku. 😉

A stejne, az se nam to povede, tak ja tomu nebudu vubec verit. A asi budu desne brecet... ja se znam. 😉

cabalkova
7. říj 2009

Veru, to ted uz nema cenu zkoumat, kdy ze to vyslo, hlavne ze to vyslo a basta. 🙂 Dekuju za drzeni palcu, kdyz je to od tehulky, tak to by bylo, aby to nepomohlo. 😉 😉 😉 Tak na to hlavne nezapomen, jo? Moc velkou vasen teda necekam, jdu ted jeste po praci tancovat, tak budu asi docela udrndana, hlavne, aby to probehlo. 😵

Jo a koukala jsem do svych grafu a prvni cyklus s clostilem jsem mela ovu 22dc, tak kdo vi, kdy bude... ale podle toho boleni bych fakt tipovala na dnesni noc... 🙄 Rano podam hlaseni. 😠

A ted mazu kocky, takze preju vsem hezky vecer a krasne sny (tehotenske nebo aspon o tehotenstvi). 😅

nikare
7. říj 2009

Kláry...........jasně.............budeš bulet a smát se najdenou, jako já !!!!!
Je to na palici...........těch příčin může být snad milion......já jsem fakt ráda, že mám takovýho doktora, jako mám, protože vlastně za čtvrt roku jsme udělali takových vyšetření, že víc už ani na gyndě nejde.........a zvláštní je, že když nám řekl, že to zřejmě nepůjde a budem muset na IUI, tak jsem tomu už fakt přestala věřit a hopla..............tak mi řekněte, jak je to možnýýýý !!!!

aranel6
7. říj 2009

Klárko,
držím seč můžu 😉 -pokud máš boleníčko tak je ovulka jasná-zítra nejpozději pozítří už budou teplotky nahoře a věřím že tam už bude plaváček a bude mířit dolů po proudu najít nějaké pěkné místečko na zakotvení 😉 .
Tak se pěkně zatrsej at máš spousty endorfínků v krvi a pak to půjde samo.

Veru, to je to-Dr. řekl že to asi nepůjde samo a hup mimísek mu ukázal že teda zase chybná diagnóza-ale určo bude rád že se spletl. 😉

consti
autor
7. říj 2009

Ahoj kočičky snažilky a těhulky.
Ivčo nevěš hlavu, ta miminka prostě mít budeme. Max. ten termín budeme muset prostě posunout. Vidíš, kolika holkám se tu zadařilo po roce. A jedna na to musela přestat myslet a druhá na to naopak hooodně myslela a oběma se povedlo. Takže recept na to není žádný 😀 .
Klárko dnes jsi 14 dc, takže to je na ovu tak akorát. Ještě rozhodně není nic ztraceno a ty ji budeš mít asi trochu později 😉.
Veru hezky odpočívej a šetři se a ať ten krk brzy nebolí 😉.
micha neboj, tak se vám podaří s pomocí doktorů, nebudeš první ani poslední. Hlavně, že to vyjde. Holky, rok 2010 je náš 😵 😵.
Co ten sraz??? Měly bychom to nějak rozseknout. Takže navrhuji sobotu 17.10. ve 14.hodin někde v centru Prahy?? Dáme někde kafíčko a taaak 😵. Jen jsem to ještě manžovi neřekla, ale myslím, že snad nic nemá v plánu a "pustí" mě 😀.

aranel6
7. říj 2009

Ahojky Zuzi,

díky za povzbuzení 🙂-dnes mi to pomohlo-takže rok 2010 je prostě náááááš. 😅

A se srazíkem souhlas-sobota 14:00 by byla skvělá-Klárka navrhovala někde u Hlaváku-to by pro mě bylo super,ale klíďo i jinde-přizpůsobím se. 🙂

Krásný večer - těhulenky odpočívat, snažilenky v 2.fázi pěkně snažit, snažilenky v těhulící fázi pěkně bříška hladit a snažilenky zatím na čekačce nesmutnit-pěkně se těšilkovat 🙂.

arka
7. říj 2009

Ahoj holky, mohu se přidat do téhle diskuse ? Koukala jsem na web, ale jsou tam ohledně tohodle téma jen diskuse "krátkodobých" snažilek, prostě těch, co teprv začínaj ☹ Ale já se snažím už od června 08 a tak zrovna nepatřím k těm optimistům, co začali před pár týdny..

nicollka
8. říj 2009

Ahoj holky tak dnešní grafík je tu

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Nevim co se s těma teplotama děje, no že by ovulka až takto pozdě? Ale obča zhačínám cítít prsa a mám pořád divné bolesti brucha... Tak třeba mrcha za chvilku dorazí aj ked je jeste dost brzo.

nicollka
8. říj 2009

jů srazík .... potom vložte foto ;) Já to mám hodně daleko. Ale chtěla bych na touhu a děti ráje do prahy.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru