Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
24. lis 2009

Ja nevim, jak to s tema zadankama je, my ji meli normalne od dr., udelejte to tak, jak myslite, ze je to nejlepsi. Je fakt, ze v nedeli zacina advent a vanoce jsou za rohem, tak proc se ted necim takovym jeste stresovat, uzivejte si pekne dny a tydny a kdyz se to do par mesicu nepovede, tak budete resit dal. Tak mam radost, ze je to ok. 🙂

consti
autor
24. lis 2009

Jo jo Klárko, přesně tak 😉 . Prostě si užijeme v klidu Vánoce a pak uvidíme 😵! Moc přeji nám všem, ať se zadaří. Ty si taky ještě užiješ Vánoce v klidu a pak se na to vrhnete 😉. A co ms, ještě nedorazila? Potvora jedna 😝.

nicollka
24. lis 2009

Zuzi no vidíš super zprávy.

No tatka má nejakou 27letou :( no je to boj, nic příjemnýho, když se bavím s tatkem mamka je nasr...a, kdyz chce nekdo nekomu neco řict tak preze me..no uz at mame domeček a tady to pak vypukne a rozhodne se určo.

consti
autor
24. lis 2009

Marťo, ti chlapi jsou fakt nějak mimo.. A ta holčena, co má, tak ta je asi taky praštěná ne? No ale láska si asi nevybírá, ale nechtěla bych zažít to, že mě manža kolem 50 opustí a najde si mladou holku 😅 😕 .

cabalkova
24. lis 2009

Teda nico... to je husty, to musi byt strasne blba situace, byt takhle mezi rodicema a delat jim prostrednika, to je sileny, no uz abyste byli ve svym a mela jsi trochu klid, ono ti tohle urcite taky na klidu moc nepridava, to si umim predstavit. tak se drz, devce...

zuzi, no jo, ms furt nikdo, to by se clovek picnul, zrovna, kdyz ji netrpelive vyhlizi, tak proste nic... uz to vidim, ze nakonec jeste pujdu na vyvolavacku, abych to vubec dostala... to je fakt zakon schvalnosti... no nic, budu to resit po nedeli, do konce tydne stejne nic nestihnu a o vikendu uz chceme s mamkou a kamaradkou pect prvni cukrovicka, tak se tesim. 🙂 Treba se telo do te doby jeste vzpamatuje a neco predvede. 😵

consti
autor
24. lis 2009

Ahoj kočky, je tu některá? Už dlouho tu nebyla micha a taky Alenka 😅 😕 . Nějak to flákáme holky 😀 😎 !

slunickoseznam.cz
25. lis 2009

Ahoj holky zdravím jsem nemocná takže ležím a mezitím sem tam balím věci do krabic na stěhování
Není mi v poslední době vůbec dobře a občas mam pocit že mi docházejí síly tak se šetřím ať neskončím v nemocnici
Consti a myslíš že do konce roku by mohly byt // nevim teď který dc jsi
Já se tak těším až tady bude další těhulka 🙂

consti
autor
25. lis 2009

Kačko, tak na sebe dávej pozor! 😉 😵
No nevím, jestli můžu být těhu do konce roku. Snaženíčko bylo, ale tak nějak tomu nevěřím 😔 . Kdybych byla těhu, tak se to dozvím kolem 6.12. No byl by to krásný dárek nejen k Vánocům, ale i k narozkám, ale po roce snažení už ničemu moc nevěřím. Jinak taky doufám, že tu do konce roku bude nějaká těhulka, ať už já a nebo někdo jiný. Opravdu to nám všem přeji!!!
Nemáte zprávy o Alence, Verunce? Micha tu taky dlouho nebyla. 😅 😕

michamicha
25. lis 2009

ahojky 🙂

Kačko přeju ti všechno nejlepší k svátku 😵

Zuzi, máš pravdu, dlouho jsem tu nebyla, testuju v pátek, mam dovču a budem taky péct perníčky se ségrou, se těšim 😉

Klárko a když ti mešká MS, zkoušela jsi udělat test? 😉

Holky, jste taky na facebooku???

consti
autor
25. lis 2009

Jéé kači vše nej!!Mně to vůbec nedošlo, že máš svátek a to jsem dnes neteři Kačence přála 😵 . No jsem fakt blondýna 😀 .
Micha ahooooj!! A jak to vidíš to testění? Nějaké příznaky? To je po IUI viď? Tak ať to vyjde 😵 !!

michamicha
25. lis 2009

Zuzi, mám dobrý pocit 😵 a příznaky? pořád bych spala a šíleně mě tlačí v podbřišku, chvílema jako na ms a pak najednou píchání jako při ovu... prostě je to divný a jiný než obvykle...

v pátek písnu jak jsem dopadla s testem 😉

papap, jdu dělat k večeři bramborový šišky s uzeným a cibulkou mňam 😝

consti
autor
25. lis 2009

Micha, tak to hrozně moooc držím palečky! Chtělo by to tady další těhulku!!! 😵 😵

slunickoseznam.cz
25. lis 2009

Micho držím palečky moooc
Jinak děkuji za přáníčka k svátku slavím ho v posteli

nicollka
26. lis 2009

Ahoj holky

Micha moc moc držím palečky, už ať je pátek chci dobré zprávičky.

Včera dojel manža a bohužel sem ho nepřesvědčila aby dojel dřív už tak ve středu, ptal se proč, tak já jen že nám je tu smutno, nemohla sem říct, že chci pojištovat 🙂 ach jo
Jak funguje to IUI ? To se naplánuje ovulka nebo hlídá, a pak se tam spermijky šplíchnou? A to až v ovulce nebo třeba den před? A před tím se musí i sperma nějak vyšetřit? To nevím jestli by manža chtěl, ale možná bych ho ukecala, když je pořád pryč, tak prostě aby to doktoři naplánovali a prostě by dojel na noc. Děkuji za $radu.
Jo a musí to schválit napřed gyndařka? Jsem v tom jaksi amatoš :D

nicollka
26. lis 2009

Kači opožděně vše nej k svátku, brzy se uzdrav ;)

consti
autor
26. lis 2009

Ahoj kočky, tady to teda "žije" 😀 .
Marti no já nevím, podle mě se snažte jen tak, stejně jsi poprvé otěhu taky jindy než 14 dc 😉 . Třeba máš ovuli někdy jindy, co ty víš 😉 😎 .
micha hrozně ti držím pěsti a jsem úplně nervozní za tebe!!! To by byl super vánoční dáreček 😉
Holky, kde je ta Alenka a Veru? Už tu dlouho nebyly 😲 😅 😕 . Kočky ozvěte seeee. 😀

consti
autor
26. lis 2009

A tabuleee
Martinka (nicolka) 6 dc -připravuje se na snaženíčko 😵
Veru (nikare) 7 dc-připravuje se na snaženíčko 😵
Zuzka (consti) 18 dc- čeká a doufá 😀
Ivča (aranel) 26 dc-tady se bude brzo testovat 😉
Micha 28 dc-těším se na zítřejší testík 😵
Alenka (ally) 31 dc- Alenka se už dlouho neozvala! 😅
Klárka (cabal) 33 dc -Klárko tak co mrcha, už dorazila? 😅

Kačka (slunicko) 15tt těhulinka a naděje naše 😵

nikare
26. lis 2009

Ahoj Holky,
zdravím takhle odpo protože jsem teď poslední dobou nějak v klusu !! A nestíhám..........teď mám chvilku než mi rozmrzne maso, pak rychle připravit večeři (zase klasicky jenom pro pár lidí, co nás tu bydlí - takže 6) 😀 a čekat na manžu, a až přijede, tak pofrčíme do Aska pro skříň (která nám došla) a ještě na nákup. Zítra musím péct a připravovat. Honza má o víkendu narozky a jeho mamča taky, tak budu patlat dobroty !!!
JInak je mi celkem fajn. Beru clostil a těšíme se na další snažení................ty měsíce jsou snad nekonečný !!! a hrozně rychle to letí..........za chvíli druhé vánoce a pupek prázdný ☹

Kači ještě dodatečně všecičko nej k svátečku a hoooodně moc zdravíčka oboum 😉

HOlky ta Alča tady fakt dlouho nebyla a ani Ivča (aranel) - že by se něco dělo???? Nebo prostě není čas !!! 🙂

Tak se mějte, hezký večír.........já jdu klohnit 🙂 🙂 🙂

michamicha
26. lis 2009

ahoj holky,

já teď nakoukla do mamin a tam je to nějaký děsně rozhádaný, tak jsem radši nereagovala a zmizela 😅

nicollka
27. lis 2009

ahoj holky, chci se zeptat, myslíte že i délka mrchy má vliv na ovulku? Třeba někdo mrchuje 4dny, někdo 7, no já jsem 7mý den, celou dobu slabě ale furt to nechce sakra skončit. Já bych táááák chtěla ovuli tak ten 17tý den :D
Myslíte, když se objednám na gyndu na pondělek, že by se mi jen tak mrkla na ty moje vajca? Nebo musím mít napřed nějaký problém? Nechce se mi měřit teplota, jen mě to stresuje, a ovu testy sou fakt dost peněz.

nicollka
27. lis 2009

Tak čekám na zprávičku z testíku a moc moc držím palce..

michamicha
27. lis 2009

dobré ráno všem 🙂
hlásím "pozitivní" zprávy 😵 😵 😵

aranel6
27. lis 2009

Ahojky holčinky,

jdu vás jen rychle pozdravit.

Kačence dodatečně vše nejlepší k svátku-ať jsi brzo jako rybička a užíváš si těhu i předvánočního času.

Zuzi, super že je vše Ok-že máš takového super dokťu, že ti načasuje snažení, ikdyž myslím že to už třeba nebude třeba-a 6-tého budou //.

Mícho, moc držím pěstičky, ať tam jsou a konečně to tu trochu rozjedeme.

Marti, urči si dojdi k dokimu-na vajíčka se ti může kouknout i bez nějakých problému a budeš vědět za jak dlouho zhruba bude ovulka.

Klárko, ať je tu mrcha hned a vyrazíte na tu cestu za štěstíčkem ještě před Vánoci.

U nás opět nic-kamarádka mi oznámila, že čekají druhé, tak jsem to zase obulila a včera jsem udělala testík a obulila jsem to podruhé, takže jsem teď zase v útlumu a už tomu že někdy otěhotním nevěřím. ☹

consti
autor
27. lis 2009

micha gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Hoď test 😵 😉 !!!!!

consti
autor
27. lis 2009

Ivuš ahooooj 😉 . Kéž by jsi měla pravdu, ale spíš to vidím negativně 😝 .
Neplač holka, dočkáme se, jen to chce prostě čas 😝 . Micha je náš další příklad, že to jde 😵 !!!

michamicha
27. lis 2009
consti
autor
27. lis 2009

micha krásné, tak přeji, ať jen sílí 😉 !!! 😵

nicollka
27. lis 2009

jůůůůů supeeer gratuluji a at rychle a v pořádku utíkají týdny. Foto máme?

asanaa
27. lis 2009

Dobré ránko
jdu pogratulovat
micho obrovská gratulacééééééééééé 😵 😵 😵 😵 krása
mimochodem ani se nedivím že jsi se u nás lekla 😀 😅

michamicha
27. lis 2009

jo nicollko, na netu jsem našla jedno takový super počítadlo, kde se uvádí i délka mrchy a mě to ukázalo nejvyšší šanci právě na toho 16.11. co jsem byla na IUI 😉 podívám se po té stránce a pak hodim odkaz 😉

holky děkuju za gratulace, manža byl fakt nadšenej, pořád mě objímal a začal zase vymejšlet takový strašidelný jména 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru