Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
28. led 2010

Veru, no on je jinak zlatíčko, ale v poslední době na něj jde asi puberta a dost ničí. Ale jen moje věci a jen, když je v místnosti sám a já někde vedle. Jak kdyby si říkal :" Jo tak ty jsi doma a nebudeš se mi věnovat, tak počkej 😀 .". No je s ním teda sranda. Ale já ho třeba naučila koukat z okna. U okna máme sedačku a on na ni teda může a pak si vyskočí ještě na ten polštář a kouká z okna. To mi tolik nevadí, jenže on zjistil, že na tom polštáři se dá dobře spát a on má navíc rozhled na všechny strany a do zad ho hřeje teplo z topení, takže je to teď oblíbené místo, ale ten polštář je celý zmáčklý a už se tam urval jednou knoflík. No ale moje blbost, když jsem ho to naučila, mě nenapadlo, že tam bude spát 😅 😀. Takže je schopný vedle mě panáčkovat na sedačce a kňourat ať ho tam pustím. A je natolik chytrý, že ví, že když telefonuji, tak ho nemůžu okřiknout nebo plácnout, takže to kňourání vždy zinezivní a štěká atd. 😀. Je to potvůrka 😎 .
a jiank jak ocásek chodí hodně za Petrem, ale i za mnou. je třeba si přiznat, že jsme ho rozmazlili 😎 😅 😀 .

cabalkova
28. led 2010

Holky, s tema zviratkama je to stejne uzasny, ja nemit toho naseho kocoura, tak nevim, aspon trochu mi vynahrazuje to miminko, protoze si ho clovek muze nosit, neco mu ukazovat, povidat mu, mazlit ho... ted v noci, jak jsem nemohla spat pred OPU, tak se za mnou prisel mazlit do postele (jsme desny, ale Elijas smi uplne vsude), jako by me chtel uklidnit a utesit...

Alenko... s tema narozeninama to bude urcite sileny, drz se, devce.... hele je to hnusny, ale co nase sousedka prisla s tim, ze cekaji treti mimino, videla jsem se s ni asi trikrat, proste to nedavam, nezvladam pohled na jeji pupik a stve me, ze oni uz ani nechteli, a cekaji treti kousek, zatimco my bychom radi aspon jeden a co? A NIC!

Jinak holky, dneska jsem si to rano fakt uzila, zapadla jsem s autem a musela jsem volat sprateleneho traktora, aby me vytahnul, no pripadala jsem si jako pipka, jeste jsem to obrecela, takze jsem si sla umejt ty maluvky, co jsem si na obliceji vyrobila do prace, pak me teda vytahnul, tak jsem se sla namalovat znovu a jela jsem na vlak... a ejhle, vlak mel vyluku, takze jsem tam mrzla jeste tri ctvrte hodiny... no sileny, moc me to nebavilo... tak jeste cekam nejaky pru.er do tretice...

Jinak z CARu zatim nevolali, coz snad znamena dobre zpravy, pani dr. vcera rikala, ze kdyz nebudou volat, vsechno bezi... rano jsem se klepala jak ratlik, aby nezavolali, ted jsem uz trosku klidnejsi, ale mam pocit, ze tam zitra rano bude muset zavolat asi manz, ja bych u toho snad omdlela... no jsem magor, fakt... myslela jsem teda, ze to budu zvladat ve vetsi pohode... jsem z toho uplne vymiskovana a nervy mam jak spagaty... fakticky bych se dost divila, kdyby se to v takoveto nalade povedlo... tak snad uz radsi rovnou myslet na dalsi pokus....

nikare
28. led 2010

Ahojky Kláry.........teeeeda no taky pěkné ranko tedy, jen co je pravda 😅 😅 😅 Měla jsi teda pěkný vzrůšo a jestli tě uklidním, tak přesně za podobných zmatků se nám povedlo. Ještě jsem ze začátku skončila na té pohotovosti, protže mi nesedl ten tatarák s redbullem 😀 😀 😀 , takže ?????? A držím moc palce, aby dneska niiikdo nevolal 😉 😉 😉 😉 😉

ally57
28. led 2010

tak jsem zpátky 🙂 V Praze žádný sníh nepadá, naopak svítilo sluníčko a bylo nad nulou 😀 takže paráda a skoro to vypadalo, že bude jaro - což teda ještě nebude, ale sluníčko vždycky člověka zahřeje i uvnitř 😉

Holky, děkuju za slova pochopení s tou oslavou, vždyť já vím, že jste všechny prožily něco podobného... jindy tam jet nemůžeme, to bych nemohla Viktorvoi udělat, vždyť je to jeho táta... a tak jako vaši chlapi, i ten můj je pohodář a navenek flegmatik - pragmatik, takže bere věci tak, jak jsou a tudíž nemá moc pochopení, proč nadávám jak špaček, že se nám to 20 cyklů nedaří a všichni kolem dvakrát roztáhnou nohy a jsou v tom - ještě k tomu když někdo o to třeba ani dvakrát moc nestál... Já vím, že se rozčiluju zbytečně, ale neumím a nechci věci držet v sobě, musí to ven... A Klárko, setkávání s těhulema - to je přímo moje specialitka - jelikož v podstatě už nemám ŽÁDNOU netěhotnou kámošku, tak mi nic jiného nezbývá a je to masakr... snažím se být v klidu, v pohodě, a pak doma kolabuju... 😅 No, co se dá dělat... jdeme dál...

Zuzko, to si teda užíváš s Abíčkem 😀 aspoň se doma nenudíš 😉

Klárko - super, hurá, sláva, že ti nevolali, nedivím se, že jsi z toho na větvi, taky bych byla... Ale asi bych tam chtěla zítra volat sama, abych to měla "za sebou" - no, stále držím palečky seč můžu!!! 🙂 Že máte kocourka, je super, jednak ho můžeš mazlit (já mám leda plyšovýho králíka, koalu 😀 nebo jednorožce - ten je prej kouzelnej 😉 ) a jednak, jak mi psala ta známá - kočičky umí pomáhat "léčit" záněty a vytahovat z člověka negativní energii, tak si ho šoupni pak na bříško, až tam budeš mít zpátky embyjko 😉
Jinak jsi teda měla fakt veselý ráno, to tě obdivuju, že jsi to nevzdala a nevrátila se domů 😅

Veru - a jak ti je? Už je to lepší nebo tě v každé poloze něco bolí? 😉

cabalkova
28. led 2010

Holky, dekuju moc za podporu, snad se zitra dozvime nejake dobre zpravy... stacil by jediny bojovnicek a nas Elijasem (kocour) by nam ho zabydlel u me v pupiku... Jinak super zprava, pristi patek bude navezeny material na podkrovi, a to za velmi pratelskou cenu, takze se do toho hosi pusti...

aranel6
28. led 2010

Ahojíček holčinky,

teda koukám to tu byla kalamitní rána.

Klárko, to je supééér, však já si to myslela,že to budou bojovníčci a myslím že tam fakt ti tři zítra budou a nejpozději v pondělí už jeden pošupajdí k mamině a kocourek mu bude na to hnízděníčko pěkně vrnět.
😵 😵 😵

Ale ten traktor-to mě by kleplo-já někde zapadnout, tak budu fakt neschopná a budu bulit příťovi do telefonu.

Zuzi, Abíček je teda vážně lumpas, ale to oni umí-prostě když je pánešek doma,tak je můj a chci aby se mi věnoval a běda jak né. Tak už moc neuklízej a užij si to taky trochu.

Alenko, ta oslava je vážně děsivá představa-protože tohle prostě nejde,aby to člověka nesejmulo a nejhorší je že nikdo kromě těch co to zažily to nechápe-někdo na tebe blbě kouká, někdo se snaží být soucitný,ale kdo si tu náhlou bolest neprožil to fakt nepochopí. Takže já budu držet vše co mám,aby jsi prostě byla do měsíce (teda lépe do pár dnů) těhulka a projít si tím nemusela.
Mě čeká babinec příští neděli-jsme 4 a z toho jedna má 2 děti-obě na první pokus, druhá jedno a je po dvou pokusech v pátém měsíci, takže to taky vidím na probrečený večer jen co odjedou-protože vím že bude ukazovat bříško a já si budu mačkat nehty do dlaně,abych nezačala bulet. ☹

Verunko, ty jsi naše nadějka-čím víc chaosu-tím jistější těhu-to je dobrý-tak to bych potřebovala příští týden nějaký super chaos. 🙂 😵

cabalkova
28. led 2010

Aranko... vsak ja taky bulela Pavlovi do telefonu, ale vedela jsem, ze ma cislo na traktora a ze to nejak zvladnu, nakonec...

Jinak jedna kamoska, tak trochu carodejnice, mi prorokuje, ze se nam udelaly dva kousky, tak jsem zvedava, co se zitra dozvim... teda dala bych za ne nevim co, a jak jsme chteli davat jenom jedno, tak bych je tam nechala supnout oba, at jsou klidne dvojcata...

Alenko, a vis co je na techhle akcich nejsilenejsi? Ze rada lidi ani nechape, proc bulis, a rika si, ze se nedeje nic tak silenyho a co ze ti na tom tak vadi... ale kdo tohle trapeni nezazil na vlastni kuzi, nepochopi.... tak se drz, pani nase, a at uz to brzy pomine a muzes se hrde chlubit pupikem a fotkami z utz ty... 😵

ally57
28. led 2010

Ivčo - notak to bude opravdu veselá sešlost ten váš babinec... 😒 tak to taky nějak zvládni! Co nám zbývá... zatím...

Klárko - jo, tak to máš naprosto pravdu. Nejvíc ze všeho nesnáším, když někdo, kdo otěhotněl napoprvé, mi říká, že rok a půl je ještě krátká doba a že na to moc myslím a že bych měla vypustit a co to blázním... to bych fakt vraždila.. 😠 a opravdu bych takovým chytračkám přála, aby si zažily jeden jediný den v mojí kůži, aby pochopily, jaké mají ohromné štěstí a nechaly si ty "zkušený" kecy... Já vím, že je těžký mě v tu chvíli jakkoli "utěšit", ale tohle je snad to nejhorší, co může být, když z vás ještě dělají jako že jste divný a že si těma nervama vlastně za to všechno můžete samy 😠 Děkuju ti!!! 🙂 ale nejdřív se těším na ty tvoje fotečky z UZV 😉 😵 Tak snad se ta tvoje čarodějná kámoška trefí 🙂 A vy se o tom počtu ještě můžete rozhodnout na místě...? Fakt bys je tam šoupla oba? 🙂

Holky, my nějak zanedbáváme naší tabulici a teď vůbec nevím, která jak na tom jste... 😲 (dokonce ani já nevím, kolikátý dc a dpIUI jsem 😅 )

consti
autor
28. led 2010

Tak jsem zase tu. Kámoška před chvílí odešla, jen dorazila i s přítelem a já v teplákách, nenalíčená 😀 . Naštěstí je to náš kamarád, tak snad si už zvykl 😀 😎 .
Jinak, co byste čekaly, kámoška není v tom, zato její sestra (stejně stará jako já) v tom je 😅 . Opět navíc holka, která pořád že mimčo ne a že až za rok atd. No prý se jí podařilo otěhotnět skrz antiko (to nějak nechápu vůbec), ale pak prý potratila, ale vzhledem k tomu, že se už smířila s myšlenkou, že bude máma, tak antiko vysadila a byla hned v tom 😎 . No překvapuje vás to některou? Mě už snad ani ne 😀 😅 .

consti
autor
28. led 2010

Klárko, pokud budete mát dvě embryjka, tak bych si taky nechala obě. Co jsem tak kde četla, tak ze dvou se skoro vždy to jedno uchytí a přecejen se dvěma je tam podle mě vyšší šance 😉.
Alčo, na tabulku mrknu 😉 .

consti
autor
28. led 2010

A aktuálně 😉
Zuzka (consti) 4dc- mrcha končí a šup do dalšího kola,a už žádné smutnění. A tentokrát vychází i jonáš, tak třeba to vyjde 😀
Ivča (aranel) 6 dc - mrcha už skončila a je tu další kolo,budeme držet palečky ať je úspěšné
Martinka (nicolka) 13 dc - Tak mrchule už by měla být pryč a dr.nám brzo poví co a jak dál
Klárka (cabal) 23 dc - Tak čekáme kolik bojovníčků se uchytilo a pak šup dvojčátka do bříška 😵 😀
Alenka (ally) 30 dc - Tak Alenko a už žádné smutníkování pořád je to nadějné a můžou být // a jinka ISCARE to jistí. A já si na to testování hezky počkám, třeba tam ty čáruše budou 😵!!!

Kačka (slunicko) 24 tt těhulinka - to to letí -Natálka už nám vykukuje i přes břicho a dělá parádní boule a my jsme rádi že ji máme
Micha 13 tt těhulinka - mimísek krásně povyrostl a přesně odpovídá svému stáří a mamince i slzička ukápla dojetím, co už všechno dovede - tady už se blíží konec I.trimestru a kontrolní uzv
Veru (nikare) 10 tt těhulinka - týdny krásně naskakují, 1.2. uzv a to už bude krásně ťukat srdíčko - už se to opravdu rychle blíží už za pár dní 😉

ally57
28. led 2010

No Zuzi, to mě teda vážně nepřekvapuje ani trochu... 😒 😅 Myslím, že se tam nahoře někdo náramně baví... nebo že by byla všechno jenom náhoda...? Tak nějak nevím, co je lepší varianta... 😅 Vždycky jsem byla fatalistka a věřila jsem, že osud mi je příznivě nakloněný... asi je lepší žít s tímto naivním přesvědčením 😉 😀

Děkujeme za tabulku 🙂 takže Zuzce držíím palečky na Jonáše (Mesince to klaplo, tak proč né nám 😉 ), Ivče držím palečky na další Valentýnské kolečko 🙂 , Martince držím palečky, aby jí Dr. hnedka srovnal do latě 😉 , Klárce držím palečky nepřetržitě 🙂 a já jsem 13 dpIUI. Našim těhulenkám krásně naskakují týdny, radost pohledět 🙂 😵 těším se na další fotečky 😵

Klárko - asi bych to udělala taky tak, jak píše Zuzka - dvě rovnou tam, budou-li dvě 😉

michamicha
28. led 2010

ahojky 🙂
Info z dnešní kontroly: mimís je v naprostém pořádku, dle MS je 12+6, dle UTZ 13+0 (čekala, že bude tak 12+3 maximálně, ale nějak záhadně to dohnal, až předběhl 😕 ), dr. mi napsal Magnosolv, prý mi to pomůže od té zácpy a krvácení s ní spojenému, takže budu pít 1x denně 1 sáček 😉 no a to hlavní NT máme 1 a mrňous měří 6cm 😵 zase se tam mrskal jak rybička 😵 😵 na utz byly krásně vidět orgány, no prostě nádhera 😵 krev mi budou brát až příště, tj. 2.3.2010. Asi mě pěkně vysajou, protože to bude zároveň i odběr na tripply 🙂 ten nový dr. je fakt sympaťák, může mu být tak 50 let a všechno mi vysvětlil, mám z toho fakt dobrý pocit 😉

consti
autor
28. led 2010

Alenko, no já se tomu už fakt jen zasmála 😀 . Jako to je fakt ironie osudu, když jsem pořád od kámošky slýchala, jak je sestra proti dětem a nikdy je mít nebude atd. No a najednou hups a je v tom 😀 . Fakt sranda 😎 .Přemýšlím, která kámoška ještě není těhu, ať se na to nějak psychicky připravím (ale moc jich není) 😅 😕 .

cabalkova
28. led 2010

Ahoj micho, tak to je fajn, ze je mimi v poradku, chceme fotecku.

Jo, ja porad cekam u kolegyne z prace, ze prijde s tim, ze je tehotna... rikala, ze se zacnou snazit tak nejdriv na podzim 09, tak bych rekla, ze to bude oznamovat kazdou chvili, protoze dyl nez mesic dva jim to urcite trvat nebude!! 😠

Jinak alenko, pokud jde o pocet embryjek, my jsme podepsali, ze chceme jedno, ale jak jsme vcera mluvili s pani doktorkou, tak jsem rikala, ze bych se jeste rozhodla znovu podle toho, jak budou embryjka kvalitni a kolik jich bude, a ona rikala, dobre, pisu si, ze budeme jeste upresnovat. Takze zitra budu volat a pokud jich bude vic jak jedno, tak se budu znovu rozmyslet. Kdybychom meli dve, je to jasny, nechala bych si supnout rovnou obe. Kdybychom meli tri a kvalitni, zvazovala bych, jestli nedat jedno a dva mrazacky nenechat na KET. Ale proberu to zitra vse s pani embryolozkou, byla desne sympaticka a takova chapava, tak myslim, ze to bude ok.

Jak mi ta kamoska prorokovala, ze budou dva bojovnicci, tak jsem se najednou uklidnila a uz se tam zitra nebojim zavolat, hrozne mi pomohla... i kdyby to tak nakonec nebylo. Holky, to je neuveritelny, ja bych mohla bejt zejtra tehotna, chapete to??

michamicha
28. led 2010

cabal, fotku mám v albu Kulíšek 😉

cabalkova
28. led 2010

jo, diky, prdolka je fesak

consti
autor
28. led 2010

Micha to jsou krásné zprávičky y fotka super 😵 . Užívej si to, těhulko 😵 😉 !
Klárko, to je síla, co? Už zítra z tebe může být (a věřím, že bude) těhule 😵 !!

cabalkova
29. led 2010

Tak holcenky, mam nasledujici zpravy, moje kamoska carodejnice se zatim nemylila: z peti vajuch se nam oplodnila dve, ovsem obe embryjka se zdarne vyvijeji, zitra rano si mam znovu volat, a kdyz bude vse ok (a moc doufame, ze bude), tak bude zitra transfer. Pani doktorka byla moc mila, rikala, ze je vse v poradku... tak snad to nasi bojovnicci vybojuji nejenom do zitrka, ale do uplneho slavneho a nadherneho zaveru. 😵

nikare
29. led 2010

Ty bláááááho Klárko...............to je skvělýýýýýý !!!!! Strašně mooooc gratuluju !!! Je to vážně paráda !!! Já mám takovou radost, jako kdybys nám už oznamovala, že jsi v tom 😀 😀 😀 😀 ale to už vlasntě skorem jsiiii !!!!!
Ježiš já mám vážně takovou radooooooost !!!!!!
Takže to vypadá, že poputují oba dva, viď???? Já ty palce ještě víc přimáčknu !!!! A ta tvoje kamarádka je teda fakt asi dobrá...........z čeho hádá??? z karet, z ruky, z logru????
juj............... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

asanaa
29. led 2010

ahojda nakukuju,to je nervák 😀
cabal moooooooooc moc gratuluju a mačkám palečky 😵 😵 😵 😵 😵 bojovníčci zítra určo poputují k tobě 😵 😵 to je krásnýýýýýýýýýýýý 😵 😵

cabalkova
29. led 2010

veru... kamaradka pouziva kyvadylko, jinak myslim nic. 🙂 Moc bych si prala, aby to nasi sikulove zvladli... To vis, to ze mame volat jeste zitra mozna znamena, ze to neni tak jednoznacne... ja nevim, ale snad to klapne... spousta embryjek se prestava vyvijet prave treti den a to je zitra, tak uvidime a musime doufat a modlit se, ze to nasi prdolove daji... 😠

Dekuju moc za podporu, ale je mi jasny, ze dokud je nebudu mit u sebe, tak se budu klepat jak ratlik... ani nebudu popisovat, kolikrat jsem uz dneska byla na zachode. 😒

ally57
29. led 2010

Klárko - to jsou moc dobré zprávičky!!! 😵 😵 Zatím potichounku gratuluju ke dvěma bojovníčkům a pevně věřím, že když kámoška uhádla počet, tak že se vyplní celá její věštba! 🙂 Každopádně nepřestávám držet palečky a moc na tebe myslím, jak ti asi teď je... tak ten dnešek nějak vydrž a zítra už je máš u sebe! 😵 Úplně se mi chce brečet, je to tak moc hezky dojemný... 🙂 😅

Jinak já byla zase v noci vzhůru - opět příšerná bolest břicha jak při ms... po chvíli to přešlo a zase jsem nemohla usnout - fakt paráda, teď jsem jak přejetá parním válcem 😝 Jestli i toto je z tý lymfatický masáže, tak už abych byla komplet vyčištěná, už mě to dost vyčerpává... Za chvíli mi sem přijdou měřit byt laserem 🙂 (pokud někde nezapadli, už tu měli být v 9)

slunickoseznam.cz
29. led 2010

Ahoj holky přídávám dnešní tabulku🙂

Zuzka (consti) 5dc- tak mrcha doufám zkončila a šup na další snažení i s Jonášem🙂)
Ivča (aranel) 7 dc - tady se začíná připravovat na pořádné snažilkování🙂
Martinka (nicolka) 14 dc - Tak co Martinko už jsi byla u toho dr?tady už je ovulka nebo po ovuli??
Klárka (cabal) 24 dc - Tady jsou dneska krásné zprávy máme dva bojívníčky kteří se krásně vyvíjejí a zítra šup s nima k mamince do bříška do teplička a my budeme držet palečky na //
Alenka (ally) 31 dc - Pryč ty mrcho hnusná od Alenky,drříme palečky ať už mrcha nedorazí

Kačka (slunicko) 25 tt těhulinka -juj to to naskakuje,natálka už dává občas rány jako z děla a je mamince velkou oporou
Micha 14 tt těhulinka - Tak mimísek ukázkově roste je už veliký a zdravý dle NT a maminka je šťastná
Veru (nikare) 11 tt těhulinka - Teda tady to taky krásně naskakuje ty týdny a maminko už v úterý se těšíme na dobré zprávičky a obrázek mimíska🙂)

No koukám že ta tabulka dneska vůbec nevypadá tragicky aspoň něco
My máme teď odma tichou domácnost ve středu se konal letecký den u nás,naštěstí je mnaža až do nedělel v práci tak doufám vychladne
babička včera poprvé cítila kopance Natálky 🙂 🙂
Klárko udlělalo mi to obrovksou radost a Alenko ještě není nic ztraceno 🙂

ally57
29. led 2010

Kačko jakpak to - kvůli čemu jste se chytli? 😕
To je super, že se Natálka "ukázala" i babičce 😵 Moje kámoška říká, že vždycky, když chce dát sahnout manžovi, jak malej kope, tak on jako naschvál přestane 😀 ale na kurzu jim prý říkali, že je to v pořádku, že jakoby cítí z tatínka autoritu 😎

slunickoseznam.cz
29. led 2010

No ona do teď taky ,když sem sama kope jak strhaná a když dá manža nebo mamka ruku na bříško nic dělá jakože tam není ale včera tak kopala a máme domácí telefon tak sem volala mamině o patro níž že jestli chce kopanec a´t přijde a fakt ji pokopala až jí nadskakovala ruka na mém bříchu 😀 😀 jinak by mi asi nevěřili že kope 🙂
Verunko omlouvá se za chybu v tabulce na uzv jdeš už v pondělí nemám přehled nějak 😀 😀 to je ta dmence těhotných co jsou doma a neví pomalu ani co je za den 🙂
Máme nějaké problémy s tchánem ono je to na dlouhé povídání tak kvůli němu

consti
autor
29. led 2010

ahoj kočky, tak dnes dorazí naši, tak se moc těším, jsem je od Vánoc neviděla 😅 😕 ...Jen doufám, že cesta bude ok 😕 .
Klárko, tak to je super a držím pěsti a v duchu a tebe moc moc myslím. Už jste se rozmysleli, jestli si necháš oba dva bojovníčky 😉 😵 ?
Alčo, tak třeba to jsou fakt příznaky. Já ti nechci dělat naděje, ale proč ne? Přecejen po IUI je ta šance vyšší 😵 😉 !!!
Kači, copak? nějak vás zlobí tchán, co jsem tak četla... 😝 😅

slunickoseznam.cz
29. led 2010

JJ Zuzi a ja jsem řekla ve středu na celou věc svůj názor a chytli jsme se s manžou má názor jiný a zastával se částečně tchána no a já jako tvrdohlavý beran neustoupim a stojí si zatím co jsme řekla takže počkám až přestane trucovat

consti
autor
29. led 2010

Kači a co vám tchán dělá? Bydlí někde poblíž? Tchýni nemáš? 😅 Spousta otázek co? Jen si stůj za svým, já bych taky neustoupila 😅 😕 🙄 .

cabalkova
29. led 2010

Holky, ja jsem pako, ja se ted samozrejme bojim, ze to cudlici vzdaji... ja teda budu matka-nervak jak vysita... Sem si zase nekde precetla, ze ve tretim dnu (tedy dneska nebo zitra) se vyvoj casto zastavi... no tak uvidime... moc na me myslete, jo?

Alenko, ty jsi mi teda pekne podezrela, nezkusis nahodou testik? Aby ty tvoje nocni krece nahodou neznamenaly to, ze se hlasi prdolka... a oslava narozenin bude v pohodeeee 😉

Sluni, nic si z toho nedelej, my jsme se vcera taky trochu rafnuli, to je holt tema hormonama, clovek je precitlivelej uplne na vsechno a pak se divi, ze jo.... 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru