Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
27. lis 2009

micho super, moc gratuluju, parada!!!

caki
27. lis 2009

ahojky...
micha mooooc gratuluju, to je super..to je krasnej predvanocni darecek...tak at je vse v poradku... 😵

consti
autor
27. lis 2009

Micho tak to hoď odkaz, to mě taky zajímá 😉 !

slunickoseznam.cz
27. lis 2009

Jé super micho tak to gratuluji ať už // jenom sílí a jsou z toho dálnice
Konečně další těhulika 🙂

ally57
27. lis 2009

Micho - mocmocmoc gratuluju!!! 😵 😵 😵 Přeju ti hodně štěstíčka do dalších dnů! 🙂
Už bylo na čase 😉

mes
27. lis 2009

Já jdu pogratulovat!! Jupi jupi jééééj!! Micha bude maminka!! Snad tentokrát už ten test ukazuje pravdu a konečně bude malé Michátko!!! Huráááá... 😵

Všem ostatním moc moc pusinek...
Aranelko - jak se máš?? Tady se hlásí obr koule...a o Allynce jsem dlouho neslyšela...

slunilibu
27. lis 2009

Velika gratulace micho. At mimi pekne v brisku roste. 😵

mes
27. lis 2009

Sluníčko - krásně ti roste bříško 😵

ally57
27. lis 2009

ahoj Mesinko, co já bych dala za tvoje bříško... 😀
Jsem dost pracovně vytížená, takže to tady teď flákám... 😅 Na jednu stranu je to dobrý, protože jsem celý měsíc vůbec nepřemýšlela o mimču a věcech s tím souvisejících 🙂

Jinak info pro všechny říjnovky: jsem 33dc, ms měla přijít v úterý, ale těhu nejsem, takže nevím, co se děje, měla jsem už cyklus krásně srovnaný... ale je to vlastně docela fuk, pro mě za mě bych nemusela menstruovat vůbec, ta hnusná krev mi vždycyky akorát připomene, že se to zase nepodařilo 🙂

No a zprávy z okolí: jedna moje kámoška před měsícem porodila Lukáška, druhá bude rodit každým dnem Davídka a třetí čeká v březnu Martínka. Takže si fakt připadám úplně normální 😀 😀

slunickoseznam.cz
27. lis 2009

Jé díky mesinko dělám ti radost co za chvíli tě předrostu už to jdee hezky vidět na mně 🙂

aranel6
27. lis 2009

Mícho, obrovská gratulace-to už jsou krásné dálnice na to jak krátce je to po OVU-super, tak ať pěkně sílí. 😵 😵 😵
Tak se to konečně zase pohlo a snad budou těhulky přibívat bleskovým tempem.🙂 😅

Ahojky Mesinko, jen si užívej tu svou obr kouli-stejně jako Ally co bych za ní dala, ale u nás se ty koule nějak ne a ne začít tvořit. 😢

cabalkova
27. lis 2009

ally... jako bys mluvila o mne, 34dc a ms nikde a tehu rooozhodne po tomto mesici nejsem, kamaradka to ceka v cervnu a sousedka, co uz ma dve a dalsi nechteli, tak ceka v kvetnu treti... taky normalka, ze?! 😵

mes
27. lis 2009

Já vím holky...máte to těžký...ale já věřím, že se brzy nějaký ten malý andílek k Vám do bříška přihlásí...moc moc tomu věřím🙂) a bude vás okopávat jako ten můj 😵

Sluníčko - jo jo, samou radost mi děláš...mě nepřerosteš, to se neboj...já už pomalu trhám hranici 20 kilo...takže máš ještě času habakuk 😀

Moc na vás myslím na všechny...

consti
autor
27. lis 2009

Alenko ahoj 😵.
Holky nesmutněte, ale chápu vás 😅 . Za týden tu budu depkařit já 😝 😅 😕 .
Mesíku, slunilibu, caki, as ahooooj 😵 😉 .

consti
autor
27. lis 2009

Neodpustím si tabuličku:
Martinka (nicolka) 7 dc -připravuje se na snaženíčko
Veru (nikare) 8 dc-připravuje se na snaženíčko
Zuzka (consti) 19 dc- stále čeká a doufá 😀
Ivča (aranel) 27 dc
Alenka (ally) 33 dc-záhada naše 😀
Klárka (cabal) 34 dc- druhá tajemná 😀

Kačka (slunicko) 15tt těhulinka a naděje naše
Micha naše nová těhulka, asi 2 tt 😉

cabalkova
27. lis 2009

consti, ja uz z toho snad ani nejsem smutna, proste to tak je... ale opet musim potvrdit, ze se mi tento mesic ulevilo, ze jsme kolem toho tak neblbnuli... chtela jsem dneska volat dr. a poradit se, jestli nemam prijit na agolutin, ale kaslu na to, pristi stredu mam volat, jestli mi pojistovna schvalila ivf a pokud to do te doby nedostanu, tak to budu resit pak... je teda mozny, ze to kvuli tomu budeme muset posunout o dalsi mesi, ale co, tak by to holt bylo az v unoru, to mam narozky a podle babskych povidacek je v tom mesici vyssi sance, tak uvidime... 😎 A do ty doby... pohodaaaa....

slunickoseznam.cz
27. lis 2009

Consti už 16tt
A mesinko ja trham hranici -8kg

mes
27. lis 2009

Sluni - ty jsi zhubla 8 kilo?? To je nepravedlivý 🙄

consti
autor
27. lis 2009

Kačenko pardooon 😀 . Tak aktuálně 😉.
Martinka (nicolka) 7 dc -připravuje se na snaženíčko
Veru (nikare) 8 dc-připravuje se na snaženíčko
Zuzka (consti) 19 dc- stále čeká a doufá
Ivča (aranel) 27 dc
Alenka (ally) 33 dc-záhada naše
Klárka (cabal) 34 dc- druhá tajemná

Kačka (slunicko) 16tt 😵 těhulinka a naděje naše
Micha naše nová těhulka, asi 2 tt

consti
autor
27. lis 2009

Klárko, tak při nejhorším se to malinko posune, ale u nás dlouhodobých snažilek měsíc sem, měsíc tam 😅 😀 .
Jo a o tom, že je větší šance v měsíci, kdy jsi narozená, jsem taky slyšela a mé mamce to tak vyšlo jak u mě, tak u mého bratra 😀 ! A když nad tím tak přemýšlím, tak i mamka se babičce narodila 9 měsíců od měsíce jejího narození 😉 .

aranel6
27. lis 2009

Tak ještě jedna aktualizace-Mícha už je totiž určo dál.
Takže:
Martinka (nicolka) 7 dc -připravuje se na snaženíčko
Veru (nikare) 8 dc-připravuje se na snaženíčko
Zuzka (consti) 19 dc- stále čeká a doufá
Ivča (aranel) 27 dc -čeká na mrchu
Alenka (ally) 33 dc-záhada naše
Klárka (cabal) 34 dc- druhá tajemná

Kačka (slunicko) 16tt těhulinka a naděje naše
Micha naše nová těhulka, asi 4 tt

nicollka
27. lis 2009

Micha tak prosím najdi odkaz bych mrkla 🙂

Tak o tom početí v měsíci narození jsem neslyšela, no já se narodila 27.12. :D to je za chvilku ... ale Danda je zřejmě z 5.1. a to druhé bylo zase na konci listopadu min. rok. ach jo kéž by mi ten čert donesl těhu bacil : )

aranel6
27. lis 2009

Holky a s tím měsícem narození nestrašte-já tak dlouho čekat nechci. ☹

nicollka
27. lis 2009

Ted sem o tom přemýšlela u nás to asi platit nebude, mamka je na Mikuláša za týden a já jsem taky prosinec takže jsem byla počata někdy nevim kdy :D

slunickoseznam.cz
27. lis 2009

Mes jj 8 kg budu jak modelka za chvili

consti
autor
27. lis 2009

Omlouvám se, mám v těch týdnech bordel 😀 .
Marti, tak to jsi narozená stejně, jak můj brácha 😀. Který jsi ročník?

nicollka
27. lis 2009

1981 ... blbý datum, vánoce, narozky, silvestr...na narozeniny se zapomíná celej život, nemám to ráda..

cabalkova
27. lis 2009

Marti... ty jsi takova mladuska??? pani, uz jsem zapomnela, ze jsem tu vrchni starena. 😵

cabalkova
27. lis 2009

sluni... a cim to, ze ti jde vaha porad dolu, ty blinkas? Nebo nemas chut k jidlu? Pane jo, jako redukcni dietu bych to teda bral IHNED!!!

cabalkova
27. lis 2009

Holky a s tema mesicema narozeni a poceti, na to kaslete, prece jsem psala, ze je to jen povera... takze zadnou paniku. 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru