Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

mes
14. črc 2009

Mury - děkuji za pochvalu bříška 😵 😵

Jééé za pár let zase ve snažilkách....mě to rozplakalo..jsem magor 😀 😀 😀

consti
autor
14. črc 2009

mes těhu hormony 😀 😉 .

asanaa
14. črc 2009

mes 😀 😀 ty si blázínek

mar26
14. črc 2009

as ty jsi to rozsekla 😀

mes
14. črc 2009

Hele snažilky - holky si stěžovaly a vidím to tak, že se sem za chvíli přestěhujou 😀 😀 😀 😀 😀 už je to tu zase samá těhule 😀 😀 😀

consti
autor
14. črc 2009

Nový plán: zahltíme koníka 😀 😀

asanaa
14. črc 2009

jsem k smrti uražená a už sem nepřijdu jooooooooo!!!!!!!!! 😀 😀 😀

mes
14. črc 2009

Nééééééééééééééééééééééééééééééééé 😀 😀 😀

slunickoseznam.cz
14. črc 2009

Teda člověk tady chvíli není a tady taková invaze jen nas pěkne nakažte
No ja ani envim kdy jsme se snažili ja ani nevim kdy byla ovu manžel byl nemocný a měl horečky tak jsme moc nesnažilkovali a teď s tou naší stavbou nevím kde mi hlava stojí je toho hodně

asanaa
14. črc 2009

hihi ještě že tu není sekce babičky 😀

cabalkova
14. črc 2009

mes... super pupik, taky jsem se byla mrknout. Ja jsem xxl, takze uz ted tehotensky pupik, i kdyz nic v nem... neslo by to v mem pripade naopak, ze by mi s postupujicim tehotenstvim ubyval?? 🙂 🙂

mes
14. črc 2009

asan 😀 😀 😀

Sluni - no - to by zrovna mohlo vyjít...to je totiž šifra mistra mes - čím méně se snažíš tím je šance vyšší...mesin paradox 😀

mar26
14. črc 2009

cabal počkej,ještě budeš mít mega těhu nevolnosti a nepřibereš ani deko a pupík bude malinký 😵

slunickoseznam.cz
14. črc 2009

Ty jo ale ja to fakt nějak tento měsíc neřeším a jsem fakt v pohodě sice se stavbou je teď hodně starostí ale musím říct že v takovem klidu už jsme s manžou dlouho nebyli tak snad to nezakřiknu jen kdybych nemusela pořád do práce už mně to tu nebaví chodím z práce do práce a pak není čas ani plodit

mes
14. črc 2009

Cabal - děkuji za pochvalu pupíčku 😵
Jedna známá otěhotněla a nádherně se jí zformovala postava - všechny špeky zmizely - jen narostlo bříško - přibrala asi 5 kilo, ale to jen do bříška 😀 😵

mes
14. črc 2009

Nooo sluni.. pohoda jo? Tak to vypadá nadějně🙂) A co dovolená? Nemáte ji už naplánovanou?

mes
14. črc 2009

Tak zlatíčka - myslím, že jsme tuto novou diskuzi pokřtily řádně. Manža mi vytuhl spánkem milovaných mužíčků - jdu ho vysvléknout a přikrýt a přitulit se k němu. Mějte krásnou dobrou nocinku 😵

consti
autor
14. črc 2009

Jdu chrnět holky. Nebo se vrhnu na manžílka 😀 😵 . Pa pa a dobrou snažilkám i těhulkám 😵 .

asanaa
14. črc 2009

Holky dobroooou a hezké snažilkování 😵

mar26
14. črc 2009

Dobrou noc holčiny a mějte se tu krááásně 🙂 a brzy //...si vás přijdeme zkontrolovat 😉

cabalkova
14. črc 2009

Krasnou plodnou noc vsem, kocenky, a at se vam zda neco krasneho... mne se dneska v noci zdalo o vrbickach, co by sly dat k nam na zahradu, to byl ale sen. 😠

Toz dobrou...

michamicha
14. črc 2009

cabal, tak to já bych taky brala aby mi ubýval 😀

cabalkova
14. črc 2009

mes... ja kdyz byla tehu, tak mi vzdycky uderem druhe odpoledni zacaly "ranni" nevolnosti a zjistila jsem, ze mi je uklidnuje jedina vec - libovolna zmrzlina... tak nevim, jestli po tomhle zhubnu, ale ten tvuj pribeh mi zni nadejne... 😉

ally... tak to se v CARu nebudeme potkavat, my chodime do Gestu, jsme tam moc spokojeni... uvidimé, jak to s nami bude dal... tak ja uz chystam kapesniky na to breceni, az dorazi ms... furt lepsi chystat ted snuptychle, nez chystat dupacky a pak bejt prekvapena... a stejne furt doufam, ze se treba zadarilo... rikejte mi chodici kontroverze... manzel uz to o mne vi, vam to musim jeste blize osvetlit... 😉

slunickoseznam.cz
14. črc 2009

Heejjj takoé provokace s manžílkama ten mů je doma a já v práci leda s doktorek......nebo pacientem 😀 😀

cabalkova
14. črc 2009

micha... treba bude, jak psala mes.... vubec bych se nezlobila... a zbytek bychom vykojily a byly bychom mamulky-modelky... 🙂

slunickoseznam.cz
14. črc 2009

Cabal ty jsi byla tehu?

cabalkova
14. črc 2009

sluni, neblazni a pockej si na manze... 😎

micha... a co, mas nejake pocity? Nemyslim fyzicky, ale jako vnitrne, myslis, ze tam prcek je, nebo si pripadas jako obvykle, co??

cabalkova
14. črc 2009

Sluni... no jo, byla, v dubnu/kvetnu, ale v 5tt to odeslo... asi neco nebylo v poradku, no...

consti
autor
14. črc 2009

Jsem ještě tu. Jsem si pustila Earth song od Jacksona na youtube a řvu tu. Manža si myslí, že jsem psychicky labilní 😝 . Právě to říkal Abíkovi 😀. Ale mě ten klip vždycky rozbrečel 😅 😕.

slunickoseznam.cz
14. črc 2009

aha to jsem nevedela a to jsi mela tak brzo nevolnosti jo?
Ja jsem si s tim doktorem delala srandu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru