Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
14. črc 2009

micha moc držím pěstičky!!! 😉 😵

cabalkova
14. črc 2009

micha... taky pesti mam zataty, az mi zbelely klouby... tak snad uz to bude ono... a druha vlna pojede...

ja zrovna manzovi rikala, ze i kdyz se tvarim jako ze jsem desne nad veci, vlastne si moc nepripoustim, ze by to nevyslo a ze pak budu desne bulet, az to dostanu, tak aby na to byl pripravenej... nastesti je to statecnej kluk. 🙂

cabalkova
14. črc 2009

Akorat micho... kdyz se bere utrogestan, tak ta teplota nic neznamena, protoze utros ji zvysuje tak jako tak, tak se na mereni vykasli, at se tim zbytecne nestresujes... a proste testni, az budes mit zas chut... ja jak se znam, tak budu taky testit podstatne driv nez 14 DPO. A za jak dlouho jsi mela po ovitrelle cisty test??

asanaa
14. črc 2009

Ahojda holky tak se jdu na Vás mrknout a popřát jen a jen štěstíčko. 😵
Mrzí mě teda že jste se od nás trhli,ale chápu ☹

consti
autor
14. črc 2009

as ahoj, díky. Však si budeme do diskuzí nakukovat. Takhle už to bylo i nepřehledné... 😎 😉

asanaa
14. črc 2009

nepřehledné? 😅
pardon se omlouvám trošku mě to zamrzelo no to je vše.Jsem asi nějak přecitlivělá hm.Tak až z Vás budou brzy těhulinky tak doufám že se k nám zase vrátíte 😉

consti
autor
14. črc 2009

as nepřehledné v tom, že už je to tam samá těhulka a do toho pár snažilek. Jedna snažilka napíše něco, do toho si povídají těhulky, další snažilka odpoví po 5 minutách a to už je tam dalších x příspěvků těhulek. A nevím jak holky, ale mě se pak ty odpovědi těžko hledají a nemůžu pročítat vše. Není to nic proti vám, určitě byste jednaly stejně 😉 😎 . Já jsem naopak ráda, že jsme se oddělily tak nenásilně 😵 . Ve většině diskuzí se to rozhádalo a rozdělilo na dva tábory. Takto budeme do diskuzí nakukovat a nebudeme si navzájem "překážet".
😀 😉

asanaa
14. črc 2009

consti aha,no tak pokud jsme překážely tak se omlouváme

consti
autor
14. črc 2009

as prosím nevztahuj si to hned na sebe. To překážet bylo v uvozovkách a navzájem. Ne, že vy jste překážely nám... 🙂

consti
autor
14. črc 2009

Musím domů, takže se ozvu asi až zítra nebo večer.Paaa

mar26
14. črc 2009

consti ale dřív tam taky bylo hooodně příspěvků a nedělilo se to, ale to je jen můj názor,že to prostě takhle cítíte, je ok....chápu,že prostě vás nebaví číst co si píšeme mi...mě třeba nevadí číst co si píšete vy...ale to je jedno

asanaa
14. črc 2009

Nic na rovinu píšu že mě to mooooooooooooc mrzí ☹ myslela jsem že jsme super parta a že to tak vydrží jako v jiných diskuzích kam občas juknu.Bohužel ☹ ☹ opravdu mě to sebralo
Tak se na nás přijďte alespoň občas kouknout...
Držím palečky ať brzy všechny najdete krásné //

lucitta
14. črc 2009

Ja vam taky vsem drzim palecky, aby si vas ta miminka nasla 😉

michamicha
14. črc 2009

cabal, čistý test jsem měla 8.den po píchnutí injekce 😉

mes
14. črc 2009

Kuk - hele můžu vám sem lízt?? Já jsem totiž tak na půl cesty - sice se už nesnažíme, ale ještě nerodíme...tak vás tady budu kontrolovat, jo??
Allynko - jsem ráda moc, že tě vídím...zrovna před 3 minutama jsem se na tebe ptala..

Micha - kdy konečně testneš, kolik jsi DPO???

slunickoseznam.cz
14. črc 2009

Ahoj holky tak ja jsem zase v práci ale koukám že už tady asi nikdo není začíná mně pobolívat břicho a prsa tak asi ms brzo dojde měla by za 4 dny ale sem si jista že dojde a jsem v pohodě
Ja jsem taky ráda že jsme se trhli většina z nás snažilek tam chodila jen dočítat a málo která tam něco psala teď to zase rozjedeme ve velkém ty přízraky... a mesinko máš parádní pupíček 🙂

mes
14. črc 2009

Sluni - já si taky byla jistá, že mrcha dojde 😀 Tebe bolí bříško už 4 dny před mrchou?? To tedy neznám, není to nějak brzo??
Jééé a děkuji za pochvalu pupíku 😵

Sluni - a snažili jste se v ovulce??? Nebo kolem???

cabalkova
14. črc 2009

Ahoj sluni... ja tu jsem, meli jsme s manzelem sazeci pauzu... zasadili jsme dve ruze a jedno hrozne vino a pak jsme jeste pojistovali vcerejsi IUI... teda, jestli z tohohle bude mimi, tak pekne vydreny, to ti povim.... 🙂

cabalkova
14. črc 2009

mes... urcite k nam pojd... tak uzasne a pozitivni lidi tu prece potrebujem... a neboj, ono se k tobe s temi tt treba brzy prida slunicko nebo micha... 😉

mes
14. črc 2009

Cabal - 😀 😀 Pak mu budete říkat, jak jste se na něj nadřeli 😀 😀

cabalkova
14. črc 2009

No to si pis!! 🙂 Jak rika muj muz, pekne jsme se kvuli nemu nahonili. 😉 Teda pardon, za ten vyraz, ale jednak to tak opravdu rekl, a zadruhe to byla kruta pravda... 😉

mes
14. črc 2009

Cabal - já se z tebe počůrám 😀 😀 😀 😀 😀

mes
14. črc 2009

Cabal - takže ještě 11 dní - cca a bude se testit - božííííí 😀 😀 😀

cabalkova
14. črc 2009

No jo, asi tak, chtela bych to vydrzet do toho pondelka 27, ale jsem deeesna, urcite to prubnu driv...
Tady je tak fantasticky zapad slunce, ono je tu teda nadherne porad, ale dneska je mimoradne vypeceny... kyc jak bic. 😎

consti
autor
14. črc 2009

mar, as, já si taky vaše příspěvky četla a mám vás holky všechny ráda. Taky se moc těším na vaše miminka 😵 . Ale jak jste samy viděly, tak ze snažilek jsem k vám chodila jen já a ostatní holky spíš jen četly, ale nepsaly 😔 . Prostě nás to všechny mrzí, že zatím nejsme těhu, i když vám to holky moc přejeme a těšíme se s vámi 😵. A pořád vás otravovat s našimi dc, PŘÍZNAKY atd. je zbytečné ( i když vím, že to prožíváte s námi 😉 ). Prostě vy se už moc těšíte na porod a my zase na // 😉. Opravdu to holčeny neberte osobně, ale jen jako jakousi poddiskuzi, pořád patříme k sobě a nic na tom nemění to, že se na sebe budeme chodit koukat a vzájemně si psát a fandit 😉 😵 .

consti
autor
14. črc 2009

Já chci taky vidět bříško mes. V albu ho nemá 😅 😕 .

mes
14. črc 2009

consti - já jsem tady nechtěla ukazovat bříško..dala jsem odkaz do říjnovek...ale tak pro tebe
http://picasaweb.google.cz/staredobresnazilky/M...

mes
14. črc 2009

Cabal - já se těším...já bych to viděla na červencovosrpnovou vlnu 😀

consti
autor
14. črc 2009

Krásný mesíku!!!Super 😵 .

mes
14. črc 2009

Consti - trošku obřík, ale mám z něj radost...jééé já se těším, za chvilku budete všechny fotit...já to vííííím!!! 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru