Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

ally57
27. lis 2009

Klárko, tak to jsme na to úplně steně 😀 hlavně jak píšeš: pohodáááá 😵 u vás to kdyžtak jistí ivf (měsíc sem, měsíc tam, to je fuk) a u nás... Bůh ví... 😉

cabalkova
27. lis 2009

aly... ja se tomu ivf dlouho branila, porad jsem to zvazovala a oddalovala... a kdyz jsem pak byla svedkem toho, jak moje kamaradka, co se snazili skoro ctyri roky, po prvni ivf ceka, tak jsem si rekla, ze to taky zkusime... no, musim samozrejme priznat, ze si od toho slibuju hodne, ale kdo vi, jak to vse dopadne... zas tu mame sousedy, co tohle vse absolvovali a podarilo se jim az po DESETI letech, a to PRIROZENE.... takze, kdo vi, jak to vsechno bude... hlavne kolem toho tak nesilet... ja uz byla pomalu zrala na cvokare a rekla jsem si, ze takhle dal uz vazne ne!! takze tak... 😵

consti
autor
27. lis 2009

Jééé Marti, ty jsi stejný ročník jak já, jen já jsem 14.12 😉. To jsme se v porodnici těsně minuly 😀.

michamicha
27. lis 2009

ahoj, tak jsem zpátky doma, perníčky máme upečený, příští víkend pokračování s jiným druhem cukroví 🙂

jo a našla jsem tu těhu kalkulačku http://www.moje-tehotenstvi.cz/index.php/tehote...

consti
autor
27. lis 2009

Jeee micho super, díky 😉 .

slunickoseznam.cz
28. lis 2009

No Klárko je to tím že szase zvracím a absolutně nemám na nic chuť k jídlu ale ja mam dost dobré zásoby takze zatim je to celkem oki a snad konečně něco přiberu o vánocích
V pondělí jdu na uzv tak se už moc těším a nesmím zapomenout na obrázek slíbila jsem to manželovi 🙂

murynka
28. lis 2009

micha moc moc gratuluji 😵 😵 😵 at vše jde jak má a těhu si užívej 😎 !!!GRATULUJEME 😵 😵 😵 😵

cabalkova
29. lis 2009

Mile moje devenky, preju vam vsem radostny a poklidny Advent... a pro trochu nalady na modre strese nase chystani na Vanoce... Jsou tu coby dup... 🙂

consti
autor
29. lis 2009

Ahojky.
Díky Klárko a tobě a všem snažilkám a těhulkám 😵 přeji krásný Advent! My včera umyli okna a udělala jsem vánoční výzdobu, tak už mám hvězdičky v oknech a andělíčka na stolku, svíčky...no krása 😵 . Na střechu mrknu 😉 .

consti
autor
30. lis 2009

Nazdar ženský, tady to zase nějak vázne.
Tak co naše těhulečka nová??? 😵
Jak jste si užily první adventní neděli děvčata? 😉 My hezky, svíčka hořela, dali jsme si šampáňo a nějaké dobrůtky 😉 .

consti
autor
30. lis 2009

A tabulkaaaa:
Martinka (nicolka) 10 dc -pomalu už plánuje snaženíčko
Veru (nikare) 11 dc- snad už snažilkuje
Zuzka (consti) 22 dc- stále čeká a doufá a bolí ji břicho a záda 😝
Ivča (aranel) 30 dc -mrcha ještě nedorazila 😉 😲??
Alenka (ally) 36 dc-záhada naše 😲 😀
Klárka (cabal) 37 dc- druhá tajemná 😲 😀

Kačka (slunicko) 16tt těhulinka a naděje naše 😵
Micha naše nová těhulka, asi 5 tt 😵

Pokud jsou změny, tak prosím opravte 😉

aranel6
30. lis 2009

Ahojky holčinky,

já včera vyrobila 4 adventní věnečky-i pro rodiče. Ten náš snad vyfotím a zkusím vpašovat do alba. 🙂
Tak jsem zápalila svíčku a moc si přála aby k nám na štědrý den dorazil Ježíšek a přinesl mimíska do bříška, když začal advent a mě zároveň nový cyklus, tak budu mít přáníčko s každou další zapálenou svíčkou. 😵

Jinak teda aktualizace tabuličky:
Ivča (aranel) 2 dc -mrškování
Martinka (nicolka) 10 dc -pomalu už plánuje snaženíčko
Veru (nikare) 11 dc- snad už snažilkuje
Zuzka (consti) 22 dc- stále čeká a doufá a bolí ji břicho a záda
Alenka (ally) 36 dc-záhada naše
Klárka (cabal) 37 dc- druhá tajemná

Kačka (slunicko) 16tt těhulinka a naděje naše
Micha naše nová těhulka, asi 5 tt

A Míše ještě gratulka jak čárka krásně sílí-zítra to bude jasné potvrzení a snad někdy koncem příštího týdne už bude i první fotečka z UTZ. 😵

consti
autor
30. lis 2009

Ahoj Ivčo, krásné přání máš 😉 .Držím pěstičky, ať vyjde!! 😵
Micha taky gratulace k sílícím čárkám 😉 . Je to paráda. Tak dvě holčeny z diskuze splnily těhu do Vánoc a doufám, že do těch Vánoc se k nim minimálně jedna další přidá 😉 😵 !!

slunickoseznam.cz
30. lis 2009

Ahoj holky tak kontrola super prcek krásně roste fotečku mám a dr si koupil nový 4D uzv tak jsem viděla i 3D fotky obličeje a tak super zážitek a nejde poznat pohlaví sedí na zadečku a ma překřížené nohy

slunickoseznam.cz
30. lis 2009

Jinak u nás jsme si taky zapálili svíčku amanža večer polsouchal prcka fonendoskopem přes břicho 😀 byla to legrace a bylo to hrozně hezké 🙂

consti
autor
30. lis 2009

Ahoj Kači,
gratuluji ke kontrole a na fotečku mrknu. Doufám, že jsi ji dala do alba. 😉 😵

consti
autor
30. lis 2009

A nedala, šup šup tam s ní 😀 !

slunickoseznam.cz
30. lis 2009

Už je tam 🙂

consti
autor
30. lis 2009

Jůůůů, krásné mímo 😵. A máš tip, jestli je to holka nebo kluk? Jako jestli máš nějaké vnitřní tušení 😉 😵 . A jaká máte vybraná jména Kači?

slunickoseznam.cz
30. lis 2009

No můj tip a tip lidí kolem mně je holčička a jména ti pošlu do ip 🙂

nikare
30. lis 2009

Ahojky holky,
zdravím při pondělku !!! 😉
Teeeda Micho - moc moc moc gratuluju !!!!!
Kači - prdísek je krásnej- hrozně moc rychle ti to letí - na Vánoce budeš v půlce, to už tě moc nedoženem :( a já bych taky chtěla vědět jména ;)
Já už mám sezoblou první várku clostilu ;)
Jinak my se byli podívat o víkendu na rozsvícení stromečku na náměstí a děti tam zpívali koledy a pak jsme šli ještě na procházku. Výzdobu jsem doma ještě nedělala, nějak není čas, ale mamka dole už má vylepená okna, na dveřích ozdoby a stromeček přede dveřma. Všude vánoční ubrusy a dečky a včera dala sušit pomeranče, tak to všude vonělo 🙂 My budeme teď v týdnu montovat skříň, takže až bude vše hotové a uklizené, tak uděláme vánoce i u nás doma 🙂 🙂

michamicha
30. lis 2009

ahoj holky,
jsem nervózní z toho zítřku, manža mě tady uklidňuje, že všechno bude dobrý, tak se tomu pokoušim uvěřit, jsem mu psala do práce, aby mi cestou koupil ještě jeden test, abych si ho mohla udělat večer pro jistotu, dneska jsem trošku špinila, ale už je to OK.
a abych se odreagovala, tak jsem chtěla udělat adventní věnec na stůl, protože o víkendu jsem nic nestíhala... no a oni nikde nemají větve nebo už hotovej živej věneček, kterej bych si pak doma nazdobila ☹ tak jsem koupila umělej, ale to není ono ☹ ještě se zítra podívám ve městě jestli nebudou mít někde živej za slušnej peníz... achjo...

michamicha
30. lis 2009

tak jsem udělala ten testík a je tam pěkná tlustá čárka 😵

ally57
1. pro 2009

dobré ránko 🙂

Kačko - krásný mimísek - gratuluju 😵 😵
Micho - čárečka zdárně sílí, tak bude určitě všechno v nejlepším pořádku! Hurá!!! 😵 😵

Aktualizace tabulky:

Alenka (ally) 2 dc - záhada vyřešena 😀
Ivča (aranel) 3 dc - mrškování
Martinka (nicolka) 11 dc - pomalu už plánuje snaženíčko
Veru (nikare) 12 dc - snad už snažilkuje
Zuzka (consti) 23 dc - stále čeká a doufá a bolí ji břicho a záda - a moc jí držíme palečky!
Klárka (cabal) 38 dc - tajemná nejtajemnější - Klárko tak cóóó???

Kačka (slunicko) 16tt těhulinka a naděje naše 😵
Micha naše nová těhulka, asi 5 tt 😵

Vím, že vás, holky, zanedbávám, mám toho fakt mocmocmoc. Navíc se ve čtvrtek chystáme do té Vídně na 3 noci, tak teď nevím, co dřív. Ani jsem si nestihla ještě udělat vánoční výzdobu, protože o víkendu jsme byli na chalupě na Moravě...
Shopík se zdárně plní, až se nám vrátí všechny podespané smlouvy od hotelů, tak to konečně spustíme 🙂 Ale je to fakt záhul, větší než jsem si myslela... od rána do 6 dělám svoji práci a od 6 do půlnoci dělám shopík, s pauzičkou na večeři 🙂 už tu Vídeň fakt potřebuju 😅 . Našla jsem tam hotýlek kousíček od Stephansdomu, tak budeme v centru dění 😉 Sice není moc vánoční počasí, ale aspoň nezmrzneme 😀

consti
autor
1. pro 2009

Ahoj kočky,
Alenko, tak záhada vyřešena, teď už zbývá jen Klárka 😉!
Micha neboj, vše bude naprosto ok 😵 !!!
Jinak mně bylo včera 9dpo divně, zima, špatně, píchání v břichu, bolest břicha...Ale dnes ok. Jen mě bolí prsa, ale to mě bolí vždy před mrchou 😝 . Bojim, bojim, že tentokrát tu mrchu ořvu 😔 . Jak se blíží ty Vánoce, tak jsem z toho nějaká rozhozená. Navíc mám narozky, tak zase budu o rok starší 😀 😝 , no nějak na mě padá depka... 😝 😕 🙄

nikare
1. pro 2009

Ahojky holky,
koukám, že jaké tam je počasí, takovou má Zuzka náladu 😉 nesmutníkuj 🙂
Já si teď trochu zanadávala u našich mamin............holky četly jste to??? Jsem zírala - fakt že jo !!!! 😲 😲
No my jsme včera úspěšně složili tu skříň, co nám dorazila.........holky to je "kráva" veliká a vysoká - a dala nám pěkně zabrat, že jsem padla do pelechu úplně k.o. Dneska jí musím umít a můžu stěhovat věci........tam se toho veeejde !!!! 🙂
Ali.........ahoooj.............jsem ráda, že se tělo umoudřilo (ikdyž mohlo dělat ty správný drahoty), tak ať to co nejdřív uteče a užijete si krásný odpočinkový víkend 😉
Zuzi, ten čas teď bude smutný pro nás všechny.......já bych také moc chtěla mít jeden jediný dáreček pod stromečkem - a ani bych nemusela mít jiné dárky (vážně jsem skromná a ten jeden jediný by mi stačil - fakt) 🙂 🙂 Depku hoď za hlavu.......... 😉
Holky už máte všechny dárky??? my jsme teda ostudy a nemáme skoro nic. Už plánujeme na příští týden nějakou dovču a musíme to nakoupit, nebo mě klepne. Proč my vždycky blbneme těsně před 😀 No hlavně, aby nás taky něco kloudnýho napadlo.......... 😉

consti
autor
1. pro 2009

Ahoj Veru, v rychlosti jsem to u mamin četla a je to síla, ale dalo se to čekat 😝 😎 .

nikare
1. pro 2009

Ty brďo Zuzi, tak já si teda nemyslela ani omylem, že by to mohl být všechno kec.........fakt ne...........jsem asi nějaká moc důvěřivá !!! No čučela jsem jak blázen a vůbec nevím, jak na to holky přišly !!! Jsou to normálně snad Columbové 🙂 To bylo zase vzrůšo na 10 stránek.........a fakt mi to hlava nebere !!!

A co depka??? Hoď jí za hlavu..........ju???? 😉 😉

consti
autor
1. pro 2009

Veru, už je mi líp a zase mě vše bolí 😝 😀 .
Do toho po mě šéf chce nějakou prezentaci, v pátek sem má přijet můj zákazník z Lucemburska, tak se toho děsím, prže budu muset asi mluvt anglicky před x lidma 😝 . A já aj teda moc neovládám a celkově nevím, co bych tam asi tak řekla 😅 😕 . No se fakt těším 😝 😔 .

nikare
1. pro 2009

Zuzi, tak to bude třeba...........O.K 😉
Ty brďo, já bych teda anglicky taky nic moc nežbleptla.............už takhle jsem poprděná, když mám mluvit nj 😉 Ale určitě to zvládneš..........budeš naprosto ready a dopadne to OuKej 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru